Премини към съдържанието
VladkoJ

Добавка за запушване на пробив в радиатора

Препоръчан отговор

VladkoJ    44

Радиатора тече малко,сълзи може да се каже,та ако някой знае нещо там течност,прах за да го запуша ще бъда благодарен ;)

Ако може да ми кажете и ако знаете магазин във Варна където мога да намеря 

Мерси ;):D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По добре търси начин да го смениш с нов или такъв втора употреба, за да не стане по сериозен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VladkoJ    44
    преди 7 минути, Емил Костов написа:

По добре търси начин да го смениш с нов или такъв втора употреба, за да не стане по сериозен проблем.

Няма да стане нищо.Питам за добавката не за съвет дали да сменям радиатор 0_о

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има ги навсякъде тия добавки и по автомагазините и по бензиностанциите,,,Едно време, сипвахме червен пипер или кафе :) Ама сега има всичко. Аз лично, ме съм ползвал такава добавка, но някъде бях чул, че е по-добре да е течна, а не прахообразна...Просто спри на първата бензиностанция и няма начин да нямат, дори и във Варна;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VladkoJ    44
    Току що, Препикану мушкату написа:

Има ги навсякъде тия добавки и по автомагазините и по бензиностанциите,,,Едно време, сипвахме червен пипер или кафе :) Ама сега има всичко. Аз лично, ме съм ползвал такава добавка, но някъде бях чул, че е по-добре да е течна, а не прахообразна...Просто спри на първата бензиностанция и няма начин да нямат, дори и във Варна;)

Окей мерси много :)

преди 3 минути, Препикану мушкату написа:

А да пробвам ли това с червения или кафето

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, VladkoJ написа:

А да пробвам ли това с червения или кафето

Ако автомобила ти е "Москвич", пробвай :D Шегувам се......Преди много години слагах на едно "Жигули", теча така спря, че и парното не работеше :)

Мисля, че тия добавки струват от порядъка на 3-4 лева, та по-добре си вземи такава....И пак имай едно на ум, че това е временно решение на проблема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VladkoJ    44
    Току що, Препикану мушкату написа:

Ако автомобила ти е "Москвич", пробвай :D Шегувам се......Преди много години слагах на едно "Жигули", теча така спря, че и парното не работеше :)

Мисля, че тия добавки струват от порядъка на 3-4 лева, та по-добре си вземи такава....И пак имай едно на ум, че това е временно решение на проблема :)

По-добре ще е тогава добавката :D е окей мерси отново ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    andreygg    816

Ако вземаш добавка по-добре течна. Не взимай на прах. Последните са по-евтини, но запушват парното. Също така не я сипвай цялата наведнъж. Сипи 1/3 покарай, ако трябва сипи пак и така нататък. Има ги по всички бензиностанции, до към 10-тина лева. Това с пипера и бозата не те съветвам да го правиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    BMW Маниак    14724

Човек който иска да разчита на колата си не би се занимавал с такива глупости като добавки или спрей за безкамерни гуми. Съветвам те да го ремонтираш. Ако е меден е перфектен за ремонти, алуминиевия с пластмасови страници е по зор но и той подлежи на ремонт. Всичко останало са временни решения и някой ден няма и да разбереш как ще ревеш за смяна или шлайф на глава.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    nikolela    1118
    преди 3 часа, VladkoJ написа:

Радиатора тече малко,сълзи може да се каже,та ако някой знае нещо там течност,прах за да го запуша ще бъда благодарен ;)

Ако може да ми кажете и ако знаете магазин във Варна където мога да намеря 

Мерси ;):D

Ако сложиш добавка, ще имаш за смяна два радиатора. На парното и големият.  Теча може да се поправи временно от такъв, който се занимава с това.

Редактирано от nikolela (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Филипов    3931

Преди месец смених радиатора с нов - 60 лв.

Предишният втора употреба протече за 3 месеца  и то когато бях на морето. Като сложиш работата и ново зареждане с антифриз (поне 20 лв.) и още 30  за работа (с климатик съм, 2 радиатора) не си заслужава тормоза. Цените са за мое село, в голямото работата е двойно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    VladkoJ    44
    преди 39 минути, Филипов написа:

Преди месец смених радиатора с нов - 60 лв.

Предишният втора употреба протече за 3 месеца  и то когато бях на морето. Като сложиш работата и ново зареждане с антифриз (поне 20 лв.) и още 30  за работа (с климатик съм, 2 радиатора) не си заслужава тормоза. Цените са за мое село, в голямото работата е двойно.

И нашия е с климатик обаче то ще бъде временно не за винаги тва с добавката

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Филипов    3931

Няма нищо по-постоянно от временното. Като се скапе и нещо друго ще дойдеш на моя. Ама по законите на Мърфи ще е точно в най-неподходящия момент.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.