Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Както написах в старата си тема със по-малък бюджет съм вече, само 500 лева.

От телефона искам:

1. Голям екран

2. Възможно по-мощен хардуер 

Ще бъде използван за интернет, игри, филми, книги, приложения, снимки. 

За тези пари си харесах  https://www.vivacom.bg/bg/residential/ustrojstva/mobilni-telefoni/lenovo-vibe-p1.html#tab-prices със план от 10 лв. за 520 лева при еднократно плащане. Ако някой има този телефон, моля да сподели впечатленията си.

Приемам и други предложения, надявам се да са от хора, които са работили с конкретните модели.

Благодаря ви за отделеното внимание.

Редактирано от Bazrud (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бих ти предложил модел на свободно този

Страшен телефон един мой приятел го има още откакто излезе на българския пазар и е много доволен от модела.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не е задължително от оператор само като цена да е около 500 лева и да е от български магазин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Щом ще отделяш толкова пари за смартфон не ти препоръчвам китайчета !!! Бих ти препоръчал да видиш Samsung Galaxy A5 , Sony Xperia M4 Aqua , LG G4s , G3 16GB ! Забелязал съм че всеки гледа параметри и тем подобни.... гледай как работи телефона с тези параметри !!! качество , изработка също ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Предпочитам поне 5.5 инча HD екран, от предложените телефони сма ЛГ Г3, но с 32 ГБ памет е добър, обаче е извън бюджета ми - 500 - 520 лв. Чета навсякъде, че 16 ГБ ЛГ Г3 забива, грее и има мн. други проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Bazrud написа:

Предпочитам поне 5.5 инча HD екран, от предложените телефони сма ЛГ Г3, но с 32 ГБ памет е добър, обаче е извън бюджета ми - 500 - 520 лв. Чета навсякъде, че 16 ГБ ЛГ Г3 забива, грее и има мн. други проблеми.

LG G3 16GB имах лятото и мога да кажа че не забива но да грее доста лесно при музика и ровене в нета едновременно продължително грее си стабилно !!! Из менюто има тук таме лаг 

А относно Lenovo Vibe P1 ръчкал съм го в Техномаркета и ми се струва прекалено тежък груб и грозен ! А менюто му е манджа направо ужас не ти препоръчвам да си взимаш скъп китаец ! SAMSUNG , LG , SONY , NOKIA това за мен са най добрите производители на смартфони и не само смартфони !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Bazrud написа:

Мерси за мнението. Ще използвам телефона доста и греенето не е вариант.

500 лева точен бюджет ли е това ? Ако искаш може да ти предложа нещо и да си избереш ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 15.12.2015 г. at 16:36, Ultimate Computers написа:

Това е интересно, но той иска да бъде с план. А модела, който си е избрал, за мен не е най удачният вариант, но все пак са важни парите, с които разполага. Ако баба и дядя отпуснат малко субсидии за нова година, е добре да изчака и тогава да поогледа как стоят нещата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не държа да е от оператор но да е от бг магазин със сервиз, Леново вайб п1 е от оператор понeже ми излиза 520 лв със смарт ХS. Това ми е бюджета няма да се увеличи:18:

Редактирано от Bazrud (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.