Премини към съдържанието
Soul Jah

Проблем при възпроизвеждане на видео в YouTube

Препоръчан отговор

Здравейте, имам следния проблем: Когато гледам на цял екран видеоклип от YouTube с качество 1080p всичко е наред (върви гладко, без лаг), но когато си пусна по-ниско качество (720p, 480p, 360p) започва да лагва. Проблемът се появява единствено на цял екран. Инсталирал съм най-новите драйвери и ъпдейти за хардуерните ми компоненти, и операционна система. Използвам Intel Pentium Dual Core @ 2.2 GHz, 3 GB DDR2 RAM, Intel GMA 33/31 Express Graphics Chipset и Windows 7 Ultimate 32 bit, Google Chrome. Благодаря ви предварително за помощта! :)

Редактирано от Soul Jah (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от ngdt
        Здравейте.
        Днес се опитах да преисталирам Windows-ът на лаптопа си. Пуснах да се инсталира от usb устройство, преминах през няколко фази на инсталация/extract-ване на файловете и по едно време машината прегря и се угаси... Когато се опитам да го пусна се появява син екран с грешка 0x00000024, не се получава и да инсталирам win наново от usb-то. Моля помогнете, проблемът е сериозен и ще съм много благодарен на отзовалите се!
      • от icaka9
        Привет хора! Искам да попитам хората с Galaxy A3 2017 за мнения(впечатления) относно работата на телефона, бързината му, качество на камера и видео, след време дали се забавя, дали забива....като цяло как се държи и ако може някой, който го има и го ползва да направи едно кратко видео дали на 720p или на 1080p без значение...2-3 минутки на светло и на тъмно(с лампа или лампички да светят в тъмното и силна музика....в дискотека или бар или клуб,концерт или у дома) това което искам да видя е дали от светлината на лампа в тъмното има такива подобни на саби отблясъци и блестене от светлината на лампата и също микрофона какво качество на звук вади на запис с силна музика от концерт или нещо от сорта....защото в момента съм с Iphone SE и това може да се каже, че е единственото нещо което ме спира да взема Galaxy-то.....много ще съм благодарен на човека, който може да ми направи тази услуга, защото не знам как и къде по друг начин мога да го тествам аз като го нямам.....Благодаря!
      • от asdfj
        Здравейте! Имам лаптоп Lenovo G50 закупен с оргинален уиндоус 8 но го преинсталирах с 7цата.Сега отново искам да бъда на 8 обаче при инсталацията дава грешка.Тръгва логото и ми дава син екран с грешка с 2 уиндоуса пробвах и двата дават едно и също,тъй като не разбирам много се надявам някой да ми помогне и каква би била причината? Няма как да е несъвместим тъй като вече беше с 8 и вървеше идеално....,възможно ли е самия уиндоус да не е читав или пък моето записване също.При инсталиране на 7 нямам тези проблеми.И ако може препоръчайте ми кой уиндоус би бил подходящ за моя лаптоп последно пробвах с 8 про където изписва грешка.
        Благодаря ви !
      • от Nikola Piperov
        Здравейте, имам проблем с win 8.1 enterprise, с интел i3-7100 съм и ми дава това всеки път когато пусна windows http://prntscr.com/gxmwoo видях как се маха проблема, като се махнат  актуализациите започващи с КБ40...., но като ги махна ми дава грешка 0xc000007b, та имали начин да го махна прозореца, без да се появява тази грешка. 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.