Премини към съдържанието
Soner Mehmed

Имам бюджет 1100 лв какво най-добро може да ми препоръчате (Лаптоп)

Препоръчан отговор

Здравейте разполагам с 1100лв и мисля да си купя лаптоп спрях се на един модел http://www.emag.bg/laptop-asus-k550jf-xx004d-intel-core-i5-4200h-2-8ghz-up-to-3-4ghz-3mb-15-6-hd-1366x768-led-anti-glare-web-cam-6144-mb-ddr3-1600mhz-1tb-hdd-nvidia-geforce-930m-2gb-ddr3l-dvd-rw-802-11n-bt-4-0-free-dos-dark-gray-izbrahme-za-vas-90nb08y2-m00110-6gb/pd/D6WJ6YBBM/ , някои друг може ли да ми предложи някои друг модел по- добър от този ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Недко
      Здравейте и честита ви нова година !

Много пъти ми се случва този старичък лаптоп да не открива харддиска при стартиране,
      и да ми изписва съобщение с подобен смисъл върху черен екран.

Забелязал съм, че се случва след огъване или друсване.

Не съм го изпускал от високо, поне не е стигал до пода, а съм го подхващал навреме.

Поправя се най-често след леко потупване в обратна посока на претърпяното "друсване",
      един или повече рестарта, а днес и няколко опита да го подкарам от live-флашка с Минт 13.
      (По-късна версия не понася)

За първи път от live-Минт не се виждаше харддиска, и дяловете му с WindowsXP и Минт. 
      Обикновено се виждат като папки или иконки-харддиск,
      и се монтират автоматично след щракане върху иконките.

Както и да е, след доста рестарти, редувани с потупване от всички страни,
      вече си намери диска и подкара наличния на него Минт.

Току-що докато работеше, пак го обърнах от седнало положение на ляв ръб
      и екрана почерня.
      Изключих го от бутона и след няколко потупвания и 2-3 рестарта
      си намери диска, буутлоудъра и Минта и проработи нормално.

Машинката е с донякъде гъвкав корпус и видимо се огъва като го местя и преобръщам.
      От 2-3 дни го слагам да седне върху един стол с извита седалка,
      на която корпусът леекичко "провисва", огъва се от тежестта си.

Ползвам го почти само като монитор за почти статично гледане на снимки за рисуване на портрети и пейзажи,
      които увеличавам, намалявам, местя, превъртам и т.н.
      Рядко стои в обичайното положение "седнал" на гумените си крачета,
      най-често е на ляв ръб, на твърда равна подложка,
      заради вертикални портретни снимки,
      или виси в 2 примки от стари кабели.

Въпросът ми е дали при така описаното поведение има шанс, аз, неспециалист в хардуера,
      да успея да отстраня проблема, чрез развинтване на винтчета, отваряне на корпуса,
      почистване на евентуално замърсяване, окисляване и пр. по някакви контактни пластини
      в съединенията на кабелите на харддиска ? (ако изобщо е на кабели, а не с по-директен контакт)
      Плитко ли е поставен харддискът 
      или е заровен под пластове платки и въздухопроводи ?
      Изобщо, дали наистина проблемът е в съединенията на кабелите,
      или е възможно да е другаде,
      примерно да не е по харддиска, а в друг възел, 
      или да е софтуерен ?
      Не е голям проблем да го занеса в сервиз.

Предварително ви благодаря ?
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Искам да споделя нещо. Открих лаптоп Lenovo Y50-70 в olx, за 850 лева. Ето характеристиките му: 
      Процесор:  Intel Core i7-4710HQ 4 Ядра 8 нишки с турбо до 3.5
      Оперативна Памет: 16 GB DDR3L 
      Видеокарта: Nvidia GTX 860M 4GB GDDR5
      Дисплей: 15.6"' FullHD ips дисплей матов
      Твърд диск: 1TB SSHD WD Blue
      Доста ми хареса, но докато събера пари, обявата сигурно ще е приключена/свалена... Та чудех се къде мога да го намеря същия или по-добър пак за толкова лева? Тоест къде мога да намеря други такива геймърски лаптопи втора употреба, на които могат да се играят gta v на high - very high както и на други игри. Аз не можах да намеря.. Ако някой знае може ли да ми каже, помогне или каквото направи.. Много ще съм ви благодарен.
    • от mihail1000
      Здравейте.От няколко дни разглеждам лаптопи и нещо немога да избера.Искам да може да поддържа игри на медиум със стабилен fps-60,50. Мога да си позволя докъм 1000лв не повече,няма значение за марка аз разглеждах най вече Asus но нещо не можах да намеря и предварително да кажа имам компютър просто ми трябва лаптопа като ходя някъде да не изоставам, благодаря предварително!
    • от loranst looa
      Здравейте приятели можели да ми препоръчате каква коя видео карта вградена за лаптоп е по добра Intel HD Graphics 3000
      или  Intel HD Graphics 4000 аз мисля че втората е по добра на нея могат ли да се играят тежки игри и да се гледа видео в най- висока резолюция  
    • от Stefan Nenchev
      Здравейте! Днес си взех обновен лаптоп с мощен процесор, но видеокартата е слаба и не става за игри. Видях отстрани, че на компютъра има някакъв порт, не знаех за какво е, но много исках да разбера за какво служи. Потърсих информация в гугъл и попаднах на едно видео. От видеото разбрах, че посредством този порт може да се свърже външна видеокарта към лаптопа и по този начин могат да се играят "тежки" игри на него. Името на порта е ExpressCard/34 slot. Какво ще кажете? Това възможно ли е и как става?  
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.