Премини към съдържанието
Soner Mehmed

Имам бюджет 1100 лв какво най-добро може да ми препоръчате (Лаптоп)

Препоръчан отговор

Здравейте разполагам с 1100лв и мисля да си купя лаптоп спрях се на един модел http://www.emag.bg/laptop-asus-k550jf-xx004d-intel-core-i5-4200h-2-8ghz-up-to-3-4ghz-3mb-15-6-hd-1366x768-led-anti-glare-web-cam-6144-mb-ddr3-1600mhz-1tb-hdd-nvidia-geforce-930m-2gb-ddr3l-dvd-rw-802-11n-bt-4-0-free-dos-dark-gray-izbrahme-za-vas-90nb08y2-m00110-6gb/pd/D6WJ6YBBM/ , някои друг може ли да ми предложи някои друг модел по- добър от този ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от Hadjimehmed Shener
        Здравейте! Юли месец си купих Lenovo V310 и до сега го бях ползвал само 2-3 пъти ,тази година съм първокурсник , реших да си имам един преносим компютър. Проблема е там че понякога както си стоя на лаптопа забива и по никакъв начин не мога да го оправя освен да задържа копчето за захранването и да го изключа напълно . От какво може да е и как да го оправя че е доста дразнещо ? Благодаря предварително!
      • от KilledByKiro
        Здравейте, двоумя се между следните два лаптопа, кой, според вас, е по-добрия избор?
        Dell Inspiron 5545 
        със следните характеристики:
        Processor
        AMD A10‑7300 quad-core (1.9 GHz с Turbo Core до 3.2 GHz, 4 MB L2 cache)

RAM
        8 GB 1600 MHz DDR3L

Диск
        2.5‑inch SSD SanDisk 480 GB

Екран
        15.6‑inch HD (1366 x 768) tn panel

Видео Карта
        AMD Radeon R7 M265 с 2 GB DDR3 памет

Звук
        Dual 2.5 watt speakers
        Realtek ALC3234CG codec
        Digital array‑microphones

Мрежа
        Bluetooth 4.0
        10/100 Mbps Ethernet
        Wi‑Fi 802.11 b/g/n

Батерия
        3‑cell smart Li-ion 43.50 WHr

Поротове
        1 x headset
        1 x USB 2.0
        2 x USB 3.0
        1 x HDMI
        1 x RJ45

или Lenovo IdeaPad z50-75
        със следните:
        Процесор: AMD A10-7300 (4-ядрен, 1.90 - 3.20 GHz, 4MB кеш)

Памет: 4GB - DDR3, 

Видео карта: AMD Radeon R5 M255 (2GB DDR3)

Памет: 500B SSHD (8GB SSD + 1TB HDD (5400 оборотa/минута))

Екран: 15.6-инчов - 1920x1080 (Full HD), гланцов

Батерия: 4 cell, 41 Whr Li-Ion

DVDRW, Bluetooth, Wifi, Webcam

Ще използвам предимно за тези цели:
        Игране на игри от сорта на far cry,battlefield,wow, etc.
        И използването на програми от сорта на Photoshop и по-товарещи приложения от този тип.

Ако някой друг може да ми направи предложение за по-добра инвестция съм отворен за предложения,

Бюджета ми се състои от около 550-600лв.

Благодаря предварително.

• от professed
        Здравейте,
        Каква е разликата между вградена и интегрирана видео карта, при положение, че вградената е доста добра. GTX 950 - 4gb gddr5 128 bit. Тука става въпрос за лаптоп. Има ли значение дали е вградена или интегрирана при тази видео карта?
      • от Johnnie Walker
        Здравейте, спрял съм се на този лаптоп, ако може някакво мнение или ако знаете някакви сайтове където може да го открием по евтино или с по-различно процесорче, склонен съм да дам 950-1000 максимум, но търся с тази видео карта или 950м. 
        http://www.technopolis.bg/bg/Laptops/Laptop-ACER-ASPIRE-E5-575G-32LU-34B4-WH/p/518143
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.