Премини към съдържанието
Soner Mehmed

Имам бюджет 1100 лв какво най-добро може да ми препоръчате (Лаптоп)

Препоръчан отговор

Здравейте разполагам с 1100лв и мисля да си купя лаптоп спрях се на един модел http://www.emag.bg/laptop-asus-k550jf-xx004d-intel-core-i5-4200h-2-8ghz-up-to-3-4ghz-3mb-15-6-hd-1366x768-led-anti-glare-web-cam-6144-mb-ddr3-1600mhz-1tb-hdd-nvidia-geforce-930m-2gb-ddr3l-dvd-rw-802-11n-bt-4-0-free-dos-dark-gray-izbrahme-za-vas-90nb08y2-m00110-6gb/pd/D6WJ6YBBM/ , някои друг може ли да ми предложи някои друг модел по- добър от този ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miriami
        Здравейте! 
        Слушалките на лаптопа ми отказаха. Буксата не прави връзка. Купих нови слушалки. И с тях- същото. Тествах на телефона и старите и новите- там работят. На лаптопа не тръгват и тонколоните. Микрофонът обаче работи. И той е в същия преден панел със слушалките. Иначе си имам звук от спикерите, но той не може да премине през периферно устройство. В настройките в контролния панел забелязах, че нямам headphones, но и преди нямах. Преинсталирах си драйвера за аудиото. Conexant High Definition Smart Audio 221. За моя модел лаптоп е. Той винаги си ми е бил този. Четох из нета и инсталирах даже някакъв Realtek HD, обаче не забелязах да се появи в Диспечера на устройствата. Даже не знам къде се инсталира, че да го трийна, защото, очевидно, не свърши никаква работа. И, накрая, преди да помоля за помощ, да кажа, че вчера взех лаптопа от почистване. Искрено се надявам да не е нещо при сглобяването- прекъснат кабел или знам ли... Идеи? Много ми се иска да е някое тикче в някакви настройки.  
        Благодаря предварително!
      • от iravenbg
        Здравейте, искам да попитам ако нялой знае свестни сервизи за лаптопи във град Пловдив?
        Под съвестни имам предвид такива които не биха излъгали за цена иои проблем.
        Проблема е счупен дисплей на лаптоп ASUS
      • от Alexander Petrov
        Помогнете ми как да инсталирам последната версия на MacOs Sierra на лаптоп Asus x552mj и същевременно да имам Windows 10. Никога не съм го правил !
      • от edokredo
        Здравейте от 2 месеца лаптопа ми не се  пуска до началния екран.Като го пусна се пуска MICROSOFT CORPORATION и почва да зарежда и до там моля ви помогнете ми ??
      • от NotYou
        Здравейте, аз съм студент първи курс, специалност софтуерно инженерство. И се нуждая от лаптоп, който ще използвам основно за програмиране. Това което мисля, че ми трябва е :
        -процесор intel core i7 възможно по-стабилен;
        -поне 8 GB рам;
        -видеокарта мисля, че е най-удачно да е вградена;
        -паметта да е SSD предпочитам чисто;
        -по възможност подсветка на клавиатурата (фен съм им :D)
        И ако мога да намеря подобен лаптоп за бюджет от около 1800 лева ще е страхотно. Благодаря ви предварително за помощта!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.