Премини към съдържанието
adersa

Въпрос за касов бон

Препоръчан отговор

Здравейте днеска си купих мишка от offise 1 добрич мишката e ps2 пускам я в настолния неще да влезе чопчето . . Та въпроса ми е ако съм изгубил касовия бон и искам да ми върнат парите ще има ли проблем ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За уважаване на рекламация съгласно закона трябва касов бон. Пак там пише и начините за уреждане. Обикновено ремонт или замяна. Връщане на пари само в краен случай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Няма да ти върнат парите, защото няма как да докажеш, че си я купил от там. Понякога пластмасовото краче вътре в буксата е малко по-дебело и не може да влезе в PS2 порта на дъното на компютъра. Може да го счупиш и мишката ще работи. Поне няколко пъти ми се е налагало да правя подобна процедура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А понякога и някое от пинчетата е изкривено и пак не влиза, и колкото повече натискаш, толкова повече може да го изкривиш. Та огледай ги по-добре

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тези мишки ps2 трябва да се забранят големи ментета са особено новите модели старата ми беше такава и миналата седмица се развали след 10 години работа . Сега е бъдещето на USB мишките пъхаш го в порта и си готов . Както и да е дано утре да намеря касовия бон и да си искам парите и повече нищо няма да купувам от офис 1 . Тази беше най - евтината а другите мишки  не стига , че са малки а са от 15 л на горе .  Както и да утре отивам си взимам парите и повече няма да се занимавам с тях .

Миналата година пак от там си взех слушалки за телефона и максимално 1 месец издържаха и се изръсих с 10 лв .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За мое щастие днеска имам късмет намерих си бончето в офиса . Така ако искат да ми е сменят с USB а мишката струва 15 лв и искат да доблатя за нея 2 3 лв , в такъв случай мога ли да си поискам обратно парите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Само при онлайн покупка май се връщат парите в рамките на 7 дена от деня на закупуване, т.е. няма как според мен да ти ги върнат. Заменяй я мишката за друга по себестойност, или доплати и си вземи USB.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 52 минути, techmaniac написа:

Само при онлайн покупка май се връщат парите в рамките на 7 дена от деня на закупуване, т.е. няма как според мен да ти ги върнат. Заменяй я мишката за друга по себестойност, или доплати и си вземи USB.

на мен от Техномаркет ми ги върнаха, пак беше за мишка, щото спят у тиквите тия там и не казват за каква ОС е

не че не ми предложиха да си сменя ХР-то със 7 де, както и да си избера нещо друго да ми я заменят

мишка за ХР като нямате друго не ща не разбрахте ли - и ми върнаха парите :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.