Премини към съдържанието
azdiaka

Спешен въпрос! Да взимам ли карта на супер промоция ?

Препоръчан отговор

azdiaka    9

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx-970-windforce-3x-4096mb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-3x-display-port-n970wf3oc-4gd/pd/DF0P5BBBM/

Ето линк. Картата според мен е трепач. Точно тази гледам от известно време , но я гледам като нещо което бих взел в бъдеще и не ми е наложително за момента. Поради промоцията която е много добра мисля да я взема на момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филипов    3935

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5864

Промоцията е супер ама не е вярна. Картата не е намалена 22%. Разбирай от 735 лв. а не от 900 лв.

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    jhoro    29751
    преди 6 минути, Roujin Z написа:

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Тогава ще му спестят всичките (100%) пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5864

По-скоро ще му предложат някоя извън промоция. В крайна сметка целта е за зарибят балъците не да губят пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3561

На промоция е, ама не чак толкова супер (спестяваш 40~50 лева) което си е 6%, а не 22%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Roujin Z    5864

735 лв. е тоя модел та спестява 35 лв.  Както казах пари се спестяват просто явно смятат всички за идиоти с глупавите си реклами.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ExaFlop    26986

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    azdiaka    9

на 15.12.2015 г. at 21:40, Филипов написа:

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

За това че цените ще паднат сами сигурно имате предвид като излезе нова серия. Може ли да разкажеш нещо по въпроса или да ме насочиш къде мога да прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от Георги Л.
        Здравейте, 
        Карам направо имах 2 компа 1 взех от братовчед ми и му взех видеото да го пробвам на моя как ще му се отрази смених инсталирах изтрих стари драйвъри и така на моя не му потръгна с нея 512 мн амд 4300 серия ако се помня така беше след като я сложих в неговия пак при включване на компютъра излиза някаква мигаща чертичка и след това става долна черта мига 1 2 пъти и се включва това го нямаше преди след това пуснах цс 1.6 и почна да забива да се изключи самичко видеото трябваше да я изкарам да я сложим и така не вярвам да е от видеото при моя компютър не става така... Някакви идеи и как да го оправя? 
      • от KNSoldier_96
        Здравейте!Имам нужда от препоръка.Та,значи имам Плейстейшън 4 с два джойстика и 3 игри (FIFA 16,Little Big Planet 3,UFC 2),но мисля да си взема конфигурация за игри.Въпросите ми са следните:
        Дали ще мога да продам конзолата с игрите и джойстиците за повече от 500лв.?В смисъл плейстейшъна не е про,слим или някъкав друг а е обикновен купен е преди 2 години.
        Значи имам спестени 800лв а компа който искам да купя е 1400лв.Ако продам Плейстейшъна за 600лв ще мога да го купя но после трябва да мисля за монитор.Ако може да ми предложите някой монитор до 250лв подходящ за CS:GO,GTA V,BF 1
        Не искам да ставам някъкав геймър а просто вечерта малко да поцъкам ЦС или ГТА ей така за релакс...И се чудя дали да запазя Плейстейшъна и да не купувам PC-то или обратното?Тъй като вече доста пъти чувам,че е по-добре да си на PC.
        А също разбрах,че сам да си сглобя комп е по-далавера,а PC-то което искам да купя е сглобено от Озон.бг и там пише ,че се тества преди да е изпратено.Ако може да ми кажете дали си струва 1400лв струва?А и да попитам ако евентуално го поръчам като ми го доставят веднага ли ще работи или трябва да инсталирам нещо или нещо такова?А иначе ето линк за PC-то.  [(https://www.ozone.bg/portals/desktop-configurations/behemoth)]
      • от Aleksandyr77
        Здравейте! Имам проблем с градусите на видеокартата. В ненатоварващо положение държи 63 градуса. (Проблемът е, че не правя абсолютно нищо, няма отворени игри, няма нищо от сорта). Вчера почистих компютъра, в който излезе малко прах, но видео картата беше най-чиста от всички компоненти. Също проблемът мисля, че идва от високите честоти на видео картата в положение на "нищо правене". Ясно е, че е лято и градусите няма как да са ниски, но 63 градуса в положение на застой, не знам, някак си не мога да си го обясня. Стайната температура е 28 градуса. Гледах настройки, гледах каквото можах, но не нищо не можах да направя по въпроса. Видео картата е EVGA GTX 970 SC ACX 2.0 04G-P4-2974-KR. Ако може да съдействате по някакъв начин, ще ви бъда много благодарен. 

• от viki00
        Здравейте , 
        За първи път пиша в този форум , не разбирам нищо от компютри , но реших че ще събера пари и ще си купя компютър на който да цъкам игри като friday the 13th , GTA , minecraft , stranded deep , и др. Въпроса ми е тези игри ще тръгнат ли на компютър със следната конфигурация :
        процесор - Intel Pentinium G4560, 3mb cache, 3.50GHz
        дънна платка - asrock H110M - PGS, LGA1151 
        RAM памет - 4gb
        твърд диск - 1TB
        видео карта - gainward Nvidia GeForce GT730 4gb
        компютъра струва 650лв , знам че има и по хубави но на мен ми трбва до 650лв и това е най- добрия според мен , който успях да намеря , само незнам дали игрите ще тръгват ако може някой, който разбира да каже . 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.