Премини към съдържанието
azdiaka

Спешен въпрос! Да взимам ли карта на супер промоция ?

Препоръчан отговор

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx-970-windforce-3x-4096mb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-3x-display-port-n970wf3oc-4gd/pd/DF0P5BBBM/

Ето линк. Картата според мен е трепач. Точно тази гледам от известно време , но я гледам като нещо което бих взел в бъдеще и не ми е наложително за момента. Поради промоцията която е много добра мисля да я взема на момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Промоцията е супер ама не е вярна. Картата не е намалена 22%. Разбирай от 735 лв. а не от 900 лв.

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 6 минути, Roujin Z написа:

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Тогава ще му спестят всичките (100%) пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

По-скоро ще му предложат някоя извън промоция. В крайна сметка целта е за зарибят балъците не да губят пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На промоция е, ама не чак толкова супер (спестяваш 40~50 лева) което си е 6%, а не 22%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

735 лв. е тоя модел та спестява 35 лв.  Както казах пари се спестяват просто явно смятат всички за идиоти с глупавите си реклами.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 15.12.2015 г. at 21:40, Филипов написа:

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

За това че цените ще паднат сами сигурно имате предвид като излезе нова серия. Може ли да разкажеш нещо по въпроса или да ме насочиш къде мога да прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от axeloi12
        http://rmania.net/workstations-dell--precision-t5400-eight-cores-2x-quad-core-xeon-e5405-16gb-ram-quadro-3050.html
         тва ми е компа  искам да попитам ще стане ли да и сложа EVGA Geforce GTX 1070 8 GB  или поне 1060ти ?
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от Магдалена Гичева
        Здравейте! Бих искала да ми препоръчате лаптоп, който би бил подходящ за програми, свързани с програмиране или с две думи да ми върши добра работа , понеже уча в РУ и съм специалност компютърни системи и технологии (КСТ)  Като цена мога да отделя от 550 до 1000 лева. Ще се радвам препоръчаният лаптоп да е в наличност в Емаг  Благодаря предварително!
      • от Rhodium
        Здравейте,
        бих искал да купя нов лаптоп до към 800 лв, като изискванията ми са:
        - да е с достатъчно мощен процесор, за да гледам HD филми и стрийминг, както и да вървят малко по-натоварващи програми
        - да е с 15 инчов екран
        - да е с достатъчен RAM, за да може повече приложения да работят едновременно
        - да е издържлив, защото трябва в следващите 3 - 4 години да работи - това изискване е особено важно.
        Спрял съм се на тези два: Dell Inspiron 3567 (предлага се с 4 гб повече RAM, с което стават 8 гб) и Acer Aspire ES1-731G-P5YY, като повече клоня към първия. 
        Ще се радвам, ако ми дадете своето мнение за тях, тъй като самият аз имам ограничено разбиране по темата.
      • от Георги Л.
        Здравейте, 
        Карам направо имах 2 компа 1 взех от братовчед ми и му взех видеото да го пробвам на моя как ще му се отрази смених инсталирах изтрих стари драйвъри и така на моя не му потръгна с нея 512 мн амд 4300 серия ако се помня така беше след като я сложих в неговия пак при включване на компютъра излиза някаква мигаща чертичка и след това става долна черта мига 1 2 пъти и се включва това го нямаше преди след това пуснах цс 1.6 и почна да забива да се изключи самичко видеото трябваше да я изкарам да я сложим и така не вярвам да е от видеото при моя компютър не става така... Някакви идеи и как да го оправя? 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.