Премини към съдържанието
azdiaka

Спешен въпрос! Да взимам ли карта на супер промоция ?

Препоръчан отговор

http://www.emag.bg/video-karta-gigabyte-nvidia-geforce-gtx-970-windforce-3x-4096mb-gddr5-256bit-hdmi-dvi-3x-display-port-n970wf3oc-4gd/pd/DF0P5BBBM/

Ето линк. Картата според мен е трепач. Точно тази гледам от известно време , но я гледам като нещо което бих взел в бъдеще и не ми е наложително за момента. Поради промоцията която е много добра мисля да я взема на момента.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Промоцията е супер ама не е вярна. Картата не е намалена 22%. Разбирай от 735 лв. а не от 900 лв.

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Roujin Z написа:

Което все пак ще ти спести пари стига да не ти кажат че е изчерпана.

Тогава ще му спестят всичките (100%) пари.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-скоро ще му предложат някоя извън промоция. В крайна сметка целта е за зарибят балъците не да губят пари.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На промоция е, ама не чак толкова супер (спестяваш 40~50 лева) което си е 6%, а не 22%

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

735 лв. е тоя модел та спестява 35 лв.  Както казах пари се спестяват просто явно смятат всички за идиоти с глупавите си реклами.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на 15.12.2015 г. at 21:40, Филипов написа:

Не, като не ти е наложителна. След 3-5 месеца ще е надолу и без промоция, а дотогава още колко модели ще излязат . .  .

За това че цените ще паднат сами сигурно имате предвид като излезе нова серия. Може ли да разкажеш нещо по въпроса или да ме насочиш къде мога да прочета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте,та искам да си сглобя някаква машинка,с която да мога да подкарам абсолютно всички игри в момента с бюджет около 1600 лева и също така имам въпрос,та вчера намерих този испански сайт от един приятел https://www.pccomponentes.com/sistemas-operativos и забелязвам,че дори видеокартите са нормални цени,както знаете в момента заради копачите цените на видео картите се е покачила драстично,та имате ли някакви мнения?Води се,че са чисто нови,но според вас дали има някакъв шанс да имат проблеми или случайно да ме измамят? Също така разполагам с монитор,имам и хард диск но е само 400 гб,което мисля,че не е достатъчно така че не смятам да го използвам.Благодаря предварително!

• от fanatika.hr.at
      Здравейте разполагам с лаптоп ASUS K550vx вече почнах да си задавам въпроса дали при играене (а лаптопа се води бюджетен гейминг) е нормално да вдига 95градуса. Като всичко е на макс и клокнато.
      Пастата е сменена почистен е и всичко трябва да е наред. 
      Давайте съвети.

• от dini99
      Добър ден! Сложил съм си в мазата, уж, за да майсторя разни работи фасунга с два контакта от практикера, но не стават за шуко, искам да питам ако си взема такъв разклонител за контакт, ще стане ли, че много искам да ползвам мазата като ателие. Има ли такива разклонители във вашите градове, че на нашите железарии-няма, а из интернет, ги има по разни сайтове, направих поръчка, и от 1 месец не са ми я пратили! Мерси предварително!

• от Little Джигит
      Здравейте! Нов съм в сайта. Приятно ми е, Александър! Знам че има много изписани постове на тема "проблеми с видео карта" и т.н., но не намерих случай подобен на моя. Проблемът е следният - когато поставя видео картата в слота (видео картата е nvidia geforce 8500gt 256mb 128-bit) и сложа VGA кабелът, пускам компютъра всичко, тръгва, но почват да излизат цветни пикселчета, инсталирам драйверите, рестартирам компютъра и пак същият проблем. Надявам се разбрах те, какво имам предвид. Някви идеи защо става така?
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.