Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден на всички ;) преди малко както си ровех из нета компютъра внезапно се рестартира и когато windows-a зареди излезе един прозорец в който пишеше the system has recovered from a serious error. Може ли някой да ми даде малко повече информация за проблема ? До сега не го е правило каква може да е причината драскайте коментари ако някой знае нещо по темата ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Eclipse2G    626

https://www.youtube.com/watch?v=U2bsHLxJ6ko

По това клипче гледаш как да стигнеш до Event Viewer-a. Влизаш после в раздел System и търси за грешка в съотвенитя час и дата. Може да е под название Critical error Или от сорта. Дай после информацията от лог-а.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от Marinela Georgieva
        Здравейте!
        Преди 2 дни инсталирах пиратската версия на Norton Internet Security + ID security. След рестарта на компютъра обаче, за появи огромен проблем с Chrome - не зарежда, не иска да показва начална страница, дори и настройки! Рових се в настройките на антивирусната, деинсталирах я, рестартирах компютъра няколко пъти. Опитах да деинсталирам Google Chrome, но ми даде грешка. Не че не мога да използвам Morzila/Opera, но с Chrome ми е по-удобно.
        Моля, помогнете!

Благодаря много предварително!
      • от CaptainJord
        Когато говоря с някой той си чува гласа на моя микрофон, дори в скайп изобщо пък там не ми се чува микрофона, а на човека гласа се чува .. Моля помогнете ми компютъра ми е чисто нов на 6 месеца ми е ..
      • от vassetz
        Здравейте. Преди няколко дни ми попадна въпросния модел netbook. eMachinies eM250.
        Реших да му ъпгрейдна оперативната памет от 1 на 2 gb и съответно намерих подходяща такава  втора употреба. Продавача ме увери, че работи. 
        Но се появява проблем, след като е поставих - нетбука не иска да се стартира, а в левия край на екрана се появяват хоризонтални черти.
        Операционната система е Win 7 starter.
        Оригналната памет е Transcend 1 GB DDR2 667 SO-DIMM CL5,  а на снимката е купената.
        В BIOS-a се появява ,че има налично 2048 МВ памет, но нямам представа защо машината не иска да се стартира?

• от wert1969
        Здравейте момчета, скоро се зарибих по quad 405 и сглобих схемата от Хобикит. Теорията на електрониката не ми е ясна, но през годините съм си наглобил това и онова със задоволителен успех. Но тук ударих греда. Всичко е добре, ток на покой около 30mA, постоянно напрежение на изхода от 6 до 8mV, пускам сигнал от телефона, захранвам го с 2х33V постоянно напрежение, трансформатор около 200W. Пускам го и свири идеално, НО само с около 1-2W. Прегледах всичко, горния по схемата драйвер TIP42C грее малко повече от долния, а двата крайни 2N3055, въобще не участват в работата, това го установих като по време на работа ги отпоих един след друг, без НИКАКВА разлика в звука. Ще съм Ви много благодарен ако ми помогнете.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.