Премини към съдържанието
vanko929

препоръка за протектор

Препоръчан отговор

vanko929    5

Здравейте  можете ли да ми препоръчате читав протектор за sm-g360f защото отивам в магазин за аксесоари и ми слагат някакъв който пречи на работата на единия сензорен бутон  когато включя зарядно или USB сензорния бутон дето показва последно отворени приложения отказва да работи обаче когато не го зареждам работи и така телефона беше на сервиз  заради проблема смениха тъчскрийна или панела и уж се оправи и щом му сложих протектора пак почна проблема.. днес щях да го връщам към сервиза , но реших да махна протектора и като включих зарядното  бутона функционира без проблем странно е но нещо пречи затова се допитвам какъв протектор да ползвам пластичен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

niki292002    2505

Обратно в сервиза. Няма как протектор (освен, ако не е сложен правилно) да прецака сензорните бутони.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vanko929    5
    преди 2 часа, niki292002 написа:

Обратно в сервиза. Няма как протектор (освен, ако не е сложен правилно) да прецака сензорните бутони.

Ами сега е с свален протектор и сензорния работи без проблем дори с зарядно а щом така работи това значи все пак че сензорния  се влияе от протектор определен според мен обаче незнам защо? . беше правилно залепен не беше на криво нито имаше балончета . А на този етап няма да го връщам на сервиз освен ако проблема не се появи ще потърся друг протектор който да е пластичен  и да видим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    ined    3560

Всичките протектори намаляват чувствителността на тъчскийна - ако тя по някаква причина е малка е възможно с протектор да спре да работи,

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    androns    905

Поръчай си темперирано стъкло от ТУК .

Понякога има проблеми с обикновенните протектори "фолиа", защото са от изолиращи материали.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vanko929    5
    на 17.12.2015 г. at 8:53, androns написа:

Поръчай си темперирано стъкло от ТУК .

Понякога има проблеми с обикновенните протектори "фолиа", защото са от изолиращи материали.

Доста евтино в България един обикновен е на тази цена иначе сигурен ли си че такъв протектор няма да влияе на работата както обикновен?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vanko929    5
    преди 7 часа, androns написа:

От 2 години ползвам такива на различни марки телефони и нямам проблем с тъча.

по скоро телефона има слабост с протекторите странно е но и с стъклен е още по зле не хващат и двата сензорни бутони ни бек ни мултитаск . При свързано зарядно но без зарядно работи това подсказва за фабричен дефект но няма да го връщам на сервиз .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2505

Какво ще кажеш да го ползваш без протектор ? И аз се примирих със сензора за близост на моя, свикнах да натискам power бутона за да се изключи, докато провеждам разговор.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vanko929    5
    преди 51 минути, niki292002 написа:

Какво ще кажеш да го ползваш без протектор ? И аз се примирих със сензора за близост на моя, свикнах да натискам power бутона за да се изключи, докато провеждам разговор.

Не ми пречи да е без протектор ,Но е странно как един протектор ще пречи на сензорен бутон и то само докато се зарежда това искам да знам....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    The Piper    403
    преди 52 минути, vanko929 написа:

Не ми пречи да е без протектор ,Но е странно как един протектор ще пречи на сензорен бутон и то само докато се зарежда това искам да знам....

Аз съм много доволен от протекторите в този сайт.  Малко са по скъпи от китайските но са по качествени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    vanko929    5

Благодаря за препоръките , но няма да давам повече пари за протектори. Няма смисъл проблема няма да е в тях .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.