Премини към съдържанието
VladkoJ

Препоръка за батерия

Препоръчан отговор

С note 2 съм и ми бяха казали, но не помня кой че има много по-добри батерии и от оригиналната с която съм в момента и по-евтина ли каза или че на същата цена не помня та ако някой знае моля да сподели :D А сменям я щото тая се наду здраво и батерията пада много бързо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако използваш телефон за 1100 лв. няма да търсиш батерия. Подмяната ще ти струва пълно разхерметизиране на телефона, сваляне на всички налични части, в това число - платки, камери, тонколони, микрофони, спойки, оплътнители, дисплей, все едно сега постъпват частите му за производство, дори няма да знаеш какво се ремонтира. Та на фона на това въпроса ти е някак смешен. "Каква батерия да му сложа?" Все едно питаш "Да взема ли да го заредя?" :) Сложи му батерийка за часовник и продължавай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, Mlechko написа:

Ако използваш телефон за 1100 лв. няма да търсиш батерия. Подмяната ще ти струва пълно разхерметизиране на телефона, сваляне на всички налични части, в това число - платки, камери, тонколони, микрофони, спойки, оплътнители, дисплей, все едно сега постъпват частите му за производство, дори няма да знаеш какво се ремонтира. Та на фона на това въпроса ти е някак смешен. "Каква батерия да му сложа?" Все едно питаш "Да взема ли да го заредя?" :) Сложи му батерийка за часовник и продължавай.

Тва дето го написа е пълна простотия :) нали има батерии с повече mah та въпроса ми беше дали ако зема такава по-евтина или като цената на оригиналната батерия но с повече mah ще бъде ли добре и колко ще издържи без да се подуе

Редактирано от VladkoJ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 минути, Mlechko написа:
    преди 3 минути, Mlechko написа:

Малко си смешен в момента. За Note 2 има най-различби батерий по цена, качество и капацитет.

преди 3 минути, VladkoJ написа:

Тва дето го написа е пълна простотия :) нали има батерии с повече mah та въпроса ми беше дали ако зема такава по-евтина или като цената на оригиналната батерия но с повече mah ще бъде ли добре и колко ще издържи без да се подуе

Вземи ZeroLemon.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Нали знаеш, че едното е за сметка на другото. Взимаш евтино, свършва, продължаваш с нова батерия, проблема ти е никакъв. То е като да сложиш сим карта, освен ако не ти е скъп телефона над 1000 лв,, които пък за по-голямо нещастие се използват най-много и са енергоемки. Именно тях не можеш да подменяш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, niki292002 написа:

Малко си смешен в момента. За Note 2 има най-различби батерий по цена, качество и капацитет.

Ми предложи някоя де аз ко чакам, нали всяка батерия си има както ти каза различни характ. та да не се окаже че вземам по-мощна батерия а тя да се надуе след 1 година

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Mlechko написа:

Нали знаеш, че едното е за сметка на другото. Взимаш евтино, свършва, продължаваш с нова батерия, проблема ти е никакъв. То е като да сложиш сим карта, освен ако не ти е скъп телефона над 1000 лв,, които пък за по-голямо нещастие се използват най-много и са енергоемки. Именно тях не можеш да подменяш.

Пак си смешен. Може да се подменя дори и да си запазиш гаранжията, само трябва да го занесеш в оторизиран сервиз и да си платиш. :)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 14 минути, Mlechko написа:

Човек не мога да та разбера я недей писа :D ама не са обиждай

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, niki292002 написа:

Пак си смешен. Може да се подменя дори и да си запазиш гаранжията, само трябва да го занесеш в оторизиран сервиз и да си платиш. :)

Плащаш колкото още една батерия за ремонт. И то пълен, не се знае колко качествен ще бъде, защото и хирурзите не умеят този занаят. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Оторизиран сервиз не ти ли подсказва нещо ? И кво, че плащам колкото още една батерия ? Например, ако взема батерия и си я смена сам, а па вземе, че се подуе и изпотроши всичко друго няма да ми го сменят гаранционно. А ако си го платя и се подуе, получавам чисто нов телефон. Не се обиждай, но вече се излагаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ако има гаранция... В магазина от където е купен, безплатна подмяна на батерията :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, Just Human.. написа:

Ако има гаранция... В магазина от където е купен, безплатна подмяна на батерията :)

Ако е под 6 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 13 минути, Just Human.. написа:

Има още 3 месеца някъде

преди 14 минути, niki292002 написа:

Ако е под 6 месеца.

Има още 3 месеца та значи утре да ходя и ко да им кажа :D дайте ми друга батерия че тая е надута и пада бързо 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Батерията е консуматив. Има отделна гаранция. Нейната е 6 месеца. 

То и моята беше почнала да се подува и направо в telenor. От там разбрах за батерията. Прочетох и разбрах, че навсякъде гаранжията на батерията на каквото и да е е 6 месеца.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 21 минути, niki292002 написа:

Казах ти, ZeroLemon. Екстра е. Но недей да прекаляваш с най-големия капацитет...

Оффф значиииии. … :D

Ама тя е външна батерия бе :D кейс вече имам иначе гледам има много хора които си купуват такива 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.