Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

SOULTAK3R    0

Здрваейте, имам следният проблем. При натоварване на PC-то ми с някоя игра, или при тест с Aida 64 от компютъра се чува силен пищящ звук. След като спра да го натоварвам той изчезва. Първоначално помислих, че е от захранването. Днес го подмениха гаранционно, но проблема си остава. Конфигурацията е следната:

MB: GB 78LMT-S2/AMD760/AM3+

CPU: AMD FX-6300/3.5G/X6/BOX AM3+ /с охладител на Arctic Freezer A11 е/

RAM: 2x4GB DDR3 1600 ADATA

VIDEO CARD: ASUS HD7770-1GDB

CASE CMK380 W/ELITE 500W

Въпреки силният пищящ звук PC-то си работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roujin Z    5859

То това захранване е боклук по-рождение та колкото и да го подменяш със същото нещата няма да се променят.

Друг е въпроса че и картите на Асус са много музикални каквото и да твърдят някой хора.

Иначе просто стисни зъби и се примири няма да гръмне нищо.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    SOULTAK3R    0

Да, то много време го ползвам така, общо взето 2 години :D Ама наближи края на гаранционния срок на някой от частите и реших да си опитам късмета, пък току виж се реши проблема :) Най-вероятно ще пробвам с друго захранване, да вида дали ще пищи така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    pconline    3440

Като начало отворете кутията и се опитайте да локализирате звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

тапи за уши ще свърши работа или най добре локализираите звука както го написа колега във по горният пост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от dadino
        Проблемът ми е следния. Имам слушалки Plantronics със сплитер с жак за аудио и микрофон. 
        Когато включва слушалките в компютъра директно (микрофона в розовото, слушалките в зеленото) се чува много по - слабо, от тогава, когато включа без сплитера слушалките в колонките ми. Нямам преден панел с аудио жакове, работя само с тези отзад на кутията. Иначе си работят, няма пращене и микрофона си работи. Пробвах да ги включва и на лаптоп, чува се както, когато ги включва в колоните.
      • от milva0720 M
        Здравейте,
        От няколко дни от телефона ми LG H440N Spirit LTE се чува допълнителен шум при възпроизвеждане на звук. Например, когато звъни алармата, когато звъни телефона, когато получавам нотификация се чува пращене тип радиостанция от говорителчето. След приключване на оригиналния звук, пращенето продължава около 1-2 секунди и спира. Понякога изведнъж по време на издаването на звука пращенето спира и всичко става нормално, а понякога се оправя след няколко часа. Не е изпускан във вода, не са влизали пръски от каквато и да е течност в говорителя. Не е бил на влажно място. Не е в гаранция. Android 6.0 Marshmallow. Имате ли идея от какво може да се е получило това нещо и как бих могъл да го оправя, без да го водя на сервиз.
      • от Dobromir Kirov
        Здравейте! Препратиха ме в раздел софтуер след дискусията ми върху хардуерен проблем. (ще сложа линк към темата ако някой се интересува) Та да, на кратко процесора ми вдига крайно високи температури и въпреки всичко което направих като смяна на термо паста и доста обстойно почистване (правя го доста често не си занемарявам лаптопа) той вдига ненормални температури при доста натоварена работа се стигна до 102 градуса, но това беше в горещо време. След сервиза при натоварено положение на Balanced mod 95-100 градуса. В другата тема ми казаха, че има вероятност да са проблемни драйвъри. Ако имате някакви мнения кажете.
        ЛИНК КЪМ ДРУГАТА ТЕМА
      • от viki00
        Здравейте , 
        За първи път пиша в този форум , не разбирам нищо от компютри , но реших че ще събера пари и ще си купя компютър на който да цъкам игри като friday the 13th , GTA , minecraft , stranded deep , и др. Въпроса ми е тези игри ще тръгнат ли на компютър със следната конфигурация :
        процесор - Intel Pentinium G4560, 3mb cache, 3.50GHz
        дънна платка - asrock H110M - PGS, LGA1151 
        RAM памет - 4gb
        твърд диск - 1TB
        видео карта - gainward Nvidia GeForce GT730 4gb
        компютъра струва 650лв , знам че има и по хубави но на мен ми трбва до 650лв и това е най- добрия според мен , който успях да намеря , само незнам дали игрите ще тръгват ако може някой, който разбира да каже . 
      • от |VIP|d3v1L
        Здравейте. Използвам Sony Xperia Z3 Plus. Имам голям проблем с прегряването на телефона. Без да го използвам няколко часа държи температура на процесора около 38-40 градуса. Когато го използвам започва да грее като печка. Вдига температура от 45-50 градуса при сърфиране в браузъра, социалните мрежи и т.н. 55-65 градуса при по - голямо натоварване например от игри независимо каква е играта и колко е тежка. Камерата в този случай е неизползваема. Излиза съобщение което уведомява, че устройството е с повишена температура и тя ще се изключи автоматично, за да се охлади. Това се случва при заснемане на видео, 4К видео и по - рядко при снимки. Търсих много из нета, но нищо конкретно не намерих. Пишеше в един сайт че от Sony са пуснали някакъв пач за този модел, който оправял проблема с прегряването, но не можах да го открия. Моля ако някой е имал подобен проблем и го е разрешил  по някакъв начин да сподели. Благодаря предварително! 

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.