Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здрваейте, имам следният проблем. При натоварване на PC-то ми с някоя игра, или при тест с Aida 64 от компютъра се чува силен пищящ звук. След като спра да го натоварвам той изчезва. Първоначално помислих, че е от захранването. Днес го подмениха гаранционно, но проблема си остава. Конфигурацията е следната:

MB: GB 78LMT-S2/AMD760/AM3+

CPU: AMD FX-6300/3.5G/X6/BOX AM3+ /с охладител на Arctic Freezer A11 е/

RAM: 2x4GB DDR3 1600 ADATA

VIDEO CARD: ASUS HD7770-1GDB

CASE CMK380 W/ELITE 500W

Въпреки силният пищящ звук PC-то си работи нормално.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То това захранване е боклук по-рождение та колкото и да го подменяш със същото нещата няма да се променят.

Друг е въпроса че и картите на Асус са много музикални каквото и да твърдят някой хора.

Иначе просто стисни зъби и се примири няма да гръмне нищо.

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, то много време го ползвам така, общо взето 2 години :D Ама наближи края на гаранционния срок на някой от частите и реших да си опитам късмета, пък току виж се реши проблема :) Най-вероятно ще пробвам с друго захранване, да вида дали ще пищи така. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като начало отворете кутията и се опитайте да локализирате звука.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

тапи за уши ще свърши работа или най добре локализираите звука както го написа колега във по горният пост 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от SilentSword
      Здравейте! Специално се регистрирах за да получа вашето мнение относно моят проблем свързан с лаптопа ми. Купих лаптоп Асус преди четири месеца, наложи се да ми го преинсталират още на първия месец, защото взе да забива. След преинсталацията всичко беше наред, вече не забиваше, но ми изникна друг проблем. Когато пусна някое клипче  след няколко минути звука сякаш се проваля, не знам как по друг начин да го опиша. Пускам клипа някъде към средата се чува "тррр" за няколко секунди и после се оправя. Помислих си, че е от самия уиндоус и го дадох на друг човек да ми го преинсталира, но това нещо си продължава, вече не толкова често, но си продължава. Днес го носих на сервиз уж ми го били тествали нямало проблем за тях, но проблема все си стои.
    • от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. Бихте ли ми казали какво вие знаете по въпроса за процесорите на amd които ще излизат скоро? Бихте ли ми казали какво знаете?
    • от plmen88
      Здравейте,
      Имам този охладител http://www.deepcool.com/product/cpucooler/2013-12/7_512.shtml Сокета е 1151. Интересува ме има ли вариант да се сложи захващането, което е за сокет 2011 (това с винтчетата) или друг вариант (дори и да се закупи) само и само да не ползвам отвратителното захващане push-pin clip (както е стоковото захващане) на 1151? 

• от Сервиз За Компютри
      Цената е за целия комплект: монитор, компютър, клавиатура и мишка!!!
      Процесор: 2,6 GHz 32 RAM: 2GB
      Видео Intel HD Graphics
      HDD: 160 GB
      Инсталиран Windows 7 x32 със пакет от програми
      Системата е Сървър и може да се използва като такъв, има допълнителни слотове.
      PC Сервиз Пловдив - Сервиз за компютри Пловдив - ремонт, покупко-продажба на лаптопи, таблети, офис техника, видеонаблюдение системи за достъп с чип за офиси, входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://pcservizplovdiv.ml
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: сървър, компютър, десктоп, ibm, x series, server, сервиз за компютри пловдив, пловдив, монитор, sony, клавиатура, мишка, hdd, ram, windows 7, windows, преинсталация, преинсталиран, инсталиран, готов
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.