Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте отново. Имам нов проблем, който искам да споделя тук, за да получа мнение от специалисти в областта. Купих Xbox 360 E 250 GB. Конзолата е хакната с Lt.3.0 хак. Реших да я пробвам, но не успя да се свърже с интернет, затова й зададох заводски настройки.Е, както ще проличи изобщо не съм веща в областта. Конзолата не се оправи от това, а напротив. Казаха ми, че с тези заводски настройки, хака вече го няма и конзолата е сложно да тръгне при това положение. Ще я погледнат в събота, но има доста време дотогава. Въпроса ми е вярно ли е това, наистина ли направих непоправима грешка с тези настройки? Благодаря Ви предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на 12/17/2015 at 10:30, G.Михайлова написа:

Здравейте отново. Имам нов проблем, който искам да споделя тук, за да получа мнение от специалисти в областта. Купих Xbox 360 E 250 GB. Конзолата е хакната с Lt.3.0 хак. Реших да я пробвам, но не успя да се свърже с интернет, затова й зададох заводски настройки.Е, както ще проличи изобщо не съм веща в областта. Конзолата не се оправи от това, а напротив. Казаха ми, че с тези заводски настройки, хака вече го няма и конзолата е сложно да тръгне при това положение. Ще я погледнат в събота, но има доста време дотогава. Въпроса ми е вярно ли е това, наистина ли направих непоправима грешка с тези настройки? Благодаря Ви предварително.

Здравей, не се притесняваи хака Не се губи при ресет на конзолата. LT3 хака е на двд рома а не самата конзола, така,че не оказва влиание на заводски настройки и ресет.

LT 3 хака може да изчезне само ако префлашнеш двд рома. Ако някои ти твърди друго, значи се опитва да те извърти за да вземе пари за нов хак или префлашване. Не се вързвай на подобни трикове.

За да се свържеш с xbox Live е важно да знаеш няколко неща: каква ти е връзката към интернет ( дали се въвеждат IP , DNS и др. ръчно или автоматично) Също така дали си с рутер или switch ? Най- добре е да се използва директно кабел а не wi/fi за връзка с xbox Live.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.