Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Според вас как да постъпя със сайта hardwarebg където разни подлизурковци на Тошко (Mollov) ме клеветят че съм някой си RadeonGTO а аз в същото време съм със забрана да пиша каквото и да е в мижавия им сайт, а и още повече има начин но не искам, нямам желание да пиша там.

Та мисълта ми е нали на скоро прокараха закон с който може да се завеждат граждански искове за клевети и измами в Интернет... Сериозно съм се замислил защото вече ми писва. И ще постъпя така и със всеки друг който не спира да се меси в личния ми живот публикувайки мои снимки в интернет с разни ебавки по мой адрес, както и фалшиви профили в фейсбук хардуербг и къде ли не със моето име и снимки!

Какво мислите вие?

ПС: Явно някой е видял темата ми тук и Mollov веднага е започнал да трие коментарите свързани с мен.

Редактирано от Росен Р. Александров (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Точно пък от HWBG никой няма да се занимава с теб. Хората на прохфесионалисти до костния мозък и работят. Средната възраст там е десетина години над тукашната.

Там НЕ Е teenproblem или турски сериал.

А, там има правила с които си се съгласил и система за наказания. и форумът е частен. Както и този.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на Thursday, December 17, 2015 at 13:03, Росен Р. Александров написа:

Какво мислите вие?

Действайте и се обадете когато получите резултат. Споменете и на каква цена!

Аз обаче няма да следя темата защото Бог знае кога ще прочета новината!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Филипов написа:

Точно пък от HWBG никой няма да се занимава с теб. Хората на прохфесионалисти до костния мозък и работят. Средната възраст там е десетина години над тукашната.

Там НЕ Е teenproblem или турски сериал.

А, там има правила с които си се съгласил и система за наказания. и форумът е частен. Както и този.

Защо смяташ така? Ако са на по 30 години едва ли ще се занимават да пишат глупости за хората. За професионалисти също не бих се съгласил. Там са се събрали същите пубери които са и тук.

Не мисля че е професионално да съм с забранен достъп от камара време и някой да набеждава хората че това всъщност съм бил аз, и нали техния вожд Молов си трае докато не видяха статията ми тук в калдата и изведнъж той започна да раздава правосъдия там и да банва всеки с офтопик...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Защото ги познавам. По форумни сбирки, а и в офиса съм ходил. 

Адресът е публичен, както и телефоните. Отиди с една квадратна молба да я парафират и да се опознаете. :;  Пък може да си промениш виртуалното мнение.

И не върви в този форум да обсъждаш друг.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.