Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

mal1    63

Картината беше изумително чиста/макар вече на компа не 7Д/, триковете невероятно реалистични.

Клипа се гледаше като че ли отстрани от публика,почти реално изглеждаше- може би демонстрираха виртуална реалност,не знамПредварително благодаря. Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

*LZ4JW*    15418
    преди 3 минути, mal1 написа:

Картината беше изумително чиста/макар вече на компа не 7Д/, триковете невероятно реалистични.

Клипа се гледаше като че ли отстрани от публика,почти реално изглеждаше- може би демонстрираха виртуална реалност,не знамПредварително благодаря. Поздрави

Здравейте!

Като пишете тези "разкази" поне пуснете един линк, че да видим и ние. И що за тема е това - само един модератор може да каже!

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004
    преди 35 минути, mal1 написа:

И какво искате от нас? С какво да Ви помогнем? Радваме се за вас, хубава похвала, но нещо аз не схващам смисъла на това мнение, което пишете. По-добре го пуснете в някой чат или обща тема това нещо, където да си го дискутирате... Може и във Facebook да Ви харесват мнението и да Ви пишат едни и същи коментари... 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Странно, най вероятно не сте прочели заглавието-Беше въпрос - къде би могло да се види нещо подобно пак.Това е помощ все пак, ако сте чували или знаете нещо по въпроса.Струва ми се, че това беше от последните технически постижения.в тази област.Поздрави

За съжаление, пропуснах да запиша линка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1951

Да не би да си гледал това? :

Или това? :

То така като гледам за момента,има и 12D! ;)  :

Лично за мен това бие по - горните (показани) видео клипове :

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    niki292002    2506

Абе, аз не можах да се прибера след 5 минутно хорър филмче на 5D, а с тея 7D и 12D не ми се мисли...

Редактирано от niki292002 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Е, нормално възприемане на въпроса ми от Кико-не е свързан с бомбандиране на села или анексиране на територии.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418
    преди 53 минути, mal1 написа:

Е, нормално възприемане на въпроса ми от Кико-не е свързан с бомбандиране на села или анексиране на територии.Поздрави

Приятел!

Никой няма лоши помисли към ВАС! Че сме прочели заглавието на темата, няма смисъл да се съмнявате. Нали форума е за взаимопомощ. Явно никой от отговарящите не разбра смисълът от темата, защото последната излиза като едно споделяне, а не питане, че гледаният от вас материал ви е впечатлил. Нищо лошо в това. Заглавието на темата подсказва, че ще разказвате нещо. " Гледах на компа клипче 7Д " И то се потвърждава още от първото Ви изречение: " Картината беше изумително чиста/макар вече на компа не 7Д " Никой не забелязва някакво питане по въпроса и затова така всички сме Ви отговорили. Може би за пръв път ви се отдава да наблюдавате тези ефекти, и затова сте искал да споделите вашите впечатления. Но както Кико се е изказал, съвсем подобен е и моя коментар. Ако с нещо сме ви обидили, то най учтиво се извиняваме за това. Съдя, че сте възрастен човек(по премахнатия от вас аватар) и ми се струва, че е редно да се напише смислено поста, за да се разбира правилно от всеки потребител. Пожелавам Ви приятен ден!

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Благодаря за отговорите.Просто не съм сложил аватар.Второто изречение от текста ми беше въпрос.Съжалявам, ако не съм разбран правилно.Поздрави

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1951
    преди 5 часа, mal1 написа:

Просто не съм сложил аватар.

Колегата говори за времето,когато имаше такъв! А,иначе името ти не е ли Васко? :P 

Поздрави!

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004
    преди 21 часа, mal1 написа:

Странно, най вероятно не сте прочели заглавието-Беше въпрос - къде би могло да се види нещо подобно пак.Това е помощ все пак, ако сте чували или знаете нещо по въпроса.Струва ми се, че това беше от последните технически постижения.в тази област.Поздрави

За съжаление, пропуснах да запиша линка

И? Аз ясно виждам следното заглавие "Гледах на компа клипче 7Д" и не виждам никакъв въпрос, освен като таг, което е глупаво...

Редактирано от ✯Blue Ray✯ (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Като гледам, и двамата имате над 1000!!! мнения. Гугъл в мини български формат!!Май и двамата здравата скучаете! Боже, пази форума и България, разбира се!! Поздрави

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Да, проблем ли имате с броя ни мнения? Благодаря за комплиментите! Не знам кой точно скучае, но ако това си ТИ, може да си запълниш времето като научиш български например или поне елементарни неща... Пази боже, колко мъка има по този свят...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15418
    преди 19 минути, mal1 написа:

Като гледам, и двамата имате над 1000!!! мнения. Гугъл в мини български формат!!Май и двамата здравата скучаете! Боже, пази форума и България, разбира се!! Поздрави

Благодаря за поздравите. Гледате, но не ви се удава да...виждате! И аз лично ви се извиних от името на всички, без да съм искал тяхното съгласие! Макар, че няма за какво да се извиняваме! Само мир да има.

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Прав сте-изписаното до тук няма  АБСОЛЮТНО нищо общо с въпроса ми. Мир. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    П.е.т.ъ.р    683
    преди 1 минута, mal1 написа:

Прав сте-изписаното до тук няма  АБСОЛЮТНО нищо общо с въпроса ми. Мир. 

Проблема е че няма въпрос. Въпроса трябва да е в заглавието, не в тага отдолу.

За да е ясно какво търсиш просто редактирай първото си мнение и добави въпроса където му е мястото.

За броя на мненията - нормално е като са регистрирани от години да имат по над 1000 мнения.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    mal1    63

Странно нещо-толкова коментарии за това дали въпроса е написан по-горе или долу. Напомня ми за ИСКРЕНОТО ВЪЗМУЩЕНИЕ на бабичките пред входа, когато претичалият пред тях младеж в бързината не им е кимнал за "добър ден".Край

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Blue Ray    1004

Ми тогава спрете да тичате и започнете да ходите... Какво искате от нас, щом това, което Ви пишем не е от значение? Ако за ТЕБ е безразлично къде ще се намира въпроса, за нас не е. Все пак като тичаме, трябва да внимаваме, да не паднем. :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.