Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,   Бих искал да попитам как мога да включа дънна платка без вход за процесор .

Странна е тая работа .  Платката е елитгруб K7S5A.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз много (изобщо) не разбрах въпроса, но ако питате за сокета на вашата 'Elitegroup K7S5A' дънна платка, сокета е 'Socket 462' for AMD Athlon™ XP/Athlon™/Duron™ processors'

Редактирано от unsea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Навремето ECS имаха някакви платки със запоени Duron процесори,  Нещо такава http://cobolhacker.com/2006/06/10/the-integrated-mainboard/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снимки? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

на мен си ми изглежда нормална платка 

http://www.techspot.com/community/topics/front-usb-switches-on-k7s5a-motherboard.131430/

Socket-A, 462-pin АМД процесор

Редактирано от Krastio Zarev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от aleks-02
        Извинявам се ако има такава тема...Преди 3 години ми беше заминало захранването, заедно с харда- смениха ги...
        От 3-4 месеца като включа компютъра се чуваше едно бучене, което след известно време спираше, освен ако не хлопна по захранването.
        Днес сутринта ставам, но компютъра не иска да се включи...Стар е, но си разцъквах отвреме навреме някакви игрички с приятели и гледах филми...

Четох по форуми, че е възможно да е заминало и дъното...Но дано не е така, защото няма да мога да намеря такова

Как мога да разбера в кое е проблема ?  

• от FoxterBG
        Добър вечер. Преди всичко искам да кажа, че не разбирам много. Взех си процесор g4560, но не знам какво дъно да си взема за този процесор. Ако може да ми намерите подходящо ще се радвам. Ако може да е с чип сет B250, да може да се сложат 4 плочки рам, да може да поддържа 64 GB ram на 2400 MHz. Благодаря предварително. Цена 150, но не е проблем и малко повече
      • от FoxterBG
        Добър вечер  Преди всичко искам да кажа, че не разбирам много. Имам бюджет от 250 лева. Решил съм да си взема процесора g4560, но не знам какво дъно да си взема, защото трябва да се ъпдейтне BIOSA. Не е голям проблем да спестя още пари за по-хубаво дъно,но искам да ви питам също, това ли е най-добрия процесор до 200 лева ?
        П.С Дали е по-добре да си взема някое от ОЛХ, като например това : https://www.olx.bg/ad/protsesor-intel-g4560-lga1151-ID6Bl4x.html#91436a89f6 и другата му оферта с дъното или https://www.olx.bg/ad/cpu-intel-pentium-g4560-kaby-lake-3-5-ghz-ID6CERr.html#91436a89f6 . Благодаря предварително  за отделеното време.  
      • от domball
        Имам дънна платка Asrock H81M-DGS 4-то поколение интел, та проблема ми е че захранването има 6+2 конектора и един 4+4 конектор, които ми трябва за видеокартата която е с 2 конектора 8+6, и не ми остава такъв конектор 4-ка с който да дам захранване на дъното, та идеята е да взема ток от един от линиите за хардиск те са две, едната я свързах с харда имам една свободна. Има червен, жълт и два черни кабела по средата от буксата която е стандарт за по старите хардове(има и за сата 2 - 3 но оттам по трудно ще ги свържа) идеята е дали мога да взема ток оттам? Взех букса с 4 пина от едно по старо захранване където има 2 черни и 2 жълти кабела където искам да ги свържа с буксата на хардиска от захранването , но не искам да окъся някъде и да изгърми дъното. Просто не знам кой с кой кабел да свържа да речем черен с черен но за цветните имам червен и жълт от занранващия за харда като буксата е 2 жълти?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.