Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ,   Бих искал да попитам как мога да включа дънна платка без вход за процесор .

Странна е тая работа .  Платката е елитгруб K7S5A.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз много (изобщо) не разбрах въпроса, но ако питате за сокета на вашата 'Elitegroup K7S5A' дънна платка, сокета е 'Socket 462' for AMD Athlon™ XP/Athlon™/Duron™ processors'

Редактирано от unsea (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навремето ECS имаха някакви платки със запоени Duron процесори,  Нещо такава http://cobolhacker.com/2006/06/10/the-integrated-mainboard/

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Снимки? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен си ми изглежда нормална платка 

http://www.techspot.com/community/topics/front-usb-switches-on-k7s5a-motherboard.131430/

Socket-A, 462-pin АМД процесор

Редактирано от Krastio Zarev (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Tosho55
      Здравейте отново,бях писал преди няколко месеца за компютър,но очевидно бюджета не ми стигаше и се отказах,сега съм събрал пари и се надявам да можете да помогнете с едно надеждно компютърче за игри главно,с бюджет 2750 лева  може и 2800,но не повече за предпочитане,имам монитор на 144 Hz така че не го включваите,искам само конфигурация! П.С нямам никакви стари части,които мога да използвам и ако може да не ми давате варианти с части втора употреба...Благодаря предварително!  
    • от Ndishev
      Здравейте имам проблем свързан с един старичък лаптоп MSI MegaBook ER710 (MS-171B) 17”
      Лаптопа работеше нормално и не беше пускан от доста врвме. Пуснах го за 10 мин и видях, че доста бучи от охлаждането. Следователно го отворих,  почистих охлаждането и всички останали компоненти. Смених пастата на процесора и го затворих. Но след опита ми да го включа той просто не тръгна. Като е на зарядно свети индикатора за батерия и това е. Не реагира по никакъв начин. 
      Някой има ли си идея къде да търся проблема? 
    • от aleks-02
      Извинявам се ако има такава тема...Преди 3 години ми беше заминало захранването, заедно с харда- смениха ги...
      От 3-4 месеца като включа компютъра се чуваше едно бучене, което след известно време спираше, освен ако не хлопна по захранването.
      Днес сутринта ставам, но компютъра не иска да се включи...Стар е, но си разцъквах отвреме навреме някакви игрички с приятели и гледах филми...

Четох по форуми, че е възможно да е заминало и дъното...Но дано не е така, защото няма да мога да намеря такова

Как мога да разбера в кое е проблема ?  

• от FoxterBG
      Добър вечер. Преди всичко искам да кажа, че не разбирам много. Взех си процесор g4560, но не знам какво дъно да си взема за този процесор. Ако може да ми намерите подходящо ще се радвам. Ако може да е с чип сет B250, да може да се сложат 4 плочки рам, да може да поддържа 64 GB ram на 2400 MHz. Благодаря предварително. Цена 150, но не е проблем и малко повече
    • от FoxterBG
      Добър вечер  Преди всичко искам да кажа, че не разбирам много. Имам бюджет от 250 лева. Решил съм да си взема процесора g4560, но не знам какво дъно да си взема, защото трябва да се ъпдейтне BIOSA. Не е голям проблем да спестя още пари за по-хубаво дъно,но искам да ви питам също, това ли е най-добрия процесор до 200 лева ?
      П.С Дали е по-добре да си взема някое от ОЛХ, като например това : https://www.olx.bg/ad/protsesor-intel-g4560-lga1151-ID6Bl4x.html#91436a89f6 и другата му оферта с дъното или https://www.olx.bg/ad/cpu-intel-pentium-g4560-kaby-lake-3-5-ghz-ID6CERr.html#91436a89f6 . Благодаря предварително  за отделеното време.  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.