Премини към съдържанието
Препикану мушкату

За какво си мислите в момента ?!/тупур-лупур-еленчета/

Препоръчан отговор

Пиша, пиша.....не излиза отговор, щото шефчето ударило катанеца....баси :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Препикану мушкату написа:

ужасна е, значи

аз пиша списък

хем много добре знам че изобщо няма да го ползвам като тръгна да пазарувам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, Препикану мушкату написа:

Лоша шефка, линчувайте я :ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, emmi написа:

ужасна е, значи

Мани...забравих си мисълта....Чеки си сипна еше один конячок, белким ми са завърнат

Току що, shefkata написа:

Лоша шефка, линчувайте я :ph34r:

Ний тая шефка....мхм...:ph34r:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Що няма алкохол сега в кафето? :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, emmi написа:

аз пиша списък

хем много добре знам че изобщо няма да го ползвам като тръгна да пазарувам

И аз тъй правя....Пиша списък с продукти и като тръгна из магазина, още 100 неща си харесам по рафтовете....Ми то - тва ми хареса, онова и то и  айде 2 колички.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 5 минути, Препикану мушкату написа:

И аз тъй правя....Пиша списък с продукти и като тръгна из магазина, още 100 неща си харесам по рафтовете....Ми то - тва ми хареса, онова и то и  айде 2 колички.....

или се сетиш че можеш и друго да сготвиш и то отидЕ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, emmi написа:

или се сетиш че можеш и друго да сготвиш и то отидЕ

Аха :emoji_smiley-02: Или видя, някой да мъкне нещо и викам, глей го тоя/тая кво ще яде и аз пък ще го ям :lol6:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия патки много грижа искат за готвене, ще престояват в хладилник, ще ги кисна във вода 15 мин, ще се подсушават баааа...връщам се на пилешкооо... :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Патката е много вкусна, еле моята....:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 минути, Kieli написа:

Тия патки много грижа искат за готвене, ще престояват в хладилник, ще ги кисна във вода 15 мин, ще се подсушават баааа...връщам се на пилешкооо... :whist:

ти пак някоя сбъркана рецепта си набарал

кажи как искаш да я готвиш да ти кажем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 минути, Препикану мушкату написа:

Аз как мразя да ходя по магазини ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 минута, emmi написа:

Донесоха ми едно диво зайче. Киснах го 2 дена във вода и оцет, бахар и чер пипер на зърна, напусках и дафинови листа и мааалко ракийка....Ся след малко ще го накълцам и в глинената тенджурка, ще става на капама :lick lips:

преди 7 минути, BMW Маниак написа:

Найш ли кви хубави продавачки има :rolleyes:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Добре че ми напомни че и аз имам два замразени заека във фризера. Внос от не знам си къде. И едно козле домъкна жената от някъде че трябва и него да го храним до коледа. Ей няма женски и това е. Много са кът и не ги продават лесно на бала ми.

Вчера не мога да заспя. Не ми излизат едни груби сметки от има няма 70 евро и се чудя къде съм ги наместил или някой ми ги сви. Бре викам раздадох коледните, нищо не съм си купил а ги няма!  Сега на разсъмване се сетих че плащах рушвет на един инспектор за покрива. Нямал съм право да строя до оградата си или още по малко да я ползвам като опорна стена. Няма и разрешение от комшията и ... аве я вземи това и ми се махай от главата и повече по  същия въпрос да не си ми се мярнал че ще отида в общината и ще кажа че искаш пари без да издаваш квитанции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Важно е, счетоводството да излезе на 0. Щото тука 70 евра неотчетени, там 100 и ....Всички разходи и приходи, трябва да излязат и да се знаят. Е, +/- някоя стинка, не бий куче...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 19 минути, BMW Маниак написа:

аз обичам

ама само по хранителни и тези за строителни материали и инструменти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Току що, emmi написа:

аз обичам

Ох като каза инструменти ...

Само последните две седмици що инструмент накупих за ремонт на двигатели де се бях зарекъл преди повече от 20 години да не се цапам с масла. Ама Тома Неверни не вярва на майстори и ще му се наложи май.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 32 минути, emmi написа:

бе бях набарал една за бутче в сос, че тука друго освен бутчета и фенери няма, само дето не я запазих, имаше червено винце и зеленчуци и ставаше бързо ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Ох като каза инструменти ...

Само последните две седмици що инструмент накупих за ремонт на двигатели де се бях зарекъл преди повече от 20 години да не се цапам с масла. Ама Тома Неверни не вярва на майстори и ще му се наложи май.

Оня ден, не издържах на изкушението, а и фанах примоция и си купих едно перфораторче макита....Ем си имам няколко, ама таз класика в жанра, я нямах :)

Ся се замислям за едно шмиргелче, че моето е самоделка и го имам вече от 20 години.....

Опс и да не забравя - ел.винтоверт, задължително трябва да си купя!!!! Че ми писна от тия батерии.....Баси...

преди 23 минути, emmi написа:

аз обичам

Че то, другото магазини ли са? :rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 минути, Препикану мушкату написа:

Оня ден, не издържах на изкушението, а и фанах примоция и си купих едно перфораторче макита....Ем си имам няколко, ама таз класика в жанра, я нямах :)

Ся се замислям за едно шмиргелче, че моето е самоделка и го имам вече от 20 години.....

Опс и да не забравя - ел.винтоверт, задължително трябва да си купя!!!! Че ми писна от тия батерии.....Баси...

Аз пак заложих на Бош за перфоратора ама по малкия модел че викам ако си взема пак същия му знам болежките със статора и още не мога да му намеря статор да го приведа на служба. И аз трябва да сменям шмиргела че малък ми се вижда и май само за точене на свредла става но външния ще е по голям. От моя винтоверт на батерии съм много доволен но сега и въздушен пневматичен си взех и там работа си отворих че трябва да си сменям всички бързи връзки с по големи по маркучите че нещо дебит май не му стига. Не е една беля ами и търся втора по голяма бутилка за компресора че това харчи въздух като стой та гледа. И докато се туткам да оправя всичко това взех и още един на батерии ама него само за джанти ще го ползвам че по слабичък. Тоест тия дни трябва да ми пристигне че е от eBay и ще го видя ще вършили работа.

Обърнах eBay не мога да открия нови спирачни апарати на брембо за акура ...

И всичко това заради един келеш де ме прати в столицата де там щели да ме таковат вече в Д-то. . Поне запалихме бегачката с тренировъчния мотор и нещата се очертават да си наема пистата за един ден само за мен че едва ли ще издържа до януари кога я отварят официално за тренировки. Но не стане ли да се организирам до преди коледа май ще изчакам ако остане за после.

Сега като се замисля ако бях на вълна вина (от дренки, боровинки и т.н.) дали живота нямаше да ми е по лек!

Иначе със сеата тренирам всекидневно и не мога да го позная с тия гуми и тия настройки на предницата! При бегачката нещата са в пъти по брутални и вече не издържам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

ходих до пазара

закупих сирене, козе сирене, кашкавал, зелени маслинки с бадемче, сланинка, яйчица, винце, прясно мляко, червено цвекло, зелка /искам борщ да забъркам/

минах и през месарницата /там шефа им - главния месар, ми мята още като ме мерне на входа/, купих три свински бон-филенца /май ще направя пастърмичка/, две контра-филета, две фаши свинско от бут, едно хубаво парче телешко и малко вурстчета да има

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Аз подремнах....ся си отворих една биричка за освежаване, а и да ме разпие, че ей го де ракиено време  :) Не ли?

Иначе Бош, отдавна не е еталон за качество, не че някога е бил, де....Имам и аз няколко, които давам под наем, даже и в нас ползвам една четворка и една седмица, за домашно ползване, не са лоши машинки, но за интензивна работа, са далеч .....

Емата, напазарила, като за гости. :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Събудиха ме от "ролпласт " - в понеделник монтаж на вратата. Тоест - трябва да разфасовам гипсокартона около сегашната преди това. Да , ама утре отиваме в Самоодене и .... нещата пак стават на камара.

Гледам, по ТВ има една реклама с Михаела Филева....не знам какво рекламират....просто и зяпам циците! Честно!

Кафенце някой иска ли ? :newspaper:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Тия цици, по коя телевизия :rolleyes:

Мани тва кафенце, аз си отворих биричка, бая на зайчето в глинената тенджерка и си мисля, за ракиено време, кво мезе да си направя.....

Мхм.....звъни ми щерката, да ма пита имам ли манджа....Сякаш някога съм нямал, чак се обидих....Ша ми идат на гости, та си мисля, че само с таз заешка капама, няма да се размина, та ще запрятам ръкавите.

Ша ма обижда тя мене - имаш ли манджа!!!! Сякаш съм някой тревопасен или някой миндил, дето не се храни правилно :mad: Даже и баница ще направя, имам кори в хладилника, кво си мислят. Ааааамахааааааа.....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Така. Аз се издокарах с ена рокля с цици и отивам на банкет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Гост
    Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.