Премини към съдържанието
Препикану мушкату

За какво си мислите в момента ?!/тупур-лупур-еленчета/

Препоръчан отговор

Наздраве, без мезе :cheers:

Тази вечер ще се напия, пък да видим утре как ще стана за работа - дежурен съм цял ден.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Trichocephalus написа:

Наздраве, без мезе :cheers:

Тази вечер ще се напия, пък да видим утре как ще стана за работа - дежурен съм цял ден.

И аз съм дежурен цял ден.
Цял живот, бих казал.
Даже съм започнал от предишния си живот.

Баси живота...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Trichocephalus написа:

всичко останало-не.

включително психичното ми състояние.

Ше си сипа :emoji_smiley-16:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, diadia написа:

Ше си сипа :emoji_smiley-16:

Я па тас...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, algor написа:

Я па тас...

Мче ко? По-лесно ше приема психичното му отклонение :D:rolleyes:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изпълнен съм със смесени чувства и много адреналин. Най накрая бегачката е готова или почти готова но горе долу вече имам ясна идея какво ме чака. Много се бях надъхал и ме изпързаляха малко като новобранка но повече едва ли ще се повтори. Отивам на пистата и таман я пробваха. Питам какво време дава " много добре се представяла, повече от очакваното 1.28 (минути) на обиколка като това е почти състезателното темпо за категорията на пистата. Естествено беше лъжа ама приех че е истина и се метнах да я карам. Брее 1.36 и няма времена по надолу, откачих от нерви и я изкарах от пистата и чакала и спука радиатора. Викам това не може да е истина. Отидоха да го правят и му викам аз на тоя синковец (4 кратен победител в категорията) я да те засека аз тебе сега като стане готов радиатора. Напира да сменяме гумите които имали две състезания и днешната практика. Викам с тези ша караш и после ще ги сменим. Даде 1.33 викам ти на това ли викаш 1.28, бил съм съсипал гумите. хмм. Слагай другите, пак гуми на две състезания съкън да не се мине да ми я продаде с нови. Пак ме би с 3 секунди 1.29 на 1.32 а аз таман влязох в ритъм и почнах да свалям времената и прекратихме тренировката че стана 17 часа.

Тарикатче е ама няма да е за дълго след още някоя тренировка вече с нови гуми. Все пак ми остана успокоението че едно франсе де си купи кола де е печелила шампионата 2013 но и той караше днес за сефте на писта го отнесох с две секунди но това хич не ме успокоява. Той милия направо се отчай. Понеже моята е с тренировъчен мотор а неговата е със състезателния. Но на мен ми трябват сериозни времена и ме чака доста работа за да ги постигна. За няколко месеца трябва да съм на ниво. Днес по скоро беше опознавателно присъствието ми там и смятам че съм си взел поука.

24196327760_fba0634251_k.jpg

А тука си чакам радиатора да стане

23865580733_d061357727_k.jpg

23865675343_e04355178f_b.jpg

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо все си мисля че Изабел ще се състезава на мотор. Хем знам че е кола.....

Ади, добро ви утро. Вчера си легнах в девет и съм спала като един пън - само че сънуващ пън, до шес и половина.  

Какви са плановете за днес? За Док разбрахме че е дежурен

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си направих плановете на -17 навън и в тая жега ми се ще да съм без планове, че не понасям топлото, баси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 55 минути, algor написа:

Аз си направих плановете на -17 навън и в тая жега ми се ще да съм без планове, че не понасям топлото, баси.

лъжат, ве

-17...............  изобщо не е -17

-13 е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, emmi написа:

...

Какви са плановете за днес? За Док разбрахме че е дежурен

до довечера съм тук.

и вече съм потънал в ла**а-в прекия и преносния смисъл.

преди 1 час, algor написа:

Ти пак ли пишеш от  Бора-Бора ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Trichocephalus написа:

до довечера съм тук.

и вече съм потънал в ла**а-в прекия и преносния смисъл.

осраха ли се?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам защо все си мисля че Изабел ще се състезава на мотор. Хем знам че е кола.....

С мотор се заклех пред себе си да не се качвам още преди 25 години като разбира се преди 20 (96 година) не пропуснах да си пукна стъпалото от поредното падане. Бързах да се прибера да си взема колата че имах спешна работа с нея и на един светофар си мислех че тоя пред мен ще мине на жълто а той взе че спря !!! Айде 20 дена в гипс каза ортопеда! Посред лято. Да ти таковам и моторите ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, algor написа:
преди 49 минути, emmi написа:

осраха ли се?

серат, повръщат омазани до ушите, и с претенции на всичко отгоре.

преди 41 минути, BMW Маниак написа:

С мотор се заклех пред себе си да не се качвам още преди 25 години като разбира се преди 20 (96 година) не пропуснах да си пукна стъпалото от поредното падане. Бързах да се прибера да си взема колата че имах спешна работа с нея и на един светофар си мислех че тоя пред мен ще мине на жълто а той взе че спря !!! Айде 20 дена в гипс каза ортопеда! Посред лято. Да ти таковам и моторите ...

Бегачката обаче добре изглежда и мисля, че с още малко тренировки ще можеш да свалиш до 1:30 на обиколка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

лъжат, ве

-17...............  изобщо не е -17

-13 е

ама беше и -18... Първи тест на климатиците на такава температура. Бачкат абсолютно безотказно вкъщи е навсякъде 25 :D

Яко. Обичам топлото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Trichocephalus написа:

Бегачката обаче добре изглежда и мисля, че с още малко тренировки ще можеш да свалиш до 1:30 на обиколка.

Тия навици с автоматика си казаха думата. Вярвай ми почнах да забравям че трябва да се сменят скорости, педалите ми идваха прекалено близо един до друг. Говоря газ и спирачка, предпочитам и съединителя да ми е доста по в ляво а не в средата къде са ми краката. Това реве като невидяло, забрави да усетиш кога ще ти блокират гумите като ти изобщо не им чуваш свиренето. Нямаш никакви асистенти а съвременната техника ме е привикнала много към тях. Сега трябва да почна да си забравям едни навици и да си създавам други. Вярвай ми трудно е да отидеш на състезание с кола с фул асистенти с DGS кутия и да се качиш на гола акура. Отделно че има и доста тънкости по особеностите на конкретната писта. Очаквах трудности но не толкова. Ще ги изчиствам постепенно и ще се нагаждам. Все пак резултат 1.32 с гуми от един състезателен уйкенд (две състезания и една квалификация) които на практика за за боклука е обнадеждаващ резултат за една пълна промяна която трябваше да претърпя.

Та едно от първите неща ще е да резна стойката за педалите и да ги раздалеча.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, BMW Маниак написа:

Тия навици с автоматика си казаха думата. Вярвай ми почнах да забравям че трябва да се сменят скорости, педалите ми идваха прекалено близо един до друг. Говоря газ и спирачка, предпочитам и съединителя да ми е доста по в ляво а не в средата къде са ми краката. Това реве като невидяло, забрави да усетиш кога ще ти блокират гумите като ти изобщо не им чуваш свиренето. Нямаш никакви асистенти а съвременната техника ме е привикнала много към тях. Сега трябва да почна да си забравям едни навици и да си създавам други. Вярвай ми трудно е да отидеш на състезание с кола с фул асистенти с DGS кутия и да се качиш на гола акура. Отделно че има и доста тънкости по особеностите на конкретната писта. Очаквах трудности но не толкова. Ще ги изчиствам постепенно и ще се нагаждам. Все пак резултат 1.32 с гуми от един състезателен уйкенд (две състезания и една квалификация) които на практика за за боклука е обнадеждаващ резултат за една пълна промяна която трябваше да претърпя.

Та едно от първите неща ще е да резна стойката за педалите и да ги раздалеча.

аз пък не мога да свикна с автоматиците и изпитвам ужас, като се кача на някоя бракма с подобна кутия.

навикът ми е постоянно да си играя с лоста и педалите, и последния път, като карах една кочина на пистата в Долна Митрополия- без малко да изхвърча от трасето заради скоростите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, flare написа:

ама беше и -18... Първи тест на климатиците на такава температура. Бачкат абсолютно безотказно вкъщи е навсякъде 25 :D

Яко. Обичам топлото.

чак 25 ми е твърде

аз на 20 вирея идеално

а на 18 спъ като един виден пън

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, BMW Маниак написа:
преди 9 минути, Trichocephalus написа:
преди 2 минути, emmi написа:

чак 25 ми е твърде

аз на 20 вирея идеално

В къщи котелът весело яде чувал след чувал въглища.

В стаите можеш да люпиш пиленца - под 26 не пада,в банята -стига до 28 градуса,  жената и детето се чувстват прекрасно, а аз не мога да спя нощем, защото обичам да спя на хладничко :lock:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, emmi написа:

чак 25 ми е твърде

аз на 20 вирея идеално

а на -18 хибернираш? на мен 20 ми е доказано малко. Топло си ми трябва. А в стаи дето имат ниско разположен източник на топлина, някак си инстинктивно гледам да ида по-близо и да се грея, независимо, че температурата иначе може да ми е добре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Trichocephalus написа:

аз пък не мога да свикна с автоматиците и изпитвам ужас, като се кача на някоя бракма с подобна кутия.

навикът ми е постоянно да си играя с лоста и педалите, и последния път, като карах една кочина на пистата в Долна Митрополия- без малко да изхвърча от трасето заради скоростите.

Аве от автоматик до автоматик разликата е земя-небе а при ръчките разлика няма. Всички са едни и същи. Лошо е че регламента не разрешава да се състезаваш с автоматик. Не мислиш за нищо той си знае работата. Няма междинна газ, няма ръмжене на кутии, почваш да щракаш с лявата лопатка на волана без да броиш, той ти сваля до скоростта която ще вкара двигателя в оптимални за въртящия момент обороти но не и да ги подмине (не разрешава сваляне на по ниска предавка ако ще изкараш оборотомера от макс) изобщо караш и си свиркаш. А тук си в куп приключения че и чалъм за пета скорост чак има. Не трябва да я даваш плътно на дясно и да буташ нагоре ами не чак докрай и тогава ... върнах се в каменната ера ама мерак! Трябва да им обера купите, това е целта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, Trichocephalus написа:

В стаите можеш да люпиш пиленца - под 26 не пада,в банята -стига до 28 градуса,  жената и детето се чувстват прекрасно, а аз не мога да спя нощем, защото обичам да спя на хладничко :lock:

Рай!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да се обадя за жива и тук...да не мЪ мислите :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Trichocephalus написа:

То и аз съм така през зимата обаче само на вентилатори. Е в банята е по хладно обаче, че стените (на тая коя ползвам) нямат директен достъп до слънчеви лъчи.

преди 6 минути, shefkata написа:

Я да се обадя за жива и тук...да не мЪ мислите :tongue2:

Тебе с тия мотори доста те мислим. Сложихте ли му верига на задното кооло ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, BMW Маниак написа:

Тебе с тия мотори доста те мислим. Сложихте ли му верига на задното кооло ?

Не сме чак толкоз изкукали да ти кажа, даже акумулатора му е свален на бръмчалника.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, shefkata написа:

Не сме чак толкоз изкукали да ти кажа, даже акумулатора му е свален на бръмчалника.

Аз навремето за мотора нямаше зиме-лете. Каската ми чак се е заледявала. Като паднех и късах по 3-4 панталона наведнъж. Никакви моторджии не сте значи. Само хабите бензина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.