Премини към съдържанието
stela22

Въпрос за Онлайн пазаруване в чуждестранен сайт

Препоръчан отговор

Здравейте,

Не знаех в кой раздел е най-добре да пусна темата,предварително се извинявам ако не е на правилното място!

Намерих един доста атрактивен сайт със седалище в Orlando FL, 32807,но плащанията не стават през PayPal а директно с кредитна карта.

Въпроса ми е,как да разбера дали въпросния сайт е коректен,и дали ако поръчам нещо изобщо ще го получа,при положение че няма да имам защита от PayPal?След като се регистрирах(обикновено получавам писмо в пощата си за потвърждение)не получих писмо на Emali за потвърждение.

Цените са доста добри и смятах да направя поръчка,стигнах почти до края,когато ми изписа Free Shipping-а нали става въпрос за друга държава,не би трябвало?

Който би могъл и има желание,моля,нека да ми помогне!Да изкаже мнение,до колко е сигурно да се пазари от там?Аз съм добра с немския,но с английския не  толкова за съжаление...!Много искам да си поръчам нещо от там!Това е сайта:http://www.rewonline.com/

Благодаря ви предварително и весели празници!!!:):emoji_objects-14:

Редактирано от stela22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

http://webdb.xyz/legit/is-rewonline.com-safe

http://scamanalyze.com/check/rew-online.com.html

Но имай едно на ум, че транспортът от Щатите е меко казано златен.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Показват репутация на сайт

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ExaFlop написа:

Показват репутация на сайт

Благодаря ви за отговорте.Аз много не можах да разбера действително каква им е репутацията.А интересното е,че когато стигна до края на поръчката-без да съм им платила още се изписва ,,Free Shipping,,.Писах им снощи на развален английски на две места да попитам,но нямам отговор все още.Ще прикача снимка тук да погледнете.

Редактирано от stela22 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Снимката маалко е нечетима. По-добре да натиснете Shift+PrintScreen, да отворите paint  и да натиснете Ctrl+V. Запишете снимката и я публикувайте

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ами, за мен изглежда нормална поръчка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.