Премини към съдържанието
J_O_R_O

Проблем с клавиатурата на лаптопа

Препоръчан отговор

Здравейте, преди 2 седмици си взех Dell 5555 с Ubuntu, обаче не мога да работя с тази операционна система и след няколко часа му сложих Win7. Проблема е следния, натискам т пиша т5, ъ пиша ъ6, Caps Lock отваря нов прозорец в chrome "Помощ за Chrome" и още много други копчета. Лошото е че не забелязах на ubuntu да ли е така. Пробвах с безжична клавиатура няма проблем.

Редактирано от J_O_R_O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с някоя жива ОС дали ще им такъв проблем и ако го има и там - в сервиза.

Подобен проблем съм срещал в заразена система.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря, сложих Hiren's boot CD и нямаше вируси, а с mini Windows XP в нотепад пак си пишеше грешно. Ще ходи на ремонт5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смяна на клавиатурата и нещата си иудват на място. Нали е гаранционен? - в сервиза.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, гаранционен е. Само дето се набутах да го купя от емаг и сега няма да го има цял месец. А между другото сега нямам проблеми с клавиатурата да го ева. Вчера цял ден го тествах и рестартирвах и пак правеше проблем, а сега нямам проблем всички копчета са си както трябват. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм, това са най-гадните хардуерни проблеми, дето ту ги има, ту ги няма.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.