Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!Имам следния проблем:Не мога да намеря драйвъри за въпросното дъно!Търся всички драйвъри ! Уж влизах и в сайта на производителя и там нещо не успях да се справя за да ги сваля!Моля ако може читав линк за да ги изтегля! Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 11 минути, bube760205 написа:

Здравейте!Имам следния проблем:Не мога да намеря драйвъри за въпросното дъно!Търся всички драйвъри ! Уж влизах и в сайта на производителя и там нещо не успях да се справя за да ги сваля!Моля ако може читав линк за да ги изтегля! Благодаря предварително!

Заповядйте ASUS P5N-E SLI

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да беше казал и за коя операционна система

https://www.asus.com/Motherboards/P5NE_SLI/HelpDesk_Download/

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 12 минути, bube760205 написа:

Ето:  https://www.asus.com/support/Download/1/22/35/1/KyHOsOKWujC2QguJ/4/  Избирате операционната система и теглите всички драйвери от  съпорта на производителя. Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Незнам нещо не ми се получава.трябва ми най вече драйвъра за Bios -че от известно време ми прави някакви проблеми и е с нова батерия на дъното и като го изключиш от контакта и часовници всичко отива по дяволите !Не бутва всеки път изведнъж забива звука и картината излиза син екран с нещо писано пише за ф8 за боот менюто и така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 9 минути, bube760205 написа:

Незнам нещо не ми се получава.трябва ми най вече драйвъра за Bios -че от известно време ми прави някакви проблеми и е с нова батерия на дъното и като го изключиш от контакта и часовници всичко отива по дяволите !Не бутва всеки път изведнъж забива звука и картината излиза син екран с нещо писано пише за ф8 за боот менюто и така

Искаше драйвери за това дъно - имаш ги и то от 3 човека. Без значение е от кого ще ги свалиш. След като си избереш операционната система, ти излизат драйверите точно за нея. Остава да ги изтеглиш и качиш внимателно! Иначе никой не може да ти каже какво ти има на дъното, без да го е погледнал. Ето ти пример с Windovs 7 64 bita

Снимка002.jpg

Редактирано от ПОТРЕБИТЕЛ 65 (преглед на промените)
    • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, bube760205 написа:

Тези проблеми не се оправят с драйвъри. Актуализация на BIOS също не смятам, че ще подобри нещата, щом казвате, че батерията е нова. Ако в това състояние флашнете BIOS може и много да влошите нещата.

А правено ли е измерване на напрежението на новата батерия? Колко волта е? Правено ли е начално установяване (reset) на BIOS?

Посоченото поведение, ако не се оправи след начално установяване (reset) на BIOS, си е за сервиз.

Редактирано от ExaFlop (преглед на промените)
    • Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 40 минути, ExaFlop написа:

Тези проблеми не се оправят с драйвъри. Актуализация на BIOS също не смятам, че ще подобри нещата, щом казвате, че батерията е нова. Ако в това състояние флашнете BIOS може и много да влошите нещата.

А правено ли е измерване на напрежението на новата батерия? Колко волта е? Правено ли е начално установяване (reset) на BIOS?

Посоченото поведение, ако не се оправи след начално установяване (reset) на BIOS, си е за сервиз.

Reset на  Bios ще рече да се свали батерията от дъното и да постои известно време и после да се сложи обратно батерията ?И имаше нещо за опиране на двата полюса или греша?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Изключва се компютърът от контакта, сваля се батерията, натиска се бутона за включване на компютъра за 2-3 секунди, изчаква се 10-ина минути, поставя се батерията, включва се компютъра в контакта, натиска се бутона за включване, влизаш в BIOS (зареждаш Optimized defaults), сверяваш дата/час, натискаш F10 за да се запазят настройките.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.