Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте ! Тъй , като за Коледа смятам да си купя PS4 , на която ще играя fifa 16 и ме притеснява това , как се праща абонамента и проблем е , че нямам 18 и също не смятам да го плащам . Та въпроса ми е какво ще стане ако не го платя и какво ще имам ако го платя ? От приятели научих , че абонамента трябва да се плаща задължително ако ще играя Ultimate team , за който не знам какво ще правя . Главно го искам за да играя онлайн на Season с готов отбор и да играя срещу приятели . Ако някой знае , моля да отговори ! Довиждане !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Да, трябва ти PSN абонамент за да играеш онлайн. 100 лева на година. Плаща се с кредитна/дебитна карта, като за целта не е нужно да имаш 18. Ако си на ДСК, водиш баща си в банката и го караш да ти изкара ДСК Тийн. Каква да ти изкара зависи от годините ти. А по-простия вариант е, баща/майка ти да го плати.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 7 минути, ined написа:

Да, бях забравил за този вариант.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря ви !!! Ще го имам предвид , когато си го взема ! :) Поздрави ! Може да заключвате темата !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.