Премини към съдържанието
sirscoti

Баннаха ми акаунта, търся решение за мултиплеър

Препоръчан отговор

Здравейте,

баннаха ми PS3/PSN акаунта по обясними причини, но мултито си е мулти - дори и най-смотаната игра става интересна, когато се бориш с реален опонент, тръпката е друга!

Конкретния ми въпрос е, понеже вече сериозно започвам да се замислям - ако си ъпдейтна с OFW конзолата и съответно загубя хака, отново ли няма да мога да влизам в PSN? Идеята е да се играе основно мулти, съответно да започна да си плащам за игрите :-), щото детето сингъла не го влече много, а и аз все още съм си геймър, макар и на 39.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Баннали са ти конзолата. Няма как да се измъкнеш от черния списък, освен с нова конзола.

Има 3 варианта:

1. Взимаш си нова конзола и ползваш тази за тестове на игри.

2. Зарязваш изцяло мултито и цъкаш само сингъл.

3. Играеш пиратски на компютър, за кракнати и мултиплеър има много начини, но точно тука няма да ги изброявам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 46 минути, niki292002 написа:

Баннали са ти конзолата. Няма как да се измъкнеш от черния списък, освен с нова конзола.

Има 3 варианта:

1. Взимаш си нова конзола и ползваш тази за тестове на игри.

2. Зарязваш изцяло мултито и цъкаш само сингъл.

3. Играеш пиратски на компютър, за кракнати и мултиплеър има много начини, но точно тука няма да ги изброявам.

ПеЦе-то е ясно, ама друго си е на телевизора У хола :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Има как да се измъкне ама излиза скъпо да му презапишат идентификационния номер на конзолата от някоя повредена и заради цената обикновенно не се прави ами я продават в Прецаквалника като хакната и "забравят" да споменат че е с бан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 44 минути, sirscoti написа:

ПеЦе-то е ясно, ама друго си е на телевизора У хола :)

Това е лесно - HDMI кабел, Bluetooth адаптер, малко настройка и си цъкаш игрите с джойстика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.