Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

gosho1948    0

Здравейте. Нов съм във форума и имам въпрос.Заделил съм към 850 лева за нов телефон.Ориентирал съм се към моделите:Lg g4(нов),S6(втора ръка,малко употребяван),Htc one m9.Телефона ще се използва главно за игри,социални мрежи и гледане на клипове.Телефони предпочитам с екрани над 5 инча.Благодаря предаврително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

algor    29551

Без колебание давам гласа си за LG G4!
    В допълнение към нещата, които ще правиш на него с този апарат имаш една от трите най-добри камери в света в момента.

пп. Ползвал съм и трите - да се знае от хейтърите.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gosho1948    0

Извинете за въпроса,но някои може ли да ми каже мнение за lg g3.Ако си взема случайно този модел ще ми останат и пари?

Редактирано от gosho1948
    Грешка в текста (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    COD    18
    преди 1 час, gosho1948 написа:

Извинете за въпроса,но някои може ли да ми каже мнение за lg g3.Ако си взема случайно този модел ще ми останат и пари?

Много добър смартфон 1 приятел го ползва от както излезе в България,но ако не държиш на някой нов модел можеш да вземеш G3 няма да сбъркаш :)

Редактирано от COD (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29551
    преди 3 часа, gosho1948 написа:

И аз се извинявам за въпроса, но за момента ти избираш телефон сапо по параметри и картинки ли?

Мини през един Технополис или Техномаркет и си поиграй с двата модела (ако не си го направил`вече) и виж кой как ти пасва, освен ценово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29551

Няма да се разочароваш и от двата и е нормално G4 да е едни гърди напред.
    Сравни ги двата по параветри и ще видиш защо е по-скъп към момента, а и все пак е по-новия модел, разбира се.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    gosho1948    0

Днес ходих в Технополис и повече ми харесва g3.В ръка ми е по-удобен и като екран ми изглежда по-добре.Беше с ъпдейта телефона и още повече ми хареса.А за lg g4 мога да кажа,че изобщо не ми хареса.Би трябвало с този извит дизайн уж да е по-добър ама на мен лично не ми хареса.Нещо ми се стори и лесен за изпускане.Лично аз щях да го изпусна докато го държа.Лично мое мнение е това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    algor    29551
    преди 2 часа, gosho1948 написа:

Днес ходих в Технополис и повече ми харесва g3.В ръка ми е по-удобен и като екран ми изглежда по-добре.Беше с ъпдейта телефона и още повече ми хареса.А за lg g4 мога да кажа,че изобщо не ми хареса.Би трябвало с този извит дизайн уж да е по-добър ама на мен лично не ми хареса.Нещо ми се стори и лесен за изпускане.Лично аз щях да го изпусна докато го държа.Лично мое мнение е това.

LG G4 извит?!?!
    Ти да не си гледал LG G Flex2?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Още един глас за LG G4. Апарата е супер, а и доста важен факт за LG телефоните, е че получават доста ъпдейти, което в повечето случаи е само в плюс.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.