Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може ли някой , който повече разбира да смени текста " Your Server" със "Blizzlike" . Благодаря предварително

Цвета да си е същия, и големината на буквите, това е .psd файла :  http://dox.bg/files/dw?a=ef708dc80d

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

не за жалост не е същото като оригиналното, мисълта ми е ефекта от оригиналната картинка да се предаде и на новото, защото иначе няма да пасне с фона на сайта , сега както ми го показваш се разминават и става малко грозно

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, Георги Петев написа:

не за жалост не е същото като оригиналното...

100% като онова тъй наречено „оригинално“,няма как да стане,все пак и надписа е друг.Ето още един вариант: 

logo.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

супер това изглежда много по реалистично браво , сега ще го проверя. Но виждам един проблем, фона отзад бялото се вижда , в смисъл излиза и бялото на фона на текста и става грозно ако може да го махнеш и да бъде формат .png

Редактирано от Георги Петев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Без фон:

logo .gif

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

пак покрай буквите се виждат точици, не знам защо но ако се вгледа човек се виждат, а може ли отново формата да е .png благодаря за търпението

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 15 часа, Георги Петев написа:

пак покрай буквите се виждат точици, не знам защо но ако се вгледа човек се виждат, а може ли отново формата да е .png благодаря за търпението

Просто върху безцветния фон съм изписал само буквите,с ефектите им.Проверих бяли точки няма около буквите!Формата на снимката,която си дал  е PSD bitmap image-1,79 МБ.и фона беше бял цвят.Този формат в който съм ти го направил,дава възможност да е без фон,плюс това е многократно по малък,което е важно,когато се използва в сайт! Ето сега друга с по-голям размер,за да пробваш,може от малкия размер да са излизали артефактите.

logo  – Копие.gif

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 10 часа, Георги Петев написа:

а само да попитам, може ли да бъде в нормален размер 550ь209.png

Може,но с по малкия размер нали излизаха бели артефакти.Ето същата намалена:

logo  – Копие.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

да прав си , разбрахме от къде идва проблема с точките, а ще може ли последна молба да бъде формат .PNG защото когато го конвертирам от .GIF > .PNG белия фон излиза, благодаря за всичко. Весело Изкарване

Редактирано от Георги Петев (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.