Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нуждая се от аудио техника за озвучаване на помещения от порядъка на 25кв. до към 35-40кв. От няколко седмици разглеждам по разни магазини, но имам чувството, че продавач-консултантите разбират по-малко и от мен.. та за това реших да пиша в този форум, защото забелязах, че има доста компетентни хора. За първи път купувам аудио техника и следователно познанията ми в областта са минимални. Целта, поради която ми трябва техниката, са купони, така че търся нещо, което да свири силно, но все пак и да вади прилично качество на звука. Знам, че няма как да очаквам чудеса, предвид бюджета от +/-500лв, но все пак искам да купя възможно най-доброто за тези пари. За мен няма значение дали ще е втора употреба или ново, или ще е аудио система/ усилвател + колони, стига да вади прилична мощност и да е що-годе качествен звукът. Надявам се ще можете да ми препоръчате конкретни модели или поне да ме насочите какво е важно да гледам като характеристики(вече ми е ясно, че не всичко зависи от ватовете).

Благодаря предварително ако някой отдели от времето си, да ми отговори на въпросите. Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Ориентирай се към класическо стерео втора употреба. Търси с големи озвучителни тела с обем над 50 литра, по добре и над 100 ако имаш място. При това да са трилентови и с диаметър на басовете поне 25, а по - добре 30 см.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наистина с този бюджет,ще е много по добре нещо втора употреба!Направих бърз преглед в OLX,за такива системи с колони.Избрах ти няколко добри,актуални в момента предложения:1 ,2 ,3 ,но такава техника е хубаво преди покупката,да се чуе на място.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

добър вариант е logitech z-906 който е 67 вата на колона като се има в предвид ,че са 5 такива ще ти думкат в мозъка буфера е 155 вата не е зле 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Хайде да престанеш да :"изкопаваш" стари теми и да ръсиш глупости, показващи пълната ти некомпетернтниост, а?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Калин Карабойчев
        Legrand е глобален специалист в изграждането на електрически и цифрови инфраструктури. Широкият обхват на решенията за търговски, индустриални и жилищни сгради правят компанията еталон за клиентите по целия свят. Legrand използва глобален подход, включващ всички заинтересовани страни и екипи, с помощта на който е изградена печеливша стратегия за устойчив растеж чрез иновации и непрекъснатото внедряване на нови продукти с висока добавена стойност, като например програмата Eliot.
        През 2016 година Legrand реализира годишни продажби в размер на 5 милиарда евро. Компанията е в списъка на Euronext Paris и участва в престижните рейтинги, включително в CAC 40, FTSE4Good, MSCI World, Oekom, DJSI World и други.
        На 23 ноември, четвъртък, Legrand ще обяви в София новата система за структурно окабеляване LCS3. Това е богата гама от медни и оптични кабелни решения, отговаряща напълно на нарастващите нужди от обмяна на все по-голям обем от данни в сградите, на нуждата от разширяване на мрежите и необходимостта от по-висока скорост при обмена на данни.
        Производителност, адаптивност и ефективност

LCS3 осигурява значително подобрение и актуализация на структурните кабелни системи за изграждане на цифрови инфраструктури и осигурява бърз пренос на данни в мрежите, повече производителност и адаптивност. Значително по-високата скорост при преноса на данни се осигурява чрез висококачествени конектори RJ45 и с помощта на високоскоростни оптични конектори, които позволяват скорост до 100 Gbps. LCS3 предлага модулност чрез малки отсеци, в които могат да се комбинират медни и оптични кабели, като същевременно се осигурява увеличаване на броя на свързващите точки. Дизайнът на новите сървър шкафове позволява оптимизация на необходимия за охлаждането въздушен поток. Инсталацията и поддръжката са съвсем лесни благодарение на новата заключваща се система на конекторите и автоматичните плъзгащи се касети.
        Решения за всеки ваш проект
        LCS3 дава възможност на всички, независимо дали са инвеститори, специалисти или неспециалисти в областта, да намерят най-подходящото решение за техния конкретен проект. Кабелната система на Legrand е еднакво подходяща както за LANs мрежи, така и за центрове за данни, при които от решаващо значение са високата скорост, плътност, адаптивност и гарантирана непрекъснатост на услугата. Добавената стойност на това предложение е съвместимостта и синергията с всички останали продукти на Legrand, като новите LCS3 шкафове и разклонители (PDU), които са перфектното решение за разпределението на електроенергията.

Иновации в действие

Новата кабелна система на Legrand има няколко патентовани иновации като например модулната касетна система или новия уред за запояване на оптични кабели. Всички медни конектори от гамата LCS3 са PoE (Power over Ethernet) сертифицирани + стандартна сертификация. Освен това, чрез изграждането на надеждни, високоефективни цифрови инфраструктури, LCS3 е неразделна част от инициативата Eliot на Legrand, посветена на концепцията "Интернет на нещата" (Internet of Things).
        Ключовите моменти в новата LCS3 са:
        "Производителност, адаптивност, ефективност - Превъзходство в 3-те измерения"

Когато говорим за производителност на системата за структурно окабеляване, независимо от използваната технология (мед или оптика) това, което наистина има значение е скоростта на пренос на данни.
        Legrand системата LCS3 ви предлага:
        25 Gbps и 40 Gbps Ethernet приложения
        МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ 40 Gbps и 100 Gbps Ethernet приложения
        ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ MTP/MPO висока плътност и решения до Cat. 8
        ФИБРО ОПТИКА и МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ
        НОВИ RJ45 конектори

Cat. 8, Cat. 6A, Cat. 6 и Cat. 5e свързване без инструменти Кабел и корди от Cat. 5e до Cat. 8
        Ефективност и висока плътност
        Пач-панелите и фиброоптичните чекмеджета са препроектирани за повече конектори и по-лесна инсталация 48 порта на модул за по-висока плътност
        МЕДНА ТЕХНОЛОГИЯ 96 LC на модул за по-висока плътност
        ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ 144 LC на модул за по-висока плътност
        ФИБРООПТИЧНА ТЕХНОЛОГИЯ
        АДАПТИВНОСТ И ПОДДРЪЖКА
        LEGRAND разработва решения, които са лесно адаптивни на всички нива, лесно се надграждат, като е възможно разширяване на системата в бъдеще чрез:
        Модулност на панелите Модулна касета Бутон за по-лесно изваждане на касетата Иновативна система модулни касети Защита на кордите
        Legrand предлага и други решения за дата центровете (Data Centers)
      • от Ivan Slavov
        Здравейте търся система за сайт на филми качване на голямо количество филми,
        търся нещо от рода на http://filmisub.com ако може благодаря за вниманието.
      • от edokredo
        Добър ден.С баща ми искаме да сглобиме 2 трилентови тонколони .Ниско честотните са по 120 вата средните са 50 а пищялките 10.Въпроса ми е как да ги свържем какво ни трябва колко филтъра какъв усилвател и така нататък абсолютно всичко ми трябва ,защото си нямам напредстава. Ако ми помогнете ще сам мега благодарен !!!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.