Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!

Нуждая се от аудио техника за озвучаване на помещения от порядъка на 25кв. до към 35-40кв. От няколко седмици разглеждам по разни магазини, но имам чувството, че продавач-консултантите разбират по-малко и от мен.. та за това реших да пиша в този форум, защото забелязах, че има доста компетентни хора. За първи път купувам аудио техника и следователно познанията ми в областта са минимални. Целта, поради която ми трябва техниката, са купони, така че търся нещо, което да свири силно, но все пак и да вади прилично качество на звука. Знам, че няма как да очаквам чудеса, предвид бюджета от +/-500лв, но все пак искам да купя възможно най-доброто за тези пари. За мен няма значение дали ще е втора употреба или ново, или ще е аудио система/ усилвател + колони, стига да вади прилична мощност и да е що-годе качествен звукът. Надявам се ще можете да ми препоръчате конкретни модели или поне да ме насочите какво е важно да гледам като характеристики(вече ми е ясно, че не всичко зависи от ватовете).

Благодаря предварително ако някой отдели от времето си, да ми отговори на въпросите. Весели празници!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Филипов    3935

Ориентирай се към класическо стерео втора употреба. Търси с големи озвучителни тела с обем над 50 литра, по добре и над 100 ако имаш място. При това да са трилентови и с диаметър на басовете поне 25, а по - добре 30 см.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наистина с този бюджет,ще е много по добре нещо втора употреба!Направих бърз преглед в OLX,за такива системи с колони.Избрах ти няколко добри,актуални в момента предложения:1 ,2 ,3 ,но такава техника е хубаво преди покупката,да се чуе на място.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    suba    30

добър вариант е logitech z-906 който е 67 вата на колона като се има в предвид ,че са 5 такива ще ти думкат в мозъка буфера е 155 вата не е зле 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Филипов    3935

Хайде да престанеш да :"изкопаваш" стари теми и да ръсиш глупости, показващи пълната ти некомпетернтниост, а?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от sanyo22
        Здравейте, колеги! Ще си купувам бас говорител Pioneer TS-W3003D4 и искам да питам какъв усилвател да си взема за нея. Искам пак да е Pioneer,  за да са комплект.  Плеърът ми е Pioneer DEH-1901UB. Благодарярително на всички!
      • от Jesus Kostov
        Здравейте
        В колата имам един усилвател "Thunder TCA-2040" и изглежда има някакъв проблем, бас касата ми пръщи и се чува много гадно като увелича лекичко, таа сега мисля да го сменям с един друг и искам мнението ви за него, ако някой е имал същия или просто знае за какво става въпрос да пише "HAITAI A-2400" се казва.
        Благодаря предварително
      • от teodor kirilov
        здравейте! имам следния проблем: колоните са свързани с усилвателя точно и всичко е добре, свири нормално. след 5-10 минутки реших да увелича на 50% добре, но когато удари бас, db-децибелите бяха над 100 и колоните изведнъж спряха да работят но това не ми е проблема проблема ми е усилватела на него очевидно му нямаше нищо светеше си но когато го свързах с други колони те не свиреха всичко си беше свързано както трябва не е от захранването нито от кононите, за да съм сигурен пробвах с други колони: ПАК НИЩО! Ако можете да помогнете ще съм благодарен!
      • от edokredo
        Добър ден искам да си купувам ето тези колони https://www.olx.bg/ad/tonkoloni-ID6I0pZ.html#9b6f3a8ad8 и човека ,който ги продава ми каза ,че трябва усилвател 2 по 150 вата , намерих усилвател https://www.olx.bg/ad/usilvatelstapalo-smesitel-tesla-ID6LMbf.html .Човека ,който продава колоните каза ,че този усилвател не ставал бил много стар.Моля ако някой разбира да каже дали колоните и усилватела стават ?
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.