Премини към съдържанието
2249

Търся помощ за работа с mp3 Browser Fork

Препоръчан отговор

2249    325

Здравейте.
    Имам нужда от помощ.
    Joomla 2.5
    Искам да си направя една страничка в която да има mp3 player. Откривам нужния плъгин - mp3 Browser Fork , но имам проблем с настройките му. Инсталацията минава без проблем. Създавам страничката и менюто и имам достъп до страничката. Според инструкциите трябва да впиша

{music}folderName/subfolder{/music}

в страницата. Създавам нова папка и там слагам няколко mp3-ки. В кода замествам с правилния път до папката с музиката, но на екран излиза таблица в която пише, че няма съдържание.

Ще бъда благодарен, ако някой ми помогне.
    Весели празници на всички !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Здравей

Сигурен ли си че си инсталирал правилно плъгина,както е указано тук: https://www.totaalsoftware.com/products/mp3-browser/basic-usage ?

От демо-то на плъгина и това което виждам в страничката му тук : https://www.totaalsoftware.com/products/mp3-browser/demonstration 

си мисля че точно не ти е зададен правилният път до папката в която са фаиловете.

Ако може  линк към сайта ти?

Не съм специалист по Joomla. Експерт съм в WordPress-а,но може да разгадая загадката :)

Поздрави 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    2249    325

Здравей.

Там е работата, че плъгинът е инсталиран правилно. Доказателство за това е, че работи. Аз също сметнах, че проблемът е в неправилно зададен път, но пробвах всички възможни варианти и не показва песните.

ЛИНК КЪМ СТРАНИЦАТА

Нямам против такава страничка да направя на WP. Инсталирането не ми е проблем. И там трябва да търся добавка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    2249    325

Благодарение на Михаил от Joomla! България проблемът е решен.

Особеното е това, че файловете задължително трябва да се копират в папка images . От там нататък няма проблем да се правят подпапки и там да се качва музика. Важното е да се окаже правилния път :

{music}images/mp3{/music}

примерно ...

Благодаря за отделеното време и весели празници !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.