Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Искам да попитам ако има хора във форума със въпросния телефон или имат информация дали е хубав.Има хубави параметри,камера,батерия и т.н.Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 47 минути, gosho1948 написа:

Искам да попитам ако има хора във форума със въпросния телефон или имат информация дали е хубав.Има хубави параметри,камера,батерия и т.н.Благодаря предварително.

Най-доброто, което може да имаш в този ценови диапазон.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А някой може ли да ми каже от къде може да се вземе от магазин,а не от интернет.За да мога да го тествам,да видя как стои в ръка и т.н

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За магазин ще е трудно, тъй като Леново го спряха от производство и продажби, за да си бутат напред по-новите и скъпи модели.

От къде си?
    Като град имам предвид.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Бягай далеч точно от този модел! И аз от начало бях оптимистично настроен,но много бързо се разделих с него!Много проблеми взе да прави,слаба поддръжка! Корпуса се драска, ако не си изрязал ноктите ...абе чудо!

Питай @Algor защо се раздели и той толкова бързо с него ...и той го имаше ....

Иначе дисплея е много добър,батерията що годе на ниво,но само заради един дисплей ...

Редактирано от lost in (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 3 часа, gosho1948 написа:

София

Ще помисля утре по някакъв начин да ти измисля вариант да се видиш някъде с човек, който го има и да си поиграеш с него, за да го усетиш кое как е.

преди 1 час, lost in написа:

Бягай далеч точно от този модел! И аз от начало бях оптимистично настроен,но много бързо се разделих с него!Много проблеми взе да прави,слаба поддръжка! Корпуса се драска, ако не си изрязал ноктите ...абе чудо!

Питай @Algor защо се раздели и той толкова бързо с него ...и той го имаше ....

Иначе дисплея е много добър,батерията що годе на ниво,но само заради един дисплей ...

Че аз не го крия защо се разделих - заради големината.
    Основния ми телефон е (беше тогава) iPhone 6 Plus и тези близо 400 без малко грама по джобовете направо ме смазваха.
    Може би факта, че не съм го ползвал 5-6 месеца не ми е позволил да се сблъскам с проблемите, описани от теб, но като цяло не виждам и масово да се оплакват от тези проблеми.

Както знаем всичко е въпрос на начин на ползване и всеки човек държи на различни неща, та е нормално един да е доволен, а друг не.
    Аз лично препоръчвам апарата с две ръце в този ценови диапазон за хора, които големината не ги притеснява.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 4 часа, algor написа:

Ще помисля утре по някакъв начин да ти измисля вариант да се видиш някъде с човек, който го има и да си поиграеш с него, за да го усетиш кое как е.

Че аз не го крия защо се разделих - заради големината.
    Основния ми телефон е (беше тогава) iPhone 6 Plus и тези близо 400 без малко грама по джобовете направо ме смазваха.
    Може би факта, че не съм го ползвал 5-6 месеца не ми е позволил да се сблъскам с проблемите, описани от теб, но като цяло не виждам и масово да се оплакват от тези проблеми.

Както знаем всичко е въпрос на начин на ползване и всеки човек държи на различни неща, та е нормално един да е доволен, а друг не.
    Аз лично препоръчвам апарата с две ръце в този ценови диапазон за хора, които големината не ги притеснява.

Аз си намерих човек от който да видя телефона и т.н.Той е ползвал телефона някъде около 7 месеца.Благодаря иначе

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.