Премини към съдържанието
qnkov

Програма за конверт на аудио файлове?

Препоръчан отговор

qnkov    27

Здравейте. Не търся която и да е програма, а някоя която наистина върши добра работа. В момента примерно имам да превърна от faac на aac, и нямам добра програма, за да не загубя качество. Коя предлага и да върши страхотна работа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

oic    1567

MediaCoder

Не съм конвертирал faac, формат с нея, но може да опитате, дали поддържа въпросният формат/кодек.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    capnemo    43962
    преди 19 минути, qnkov написа:

Здравейте. Не търся която и да е програма, а някоя която наистина върши добра работа. В момента примерно имам да превърна от faac на aac, и нямам добра програма, за да не загубя качество. Коя предлага и да върши страхотна работа?

Пробвайте fre:ac

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    *LZ4JW*    15417

Ако искате, можете да опитате и това. Има много богата възможност + задаване на качество: https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=64022

От мен весело посрещане на новата година и успех!

преди 25 минути, oic написа:

MediaCoder

Не съм конвертирал faac, формат с нея, но може да опитате, дали поддържа въпросният формат/кодек.

Тъкмо я качиха в раздел "Софтуер"  https://www.kaldata.com/comments.php?catid=1&id=51229

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1945
    преди 1 час, qnkov написа:

Здравей!

Какво ще рече,търся наистина добра програма,а не "коя да е"?! Кажи кои точно програми си пробвал (ако си пробвал)? Има много програми,които могат да ти свършат наистина "добра работа"! Чакам отговорът ти и тогава ще ти предложа програма за целта!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1945
    Току що, capnemo написа:

Пробвал съм я,не е лоша програмата!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1945
    на 22.12.2015 г. at 18:10, Nikolai Sashev Yankov написа:

Добри са и двете.....:)

Това е една и съща програма,не са две различни!

А,линкът който си дал от Softonic.com го премахни,там е пълно с най - различни вируси!

Официалният сайт,който си дал ще свърши работа,но нека да се знае,че програмата не е безплатна!

Наистина е добра и ще свърши идеална работа за целта!

Точно това щях да препоръчам и аз,плюс още една,две програми! ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Ivan258    4

Audacity освен всичко друго конвертира. Внасяш файла, записваш като ... и си гласиш всички настройки на изходния файл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    KTT    73

И двата формата са Lossless, т.е. без загуба на качество. Явно авторът на темата ни пробва зад клавиатурното устройство. Помагайте на човека !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    chino_sz    2

dBpoweramp е най-доброто, което съм ползвал досега, а аз съм пробвал много програми преди да открия тази. Аз предимно я ползвам да конверитирам от Flac към M4A ,но се надявам и на теб да ти е полезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.