Премини към съдържанието
algor

Lenovo Vibe X3 - струва ли си цената и ще я оправдае ли?

Препоръчан отговор

Здравейте!

Гледам от 3-4 дни този модел и се чудя струва ли си цената и ще оправдае ли високите очаквания от модел в ценовия диапазон 850 лева плюс?!?!
    Онзи ден бях в Сити тел да взимам едно LG G4 dual sim (не за мен) и момчетата ми го предложиха този модел.
    Тъпото е, че кутията е запечатана в целофан и не ми се искаше да го отварят само за да го разгледам.
    Аз съм в процес на избор на двусимов апарат за мен (основния ми е iPhone 6S Plus), но се налага да ползвам още няколко карти и затова предпочитам двусимов.
    В същото време, ако ще давам толкова пари определено фаворита към момента ми е въпросния G4 и си задавам въпроса защо не си взема него, а се оглеждам още.

До момента ползвах една Моторолка Мото Г, но преди време се скапа първия слот и просто спря да чете карти.
    Оправих го за прилична сума (под 50 лева беше), а после замина втория.
    Та се зачудих при още 1-2 ремонта за по 40-50 лева определено е по-добре да си взема друг апарат, че тоя ще ми излезе златен.
    Затова и се оглеждам в момента.

Huawei Honor 7 също заглеждам, както и Xiaomi Redmi Note 3, Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM, Motorola Moto X Style и т.н.

Основно ме интересуват мненията ви, относно Lenovo Vibe X3 и заради това пуснах темата в този раздел, но определо ми се иска да е дискусионна.
    Ценовия диапазон е ДО 800, като не държа дисплея да е 5,5, но не искам и да е под 5 инча.
    Апаратите ги товаря основно с мейли, различни приложения както работни, така и за развлечение, а най-много държа на батерия и камера.
    Децата играят и игрички в редките моменти, като ме добарат в къщи, а (ако го избера) Леновото ще го ползвам и за Apple Music.

Знам, че повечето пишещи със съвети из разделите със смартфоните давате адекватни съвети и поради това реших преди покупка да дискутирам с вас различните възможности.

Ако има нещо неясно в обясненията ми, питайте и ще отговарям изчерпателно.
    Също и спокойно предлагайте модели, съобразно няколкото критерия, на които държа.

Благодаря ви предварително и дано дългото описание не ви е станало досадно! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Двусимовите апарати на Леново не са за препоръчване. Ползвал съм такъв като работеше добре само с една карата. Имаше проблеми и с обхвата като постоянно прекъсваше докато говоря. Ако държите да е с Андроид, LG и Motorola са най-добрият избор за мен. Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM никога не съм ползвал нито пък съм я вземал в ръка, за да я разгледам, но имам доста познати, които използват Lumiа и твърдят, че е супер. Все пак личният ми съвет е да се спрете на LG или Motorola.

Редактирано от Millennium Falcon (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Картата ви към кой мобилен оператор е?
    Питам, защото лятото купих от Леново модела  Lenovo Vibe Z2, но единия слот с карта на Виваком така и не тръгна.
    На другия ден отидох в магазина и продавача сподели, че имат проблеми с картите на Вива отдавна.
    Върнах този и взех с още малко доплащане Lenovo Vibe Z2 Pro, където проблем нямаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    на 20.12.2015 г. at 20:04, algor написа:

Здравейте!

Гледам от 3-4 дни този модел и се чудя струва ли си цената и ще оправдае ли високите очаквания от модел в ценовия диапазон 850 лева плюс?!?!
    Онзи ден бях в Сити тел да взимам едно LG G4 dual sim (не за мен) и момчетата ми го предложиха този модел.
    Тъпото е, че кутията е запечатана в целофан и не ми се искаше да го отварят само за да го разгледам.
    Аз съм в процес на избор на двусимов апарат за мен (основния ми е iPhone 6S Plus), но се налага да ползвам още няколко карти и затова предпочитам двусимов.
    В същото време, ако ще давам толкова пари определено фаворита към момента ми е въпросния G4 и си задавам въпроса защо не си взема него, а се оглеждам още.

До момента ползвах една Моторолка Мото Г, но преди време се скапа първия слот и просто спря да чете карти.
    Оправих го за прилична сума (под 50 лева беше), а после замина втория.
    Та се зачудих при още 1-2 ремонта за по 40-50 лева определено е по-добре да си взема друг апарат, че тоя ще ми излезе златен.
    Затова и се оглеждам в момента.

Huawei Honor 7 също заглеждам, както и Xiaomi Redmi Note 3, Microsoft Lumia 950 XL Dual SIM, Motorola Moto X Style и т.н.

Основно ме интересуват мненията ви, относно Lenovo Vibe X3 и заради това пуснах темата в този раздел, но определо ми се иска да е дискусионна.
    Ценовия диапазон е ДО 800, като не държа дисплея да е 5,5, но не искам и да е под 5 инча.
    Апаратите ги товаря основно с мейли, различни приложения както работни, така и за развлечение, а най-много държа на батерия и камера.
    Децата играят и игрички в редките моменти, като ме добарат в къщи, а (ако го избера) Леновото ще го ползвам и за Apple Music.

Знам, че повечето пишещи със съвети из разделите със смартфоните давате адекватни съвети и поради това реших преди покупка да дискутирам с вас различните възможности.

Ако има нещо неясно в обясненията ми, питайте и ще отговарям изчерпателно.
    Също и спокойно предлагайте модели, съобразно няколкото критерия, на които държа.

Благодаря ви предварително и дано дългото описание не ви е станало досадно! :)

Не си заслужава това хенди. Като започнеш от STBR, минеш през старото покритие на дисплея Горила 3(който е IPS, а не AMOLED) и финишираш с 808. Но и цената на по-приличните е друга. От тези, по които се заглеждаш бих взел 950XL + докинг станция и имаш преносим PC. Също така е най-добър от към параметри, но с некачествено PVC изпълнение. Но пък е доста над бюджета ти, който по това, което разчетох от пледоарията ти е м/у 800-1000 лв. Ето нещо полезно за четене. 

П.П. Имам блед спомен, че наскоро нещо ми се правеше на интересен в някаква тема от тези раздели. Или бъркам?;)

Редактирано от XECUTIONER (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.