Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет и добър вечер на всички ;) Въпроса който ме мъчи от няколко дни е следния -> ще ми върви ли играта World Of Tanks ? Компютъра ми е с следните параметри : процесор Intel (R) Pentium 4 3ghz рам 2гб видеокарта nvidia 7600GS 256мб 128бита отскоро гледам клипове на играта и също в Twitch.tv докато стриймват в реално време и някак си играта ме кефи играя една подобна игра в miniclip Tanki Online но гледам,че много повече хора играят World Of Tanks и казват,че била в пъти по добра и аз съм решил да я пробвам ;) Ако имате допълнителни въпроси относто играта или каквото и да е питайте :) Весели празници на всички :emoji_objects-13::emoji_objects-14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
Processor: 2.2 GHz supporting SSE2
RAM: 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7 / 8 / 10
Video Card: GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT with 256 MB RAM & compatible with DirectX9.0c
Sound: Compatible with DirectX9.0c
Hard drive space: 16 GB 
Internet Speed: 256 Kbps

Recomended

Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-3330
RAM: 4 GB 
Video card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
Sound: Compatible with DirectX9.0c
Hard drive space: 30 GB 
Internet Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

Да приемем че ще ти тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То,че ще тръгне ще тръгне ясно е горните са минимални изисквания :) искам да знам обаче дали ще върви без да насича при възможно всичко което може да се приложи на low графика интересува ме дали ще може да хване средно fps от около 50-60

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Подкарвал съм го на pentium 2x1.8GHz със вграденото видео на минимални настройки.Няма да цепи няма да лаги.Значи ще ти върви задоволително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На вградено видео ухаааа емм то май тази игра е по лакома от към процесор но предполагам,че на моя едноядрен би трябвало да върви що годе добре :) решено е утре ще я теглим :emoji_objects-13:  но ми се струва,че играта ще взема определена памет от дяла на диск C при ъпдейтите на играта както преди беше с играта Need For Speed World файла за играта беше ми инсталиран в диск Д но когато се пусне лаунчера започва да ъпдейтва и ми взе някъде около 4гб от диск С

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от O.o o.O
      Може ли да се направи някаква настройка или нещо подобно, така че като се затвори лаптопа той да не заспива, а да продължи да си работи. Това е с цел за повече свободно място.  
      Благодаря предварително!  
    • от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други. 

Тел.: 0897 758 715
      Адрес.: ул. Архимандрид Дамаскин 6 - Центъра, под Св. Марина - глухата уличка срещу подлеза за понеделник пазара
      http://kompiutriplovdiv.ml

КЛЮЧОВИ ДУМИ: сервиз за компютри пловдив, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, callpchelp, call pc help, поправка, диагностика, инсталация, почистване, антивирус, софтуер, Windows, Xp, 7, 8, 10, 98, Linux, настолни компютри, лаптопи, таблет, компютър, лаптоп, таблети
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм възнамерявам да се занимавам с автомобилен дизайн, по-конкретно с екстериора на автомобилите. Нивото по английски ми е б1, ся се пъна да го уча. Кажете ми какво трябва да приготвям за кандидатстването. Предложете ми универстети от европа може и от източна. Мерси предварително!
    • от Дионисий
      Добър ден! 11 клас съм имам влечение към колите, искам да попитам къде мога да го изучавам в Европа и после да имам гарантирана работа. Как се кандидатства, че не остана много време? Аз съм скаран с чуждите езици, но мога ли да изучавам тази специалност с езикова година. Портфолиото какво трябва да съдържа. Къде приемат със стипендии? Къде ще ми излезе най-евтино обучението? Благодаря Ви предварително!

• от HelloWorld
      Здравейте,
      Някой може ли да помогне с презаписването на масив в друг масив, т.е входните данни се записват в даден масив, но след това трябва да се прехвърлят на друг в отделна функция. 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.