Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет и добър вечер на всички ;) Въпроса който ме мъчи от няколко дни е следния -> ще ми върви ли играта World Of Tanks ? Компютъра ми е с следните параметри : процесор Intel (R) Pentium 4 3ghz рам 2гб видеокарта nvidia 7600GS 256мб 128бита отскоро гледам клипове на играта и също в Twitch.tv докато стриймват в реално време и някак си играта ме кефи играя една подобна игра в miniclip Tanki Online но гледам,че много повече хора играят World Of Tanks и казват,че била в пъти по добра и аз съм решил да я пробвам ;) Ако имате допълнителни въпроси относто играта или каквото и да е питайте :) Весели празници на всички :emoji_objects-13::emoji_objects-14:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

XxeoN    47

Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10
    Processor: 2.2 GHz supporting SSE2
    RAM: 1.5 GB for Windows XP, 2 GB for Windows Vista / 7 / 8 / 10
    Video Card: GeForce 6800 / ATI HD X2400 XT with 256 MB RAM & compatible with DirectX9.0c
    Sound: Compatible with DirectX9.0c
    Hard drive space: 16 GB 
    Internet Speed: 256 Kbps

Recomended

Operating system: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 (64-bit)
    Processor: Intel Core i5-3330
    RAM: 4 GB 
    Video card: GeForce GTX660 (2GB) / Radeon HD 7850 2GB, DirectX 9.0c
    Sound: Compatible with DirectX9.0c
    Hard drive space: 30 GB 
    Internet Speed: 1024 Kbps or higher (for voice chat)

Да приемем че ще ти тръгне.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

То,че ще тръгне ще тръгне ясно е горните са минимални изисквания :) искам да знам обаче дали ще върви без да насича при възможно всичко което може да се приложи на low графика интересува ме дали ще може да хване средно fps от около 50-60

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    XxeoN    47

Подкарвал съм го на pentium 2x1.8GHz със вграденото видео на минимални настройки.Няма да цепи няма да лаги.Значи ще ти върви задоволително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

На вградено видео ухаааа емм то май тази игра е по лакома от към процесор но предполагам,че на моя едноядрен би трябвало да върви що годе добре :) решено е утре ще я теглим :emoji_objects-13:  но ми се струва,че играта ще взема определена памет от дяла на диск C при ъпдейтите на играта както преди беше с играта Need For Speed World файла за играта беше ми инсталиран в диск Д но когато се пусне лаунчера започва да ъпдейтва и ми взе някъде около 4гб от диск С

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

.

Редактирано от Antharas (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mariovel
        Изкупува в София коли за скрап,бракувани,за части,старо желязо и рециклиране,стари бусове,джипове спрени от движение.Издава документи за МВР и данъчна служба,експресно обслужване и реакция при обаждане за заявка. Тел. 02/9465436,0887901663,0879988765
      • от mariovel
        Купуваме развалени,изгнили,ударени може и в движение леки коли за скрап,като цената се определя от модела или на килограм като се мери на място и се плаща веднага.Издаваме удостоверение за снемане от отчет в Кат и данъчно.Бърза реакция в рамките на деня на тел 0879988765,024410524
      • от xXx*Triple*xXx
        Привет И ето набързо да споделя днешния си случай,защото след малко заминавам за работа и утре ще отговоря в темата !!! Днес отворих папка Prefetch и няколко странни файла ми се мярнаха които сефте виждам имената са : AgAppLaunch за него показва,че е създаден 1.2.2010 ... другите са създадени днес : AgGlFaultHistory този е другия AgGlFgAppHistory този е следващия AgGlGlobalHistory и следващите 2 : AgGlUAD_P_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000
        другия : AgGlUAD_S-1-5-21-4278325752-1556844435-3455426870-1000 последния е : AgRobust
        Всички файлове са с разширение .db и пише Data Base File (файл с база данни) Някой ако може ми даде малко информация относно тези файлове нека да пише коментар и утре ще ви дам отговори Windows-a e 7 64bit
      • от Mitko23
        Предварително се извинявам ако съм объркал раздела в  форума.
        Искам да попитам дали някой е пазарувал от vario .bg и ако може да ми кажете дали да си поръчам части от там.
      • от WhiteTooth
        Здравейте ,тъй като скоро навършвам пълнолетие съм почти сигурен че ще имам нужда от малко пари за да си заплатя шофьорските курсове ,както и да си взема свой личен автомобил. Въпроса ми е прост и сложен едновременно ,искам да изтегля заем (който няма да е голям) ,може би до 1000лв ,като съм наясно че няма да покрият автомобилчето ,а само книжката. Искам да разбера от къде да взема този кредит без да се набутам яко ,в смисъл ,без да е огромна лихвата и ако закъснея с няколко дни или един месец да не получа "заплашително" съобщение на мобилния "ВНИМАНИЕ 'ШИ ТА ДЪДЕН НА СЪДИЯ ИЗПЪЛНИТЕЛ Ш'ОТО НЕ СИ НИ ДАЛ ПАРИ ЗА ЛЕБЕЦ" ,схванахте какво имам в предвид.
        Всяко мнение ще ми бъде полезно за взимането на подобно решение.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.