Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

История на промените

Няма история на редакциите, която да бъде показана или този коментар е редактиран от модератор.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Toshko12341
      Здравейте и Благодаря за вниманието предварително.Имам впит нокът и въпроса ми е ако съм махнал нокътя почти до матрикса и няма инфекции ще се наложили да ми цепят месото ?

• от Anita Hristova Trifonova
      ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ,ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ,  ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ, ИНТЕРНЕТА Е ЗА ВСИЧКИ.....
      АВТОРОВО И КЛИП А.Х.Т.sekirata cekupama
    • от kristiyan.channel
      Здравейте,

Искам да ви попитам по какъв начин мога да си кача малко абонатите в YouTube. Може ли да ми кажете някакви начини. 

благодаря предварително

link: Here
    • от Анита Христова Трифонова
      https://www.youtube.com/watch?v=ZKu1J15ExQU
      Новые русские сенсации - "Наталья Поклонская. Путь на Родину" 
      http://peperutka.blog/tq-i-toi/2019/09/04/vnimanie-nagla-anti-bylgarska-akciia.1673144
       germantiger написа:
      глупости и лъжи 2030 ще има премного българи както по света, така и в България чудесен пример е детето на което съм кръстник на млада бг двойка
       БЪЛГАРИЯ Я РАЗРУШИХА РУСКИТЕ БЪЛГАРСКИ КОМУ ОНАНИСТИ ТЕ СЪЗДОДАХ МУТРИТЕ, ТЕ СЪЗДАДОХА ДРУГАРИТЕ НАЗНАЧЕНИ ЗА КАПИТАЛИСТИ С КУФАРЧЕТА
       БЪЛГАРИЯ Е КУРВАТА НА ТУРЦИЯ И КУЧКАТА НА РУСИЯ
       !!!!!!!!!!!!!!!!!
       sekirata - ПЪК моят стих и клип - "Загубен, прост народ как да те обичам" беше спрян и забранен?! Моето Е болка не друго. Защо админ не спи , когато се оплакват ОРГАНИЗИРАНО от мене точно тези , дето СА ЗА ОПЛАКВАНЕ? :))
      germantiger.blog.bg Сигурно и детето на което е кръстник така псува на българче, но това го допускат сайтовете наши уж бЪлгарски като блогбегето!
       !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
       3. germantiger - гяуриии 
      22:17
      И НАЙ-ВАЖНОТО

В БЪЛГАРИЯ НАЦИСТИ НЯМА

ВСИЧКО СА КОМУНИСТИ ПО ВЪРХОВЕТЕ

МАЙКА ВИ БУГАРСКА ДА ЕБА В ПОРОБЕНИЯ 5 ВЕКОВЕН ЦЪФНАЛ ГЪЗ.

sekirata -Умишлено всяване омраза на бълг.народ срещу Русия. Така сме по - лесна плячка.
    • от Xristis Games
      Здравейте вчера ми се случи нещо много странно. Както си тегла Office пакет на компютъра и нещо се случи почнаха да се появяват странни цветове на екрана, линии и т.н. Когато изключих компа и го пуснах нямаше картина. Оказа, че е от видео картата. Не знам когато съм го теглил колко градуса е достигнала. Става въпрос за GTX 770. Сложих я в друг компютър и също нямаше картина.
      Въпросите ми са:
      Изгоряла ли е?
      Има ли начин да се оправи като я занеса на сервиз?

Компютър:
      Процесор: I5 2400
      Дъно: foxconn (Не знам точния модел)
      Рам: 6ГБ - 2,4гб
      Видео карта Gtx 770
      Хард: (Не знам 500ГБ)
  • Дарение

• Добави ново...