Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

batimati    1

Добър вечер! Моля обяснете ми как да си инсталирам windows 7 върху windows 10. Изтече срока от 1 месец, в който можех да го направя, но така или иначе старият ми windows беше 8.1.  Имам приготвен USB диск с windows 7, но не знам как да вляза в BIOS или не знам и аз за да почне инсталацията на windows 7 от флашката. :(

Моля помогнете!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

дръндю    14022

по принцип при зареждане на биоса ти изписва как да влезеш там, но при много компютри не е необходимо. По принцип се влиза с DELETE или DEL

при сегашните  компютри се помпи  F12 , F11 или някой друг функционален клавиш за  да ти излезе меню от което избираш, кое устройство да стартираш

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
        Здравейте, 
        Искам да ви попитам понеже върнах фабричните настройки на моя iphone 7 и забравих моето Apple ID Има ли как да го премина без Apple ID  аз съм с IOS 10.3.3 
      • от DangerFTW
        Здравейте ! Когато сложа стил на phpbb3 ми излиза следната грешка:
        Някои да знае как да се оправи това ?
      • от hythere
        Искам да си преинсталирам уиндолса,но никъде не мога да намеря флашка или диск.
      • от slavi91
        Може ли въпросният принтер да работи с windows 7 ? Никъде не мога да намеря драйвъри. Имам диск с принтера, но той не върши работа, защото е за windows 98 и се инсталира чрез дискети.
      • от Борис Недялков
        Здравейте, колеги,

Имам един наистина кратък, бърз и може би елементарен за Вас въпрос, но какво точно е KVM Linux базирана виртуализация? В моят случай тя(виртуализацията) трябва да бъде инсталирана на сървър.
        Като нормална Linux server-based операционна система ли е, т.е. като RedHat или Suse? Ако инсталирам RedHat 7(примерно) на този сървър значи ли, че съм инсталирал KVM Linux базирана виртуализация?
        От сега благодаря на отговорилите, защото този въпрос ме тормози от известно време.

Поздрави!
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.