Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

miniboy    0

Колеги здравейте,
    Имам два въпроса\мнения към Вас.
    1. Имам смартфон Samsung Galaxy SIII NEO със система на андроид КитКат. Искам да му инсталирам подходяща андроид система, но не знам коя мисля да пробвам Lollipop 5.1 трябва ми мнения относно да ли телефона ми ще тръгне без проблем с Lollipop-a и какви са минималните изисквания за Lollipop?
    2, Знам че антивирусните програми са необходими за защита, но за сметка на това те натоварват компютрите, аз примерно използвам Аваст и съм доволен но един приятел има същия лаптоп като моя със същата ОС, на с антивирусна AVG и неговия лаптоп работи по-бърз от моя като се има предвид, че неговия и моя не са претъпкани с разни неща. Та коя антивирусна тормози компютъра възможно най-малко?
    Благодаря от сърце за Вашето време и мнения предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Скоро гледах, че може да се инсталира. Ето един туториал.

По втория въпрос за антивирусната програма, до колкото разбирам питаш за персоналния ти компютър. Не те съветвам да слагаш пиратски антивирусни програми. На работа съм с Nod32, която е платена и съм много доволен от нея, но на домашния ми компютър ползвам Microsoft Security Essentials, която е безплатна и е добра.

Редактирано от Millennium Falcon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Георги Л.
        Тъй като искам да си вземем P10-тката искам да се ориентирам и с Вас, даите ми някви мнения кво няма,кво има минуси плюсове и всичко гледах ревюта неща но все пак пиша тук така че даваите мнения! 
      • от Programmer-01
        Здравейте! Имам таблет с андроид, но съм голям фен на ubuntu и искам да си го инсталирам на самия таблет. Възможно ли е да се направи double boot двойно зареждане и да имам и двете операционни системи?
      • от Сашо Ангелинов
        Така,подариха ми Samsung A5 2016 г.,готино телефон че много му се радвам. Оня ден викам да си направя малко селфита и бум ми изкачат ерорче Camera failed..
        И веднага,шот гугъл знае всичко,потърсих аз решения и излезноха няколко. Радостен ,че съм намерил решение на проблема пробвах всякога,ама на,нищо.
        И реших ,че е добре да го за карам на специалис. Закарах го,показах му проблема,той ми се изявява и каза ,че му няма нищо и трябва през лаптоп да се ъпгрейдне. Беше ми съмнителен ама го пробвах,нали е специалист човека,ама на проблема си остана.
        Момчета сега разчитам на вас,видях че проблема не засяга само A5 ,ще помогнем на много хора,та моля за помощ!
        Проблема е само с камерата на гърба на телефона.
      • от dzaabo
        Имам питане  ...
        Та ...
        Някой моля да ми обясни ама без сложни думи а като за прост човек ...
        Как мога да преинсталирам ТАБЛЕТ Prestigio multipad ultra 7.0+
        Начи мога да преинсталирам всякви уйндоуси и какво ли не ама такава гад още не съм срещал .
        Вече се отчаях .
        Четох из Гуглето и къде ли не ама не мога да се оправя ...
        Скапания таблет сам започна да си трие игри и приложения и не ги разпознава ....Детето като тръгне да влиза в игрите пише че няма такова приложение .И вайбъра изчезна и всичко , което беше инсталирано .
        Да вметна че знам че нищо не става от това дърво пресиджио  но го взех детето ми да си играе някви игри на него .Просто така се случи че попаднах на това дърво 
        Та въпроса ми е дайте акъл как да го преинсталирам това животно !  Пробвах със фабричен ресет но ми дава същите грешки ...Не разпознава приложенията .А не е пипано нищо по него даже не е имал връзка с интернет за да хване и вирус ....
      • от ivanka_vlahova
        Здравейте, имам един проблем и се надявам някой от вас да ми помогне.
        Снимките са направени на телефон, но са запаметени в картата-памет. Показваше ги само там, но не искаха да се качват и изпращат нито по имейл, нито във фейсбук, показваше, че файла не е наличен. Преместих снимките в паметта на телефона и стана още по-зле- изобщо не се виждат, покзва се като празен файл. Качих ги и на компютъра, но ги дава в странен формат, в който нито може да се конвентират, нито да се отворят. Моля  ви кажете, ако знаете начин да се възстановят.
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.