Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Колеги здравейте,
    Имам два въпроса\мнения към Вас.
    1. Имам смартфон Samsung Galaxy SIII NEO със система на андроид КитКат. Искам да му инсталирам подходяща андроид система, но не знам коя мисля да пробвам Lollipop 5.1 трябва ми мнения относно да ли телефона ми ще тръгне без проблем с Lollipop-a и какви са минималните изисквания за Lollipop?
    2, Знам че антивирусните програми са необходими за защита, но за сметка на това те натоварват компютрите, аз примерно използвам Аваст и съм доволен но един приятел има същия лаптоп като моя със същата ОС, на с антивирусна AVG и неговия лаптоп работи по-бърз от моя като се има предвид, че неговия и моя не са претъпкани с разни неща. Та коя антивирусна тормози компютъра възможно най-малко?
    Благодаря от сърце за Вашето време и мнения предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Скоро гледах, че може да се инсталира. Ето един туториал.

По втория въпрос за антивирусната програма, до колкото разбирам питаш за персоналния ти компютър. Не те съветвам да слагаш пиратски антивирусни програми. На работа съм с Nod32, която е платена и съм много доволен от нея, но на домашния ми компютър ползвам Microsoft Security Essentials, която е безплатна и е добра.

Редактирано от Millennium Falcon (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.