Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Имам Самсунг Галакси С6 и телефонът ми е руутнат. Постоянно ми излиза съобщение да ъпдейтна нещо, наречено Самсунг Текст Ту Спийч. Оня ден ми се ъпдейтна автоматично, но все 170 МБ от паметта.

За какво е това приложение и как да го премахна веднъж завинаги?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С услугата на Google за синтезиран говор приложенията могат да четат на глас текста от екрана ви. Например тя може да се използва от: 
• Google Play Книги – за да се чете на глас любимата ви книга; 
• Google Преводач – за да се изговарят преводите, така че да можете да чувате произношението на думите; 
• TalkBack и приложенията за достъпност – за обратна връзка с говор от устройството ви; 
• и много други приложения в Google Play Магазин.

Може да забраните услугата от списъка с приложенията, което би трябвало да изтрие и всички ъпдейти направени на приложението. Щом имате root права, с приложението Move app 2 SD можете да триете системни приложения, но самото приложение показва, кои приложения е добре да се запазят за стабилност на системата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.