Премини към съдържанието
vilizarht

Трудно стартиране!

Препоръчан отговор

Здравейте!

Проблемът е следния, при включване или рестартиране, се бави около 3-4 минути, а по някога се рестартира и сам!   А знаменцето което се показва преди да влезеш във уиндоуса, стои по 5 минути и тогава тръгва, какъв може да е проблемът? Иначе всичко друго си върви нормално, със Windows 7 ultimate съм!

Редактирано от vilizarht (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като за начало си инсталирай програмата HD tunes и провери хард диска за грешки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами хард диска си заминава. Затова ти бави и толкоз в началото. Положението ще става все по-лошо. Ще трябва да мислиш за нов хард диск или SSD. Този обаче ще може да се използва като диск за информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Емил Костов написа:

Ами хард диска си заминава. Затова ти бави и толкоз в началото. Положението ще става все по-лошо. Ще трябва да мислиш за нов хард диск или SSD. Този обаче ще може да се използва като диск за информация.

Какво означава SSD?   благодаря за инфото!

А може ли хард диска да се поправи?

Редактирано от vilizarht (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, не може да се оправи. Може да го използваш обаче като втори диск. Аз има такъв и си държа информация на него. А ето и какво е това SSD disk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Не, не може да се оправи. Може да го използваш обаче като втори диск. Аз има такъв и си държа информация на него. А ето и какво е това SSD disk

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.