Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам от скоро проблем с лентата на задачите,като пусна компютъра и тя не зарежда,като направя някоя настройка свързана с нея,ми казва че програмата не работи,дори и работния плот не мога да отварям нищо.Благодаря ви предварително! :07:12399997_1522873834676928_65522084_o.thu

Редактирано от Велизар Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

А пробва ли, със стандартната тема, за десктопа? Че тая е много ефектна, ама тая черна линия, дето ти се е превърнал тулбара.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

За недовършен Windows да го модифицираш... браво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Намерих проблема.Имало е вирус в компютъра

Редактирано от Велизар Димитров (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Таня Георгиева
        Здравейте.
        Имам Samsung S5
        Екранът ми не иска да светне и стои черен, когато съм навън и на телефонът му е студено. Изисква се около 10 минути да го стопля, за да светне. Миналата година зимата само премигваше, когато му беше студено, а сега направо не иска да светне. Телефонът си работи, мога да вдигам, когато някой звъни и да говоря, но не виждам нищо. Изтървала съм го доста пъти, но е със стъклен протектор и здрав кейс, без спуквания и счупвания по апарата. Някой знае ли какво може да му има?
      • от Roki_03
        Имам проблем с възпроизвеждането на видео в Windows 10!
        Когато пусна видео клип с добро качество, плеъра го възпроизвежда с лошо качество. На Windows 7 нямах този проблем.
        Благодаря предварително!
      • от Teodor31
        Здравейте.
        Да ви попитам имам Форд фокус 1.4 бензин, като работи на място и я форсирам работи добре не прекъсва, като подам газ почва да прекъсва на високи обороти се пооправя.
        Благодаря предварително. 
      • от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.