Премини към съдържанието
xXx*Triple*xXx

Ще стартира ли Windows XP ако е спрян процеса NvCpl.dll

Препоръчан отговор

Добър вечер ;) От скоро имам проблем с стартирането на Windows XP когато стартира всичко е нормално но след около 10 секунди започват да се появяват доста прозореца с една и съща грешка : NvCpl.dll. error loading A dynamic link library (DLL) initializatin routine failed. та одеве се сетих да питам ще стартира ли windows-a ако изключа този NvCpl.dll от msconfig или този процес е задължителен при зареждането на системата и самата графична карта за изобразяване ? Някой ако знае нещо по темата нека да драсне коментарче ;) P.S. - доколко знам това е процеса за Nvidia Control Panel :) Ако имате допълнителни въпроси питайте :min02:Весели Празници на всички :emoji_objects-14::emoji_objects-13:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преинсталирайте си драйверите на видеокартата. Това трябва да отстрани проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 8 часа, Емил Костов написа:

Преинсталирайте си драйверите на видеокартата. Това трябва да отстрани проблема.

Имам един въпрос но може да прозвучи малко глупав но все пак хората са казали не е срамно да питаш когато незнаеш нещо ;) ето ми го въпроса : каква е причината за да се появява тази грешка нещо от проблем с windows-a или самите драйвери нещо правят бъгове :emoji_smiley-17:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Причината може да е от различно естество. Windows съобщава за грешката, така че трябва да се коригира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1951
    преди 34 минути, xXx*Triple*xXx написа:

...

Добър вечер!

Пробвай с това,инсталирай го,после рестартирай компютъра и кажи дали всичко  е наред!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 11 часа, Емил Костов написа:

Причината може да е от различно естество. Windows съобщава за грешката, така че трябва да се коригира.

Другия ми въпрос ще стартира ли windows-a ако изключа процеса от msconfig ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Eternal Life    1951
    преди 29 минути, xXx*Triple*xXx написа:

...

Преди да задаваш други въпроси,първо пробвай това,което сме те посъветвали!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Soviet Soldier
        Привет!

От доста време забелязвам изскачащи и крайно неприятни реклами ,заемащи половината лист с абонати. Опитах се да намеря из интернет информация относно това ,как да ги премахна. Пробвах ,дори да блокирам един адрес ,на принципът за премахване на рекламите в скайп ,но не се получи. За това се сетих да пиша тук ,та ако някой има представа, как да премахна тези нежелани и крайно дразнещи реклами ще се радвам да сподели. 

П.С. Забравих да спомена ,че ОС ми е Windows 8.1 ,ако това има значение. 
      • от stoqn nikolov
        здравейте въпроса ми е следния мисля да премина от window 7 към 8.1 
        но се съмнявам във битовете и точната версия това са пъриметрите ми
        AMD A4-6210 1.8ghz 4gb RAM 500gb
      • от asdfj
        Привет! 
        Макар и вече стара да е тази ОС имам проблем при самата инсталация или по скоро не тръгва диска на лаптоп Fujitsu Siemens .Въпроса ми е как да подкарам Сд-то Пробвах с Неро да го направя боотващ но пак не иска.Моля за помощ какво да правя.
      • от URIEL
        Tweaking.com - Windows Repair е инструмент, който ще ви помогне да оправите по–голямата част от проблеми свързани с Windows.С Tweaking.com - Windows Repair можете да възстановите първоначалните настройки на Windows.

https://www.youtube.com/watch?v=-kFkA8yCdOU
        Разработчик: Tweaking.com Официален сайт:http://www.tweaking....all_in_one.html For Windows XP, 2003, Vista, 2008 & 7 (32 & 64 Bit) Линк за сваляне:  
        Download Windows Repair (All In One) Installer
        Download Windows Repair (All In One) Portable
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.