Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

xXx*Triple*xXx

Ще стартира ли Windows XP ако е спрян процеса NvCpl.dll

Препоръчан отговор

Добър вечер ;) От скоро имам проблем с стартирането на Windows XP когато стартира всичко е нормално но след около 10 секунди започват да се появяват доста прозореца с една и съща грешка : NvCpl.dll. error loading A dynamic link library (DLL) initializatin routine failed. та одеве се сетих да питам ще стартира ли windows-a ако изключа този NvCpl.dll от msconfig или този процес е задължителен при зареждането на системата и самата графична карта за изобразяване ? Някой ако знае нещо по темата нека да драсне коментарче ;) P.S. - доколко знам това е процеса за Nvidia Control Panel :) Ако имате допълнителни въпроси питайте :min02:Весели Празници на всички :emoji_objects-14::emoji_objects-13:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирайте си драйверите на видеокартата. Това трябва да отстрани проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Емил Костов написа:

Преинсталирайте си драйверите на видеокартата. Това трябва да отстрани проблема.

Имам един въпрос но може да прозвучи малко глупав но все пак хората са казали не е срамно да питаш когато незнаеш нещо ;) ето ми го въпроса : каква е причината за да се появява тази грешка нещо от проблем с windows-a или самите драйвери нещо правят бъгове :emoji_smiley-17:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причината може да е от различно естество. Windows съобщава за грешката, така че трябва да се коригира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 34 минути, xXx*Triple*xXx написа:

...

Добър вечер!

Пробвай с това,инсталирай го,после рестартирай компютъра и кажи дали всичко  е наред!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Емил Костов написа:

Причината може да е от различно естество. Windows съобщава за грешката, така че трябва да се коригира.

Другия ми въпрос ще стартира ли windows-a ако изключа процеса от msconfig ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, xXx*Triple*xXx написа:

...

Преди да задаваш други въпроси,първо пробвай това,което сме те посъветвали!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от HyziexCrew
      здравейте от доста време докато играя игри ми изписва тази грешка някой да ми помогне ? 
      "this pc ran into a problem and needs to restart''

• от Kikoprobg
      Докато бях на компан бездаискам натиснах някакви клавиши на клавиатурата и тя се заключи когато натисках някой клавиш се чуваше някакъв звук и компютъра не  искаше да приеме командата видях че се е отворил някъв прозорец за настройка на клавиатурата. Опитах да го затворя но неуспешно .Рестартирах компа и когато си пишех паролата ми даваше но следкато я напиша по принцип ми излиза панела за команди от където пиша explorer.exe защото не ми се включва автоматично но сега като натискам клавиш се чува само един звук и нищо .Мисля, че съм натиснал някоя настройка но аз изобщо немога да направя нищо На windows 10 съм ако някой може да помогне моля пишете
    • от Street Life
      Здравейте!
      #####
      На дамите - Честит празник!
      #####
      Въпросът ми е:
      На какъв принцип работи Microsoft Windows? Подобен ли е като в Wayland или Xorg на Linux?

• от loranst looa
      Здравейте преди няколко дни получих доста подробно съобщение че Гугъл променя своите условия за кой ли пореден път , обаче това което ми направи впечатление беше, че доста широко се акцентира  върху правата за интелектуалната собственост . Описва се как компанията може по свое усмотрение да премахне съдържание което прецени за такова увреждащо авторските права  и сродни на него , как без предупреждение може да преустанови услугите които предлага на даден потребител инт . И аз като повечето потребители използващи услугите на Гугъл като Google Drive , Picassa , Google Photos  и прочие се чудя сега след влизането в сила на тези промени може ли Гугъл да премахне от личния ми профил в GoogleDrive който използвам за собствена употреба снимки и видео което съм качел още преди години говорим за видео и снимки които съм качил от торенти и други подобни сайтове  ? Като искам да подчертая че не става въпрос за разпространение на такива материали в Интернет пространството а за личното им използване. Защото почти всеки в днешно време има качени подобни файлове в онлайн виртуални дискове и точно това е въпросът ми трябва ли всички да се притесняваме ,че съдържанието което сме качили в личните си профили на Гугъл Драйв , и Photos може просто ей така да бъде изтрито без предупреждение и да загубим цялата си информация ? 
    • от Street Life
      Здравейте! 
      Някой от форума дали ползва в Windows 10 - qBittorrent вместо utorrent ?
      И ако ползва какво му е мнението?
      Аз скоро се сдобих с лаптоп с Уин 10 и се колебая какъв торент да си инсталирам. Моля за мнение по темата.
  • Дарение

• Добави ново...