Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

от някъде ме нападна този криптиран вирус. Криптира всичките ми файлове, текстови, таблици, снимки. Много ми е важно да намеря начин за декриптиране, тъй като компютърът ми е служебен и имам изключително важни и ценни файлове, без които не мога да работя, а няма от къде да ги възстановя.  Оставам на разположение за всякакви инструкции! Надеждата ми е във вас!

файловете са с разшитение - VVV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, прочетох това. Още утре сутрин ще го изпълня и ще предоставя резултатите. Просто видях че из други теми вече са дискутирани подобни проблеми и вече е познат този вирус и VVV файловете. Реших, че вече може да има решение. Но утре сутрин ще изпълня всичко!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

VVV е новия вариант на TeslaCrypt. Понякога инструмента на Касперски се справя с него и затова опитайте и с него:

Успех!

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x64) Version:20-12-2015
Ran by ebroker-kris (administrator) on EBROKER-KRIS-PC (22-12-2015 08:26:55)
Running from C:\Users\ebroker-kris\Downloads
Loaded Profiles: ebroker-kris (Available Profiles: ebroker-kris)
Platform: Windows 7 Professional Service Pack 1 (X64) Language: English (United States)
Internet Explorer Version 11 (Default browser: IE)
Boot Mode: Safe Mode (with Networking)
Tutorial for Farbar Recovery Scan Tool: http://www.geekstogo.com/forum/topic/335081-frst-tutorial-how-to-use-farbar-recovery-scan-tool/

==================== Processes (Whitelisted) =================

(If an entry is included in the fixlist, the process will be closed. The file will not be moved.)

(Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\dllhost.exe
(Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\msiexec.exe
(Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\cmd.exe
(Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\cmd.exe
(Microsoft Corporation) C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe
(Microsoft Corporation) C:\Windows\System32\PresentationHost.exe

==================== Registry (Whitelisted) ===========================

(If an entry is included in the fixlist, the registry item will be restored to default or removed. The file will not be moved.)

HKLM\...\Run: [HP LJ300-400 color MFP M375-M475 Series Fax] => C:\Program Files (x86)\HP\Digital Imaging\Fax\Fax Driver 0.6 Base\hppfaxprintersrv.exe [3706424 2011-05-06] (Hewlett-Packard Company)
HKLM-x32\...\Run: [Adobe Reader Speed Launcher] => C:\Program Files (x86)\Adobe\Reader 9.0\Reader\Reader_sl.exe [41056 2013-05-08] (Adobe Systems Incorporated)
HKLM-x32\...\Run: [Adobe ARM] => C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe [958576 2013-04-04] (Adobe Systems Incorporated)
HKLM-x32\...\Run: [StatusAlerts] => C:\Program Files (x86)\HP\StatusAlerts\bin\HPStatusAlerts.exe [136760 2011-07-19] (Hewlett-Packard Company)
HKLM-x32\...\Run: [HP Software Update] => C:\Program Files (x86)\Hp\HP Software Update\HPWuSchd2.exe [49208 2011-03-24] (Hewlett-Packard)
HKLM-x32\...\Run: [] => [X]
HKLM-x32\...\Run: [SunJavaUpdateSched] => C:\Program Files (x86)\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe [334896 2015-04-30] (Oracle Corporation)
HKLM-x32\...\Run: [AvgUi] => C:\Program Files (x86)\AVG\Framework\Common\avguix.exe [1136552 2015-11-12] (AVG Technologies CZ, s.r.o.)
HKLM-x32\...\Run: [AVG_UI] => C:\Program Files (x86)\AVG\Av\avgui.exe [3855272 2015-12-09] (AVG Technologies CZ, s.r.o.)
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\...\Run: [GUDelayStartup] => C:\Program Files (x86)\Glary Utilities 5\StartupManager.exe [37152 2015-07-20] (Glarysoft Ltd)
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\...\Run: [ownCloud] => C:\Program Files (x86)\ownCloud\owncloud.exe
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\...\Run: [BitTorrent Sync] => C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\BitTorrent Sync\BTSync.exe [7995744 2015-10-14] (BitTorrent, Inc.)
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\...\Run: [santa_svc] => C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\uotlwacroic.exe [335360 2015-12-21] ()
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\...\Run: [Skype] => C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe [50378880 2015-12-17] (Skype Technologies S.A.)
ShellIconOverlayIdentifiers: [00avast] -> {472083B0-C522-11CF-8763-00608CC02F24} =>  No File
Startup: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\cv act sc interface RegisterTool.lnk [2014-07-24]
ShortcutTarget: cv act sc interface RegisterTool.lnk -> C:\Program Files (x86)\cv cryptovision\cv act sc interface\RegisterTool.exe (cv cryptovision GmbH)
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+alq.html [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+alq.txt [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+kww.html [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+kww.txt [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+vnu.html [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\how_recover+vnu.txt [2015-12-21] ()
Startup: C:\Users\ebroker-kris\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Monitor Ink Alerts - HP Deskjet 1510 series.lnk [2015-12-21]
ShortcutTarget: Monitor Ink Alerts - HP Deskjet 1510 series.lnk -> C:\Program Files\HP\HP Deskjet 1510 series\Bin\HPStatusBL.dll (Hewlett-Packard Co.)
BootExecute: autocheck autochk * 

==================== Internet (Whitelisted) ====================

(If an item is included in the fixlist, if it is a registry item it will be removed or restored to default.)

Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.168.3.1
Tcpip\..\Interfaces\{8A6A03CC-5995-446A-AC93-70ABD1FB9219}: [DhcpNameServer] 192.168.3.1

Internet Explorer:
==================
HKU\S-1-5-21-2922252346-78530238-4089229717-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = hxxp://google.bg/
BHO: Skype Click to Call for Internet Explorer -> {AE805869-2E5C-4ED4-8F7B-F1F7851A4497} -> C:\Program Files (x86)\Skype\Toolbars\Internet Explorer x64\skypeieplugin.dll [2015-10-12] (Microsoft Corporation)
BHO-x32: PDF Architect 3 Helper -> {06E08260-0695-4EC1-A74B-1310D8899D93} -> C:\Program Files (x86)\PDF Architect 3\creator-ie-helper.dll [2015-09-17] (pdfforge GmbH)
BHO-x32: Adobe PDF Link Helper -> {18DF081C-E8AD-4283-A596-FA578C2EBDC3} -> C:\Program Files (x86)\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelperShim.dll [2013-05-08] (Adobe Systems Incorporated)

Addition.txt

Така,

предполагам че първо трябва да се оттърва от самия вирус и после да започна с декриптирането на файловете? Моля за инструкции!

С какво да го премахна най-добре?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Здравейте,

VVV е новия вариант на TeslaCrypt. Понякога инструмента на Касперски се справя с него и затова опитайте и с него:

Успех!

Хах, нашите преподаватели също лепнаха тоя бацил чрез имейла. Даже после ти изкарва инструкции, какво да правиш. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хора,

моля ви помагайте за изтриването на самия вирус и после да се борим с декриптирането на файловете. На всички ни е ясно да внимаваме и т.н., но както се сещате хората изпаднали в това положение - хич не им е до смях. Особено както е при мен - служебен компютър с ценна информация.

Аз сканирах с spyhunter 4 и открих инфектираните зони. Как да ги почистя сега?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не сте копирали целия лог файл от FRST. Не използвайте инструменти на своя глава докато имате отворена тема тук, защото ще стане мешана скара и това ще влоши резултатите. Самата SpyHunter е доста нагла програма, която трудно се деинсталира - дори да я премахнете ще останат редица промени в BCD. Най-добре ако имате точка на възстановяване я върнете преди да инсталирате това нещо и след това направете нова проверка с FRST като сложите отметка пред Addition.txt преди да натиснете бутона SCAN и прикачете и 2-та лог файла. Колкото до ценните документи...трябвало е да помислите за бекъп и да орежете правата на акаунта особено за система, която е перманентно вързана към интернет. Може и да не успеем да ги декриптираме, защото зависи колко силна е използваната парола! Вируса ви е най-малкия проблем вече, защото обикновено се самоизтрива като приключи със своята задача, но ще видим какво ще покажат логовете от FRST. И моля без препиране, всички имаме и друга работа извън форумите и не можем да киснем по 24 часа 7 дни в седмицата...

Поздрави!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля за извинение, ако в поста ми сте усетили препиране! Със сигурност не съм искала да засегна никого! Уважавам много вашата работа!

Извинете ме!

FRST.txt

Addition.txt

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моля извършете проверката с FRST отново, но този път в Normal mode ако може. Просто в Safe Mode някои зловредни процеси (ако има такива) няма да заредят и можем да пропуснем нещо.

Поздрави!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер...видях вируса и пиша скрипт за неговото премахване...доста нова гад е самия изпълним файл.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Току що, B-boy/StyLe/ написа:

доста нова гад е самия изпълним файл.

Врагът не спи - трябва да има приходи.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, B-boy/StyLe/ написа:

Супер...видях вируса и пиша скрипт за неговото премахване...доста нова гад е самия изпълним файл.

Човече ти си ненормално добър пич! Благодаря ти! Оставам на разположение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам кой поддържа системата ви и дали имате системен администратор (нещо желателно за служебна машина), но имате доста излишен софтуер (включително и опасен такъв за обновяване на драйвери, за почистване на регистрите и т.н.). Да не говорим, че има доста неприятни грешки в Event Viewer-a и липсващи драйвери за чипсета на системата...лол.

Изтеглете edit-text.giffixlist.txt и го запазете на десктопа.
Стартирайте FRST.exe и натиснете бутона Fix веднъж!
След като приключи, ако ви поиска рестарт - съгласете се. След рестарта публикувайте лог файла - fixlog.txt, който ще се създаде след работата на програмата.

Внимание: Скрипта е създаден за текущата система. Да не се ползва за други системи с подобни проблеми!

След това пишете дали има подобрение.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не успяхме какво? Вируса е премахнат и скрипта се е изпълнил успешно според лог файла. Скрипта бе САМО за премахване на вируса, не за декриптиране на файлове. Гледам, че и инструмента на Касперски не е открил паролата...

Пробвайте и следните 2 инструмента. Ако ключа бъде открит в компютъра файловете ще бъдат възстановени:

http://download.bleepingcomputer.com/BloodDolly/TeslaDecoder.zip

http://labs.snort.org/files/TeslaDecrypt_exe.zip

но ако и тези инструменти не сработят тогава не мисля, че има надежда да възстановите файловете си на този етап.

Поздрави и успех!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да - ясно че е за премахване на вируса. Но като си отворя Internet explorer все още стоят таб-чета how_recover+alq, vnu.

А и сега се опитвам да сваля декрипторите, но не ми разрешава да ги разархивирам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами аз премахнах всички неща, които бяха видими в лог файла на FRST. Възможно е да има остатъци, които са минали метър.

• search.png Моля, изтеглете SystemLook (64-bit) и запазете програмата на десктопа.
  • Кликнете два пъти върху SystemLook_x64.exe, за да стартирате програмата.
  • Копирайте съдържанието на следния код в текстовото поле на програматa: (забележка, всяка команда трябва да е на нов ред).

:filefind
    *how_recover*
    *recover_file*
    :regfind
    *how_recover*
    *recover_file*

• Кликнете на бутона Look, за да започне сканирането.
  • Когато сканирането завърши ще Ви се отвори Notepad с резултата от сканирането.
  • Моля, прикачете лог файла в следващия си коментар.

Ще продължим довечера, защото имам лични ангажименти и трябва да излизам.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, B-boy/StyLe/ написа:

Ами аз премахнах всички неща, които бяха видими в лог файла на FRST. Възможно е да има остатъци, които са минали метър.

• search.png Моля, изтеглете SystemLook (64-bit) и запазете програмата на десктопа.
  • Кликнете два пъти върху SystemLook_x64.exe, за да стартирате програмата.
  • Копирайте съдържанието на следния код в текстовото поле на програматa: (забележка, всяка команда трябва да е на нов ред).

:filefind
    *how_recover*
    *recover_file*
    :regfind
    *how_recover*
    *recover_file*

• Кликнете на бутона Look, за да започне сканирането.
  • Когато сканирането завърши ще Ви се отвори Notepad с резултата от сканирането.
  • Моля, прикачете лог файла в следващия си коментар.

Ще продължим довечера, защото имам лични ангажименти и трябва да излизам.

Това го стартирах няколко пъти, но не иска да работи. Натискам бутона, но нищо не се случва... а чаках час и повече дори. Опитах отново - същото.

Реших че вируса не се е изтрил, защото при рестартиране на компютъра все още ми изкачат съобщенията за вируса в Интернет експлорера и в Word файл ми се отваря... Тези "Какво се случи с вашите файлове....".

Най-важните файлове /вече във vvv формат съм ги прехвърлиха на флашка/ с надеждата да бъдат декриптнати. Какво мога да направя от тук нататък?

Не мога ли някак да върна Windows-а в състояние от преди два-три дни например? /Той си е лицензиран, имам инсталационно CD/, или евентуално да го преинсталирам, но не пълно преинсталиране, а само поправки /ако правилно се изразявам/. Преди време бях преинсталирала така / частично ако мога да го нарека/ друг компютър в офиса, защото беше пипнал някакви изскачащи рекламки.

Извинявам се, че не умея да боравя добре с вашата терминология. Дано не ви звуча много смешно... Но ако не друго да ви разсмея малко.

Защото на мен ми се плаче направо ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава програмата? Сигурна ли сте, че сте въвели правилно скрипта (всяка команда да е на нов ред). Не пропускайте и двете точки пред filedind и двете точки пред regfind и звездите в началото и края на 2-те ключови думи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абсолютно точно както сте го написали вие, така и аз - копирано с точки, звездички, на нов ред - така както го виждам. Не дава грешка, не дава нищо - просто нищо не се случва.... след като натисна бутона Look не стартира абсолютно нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, ще използваме FRST и за претърсването.

Изтеглете edit-text.giffixlist.txt и го запазете на десктопа.
Стартирайте FRST.exe и натиснете бутона Fix веднъж!
След като приключи, ако ви поиска рестарт - съгласете се. След рестарта публикувайте лог файла - fixlog.txt, който ще се създаде след работата на програмата.

Внимание: Скрипта е създаден за текущата система. Да не се ползва за други системи с подобни проблеми!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от kalinm
      Здравейте,
      Имам проблем с JRT и AdwCleaner. Имам ги и двете, но не могат да се стартират. Като щракна в папката на AdwCleaner, се затваря файловия мениджър (експлорер) и не мога да достигна до .ехе файла. Същото се случва и когато отида на страницата за изтегляне на AdwCleaner. Явно имам някаква зараза. Това се случи, след сваляне на една програма  и се накачиха вируси, които засече Windows Defender и уж ги изчисти, но това остана като проблем.
      Промени се и началната страница за зареждане на мозилата, но го оправих. Дори текстов файл, в заглавието на който има име AdwCleaner не се отворя. По някакъв начин един път успях да отворя програмата AdwCleaner и сканирам компа, която откри доста неща, които  видях в лог файла след сканирането, че са премахнати и докато се наканих да го запаша в друга директория, той се затвори и се е записал в папката на AdwCleaner, която не мога да отворя. Добре че първия текстов лог файл при първоначалното сканиране записах какво е открил, но го преименувах с име промяна.txt , защото с име AdwCleaner(...).тхт не се отваря. Прикачвам го.
      JRT уж се стартира, но приключва без видимо стартиране.
      Въпросът ми е, може ли да ми помогнете с решаването на този проблем.
      За всеки случай, моят Е-майл: kalinm@gbg.bg. Използвам лицензиран Windows 10 Home, който актуализирах да последната версия 1803 на 7 май.
      Интересното е, че и точките за възстановяване на системата ги няма. Все едно че тази опция не е избирана, т.е. казва ми да включа опцията за възстановяване. А беше включена...
      Дефендера казва, че няма вируси, но явно има нещо много нередно.
      А не ми се иска да преинсталирам
      В момента не разполагам с компакт диск за операционната система WINDOWS 10 Home 64 bit for OEM версия 1511, тъй като съм в друго населено място. Имам диск дори и втори, който създадох миналата година с по-новата версия  1607, но не са при мен, но разполагам с  Регистрационния 25-знаков продуктов ключ. Сега съм с Windows 10 Home последната версия 1803, който обнових, но след заразата.
    • от Rustislav Petrov
      Здравейте, от някакво време забелязвам, че компютърът ми започва да се натоварва и вентилаторите бучат по-силно като го оставя да стои без да го пипам да кажем след около 30 мин, също някой път много ми забива, отварям си Task Manager-а и най-натоварващата програма откъм диск и рам е мозилата, която със отворен 1 таб на ютюб и 1 таб facebook ми точи около 3гб рам(което мисля че е твърде много)
      Addition.txt
      FRST.txt
    • от v3cko
      Здравейте , напоследък много често през хром ми дава че е засечен необичаен трафик и да потвърдя че не съм робот
      Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 23.04.2018
      Ran by USER (administrator) on NB4-031017 (04-05-2018 10:28:50)
      Running from C:\Users\USER\Downloads
      Loaded Profiles: USER (Available Profiles: USER)
      Platform: Microsoft Windows 7 Ultimate  Service Pack 1 (X86) Language: Английски (Съединени щати)
      Internet Explorer Version 11 (Default browser: Chrome)
      Boot Mode: Normal
      Tutorial for Farbar Recovery Scan Tool: http://www.geekstogo.com/forum/topic/335081-frst-tutorial-how-to-use-farbar-recovery-scan-tool/
      (If an entry is included in the fixlist, the process will be closed. The file will not be moved.)
      (Hewlett-Packard) C:\Windows\System32\hpservice.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe
      (Andrea Electronics Corporation) C:\Windows\System32\AEADISRV.EXE
      (Broadcom Corporation.) C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\btwdins.exe
      (Microsoft Corporation) C:\Windows\Microsoft.NET\Framework\v3.0\WPF\PresentationFontCache.exe
      (Intel Corporation) C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\IAANTmon.exe
      (Analog Devices, Inc.) C:\Program Files\Analog Devices\Core\smax4pnp.exe
      (Intel Corporation) C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\IAAnotif.exe
      (Synaptics Incorporated) C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe
      (Hewlett-Packard Company) C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Wireless Assistant\HPWAMain.exe
      ( Hewlett-Packard Development Company, L.P.) C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\QLBCTRL.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\hkcmd.exe
      (Intel Corporation) C:\Windows\System32\igfxpers.exe
      ( Hewlett-Packard Development Company, L.P.) C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\VolCtrl.exe
      (Broadcom Corporation.) C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\BTTray.exe
      (Skillbrains) C:\Program Files\Skillbrains\lightshot\5.4.0.35\Lightshot.exe
      (Synaptics Incorporated) C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPHelper.exe
      (Hewlett-Packard Development Company, L.P.) C:\Program Files\Hewlett-Packard\Shared\hpqWmiEx.exe
      (AVAST Software) C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastUI.exe
      (Hewlett-Packard Development Company, L.P.) C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\Com4QLBEx.exe
      () C:\Program Files\Hewlett-Packard\Shared\HpqToaster.exe
      (Google Inc.) C:\Program Files\Google\Chrome\Application\chrome.exe
      (If an entry is included in the fixlist, the registry item will be restored to default or removed. The file will not be moved.)
      HKLM\...\Run: [SoundMAXPnP] => C:\Program Files\Analog Devices\Core\smax4pnp.exe [1314816 2009-05-18] (Analog Devices, Inc.)
      HKLM\...\Run: [SoundMAX] => C:\Program Files\Analog Devices\SoundMAX\soundmax.exe [3866624 2009-05-18] (Analog Devices, Inc.)
      HKLM\...\Run: [IAAnotif] => C:\Program Files\Intel\Intel Matrix Storage Manager\iaanotif.exe [186904 2010-04-05] (Intel Corporation)
      HKLM\...\Run: [SynTPEnh] => C:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exe [1721640 2010-05-14] (Synaptics Incorporated)
      HKLM\...\Run: [WirelessAssistant] => C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Wireless Assistant\HPWAMain.exe [500792 2010-05-20] (Hewlett-Packard Company)
      HKLM\...\Run: [QlbCtrl.exe] => C:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Quick Launch Buttons\QlbCtrl.exe [287800 2010-02-25] ( Hewlett-Packard Development Company, L.P.)
      HKLM\...\Run: [Adobe ARM] => C:\Program Files\Common Files\Adobe\ARM\1.0\AdobeARM.exe [1022152 2015-06-29] (Adobe Systems Incorporated)
      HKLM\...\Run: [BCSSync] => C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\BCSSync.exe [91520 2010-03-13] (Microsoft Corporation)
      HKLM\...\Run: [AvastUI.exe] => C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvLaunch.exe [242392 2018-04-05] (AVAST Software)
      HKLM\...\Run: [Lightshot] => C:\Program Files\Skillbrains\lightshot\Lightshot.exe [225944 2017-04-11] ()
      Winlogon\Notify\ScCertProp: wlnotify.dll [X]
      HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender: Restriction <==== ATTENTION
      HKU\S-1-5-19\...\Run: [Sidebar] => %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun
      HKU\S-1-5-20\...\Run: [Sidebar] => %ProgramFiles%\Windows Sidebar\Sidebar.exe /autoRun
      HKU\S-1-5-21-3304134733-819666466-2278347041-1000\...\MountPoints2: G - G:\Lenovo_Suite.exe
      HKU\S-1-5-21-3304134733-819666466-2278347041-1000\...\MountPoints2: {2266d480-0128-11e8-9d2e-002713343a56} - G:\Lenovo_Suite.exe
      HKU\S-1-5-21-3304134733-819666466-2278347041-1000\...\MountPoints2: {b041fd1c-4532-11e8-ad0d-f4ce46ad0471} - G:\HiSuiteDownLoader.exe
      Startup: C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup\Bluetooth.lnk [2017-10-03]
      ShortcutTarget: Bluetooth.lnk -> C:\Program Files\WIDCOMM\Bluetooth Software\BTTray.exe (Broadcom Corporation.)
      GroupPolicy: Restriction - Chrome <==== ATTENTION
      CHR HKLM\SOFTWARE\Policies\Google: Restriction <==== ATTENTION
      (If an item is included in the fixlist, if it is a registry item it will be removed or restored to default.)
      Tcpip\Parameters: [DhcpNameServer] 192.168.0.1
      Tcpip\..\Interfaces\{536A229A-CF6B-40F3-A422-B91758B05919}: [DhcpNameServer] 192.168.0.1
      Tcpip\..\Interfaces\{B985E446-CCC9-4317-97EE-CC040A2A18B2}: [DhcpNameServer] 192.168.0.1
      Internet Explorer:
      ==================
      HKU\S-1-5-21-3304134733-819666466-2278347041-1000\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = hxxps://www.google.bg/
      BHO: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2011-02-12] (Microsoft Corporation)
      BHO: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2010-12-21] (Microsoft Corporation)
      Handler: wlpg - {E43EF6CD-A37A-4A9B-9E6F-83F89B8E6324} -  No File
      FireFox:
      ========
      FF ProfilePath: C:\Users\USER\AppData\Roaming\K-Meleon\y7sqykvz.default [2018-05-04]
      FF user.js: detected! => C:\Users\USER\AppData\Roaming\K-Meleon\y7sqykvz.default\user.js [2006-04-06]
      FF Homepage: K-Meleon\y7sqykvz.default -> google.bg
      FF Extension: (NewsFox) - C:\Program Files\K-Meleon\browser\extensions\{899DF1F8-2F43-4394-8315-37F6744E6319}.xpi [2015-03-12] [Legacy] [not signed]
      FF Plugin: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_29_0_0_140.dll [2018-04-10] ()
      FF Plugin: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @microsoft.com/SharePoint,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office14\NPSPWRAP.DLL [2010-03-24] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @microsoft.com/WLPG,version=16.4.3528.0331 -> C:\Program Files\Windows Live\Photo Gallery\NPWLPG.dll [No File]
      FF Plugin: @photodex.com/PhotodexPresenter -> C:\Program Files\Photodex Presenter\npPxPlay.dll [No File]
      FF Plugin: @tools.google.com/Google Update;version=3 -> C:\Program Files\Google\Update\1.3.33.7\npGoogleUpdate3.dll [2018-01-24] (Google Inc.)
      FF Plugin: @tools.google.com/Google Update;version=9 -> C:\Program Files\Google\Update\1.3.33.7\npGoogleUpdate3.dll [2018-01-24] (Google Inc.)
      FF Plugin: Adobe Reader -> C:\Program Files\Adobe\Reader 11.0\Reader\AIR\nppdf32.dll [2015-06-29] (Adobe Systems Inc.)
      Chrome: 
      =======
      CHR HomePage: Default -> hxxp://google.bg/
      CHR StartupUrls: Default -> "hxxps://www.google.bg/"
      CHR Profile: C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default [2018-05-04]
      CHR Extension: (Презентации) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aapocclcgogkmnckokdopfmhonfmgoek [2018-01-24]
      CHR Extension: (Документи) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\aohghmighlieiainnegkcijnfilokake [2018-01-24]
      CHR Extension: (Google Диск) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\apdfllckaahabafndbhieahigkjlhalf [2017-10-03]
      CHR Extension: (YouTube) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\blpcfgokakmgnkcojhhkbfbldkacnbeo [2017-10-03]
      CHR Extension: (Chrome Cleaner Pro) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ccjleegmemocfpghkhpjmiccjcacackp [2018-04-20]
      CHR Extension: (Adblock Plus) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\cfhdojbkjhnklbpkdaibdccddilifddb [2018-01-27]
      CHR Extension: (Таблици) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\felcaaldnbdncclmgdcncolpebgiejap [2018-01-24]
      CHR Extension: (Google Документи офлайн) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\ghbmnnjooekpmoecnnnilnnbdlolhkhi [2017-10-03]
      CHR Extension: (Lightshot (скрииншот инструмент)) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\mbniclmhobmnbdlbpiphghaielnnpgdp [2018-04-07]
      CHR Extension: (Плащания в уеб магазина на Chrome) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\nmmhkkegccagdldgiimedpiccmgmieda [2018-04-03]
      CHR Extension: (Gmail) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pjkljhegncpnkpknbcohdijeoejaedia [2017-10-03]
      CHR Extension: (Chrome Media Router) - C:\Users\USER\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\pkedcjkdefgpdelpbcmbmeomcjbeemfm [2018-05-02]
      CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [ccjleegmemocfpghkhpjmiccjcacackp] - hxxps://clients2.google.com/service/update2/crx
      ==================== Services (Whitelisted) ====================
      (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
      R2 avast! Antivirus; C:\Program Files\AVAST Software\Avast\AvastSvc.exe [313640 2018-04-05] (AVAST Software)
      S2 MBAMService; C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbamservice.exe [4707104 2018-03-27] (Malwarebytes)
      S3 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\mpsvc.dll [680960 2013-05-27] (Microsoft Corporation)
      S4 ScsiAccess; C:\Program Files\Photodex\ProShow Producer\ScsiAccess.exe [X]
      ===================== Drivers (Whitelisted) ======================
      (If an entry is included in the fixlist, it will be removed from the registry. The file will not be moved unless listed separately.)
      S3 AIDA64Driver; D:\_Install\AIDA64 Extreme Edition 5.80.4000\kerneld.x32 [44176 2016-10-24] ()
      R1 aswArPot; C:\Windows\System32\drivers\aswArPot.sys [167040 2018-04-05] (AVAST Software)
      S3 aswHwid; C:\Windows\System32\drivers\aswHwid.sys [42808 2018-04-05] (AVAST Software)
      R2 aswMonFlt; C:\Windows\System32\drivers\aswMonFlt.sys [124392 2018-04-12] (AVAST Software)
      R1 aswRdr; C:\Windows\System32\drivers\aswRdr2.sys [100544 2018-04-05] (AVAST Software)
      R0 aswRvrt; C:\Windows\System32\drivers\aswRvrt.sys [70816 2018-04-05] (AVAST Software)
      R1 aswSnx; C:\Windows\System32\drivers\aswSnx.sys [783600 2018-04-05] (AVAST Software)
      R1 aswSP; C:\Windows\System32\drivers\aswSP.sys [391856 2018-04-05] (AVAST Software)
      R2 aswStm; C:\Windows\System32\drivers\aswStm.sys [152344 2018-04-05] (AVAST Software)
      R0 aswVmm; C:\Windows\System32\drivers\aswVmm.sys [310784 2018-04-05] (AVAST Software)
      R1 dtsoftbus01; C:\Windows\System32\DRIVERS\dtsoftbus01.sys [243128 2017-10-03] (Disc Soft Ltd)
      S3 hamachi; C:\Windows\System32\DRIVERS\hamachi.sys [26176 2009-03-18] (LogMeIn, Inc.)
      R2 LMIInfo; C:\Windows\system32\drivers\LMIInfo.sys [27872 2017-01-11] (LogMeIn, Inc.)
      R3 rismc32; C:\Windows\System32\DRIVERS\rismc32.sys [49152 2009-07-20] (RICOH Company, Ltd.)
      R3 SNP2UVC; C:\Windows\System32\DRIVERS\snp2uvc.sys [1805872 2009-07-01] ()
      S4 LMIRfsClientNP; no ImagePath
      ==================== NetSvcs (Whitelisted) ===================

==================== One Month Created files and folders ========
      (If an entry is included in the fixlist, the file/folder will be moved.)
      2018-05-04 10:28 - 2018-05-04 10:29 - 000012608 _____ C:\Users\USER\Downloads\FRST.txt
      2018-05-04 10:28 - 2018-05-04 10:28 - 002066432 _____ (Farbar) C:\Users\USER\Downloads\FRST.exe
      2018-05-04 10:28 - 2018-05-04 10:28 - 000000000 ____D C:\FRST
      2018-05-04 00:41 - 2018-05-04 10:00 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Local\Puffin
      2018-05-04 00:41 - 2018-05-04 00:41 - 000000937 _____ C:\Users\Public\Desktop\Puffin.lnk
      2018-05-04 00:41 - 2018-05-04 00:41 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Puffin Browser
      2018-05-04 00:40 - 2018-05-04 00:41 - 000000000 ____D C:\Program Files\Puffin
      2018-05-03 22:47 - 2018-05-03 22:51 - 068539808 _____ (CloudMosa, Inc. ) C:\Users\USER\Downloads\PuffinBetaSetup.exe
      2018-05-02 21:46 - 2018-05-02 21:46 - 000218295 _____ C:\Users\USER\Downloads\14415951001_20180501_1245790475.pdf
      2018-05-02 16:25 - 2018-05-02 16:25 - 000408064 _____ C:\Windows\system32\FNTCACHE.DAT
      2018-05-02 01:17 - 2018-05-02 01:17 - 000109280 _____ C:\Users\USER\AppData\Local\GDIPFONTCACHEV1.DAT
      2018-05-02 01:11 - 2018-05-02 01:11 - 000001264 _____ C:\Users\Public\Desktop\Skype.lnk
      2018-05-02 01:11 - 2018-05-02 01:11 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Roaming\Skype
      2018-05-02 01:11 - 2018-05-02 01:11 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Skype
      2018-05-02 01:09 - 2018-05-02 01:11 - 018529206 _____ (Skype Technologies S.A.) C:\Users\USER\Downloads\Непотвърдено 702826.crdownload
      2018-05-02 01:09 - 2018-05-02 01:10 - 062741696 _____ (Skype Technologies S.A.) C:\Users\USER\Downloads\Skype-8.20.0.9.exe
      2018-04-28 12:22 - 2018-04-28 12:22 - 000001194 _____ C:\Users\Public\Desktop\Easy2Convert JPG to DDS.lnk
      2018-04-28 12:22 - 2018-04-28 12:22 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Roaming\Easy2Convert
      2018-04-28 12:22 - 2018-04-28 12:22 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Easy2Convert Software
      2018-04-28 12:22 - 2018-04-28 12:22 - 000000000 ____D C:\Program Files\Easy2Convert Software
      2018-04-28 12:20 - 2018-04-28 12:20 - 003340649 _____ (Easy2Convert Software ) C:\Users\USER\Downloads\jpg2dds.exe
      2018-04-28 12:18 - 2018-04-28 12:18 - 000162944 _____ C:\Users\USER\Downloads\XRG_Nikaz_Sport_R34.dds
      2018-04-28 06:02 - 2018-04-28 06:02 - 000029105 _____ C:\Users\USER\Downloads\XRGT_Alloy2.7z
      2018-04-28 05:35 - 2018-04-28 05:35 - 000000132 _____ C:\Users\USER\Downloads\XRG_BL1_HL_133550.set
      2018-04-28 05:24 - 2018-04-28 05:24 - 000000132 _____ C:\Users\USER\Downloads\XRG_BL1_HL_132690.set
      2018-04-27 20:03 - 2018-04-27 20:03 - 000417869 _____ C:\Users\USER\Downloads\mustang-sport.rar
      2018-04-27 20:02 - 2018-04-27 20:02 - 000474539 _____ C:\Users\USER\Downloads\Непотвърдено 315132.crdownload
      2018-04-27 20:02 - 2018-04-27 20:02 - 000474539 _____ C:\Users\USER\Downloads\Непотвърдено 122074.crdownload
      2018-04-21 23:38 - 2018-04-23 18:54 - 006268764 _____ C:\Users\USER\Documents\NB4-031017.arn
      2018-04-21 23:32 - 2018-04-21 23:32 - 000735888 _____ (Sysinternals - www.sysinternals.com) C:\Users\USER\Downloads\autoruns.exe
      2018-04-21 15:16 - 2017-06-30 11:30 - 000002111 _____ C:\Users\USER\Documents\XFG.cfg_v2
      2018-04-21 15:16 - 2016-01-20 10:53 - 000001528 _____ C:\Users\USER\Documents\XFG.cfg
      2018-04-21 14:38 - 2018-04-21 14:39 - 012258354 _____ C:\Users\USER\Downloads\BMW_M4_14 LB BY MARK.rar
      2018-04-21 11:28 - 2018-04-21 11:28 - 000012006 _____ C:\Users\USER\Downloads\DiscATEST.zip
      2018-04-20 19:08 - 2018-04-20 19:09 - 000000782 _____ C:\DelFix.txt
      2018-04-20 18:10 - 2018-04-20 18:10 - 000002020 _____ C:\Users\Public\Desktop\Malwarebytes.lnk
      2018-04-20 18:10 - 2018-04-20 18:10 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes
      2018-04-20 18:10 - 2018-04-20 18:10 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Malwarebytes
      2018-04-20 18:10 - 2018-04-20 18:10 - 000000000 ____D C:\Program Files\Malwarebytes
      2018-04-20 18:10 - 2018-03-19 12:57 - 000058656 _____ C:\Windows\system32\Drivers\mbae.sys
      2018-04-20 18:08 - 2018-04-20 18:09 - 073430920 _____ (Malwarebytes ) C:\Users\USER\Downloads\mb3-setup-consumer-3.4.5.2467-1.0.342-1.0.4792.exe
      2018-04-14 19:26 - 2018-04-14 19:26 - 001254569 _____ (Igor Pavlov) C:\Users\USER\Downloads\LFS_PATCH_6R_TO_6R12.exe
      2018-04-13 21:28 - 2018-04-13 21:28 - 000001704 _____ C:\Users\USER\Documents\1.txt
      2018-04-09 23:16 - 2018-04-09 23:16 - 001018015 _____ (Igor Pavlov) C:\Users\USER\Downloads\LFS_PATCH_6R_TO_6R11.exe
      2018-04-09 10:31 - 2018-04-09 10:31 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Roaming\Nero
      2018-04-09 07:37 - 2018-04-09 07:37 - 000972765 _____ (Igor Pavlov) C:\Users\USER\Downloads\LFS_PATCH_6R_TO_6R10.exe
      2018-04-07 15:06 - 2018-04-08 07:53 - 000000000 ____D C:\Users\USER\Documents\My Games
      2018-04-07 15:05 - 2018-04-07 15:05 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Roaming\Microsoft Games
      2018-04-07 15:03 - 2018-04-07 15:03 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Microsoft Games
      2018-04-07 06:57 - 2018-04-07 06:57 - 000974910 _____ (Igor Pavlov) C:\Users\USER\Downloads\LFS_PATCH_6R_TO_6R9.exe
      2018-04-07 06:56 - 2018-04-07 06:56 - 000000413 _____ C:\Users\USER\AppData\Local\UserProducts.xml
      2018-04-07 06:56 - 2018-04-07 06:56 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Lightshot
      2018-04-07 06:56 - 2018-04-07 06:56 - 000000000 ____D C:\Program Files\Skillbrains
      2018-04-07 06:54 - 2018-04-07 06:54 - 002731128 _____ (Skillbrains ) C:\Users\USER\Downloads\setup-lightshot.exe
      2018-04-06 10:36 - 2018-04-06 10:36 - 000974764 _____ (Igor Pavlov) C:\Users\USER\Downloads\LFS_PATCH_6R_TO_6R8.exe
      2018-04-06 09:51 - 2018-04-06 09:51 - 003148854 _____ C:\Users\USER\Downloads\cheats.bmp
      2018-04-05 10:06 - 2018-04-05 10:06 - 000320728 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\aswBoot.exe
      ==================== One Month Modified files and folders ========
      2018-05-04 07:45 - 2018-01-24 22:57 - 000000000 ____D C:\LFS
      2018-05-04 00:41 - 2018-02-26 19:19 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Local\CrashDumps
      2018-05-03 16:48 - 2017-10-03 14:33 - 000000277 _____ C:\ProgramData\HPWALog.txt
      2018-05-03 16:30 - 2009-07-14 07:34 - 000026544 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-05-03 16:30 - 2009-07-14 07:34 - 000026544 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-05-03 16:22 - 2009-07-14 07:53 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
      2018-05-02 17:32 - 2009-07-14 05:37 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\NDF
      2018-05-02 16:31 - 2010-11-21 00:01 - 000781298 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
      2018-05-02 16:31 - 2009-07-14 05:37 - 000000000 ____D C:\Windows\inf
      2018-05-02 03:27 - 2017-10-03 14:10 - 000002168 _____ C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Google Chrome.lnk
      2018-05-02 03:27 - 2017-10-03 14:10 - 000002127 _____ C:\Users\Public\Desktop\Google Chrome.lnk
      2018-05-01 16:43 - 2018-03-10 17:08 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Local\PrivaZer
      2018-04-20 11:34 - 2009-07-14 07:53 - 000032606 _____ C:\Windows\Tasks\SCHEDLGU.TXT
      2018-04-15 14:58 - 2017-10-03 15:09 - 000000000 ____D C:\Users\USER\AppData\Roaming\MPC-HC
      2018-04-12 22:07 - 2017-10-03 16:08 - 000124392 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswMonFlt.sys
      2018-04-10 22:02 - 2017-10-03 14:07 - 000804864 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\system32\FlashPlayerApp.exe
      2018-04-10 22:02 - 2017-10-03 14:07 - 000144896 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\system32\FlashPlayerCPLApp.cpl
      2018-04-10 22:02 - 2017-10-03 14:07 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\Macromed
      2018-04-07 14:08 - 2018-03-23 19:41 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\ProShow Producer
      2018-04-05 10:06 - 2018-01-24 20:07 - 000167040 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswArPot.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000783600 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSnx.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000391856 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswSP.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000310784 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswVmm.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000152344 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswStm.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000100544 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRdr2.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000070816 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswRvrt.sys
      2018-04-05 10:06 - 2017-10-03 16:08 - 000042808 _____ (AVAST Software) C:\Windows\system32\Drivers\aswHwid.sys
      ==================== Files in the root of some directories =======
      2017-10-03 14:33 - 2017-10-03 14:33 - 000000000 _____ () C:\Users\USER\AppData\Local\AtStart.txt
      2017-10-03 14:33 - 2017-10-03 14:33 - 000000000 _____ () C:\Users\USER\AppData\Local\DSwitch.txt
      2017-10-03 14:33 - 2017-10-03 14:33 - 000000000 _____ () C:\Users\USER\AppData\Local\QSwitch.txt
      2018-04-07 06:56 - 2018-04-07 06:56 - 000000003 _____ () C:\Users\USER\AppData\Local\updater.log
      2018-04-07 06:56 - 2018-04-07 06:56 - 000000413 _____ () C:\Users\USER\AppData\Local\UserProducts.xml
      ==================== Bamital & volsnap ======================
      (There is no automatic fix for files that do not pass verification.)
      C:\Windows\explorer.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\winlogon.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\wininit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\svchost.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\services.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\User32.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\userinit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\rpcss.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\dnsapi.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\Drivers\volsnap.sys => File is digitally signed
      LastRegBack: 2018-04-28 21:03
      ==================== End of FRST.txt ============================
      Addition.txt
    • от mamasve
      Здравейте , 
      имам вирус на компютъра , който постоянно ми инсталира икона на десктопа Panda viewer и когато отворя който и да е браузър започва да ме пренасочва към всевъзможни сайтове и практически не мога да си ползвам компа вече . Помощ , моля ! 
    • от AHybuC
      Здравейте!
      От тази сутрин не съм способен нормално да стартирам компютъра си. Веднага щом зареди Windows-a, появява се прозорче, в което пише "Windows has encountered a critical problem and will restart automatically in one minute" и както съобщението гласи, след една минута се рестартирва компютъра. Понякога дори се появява директно синия екран, още преди да е успял да зареди Windows-a, с код на грешката 0x000000F4. Направих пълно сканиране с Malwarebytes и Kaspersky Rescue CD 10, отстраниха проблемите, които откриха, но проблемът с рестартирването е все още присъстващ. Редно е да спомена, че в Safe Mode не изпитвам автоматични рестартирвания. Също така, премахнах отметката от Startup and Recovery -> System Failure -> Automatically Restart, но продължават да са налични рестартирванията, само че отметката я бях премахнал, докато бях в Safe Mode. Не знам дали това е от значение, но все пак исках да спомена това.

Scan result of Farbar Recovery Scan Tool (FRST) (x86) Version: 15.04.2018
      Ran by IvailoCOMP (administrator) on IVAILOCOMP-PC (18-04-2018 19:02:33)
      Running from C:\Users\IvailoCOMP\Desktop
      Loaded Profiles: IvailoCOMP (Available Profiles: IvailoCOMP)
      Platform: Microsoft Windows 7 Ultimate  Service Pack 1 (X86) Language: English (United States)
      Internet Explorer Version 11 (Default browser: FF)
      Boot Mode: Safe Mode (with Networking)
      (LogMeIn Inc.) C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe
      (LogMeIn, Inc.) C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\LMIGuardianSvc.exe
      (Malwarebytes) C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\MBAMService.exe
      (Malwarebytes) C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbam.exe
      (Malwarebytes) C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbamtray.exe
      (Mozilla Corporation) C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe
      HKLM\...\Run: [] => [X]
      HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001\...\Policies\Explorer: [NoLowDiskSpaceChecks] 1
      HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001\...\Policies\Explorer: [NoSMBalloonTip] 0
      HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001\...\Policies\Explorer: [NoDesktopCleanupWizard] 1
      HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001\Control Panel\Desktop\\SCRNSAVE.EXE -> C:\Windows\system32\scrnsave.scr [10240 2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      Hosts: There are more than one entry in Hosts. See Hosts section of Addition.txt
      Tcpip\..\Interfaces\{1290CD49-798E-4B6B-9CB6-A0F176F07BD0}: [DhcpNameServer] 192.168.1.1 192.168.1.1
      Internet Explorer:
      ==================
      BHO: Adobe PDF Reader Link Helper -> {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} -> C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\ActiveX\AcroIEHelper.dll [2012-09-23] (Adobe Systems Incorporated)
      BHO: BitComet Helper -> {39F7E362-828A-4B5A-BCAF-5B79BFDFEA60} -> C:\Program Files\BitComet\tools\BitCometBHO_1.5.4.11.dll [2011-04-11] (BitComet)
      BHO: Groove GFS Browser Helper -> {72853161-30C5-4D22-B7F9-0BBC1D38A37E} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\GROOVEEX.DLL [2013-12-19] (Microsoft Corporation)
      BHO: Java(tm) Plug-In SSV Helper -> {761497BB-D6F0-462C-B6EB-D4DAF1D92D43} -> C:\Program Files\Java\jre1.8.0_91\bin\ssv.dll [2016-05-12] (Oracle Corporation)
      BHO: ArcPluginIEBHO Class -> {84BFE29A-8139-402a-B2A4-C23AE9E1A75F} -> C:\Program Files\Perfect World Entertainment\Arc\plugins\ArcPluginIE.dll => No File
      BHO: Microsoft Web Test Recorder 10.0 Helper -> {876d9f09-c6d6-4324-a2cc-04dd9a4de12f} -> C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 11.0\Common7\IDE\PrivateAssemblies\Microsoft.VisualStudio.QualityTools.RecorderBarBHO100.dll [2012-07-26] (Microsoft Corporation)
      BHO: Adobe Acrobat Create PDF Helper -> {AE7CD045-E861-484f-8273-0445EE161910} -> C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\WCIEActiveX\AcroIEFavClient.dll [2014-09-12] (Adobe Systems Incorporated)
      BHO: Office Document Cache Handler -> {B4F3A835-0E21-4959-BA22-42B3008E02FF} -> C:\Program Files\Microsoft Office\Office14\URLREDIR.DLL [2013-03-06] (Microsoft Corporation)
      BHO: Java(tm) Plug-In 2 SSV Helper -> {DBC80044-A445-435b-BC74-9C25C1C588A9} -> C:\Program Files\Java\jre1.8.0_91\bin\jp2ssv.dll [2016-05-12] (Oracle Corporation)
      BHO: Adobe Acrobat Create PDF from Selection -> {F4971EE7-DAA0-4053-9964-665D8EE6A077} -> C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\WCIEActiveX\AcroIEFavClient.dll [2014-09-12] (Adobe Systems Incorporated)
      Toolbar: HKLM - Adobe Acrobat Create PDF Toolbar - {47833539-D0C5-4125-9FA8-0819E2EAAC93} - C:\Program Files\Common Files\Adobe\Acrobat\WCIEActiveX\AcroIEFavClient.dll [2014-09-12] (Adobe Systems Incorporated)
      Handler: skype4com - {FFC8B962-9B40-4DFF-9458-1830C7DD7F5D} - C:\Program Files\Common Files\Skype\Skype4COM.dll [2017-07-18] (Skype Technologies)
      FireFox:
      ========
      FF ProfilePath: C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default [2018-04-18]
      FF Homepage: Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default -> google.bg
      FF NewTab: Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default -> about:home
      FF Session Restore: Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default -> is enabled.
      FF NewTabOverride: Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default -> Enabled: newtaboverride@agenedia.com
      FF Extension: (Adblocker X) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\@adblock57.xpi [2018-04-11]
      FF Extension: (MEGA) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\firefox@mega.co.nz.xpi [2018-04-13]
      FF Extension: (UniverseView Extension) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\firefox@universeview.ext.xpi [2017-03-01]
      FF Extension: (h264ify) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\jid1-TSgSxBhncsPBWQ@jetpack.xpi [2017-08-03]
      FF Extension: (New Tab Override) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\newtaboverride@agenedia.com.xpi [2018-02-04]
      FF Extension: (Greasemonkey) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\Extensions\{e4a8a97b-f2ed-450b-b12d-ee082ba24781}.xpi [2018-03-17]
      FF Extension: (TLS 1.3 gradual roll-out) - C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\features\{15eba6de-45fd-4321-9dcb-85b0a795c148}\tls13-rollout-bug1442042@mozilla.org.xpi [2018-04-08] [Legacy]
      FF SearchPlugin: C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\qhtq97on.default\searchplugins\yahoo-lavasoft.xml [2016-07-21]
      FF HKLM\...\Firefox\Extensions: [web2pdfextension@web2pdf.adobedotcom] - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 11.0\Acrobat\Browser\WCFirefoxExtn
      FF Extension: (Adobe Acrobat - Create PDF) - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 11.0\Acrobat\Browser\WCFirefoxExtn [2014-09-28] [Legacy] [not signed]
      FF Plugin: @adobe.com/FlashPlayer -> C:\Windows\system32\Macromed\Flash\NPSWF32_29_0_0_140.dll [2018-04-11] ()
      FF Plugin: @java.com/DTPlugin,version=11.91.2 -> C:\Program Files\Java\jre1.8.0_91\bin\dtplugin\npDeployJava1.dll [2016-05-12] (Oracle Corporation)
      FF Plugin: @java.com/JavaPlugin,version=11.91.2 -> C:\Program Files\Java\jre1.8.0_91\bin\plugin2\npjp2.dll [2016-05-12] (Oracle Corporation)
      FF Plugin: @microsoft.com/GENUINE -> disabled [No File]
      FF Plugin: @Microsoft.com/NpCtrl,version=1.0 -> C:\Program Files\Microsoft Silverlight\5.1.50907.0\npctrl.dll [2017-05-03] ( Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @microsoft.com/OfficeAuthz,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office14\NPAUTHZ.DLL [2010-01-09] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @microsoft.com/SharePoint,version=14.0 -> C:\PROGRA~1\MICROS~2\Office14\NPSPWRAP.DLL [2010-03-24] (Microsoft Corporation)
      FF Plugin: @ngm.nexoneu.com/NxGame -> C:\ProgramData\NexonEU\NGM\npnxgameEU.dll [2017-03-22] (Nexon)
      FF Plugin: @nvidia.com/3DVision -> C:\Program Files\NVIDIA Corporation\3D Vision\npnv3dv.dll [2016-01-29] (NVIDIA Corporation)
      FF Plugin: @nvidia.com/3DVisionStreaming -> C:\Program Files\NVIDIA Corporation\3D Vision\npnv3dvstreaming.dll [2016-01-29] (NVIDIA Corporation)
      FF Plugin: @perfectworld.com/npArcPlayNowPlugin -> C:\Program Files\Perfect World Entertainment\Arc\plugins\npArcPluginFF.dll [No File]
      FF Plugin: @Webzen.com/NPBrowserExt -> C:\Program Files\WEBZEN\BrowserExtension\NPWZCmnCtrl.dll [2012-03-27] (WEBZEN)
      FF Plugin: Adobe Acrobat -> C:\Program Files\Adobe\Acrobat 11.0\Acrobat\Air\nppdf32.dll [2014-09-12] (Adobe Systems Inc.)
      FF Plugin: adobe.com/AdobeAAMDetect -> C:\Program Files\Common Files\Adobe\OOBE\PDApp\CCM\Utilities\npAdobeAAMDetect32.dll [2013-03-21] (Adobe Systems)
      FF Plugin HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001: @fancyguo.com/FancyGame,version=1.0.0.1 -> C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Fancy\npfancygame.dll [2015-05-10] (Hongfeng Hengyu (Beijing) Tech Ltd.)
      FF Plugin HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001: @unity3d.com/UnityPlayer,version=1.0 -> C:\Users\IvailoCOMP\AppData\LocalLow\Unity\WebPlayer\loader\npUnity3D32.dll [2015-06-13] (Unity Technologies ApS)
      FF Plugin HKU\S-1-5-21-1339006810-3010099187-1440784813-1001: xyzgl-plugin@xyz-soft.com -> C:\Program Files\Alfheim\npxyzgl.dll [2012-06-13] (XYZ-SOFT Inc.)
      Chrome:
      =======
      CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [efaidnbmnnnibpcajpcglclefindmkaj] - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 11.0\Acrobat\Browser\WCChromeExtn\WCChromeExtn.crx [2014-09-12]
      ==================== Services (Whitelisted) ====================
      S2 CachemanService; C:\Program Files\Cacheman\CachemanServ.exe [210944 2009-05-16] (Outertech) [File not signed]
      S3 EasyAntiCheat; C:\Windows\system32\EasyAntiCheat.exe [382504 2017-05-17] (EasyAntiCheat Ltd)
      S2 ekrn; C:\Program Files\ESET\ESET NOD32 Antivirus\ekrn.exe [1353720 2015-07-08] (ESET)
      S2 EslWireHelper; D:\Games\EslWire\service\WireHelperSvc.exe [614416 2014-01-28] ()
      S3 fussvc; C:\Program Files\Windows Kits\8.0\App Certification Kit\fussvc.exe [133632 2012-07-25] (Microsoft Corporation) [File not signed]
      S2 GfExperienceService; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\GeForce Experience Service\GfExperienceService.exe [930240 2016-06-14] (NVIDIA Corporation)
      R2 Hamachi2Svc; C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\hamachi-2.exe [2283432 2017-06-29] (LogMeIn Inc.)
      S2 HiPatchService; D:\Program Files\Hi-Rez Studios\HiPatchService.exe [9728 2017-05-11] (Hi-Rez Studios) [File not signed]
      S2 LMIGuardianSvc; C:\Program Files\LogMeIn Hamachi\LMIGuardianSvc.exe [405424 2016-05-27] (LogMeIn, Inc.)
      R2 MBAMService; C:\Program Files\Malwarebytes\Anti-Malware\mbamservice.exe [4707104 2018-03-27] (Malwarebytes)
      S3 McComponentHostService; C:\Program Files\McAfee Security Scan\3.11.309\McCHSvc.exe [239880 2016-03-11] (McAfee, Inc.)
      S3 npggsvc; C:\Windows\system32\GameMon.des [5284208 2013-10-30] (INCA Internet Co., Ltd.)
      S2 NvNetworkService; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NetService\NvNetworkService.exe [1879488 2016-06-14] (NVIDIA Corporation)
      S3 NvStreamNetworkSvc; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvStreamSrv\NvStreamNetworkService.exe [2904000 2016-06-14] (NVIDIA Corporation)
      S2 NvStreamSvc; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvStreamSrv\NvStreamService.exe [2016704 2016-06-14] (NVIDIA Corporation)
      S2 OracleOraDb11g_home1TNSListener; D:\app\IvailoCOMP\product\11.2.0\dbhome_1\BIN\TNSLSNR.exe [512000 2010-03-31] (Oracle Corporation) [File not signed]
      S3 OverwolfUpdater; C:\Program Files\Overwolf\OverwolfUpdater.exe [1453384 2018-04-08] (Overwolf LTD)
      S2 PnkBstrA; C:\Windows\system32\PnkBstrA.exe [66872 2014-10-13] ()
      S3 Te.Service; C:\Program Files\Windows Kits\8.0\Testing\Runtimes\TAEF\Wex.Services.exe [94208 2012-07-25] (Microsoft Corporation) [File not signed]
      S3 TeamViewer; C:\Program Files\TeamViewer\TeamViewer_Service.exe [10803440 2017-07-26] (TeamViewer GmbH)
      R2 WinDefend; C:\Program Files\Windows Defender\mpsvc.dll [680960 2013-05-27] (Microsoft Corporation)
      ===================== Drivers (Whitelisted) ======================
      S3 1394hub; C:\Windows\System32\svchost.exe [20992 2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      S3 apf004; C:\Windows\system32\apf004.sys [15112 2015-02-14] ()
      R1 dtsoftbus01; C:\Windows\System32\DRIVERS\dtsoftbus01.sys [242240 2013-11-22] (DT Soft Ltd)
      S1 eamonm; C:\Windows\System32\DRIVERS\eamonm.sys [202704 2015-07-14] (ESET)
      S1 ehdrv; C:\Windows\System32\DRIVERS\ehdrv.sys [144536 2015-07-14] (ESET)
      S2 epfwwfpr; C:\Windows\System32\DRIVERS\epfwwfpr.sys [132152 2015-07-14] (ESET)
      R0 ESLWireAC; C:\Windows\System32\drivers\ESLWireACD.sys [31008 2015-02-12] (<Turtle Entertainment>)
      S3 EuMusDesignVirtualAudioCableWdm; C:\Windows\System32\DRIVERS\vrtaucbl.sys [42496 2007-05-15] (Eugene V. Muzychenko) [File not signed]
      R3 hamachi; C:\Windows\System32\DRIVERS\hamachi.sys [26176 2009-03-18] (LogMeIn, Inc.)
      R2 MBAMChameleon; C:\Windows\System32\Drivers\MbamChameleon.sys [167656 2018-04-18] (Malwarebytes)
      S3 MBAMProtection; C:\Windows\System32\DRIVERS\mbam.sys [40160 2018-04-18] (Malwarebytes)
      R3 MBAMSwissArmy; C:\Windows\System32\Drivers\mbamswissarmy.sys [220896 2018-04-18] (Malwarebytes)
      S3 NPPTNT2; C:\Windows\system32\npptNT2.sys [4682 2005-01-04] (INCA Internet Co., Ltd.) [File not signed]
      S3 NvStreamKms; C:\Program Files\NVIDIA Corporation\NvStreamSrv\NvStreamKms.sys [26048 2016-06-14] (NVIDIA Corporation)
      S3 nvvad_WaveExtensible; C:\Windows\System32\drivers\nvvad32v.sys [50744 2016-04-14] (NVIDIA Corporation)
      S3 SDGame; C:\Windows\System32\svchost.exe [20992 2009-07-14] (Microsoft Corporation)
      S0 sfdrv01a; C:\Windows\System32\drivers\sfdrv01a.sys [63352 2006-07-05] (Protection Technology (StarForce))
      S0 sfsync04; C:\Windows\System32\drivers\sfsync04.sys [59776 2006-08-11] (Protection Technology (StarForce))
      S3 tap0901; C:\Windows\System32\DRIVERS\tap0901.sys [33664 2016-03-11] (The OpenVPN Project)
      S3 VSPerfDrv110; C:\Program Files\Microsoft Visual Studio 11.0\Team Tools\Performance Tools\VSPerfDrv110.sys [55416 2012-07-13] (Microsoft Corporation)
      U4 CiSvc; no ImagePath
      U4 Messenger; no ImagePath
      S3 VGPU; System32\drivers\rdvgkmd.sys [X]
      S3 xhunter1; \??\C:\Windows\xhunter1.sys [X]
      ==================== NetSvcs (Whitelisted) ===================

==================== One Month Created files and folders ========
      2018-04-18 19:02 - 2018-04-18 19:04 - 000014732 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\FRST.txt
      2018-04-18 19:02 - 2018-04-18 19:02 - 000000000 ____D C:\FRST
      2018-04-18 19:01 - 2018-04-18 19:02 - 001763840 _____ (Farbar) C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\FRST.exe
      2018-04-18 18:29 - 2018-04-18 18:55 - 000040160 _____ (Malwarebytes) C:\Windows\system32\Drivers\mbam.sys
      2018-04-18 18:29 - 2018-04-18 18:29 - 000167656 _____ (Malwarebytes) C:\Windows\system32\Drivers\MbamChameleon.sys
      2018-04-18 18:28 - 2018-04-18 18:28 - 000220896 _____ (Malwarebytes) C:\Windows\system32\Drivers\mbamswissarmy.sys
      2018-04-18 18:28 - 2018-04-18 18:28 - 000002024 _____ C:\Users\Public\Desktop\Malwarebytes.lnk
      2018-04-18 18:28 - 2018-04-18 18:28 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Malwarebytes
      2018-04-18 18:28 - 2018-04-18 18:28 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Malwarebytes
      2018-04-18 18:28 - 2018-04-18 18:28 - 000000000 ____D C:\Program Files\Malwarebytes
      2018-04-18 18:28 - 2018-03-19 12:57 - 000058656 _____ C:\Windows\system32\Drivers\mbae.sys
      2018-04-18 18:27 - 2018-04-18 18:27 - 073254968 _____ (Malwarebytes ) C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\mb3-setup-consumer-3.4.5.2467-1.0.342-1.0.4766.exe
      2018-04-18 18:22 - 2018-04-18 18:22 - 000001270 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\asda.lnk
      2018-04-18 18:04 - 2018-04-18 18:07 - 000005192 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Rkill.txt
      2018-04-18 17:54 - 2018-04-18 17:54 - 000003408 ____N C:\bootsqm.dat
      2018-04-18 17:52 - 2018-04-18 17:52 - 000000000 __SHD C:\found.000
      2018-04-18 17:37 - 2018-04-18 17:37 - 000151072 _____ C:\Windows\Minidump\041818-20997-01.dmp
      2018-04-18 17:11 - 2018-04-18 17:11 - 000151312 _____ C:\Windows\Minidump\041818-23821-01.dmp
      2018-04-18 13:42 - 2018-04-18 20:07 - 000000000 ____D C:\Kaspersky Rescue Disk 10.0
      2018-04-18 10:33 - 2018-04-18 10:33 - 000001261 _____ C:\Users\Public\Desktop\Ashampoo Burning Studio 18.lnk
      2018-04-18 10:33 - 2018-04-18 10:33 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Ashampoo
      2018-04-18 10:26 - 2018-04-18 10:33 - 000000221 _____ C:\Users\Public\Desktop\Ashampoo Deals.url
      2018-04-18 10:26 - 2018-04-18 10:33 - 000000000 ____D C:\ProgramData\Ashampoo
      2018-04-18 10:14 - 2018-04-18 10:18 - 338960384 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\kav_rescue_10.iso
      2018-04-18 10:12 - 2018-04-18 10:12 - 000001270 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\shutdown.exe.lnk
      2018-04-18 10:11 - 2018-04-18 18:54 - 000424982 _____ C:\Windows\ntbtlog.txt
      2018-04-18 10:10 - 2018-04-18 10:10 - 000000000 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\New shortcut.lnk
      2018-04-18 09:57 - 2018-04-18 09:57 - 000151696 _____ C:\Windows\Minidump\041818-19999-01.dmp
      2018-04-18 09:54 - 2018-04-18 09:54 - 000151696 _____ C:\Windows\Minidump\041818-18954-01.dmp
      2018-04-18 09:40 - 2018-04-18 17:37 - 286301067 _____ C:\Windows\MEMORY.DMP
      2018-04-18 09:40 - 2018-04-18 17:37 - 000000000 ____D C:\Windows\Minidump
      2018-04-18 09:40 - 2018-04-18 09:40 - 000152656 _____ C:\Windows\Minidump\041818-29546-01.dmp
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 004046528 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntkrnlpa.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 003958464 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntoskrnl.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 000190144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\halmacpi.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 000190144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\hal.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 000137920 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\halacpi.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 000137920 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ksecpkg.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:39 - 000067264 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ksecdd.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:12 - 001310480 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ntdll.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 001063424 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\lsasrv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000690688 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\adtschema.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000655360 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rpcrt4.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000644096 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\advapi32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000554496 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\kerberos.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000400896 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\srcore.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000261120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msv1_0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000254464 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\schannel.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000223232 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ncrypt.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000172032 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wdigest.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000146432 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msaudite.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000141312 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rpchttp.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000099840 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\sspicli.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000082432 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\bcrypt.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000070144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\TSpkg.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000060416 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msobjs.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000050688 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidapi.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000050176 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\setbcdlocale.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000043008 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\srclient.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000038912 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\csrsrv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000022016 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\secur32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000017408 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\credssp.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 04:09 - 000007168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\apisetschema.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:51 - 000097792 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidpolicyconverter.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:51 - 000050688 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\appid.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:51 - 000050688 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\auditpol.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:51 - 000029696 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidsvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:51 - 000016896 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appidcertstorecheck.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:49 - 000262656 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rstrui.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:49 - 000107520 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\videoprt.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000226304 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\mrxsmb10.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000124928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\mrxsmb.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000098304 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\mrxsmb20.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000069632 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\smss.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000036352 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\cryptbase.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000022016 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\lsass.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-31 03:47 - 000015872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\sspisrv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-28 10:18 - 002404352 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\win32k.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-23 20:59 - 000348824 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iedkcs32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-23 00:26 - 020287488 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtml.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-23 00:04 - 002724864 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtml.tlb
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-23 00:04 - 000004096 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieetwcollectorres.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:52 - 000499712 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\vbscript.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:52 - 000062464 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iesetup.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:51 - 000341504 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\html.iec
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:51 - 000047616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieetwproxystub.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:50 - 000064000 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MshtmlDac.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:48 - 002295296 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iertutil.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:45 - 000047104 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jsproxy.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:45 - 000030720 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\iernonce.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:43 - 000476160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieui.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:42 - 000661504 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jscript.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:42 - 000115712 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieUnatt.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:42 - 000104960 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieetwcollector.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:41 - 000620032 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jscript9diag.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:36 - 000668160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MsSpellCheckingFacility.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:33 - 000416256 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\dxtmsft.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:29 - 000060416 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\JavaScriptCollectionAgent.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:28 - 000091136 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\inseng.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:28 - 000073216 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\tdc.ocx
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:25 - 000168960 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msrating.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:25 - 000076288 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtmled.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:24 - 000279040 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\dxtrans.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:22 - 000130048 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\occache.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:21 - 004496896 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\jscript9.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:20 - 013680128 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieframe.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:17 - 000230400 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\webcheck.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:15 - 000696320 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msfeeds.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:15 - 000692224 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ie4uinit.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:14 - 002059776 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\inetcpl.cpl
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 23:14 - 001155072 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mshtmlmedia.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 22:55 - 002767872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wininet.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 22:52 - 001313792 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\urlmon.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-22 22:51 - 000710144 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ieapfltr.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-10 20:11 - 000340480 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msexcl40.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 21:18 - 000309440 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\system32\atmfd.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 21:12 - 000111616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\t2embed.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 21:12 - 000071680 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\fontsub.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 21:12 - 000026112 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\lpk.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 21:11 - 000010240 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\dciman32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-09 20:31 - 000034304 _____ (Adobe Systems) C:\Windows\system32\atmlib.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-06 21:13 - 000148160 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\basecsp.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-06 21:11 - 000184320 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\scksp.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-03-06 21:11 - 000052224 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wsnmp32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-22 06:06 - 000134656 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\WinSCard.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-19 00:34 - 000535616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\winload.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000162496 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\msrpc.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000154304 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\pci.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000104640 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\NV_AGP.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000057024 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ULIAGPKX.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000053440 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\termdd.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000052928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\volmgr.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000052928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\VIAAGP.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000051904 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\SISAGP.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000046272 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\isapnp.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000032448 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\vdrvroot.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000027840 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\mssmbios.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000021696 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\streamci.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000013504 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\msisadrv.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:49 - 000011840 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\swenum.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:48 - 000274624 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\acpi.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:48 - 000052928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\AMDAGP.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:48 - 000052928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\AGP440.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:23 - 002292224 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MSVidCtl.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:23 - 000330240 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\zipfldr.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:23 - 000111616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\racpldlg.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 21:23 - 000102912 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msrahc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 20:36 - 000537600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msra.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 20:36 - 000040960 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\sdchange.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 20:36 - 000011264 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\wmiacpi.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 20:36 - 000007168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MsraLegacy.tlb
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-10 20:36 - 000007168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\errdev.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:54 - 000105152 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\consent.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:29 - 002365952 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msi.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:29 - 000337408 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msihnd.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:29 - 000025088 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msimsg.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:28 - 001806848 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\authui.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 21:28 - 000047104 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appinfo.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-02-02 20:46 - 000073216 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msiexec.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000922944 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ucrtbase.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000066392 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-private-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000022360 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000019800 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-multibyte-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000017752 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-string-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000017752 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-stdio-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000016216 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000015704 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-convert-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000014168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-time-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000014168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-localization-l1-2-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000013656 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-filesystem-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012632 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-process-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012632 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-heap-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012632 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-conio-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-utility-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-locale-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-crt-environment-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-synch-l1-2-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000012120 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-processthreads-l1-1-1.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000011608 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-xstate-l2-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000011608 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-timezone-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000011608 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-file-l2-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-25 17:04 - 000011608 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-file-l1-2-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-15 22:40 - 000002048 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\tzres.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:29 - 001309928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\tcpip.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:29 - 000250600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\clfs.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:29 - 000240872 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\netio.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:29 - 000187624 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\FWPKCLNT.SYS
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:26 - 000363520 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\StructuredQuery.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:26 - 000308224 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\scesrv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:16 - 003405824 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\xpsrchvw.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:05 - 000055808 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\hidclass.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:05 - 000025728 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\hidparse.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-12 19:05 - 000024064 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\hidusb.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-11 19:22 - 000805376 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\cdosys.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 012880384 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\shell32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 001499648 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ExplorerFrame.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 001417728 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\ole32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 001390080 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msxml6.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 001155584 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\sysmain.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 001004032 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\PeerDistSvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000872448 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\kernel32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000564736 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MPSSVC.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000463360 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\FirewallAPI.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000377344 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\rpcss.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000328192 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\p2psvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000294400 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\KernelBase.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000269824 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\pnrpsvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000217600 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\P2P.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000171008 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\winsrv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000139776 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\PeerDist.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000095744 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\PeerDistWSDDiscoProv.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000089088 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\icfupgd.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000053760 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\vmicres.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000033280 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\traffic.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000026112 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\oleres.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000010752 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wshnetbs.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 05:00 - 000002048 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\msxml6r.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000005120 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-file-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004608 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-processthreads-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004096 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-sysinfo-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004096 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-synch-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004096 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-misc-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004096 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-localregistry-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000004096 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-localization-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-processenvironment-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-namedpipe-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-memory-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-libraryloader-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-interlocked-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-heap-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-string-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-rtlsupport-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-profile-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-io-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-handle-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-fibers-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-errorhandling-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-delayload-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-debug-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-datetime-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:59 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-console-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:54 - 001214184 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ntfs.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:54 - 000712936 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\ndis.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:54 - 000201960 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\fltMgr.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:54 - 000173288 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\rdyboost.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:50 - 000317952 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\spoolsv.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:44 - 000043520 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\PeerDistHttpTrans.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:43 - 000104448 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\pacer.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:43 - 000060416 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\mpsdrv.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:43 - 000036352 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\netbios.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:43 - 000018944 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wfapigp.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:43 - 000013824 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wshqos.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:41 - 000007168 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\comcat.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:38 - 000271360 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\conhost.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:38 - 000215552 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\vmicsvc.exe
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:38 - 000113664 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\IcCoinstall.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:38 - 000047616 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\vmictimeprovider.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:36 - 000314368 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\srv2.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:36 - 000313344 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\srv.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000514048 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\http.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000115712 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\srvnet.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000081408 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\Drivers\dfsc.sys
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000006144 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-security-base-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000004608 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-threadpool-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000003584 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-xstate-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2018-01-01 04:35 - 000003072 ____H (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\api-ms-win-core-util-l1-1-0.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 001176576 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\crypt32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000481792 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\mscms.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000215040 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\icm32.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000179200 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wintrust.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000145920 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\cryptsvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000106496 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\cryptnet.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 20:08 - 000072704 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\TabSvc.dll
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 18:54 - 000334848 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\wisptis.exe
      2018-04-16 10:43 - 2017-12-05 18:49 - 000032768 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\WcsPlugInService.dll
      2018-04-14 17:05 - 2018-04-15 21:31 - 000003238 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Стражева Кула 14.04.2018.txt
      2018-04-14 14:36 - 2016-06-18 07:13 - 039293587 ____N C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\MPS-temi.pdf
      2018-04-11 21:09 - 2018-04-15 22:57 - 000000340 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Програма за четене на Библията.txt
      2018-04-11 20:05 - 2018-04-11 20:05 - 000724759 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\sbr_BL.pdf
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 20:18 - 000116928 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\CompatTelRunner.exe
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 20:14 - 000535040 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\aeinv.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 001893376 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\aitstatic.exe
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 001319424 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\appraiser.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000594944 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\generaltel.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000507392 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\devinv.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000338432 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\invagent.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000338432 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\centel.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000238592 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\acmigration.dll
      2018-04-11 02:08 - 2018-03-14 16:04 - 000190976 _____ (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\aepic.dll
      2018-04-09 21:55 - 2018-04-09 21:55 - 000003743 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Ще бъде ли тя добра съпруга.txt
      2018-04-01 23:39 - 2018-04-01 23:39 - 010353227 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\yp2_BL.pdf
      2018-03-23 22:10 - 2018-03-23 22:10 - 002276028 _____ C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Илиянка.rar
      2018-03-23 22:02 - 2018-03-23 22:14 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Илиянка
      ==================== One Month Modified files and folders ========
      2018-04-18 19:00 - 2010-11-21 00:01 - 000785704 _____ C:\Windows\system32\PerfStringBackup.INI
      2018-04-18 19:00 - 2009-07-14 05:37 - 000000000 ____D C:\Windows\inf
      2018-04-18 18:57 - 2016-11-18 12:35 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\LocalLow\Mozilla
      2018-04-18 18:51 - 2013-11-21 16:12 - 000000000 ____D C:\ProgramData\NVIDIA
      2018-04-18 18:51 - 2009-07-14 07:53 - 000000006 ____H C:\Windows\Tasks\SA.DAT
      2018-04-18 18:06 - 2014-10-30 10:05 - 000000000 ____D C:\Windows\pss
      2018-04-18 17:58 - 2017-11-23 09:54 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\LogMeIn Hamachi
      2018-04-18 10:38 - 2013-11-21 16:17 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\BitComet
      2018-04-18 10:34 - 2013-11-21 16:05 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Ashampoo
      2018-04-18 10:34 - 2013-11-21 16:05 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Ashampoo
      2018-04-18 10:32 - 2013-11-21 16:00 - 000000000 ____D C:\Program Files\Ashampoo
      2018-04-18 10:19 - 2013-11-22 16:19 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\DAEMON Tools Lite
      2018-04-18 01:15 - 2009-07-14 07:34 - 000026576 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-1.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-04-18 01:15 - 2009-07-14 07:34 - 000026576 ____H C:\Windows\system32\7B296FB0-376B-497e-B012-9C450E1B7327-5P-0.C7483456-A289-439d-8115-601632D005A0
      2018-04-18 01:09 - 2013-12-23 20:48 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\Skype
      2018-04-17 23:11 - 2016-02-29 01:23 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\CrashDumps
      2018-04-17 10:17 - 2009-07-14 07:33 - 000452024 _____ C:\Windows\system32\FNTCACHE.DAT
      2018-04-17 10:13 - 2009-07-14 05:37 - 000000000 ____D C:\Windows\PolicyDefinitions
      2018-04-16 22:13 - 2013-11-21 17:15 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\vlc
      2018-04-15 10:51 - 2013-11-21 16:04 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\Macromed
      2018-04-12 19:52 - 2016-07-07 19:51 - 000000000 ____D C:\Program Files\Common Files\Overwolf
      2018-04-12 19:52 - 2013-12-14 11:50 - 000000000 ____D C:\Program Files\Overwolf
      2018-04-12 01:04 - 2014-12-11 09:05 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\appraiser
      2018-04-11 11:04 - 2017-07-31 12:21 - 000804864 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\system32\FlashPlayerApp.exe
      2018-04-11 11:04 - 2017-07-31 12:21 - 000144896 _____ (Adobe Systems Incorporated) C:\Windows\system32\FlashPlayerCPLApp.cpl
      2018-04-11 03:13 - 2014-07-15 11:08 - 000000000 ____D C:\Windows\system32\MRT
      2018-04-11 03:06 - 2017-10-11 01:18 - 133987696 ____C (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MRT-KB890830.exe
      2018-04-11 03:06 - 2014-07-15 11:08 - 133987696 ____C (Microsoft Corporation) C:\Windows\system32\MRT.exe
      2018-04-08 17:50 - 2018-03-01 23:22 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\.minecraft
      2018-03-29 09:46 - 2013-12-21 10:14 - 000000000 ____D C:\Program Files\Mozilla Maintenance Service
      2018-03-28 11:20 - 2016-11-16 21:09 - 000000000 ____D C:\Program Files\Mozilla Firefox
      2018-03-26 12:53 - 2018-02-26 10:26 - 000000000 ____D C:\Users\IvailoCOMP\Desktop\Songs
      ==================== Files in the root of some directories =======
      2016-03-26 15:29 - 2016-03-28 23:17 - 000000646 _____ () C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Roaming\MPQEditor.ini
      2013-11-21 17:59 - 2017-11-03 12:59 - 000007599 _____ () C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Resmon.ResmonCfg
      Some files in TEMP:
      ====================
      2017-09-29 10:49 - 2017-10-30 16:41 - 000000000 _____ () C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Temp\88653d972532a3bfb1eacaae78f1f650.dll
      2017-09-29 10:49 - 2017-10-30 14:33 - 000000088 _____ () C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Temp\a4c3de51ada6927383f066bdc8c54e16.dll
      2018-04-08 08:12 - 2018-04-08 08:12 - 058834376 _____ (Skype Technologies S.A.) C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Temp\SkypeSetup.exe
      2018-03-01 23:34 - 2018-03-01 23:23 - 000069259 _____ () C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Temp\Uninstall.exe
      2017-08-13 10:55 - 2017-08-13 10:55 - 000750560 _____ (adaware) C:\Users\IvailoCOMP\AppData\Local\Temp\WCU002.exe
      ==================== Bamital & volsnap ======================
      (There is no automatic fix for files that do not pass verification.)
      C:\Windows\explorer.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\winlogon.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\wininit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\svchost.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\services.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\User32.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\userinit.exe => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\rpcss.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\dnsapi.dll => File is digitally signed
      C:\Windows\system32\Drivers\volsnap.sys => File is digitally signed
      LastRegBack: 2016-05-09 08:13
      ==================== End of FRST.txt ============================
      Addition.txt
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.