Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, преди известно време ми преинсталираха компютъра и откакто ми го върнаха, Winamp-а ми не е наред. Спира от нищото, когато го отворя, необяснимо за мен. Понякога спира веднага, понякога тръгва нормално, но след 10-тина секунди пак ми дава съобщение, че е спрял да работи. Деинсталирах го и инсталирах отново, но резултатът е същия. Не знам на какво се дължи, дали е в резултат от преинсталацията или нещо друго, но е така вече доста време. Някой от вас имал ли е подобен проблем или ако е нямал, знае ли как може да се поправи? Може би по-логично е да питам поправимо ли е изобщо, понеже знам, че му спряха поддръжката. Наясно съм, че поради тази причина вече малко хора го ползват и минаха на други плейъри, но съм си свикнала с него и не бих желала да го сменям. Та ако някой има идея защо се получава така при мен, ще се радвам да сподели, благодаря сърдечно предварително :)

п.п. Операционната ми система е Windows 7, версията на Winamp ми е Winamp Pro 5.666 Build 3516

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

преди 1 час, julieta93@abv.bg написа:

Здравейте, преди известно време ми преинсталираха компютъра и откакто ми го върнаха, Winamp-а ми не е наред. Спира от нищото, когато го отворя, необяснимо за мен. Понякога спира веднага, понякога тръгва нормално, но след 10-тина секунди пак ми дава съобщение, че е спрял да работи. Деинсталирах го и инсталирах отново, но резултатът е същия. Не знам на какво се дължи, дали е в резултат от преинсталацията или нещо друго, но е така вече доста време. Някой от вас имал ли е подобен проблем или ако е нямал, знае ли как може да се поправи? Може би по-логично е да питам поправимо ли е изобщо, понеже знам, че му спряха поддръжката. Наясно съм, че поради тази причина вече малко хора го ползват и минаха на други плейъри, но съм си свикнала с него и не бих желала да го сменям. Та ако някой има идея защо се получава така при мен, ще се радвам да сподели, благодаря сърдечно предварително :)

п.п. Операционната ми система е Windows 7, версията на Winamp ми е Winamp Pro 5.666 Build 3516

Winamp  от много отдавна е спрян към поддръжката си.Трябва да се насочите към друг аудиоплеар по ваш избор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, julieta93@abv.bg написа:

Здравей!

Програма за деинсталиране ползвала ли си?

Редактирано от Eternal Life (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 1 час, ПОТРЕБИТЕЛ 65 написа:

Winamp  от много отдавна е спрян към поддръжката си.Трябва да се насочите към друг аудиоплеар по ваш избор.

Не знам дали сте изчел целия ми пост, но в прав текст съм написала, че съм напълно наясно, че е спряна поддръжката, просто бих желала да остана с него. Айде, ще свикна с друг плейър, да кажем, но настолният ми компютър се ползва и от майка ми, не искам да затормозявам и нея да свиква с нещо непознато, а и може да му обърка настройките, има навика "да не знае къде е натиснала", макар от 20 и няколко години вече да работи на компютър, за някои неща се оправя прекрасно и се допитвам до нея даже, но по отношение на такъв софтуер е плаха и неориентирана.

преди 1 час, Eternal Life написа:

Здравей!

Програма за деинсталиране ползвала ли си?

За съжаление не, защото моята след преинсталирането се загуби, а аз дори не и помня името, понеже не се е налагало да я ползвам често... Сигурно ще се наложи да пробвам с такава, след като ме питаш. Някакви препоръки каква да си изтегля?

Благодаря за отзоваването :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Наистина ви изчетох поста от начало до край. Явно нещо се съмнявате?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    преди 2 часа, julieta93@abv.bg написа:

Проверете какво пише в event лога на компютъра. И наистиа се замислете да мигрирате на друг плеар. Свикването с нов интерфейс предизвиква затруднения само в първия месец. Аз лично ви препоръчвам VLC player

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Преинсталирайте winamp-a (Деинсталиране и после на ново инсталиране). Ако и това не помогне, пробвайте да инсталирате друга версия/Build. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Много благодаря на всички за отделеното време! С интерфейса на AIMP съм запозната отпреди, инсталирах си го днес, дръпнах си и по-раздвижен скин, да не е толкова убито и скучно, и на майка ми всичко е ясно, тъй че засега е добре, мисля, че ще ми върши добра работа. Мерси :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Често срещан проблем при Winamp след като му спряха поддръжката. Оправя се чрез деинсталация и инсталация отново. За тази цел използвам CC Cleaner. 

Един път обаче ми писна и си инсталирах AIMP player. Свободен е и е с интефейс на български език.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Teodor31
        Здравейте.
        Да ви попитам имам Форд фокус 1.4 бензин, като работи на място и я форсирам работи добре не прекъсва, като подам газ почва да прекъсва на високи обороти се пооправя.
        Благодаря предварително. 
      • от Потребител №1
        Здравейте понеже не намерих тема с като моя проблем точно искам да попитам какъв би бил проблема ако нито един канал не свири но когато свързвам колона се чува звук от нея когато са свързвам. Само да отбележа бях допрял - във капака на усилвателя докато + беше свързан. Искам просто мнение за да знам дали има смисъл да го водя на ремонт. Ако го занеса на ремонт за да попитам какво му има те ще трябва да го вземат и направо да го оправят а като не знам колко пари е лошо... Благодаря предварително на хората които ще се опитат да помогнат. 
      • от Тъп Но Грозен
        Здравейте имам един много странен проблем. При набиране на даден номера преди още да е дало свободно, и разговора прекъсва. Когато някой ме набира мен по-същият начин, преди да даде свободно "Разговорът завърши". Проблема се решава при рестартиране на телефона, за няколко часа или ден и после е пак същата ситуация.   
        Пробвах да реша проблема, с нова карта от оператора, не се получи. Сменях мобилната мрежа от 3 на 4г оправя се за известно време и пак е същото.

Телефона е с най-новият софтуер 5.1.1 

Моля, ви помагайте
      • от xXx*Triple*xXx
        Добър вечер Имам много странен и изнервящ проблем при свалянето на торенти с програмата Uttorent !!! Значи всеки път като тръгна да свалям нещо ми отваря в браузера нов прозорец в който пише :
        uBlock Origin предотврати зареждането на страницата:
        http://cdn.bitmedianetwork.com/
        Блокиращ филтър
        ||bitmedianetwork.com^
        Намерен в: Peter Lowe’s Ad and tracking server list
        Каквото и да правя немога да вляза в този сайт всеки път блокира Така ... ако някой случайно знае какъв е този сайт cdn.bitmedianetwork и защо всеки път като ме тегля нещо ме праща към него ... нека да ми пише да обясни и ако има някво решение да спре да се показва всеки път като свалям нещо Мерси Предварително 

• от Cyberforce
        Здравейте. От доста време насам имам проблем със скоростта на работа на лаптопа.. първоначално не ми правеше толкова впечатление, защото си мислех, че този проблем ще се разреши след покупката на SSD, но уви, ползвам лаптопа със SSD от няколко месеца и ефект почти нулев.. Единствената разлика, която се усеща е още при самото стартиране на ОС.. този процес се случва за няколко секунди, но когато започна да сърфирам например в браузъра, дори при отворени само 2 таба при превключването от единия на другия отнема супер много време за зареждане на страницата .. и това е при всяко едно превключване.. Цялостната работа на лаптопа е много бавна не само в браузъра.. Лаптопа е почистван, не е пълен с глупости и излишни програми и addons в браузъра, с чиста инсталация на ОС.. Днес реших да пусна тест на ССД то за да видя read write скоростта, но програмата, която намерих пусна цялостен тест, който не изглежда обнадеждаващ.. От къде би могъл да идва проблема и как по точно бих могъл да го разбера ? Как бихте постъпили в такъв случай ? Ако премина към 7ца дали ще има някаква разлика ?

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.