Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Бих желал да ми помогнете в избор на монитор, 27'', 4к и да се вмества в бюджета(1200-1500лв).

Конфигурацията на която ще се ползва е:

i7 4790k 4600MHz Noctua D15

EVGA 980Ti CLASSIFIED

4x4GB Kingston HyperX 

Благодаря предварително и ценя Вашето мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Asus PG279Q е с 144Hz с G-Sync и най-важното IPS като се намира за 1 500 лв. с повечко зор.

Само че е 2560x1440 но така или иначе за 4К още няма подходящи видеокарти щом целта ти е игри.

А да се дават маса пари за 4К TN е безсмислено понеже игрите няма да вървят добре а филмите няма да изглеждат по-добре. 

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)
    • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Знам, че е малко off budget, но все пак какво Ви е мнението за това:

Acer 34 Predator IPS CURVED G-sync

Въпросният ASUS, наистина е труден за откриване :/

Редактирано от Swarm (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Благодаря на Roujin Z за препоръките. В крайна сметка се спрях на ASUS ROG PG348Q и съм много доволен. Един невероятен монитор.

Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler
    Spoiler

IMG_1075.JPG

IMG_1074.JPG

IMG_1073.JPG

Редактирано от Swarm (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Сервиз За Компютри
        Мнитори AL 1716, 1716s, 1716 F, 1716 Fs, 1715, всочко на всичко 5-6 броя, неаботещи. Някои с повредени матрици, други с платки или захранване. Частите са сходни за тези модели.
        Монитори Neovo F 415, Philips 170c също неработещи

Давам ги всичките на веднъж!
      • от Joro Dimitrov
        Здравейте, имам следния проблем мониторът ми ACER V226HQL взе да се изключва до вчера нямаше никакъв проблем, но днес когато си включих компютъра, и когато си браузвах се излключи дава, че няма сигнал,но когато го включа(монитора) дава, че има и така през секунди понякога през минута, когато си поиска.Не знам защо се получава в рамките на няколко секунди се изключва, и когато го включа всичко е наред за около минута.Забелязах, че когато даде черен екран и натисна tab+alt картината се появява, но все пак е доста неприятно.Възможни ли е и да е от видео картата?Тя е RX 470 NA XFX BLACK EDITION.Благодаря преварително!
      • от vELiNiO
        Здравейте! Продавам части, останали ми от стар компютър и ъпгрейд на настоящия ми. Ето ги и тях:

Дънна платка Gigabyte GA-8SG667 rev 1.0 - 5лв. - има няколко издути кондензатора, неработеща е, затова и цената е такава. Пали, но не изкарва образ.

Кутия Super Power - 15лв. - задната планка на дъното е заварена за кутията. Би могла да се махне и да се сложи друга, но не съм я махал.

Процесор Intel Pentium IV 1.8GHz - 15лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Процесор Intel Pentium E5500 2.8GHz - 20лв. - получавате го с охладителя и радиатора му.

Видео карта Radeon 9000 Pro - 10лв.

Мрежова карта - 5лв.

RAM памет Kingston 2GB DDR3 1333MHz - 15лв.

RAM памет hynix 2x1GB DDR 400MHz - 40лв. за двете

Захранване CODEGEN 300W - 15лв.

Захранване MaxUs PM-230W - 15лв.

Монитор LG Flatron - 20лв.

С изключение на дъното, останалите компоненти се предлагат като работещи. Давам 1-2 дена moneyback, така че ако има някакъв проблем, мога да Ви върна парите.

От София съм, но за страната мога да ги пратя и с куриер. За повече информация и връзка с мен използвайте съобщенията в сайта.
      • от kakato10
        Здравейте, можете ли да ми препоръчате нов монитор до 400 лева. Задължително да е IPS с FullHD резолюция, и за предпочитане са магазините на sky и vario. Вероятно ще закупя два за dual monitor setup, като идеята е да се ползва от програмист, архитект (т.е. за CAD системи) също така ще се ползват и за гейминг.
        Благодаря предварително!
      • от Leo123
        Добър ден ! Реших се най-накрая да си взема нов лаптоп . Лаптопа ще се ползва главно за игри ,  не до там толкова  натоварващи(CS Go , Fifa 17 , FM 17 , COD и др.) , но ако реша да играя такава бих искал лаптопа да може да се справи . Мисля да го ползвам поне 4/5 години ( дано да имам този късмет и да издържи ) . Бюджетът е около 3 000лв. и съм се решил да е 17.3 инча , а не като сегашния ми 15'' . Ето ги и моделите на които съм се спрял  :
        1. https://laptop.bg/archive/laptops-acer-Predator_17_G5_793-acer_predator_17_g5_793_NH_Q1HEX_02
        2. https://laptop.bg/laptops-acer-Aspire_V17_Nitro-acer_aspire_v17_nitro_vn7793g_NHQ26EX007?gclid=CODO_PCwttYCFRMTGwodAOcI1w
        3. http://www.pcstore.bg/bg/laptop-asus-fx753ve-gc093.html?dsa=laptop&gclid=EAIaIQobChMIjb2nxrG21gIVDmYbCh2tcAoNEAAYAiAAEgK23vD_BwE
        Това са моделите на които аз съм се спрял . Тъй като не съм много напред в нещата бих искал да ми кажете стават ли и кой от тях е най-добре ? Тъй като това доста пари , бих искал да взема възможно най-добрия вариант в рамките на този бюджет . Също така бих искал да ме посъветвате от кой сайт е най-добре да се поръча ? Благодаря предварително за отделеното внимание 
    • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.