Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

WeAre Burro    0

Здавейте на всички. От няколко дни съм се заел да избирам части за първата си конфигурация. Колкото и да го мисля не ми изглежда че ще го докарам сам за това бих искал да попитам специалистите. Имам 2000 за тази машина, тя е ориентирана за по-изискващите игри. Искам да включва GTX 980 който съм го намерил за 900 лв. и процесор поне от нивото на 4790. Вече съм се снабдил с монитор. Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Roujin Z    5851

http://nikem-bg.net/cart/51394p1r50309p1r52421p1r48235p1r55343p1r55270p1rf.html

Това ли искаш? Все пак е добре да се знае колко е дълга видеокартата?

bce5fa127743be25.jpg

Редактирано от Roujin Z (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    WeAre Burro    0

VC, Gigabyte N980WF3OC-4GD, GTX980, 4GB GDDR5, 256bit, PCI-E 3.0 това е модела, все още не ми е в ръцете но колкото се порових сам успях да намерия тези размери -  L=312mm, W=129mm, H=43mm

Редактирано от WeAre Burro (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    WeAre Burro    0

Благодаря за предложението, в последните дни намерих време да се потърся ревюта на отделните компоненти и изникнаха няколко въпроси.

Това 500 ватово захранване достатъчно ли е? На модела на картите пише че се изисква 600 вата. Относно кутията, гледах ревю и до колкото ми стана ясно там кадето сочи стрелката не може да се премахне, само кутията отдолу. Също така исках да питам дали тези 2 вградени вентиралоти за дажедни и дали могат да се махат. Аз нямам проблем да сменя поне единия с нещо по сериозно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове
    Agentpat™    3462
    на 21.12.2015 г. at 23:34, WeAre Burro написа:

Здавейте на всички. От няколко дни съм се заел да избирам части за първата си конфигурация. Колкото и да го мисля не ми изглежда че ще го докарам сам за това бих искал да попитам специалистите. Имам 2000 за тази машина, тя е ориентирана за по-изискващите игри. Искам да включва GTX 980 който съм го намерил за 900 лв. и процесор поне от нивото на 4790. Вече съм се снабдил с монитор. Благодаря предварително.

Не си заслужава 980 за такива пари. По-добре си вземи една 970, която след добър клок се изравнява с 980. Ако имаш (и ти се дават бол пари) картата, която си заслужава е 980 ti, но тя вече стъпва доста.

Аз, лично, ще изчакам новите Pascal-и.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
    Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.