Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

Понеже много спориме с една приятелка за това коя от двете мацки е по-хубава, искам да питам безпистрастни хора. 1 -  https://www.youtube.com/watch?v=z0rwAWz7K0o    2 - https://www.youtube.com/watch?v=Pzb4Dl0PfDQ

Първата е певицата Вера Брежнева, а втората е Мерилин Монро.
Кажете коя!

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 8 минути, Elaine написа:

Понеже много спориме с една приятелка за това коя от двете мацки е по-хубава, искам да питам безпистрастни хора. 1 -  https://www.youtube.com/watch?v=z0rwAWz7K0o    2 - https://www.youtube.com/watch?v=Pzb4Dl0PfDQ

Първата е певицата Вера Брежнева, а втората е Мерилин Монро.
Кажете коя!

Без изобщо да знам коя е Вера Брежнева бих заложил за нея като по красива. Мерилин Монро изобщо няма как да се определи като "хубава мацка"! Доста е била пухкава милата.

п.п. Мале сега я погледнах коя е и заявявам че е способна да ми разбие семейния живот. Трябва само да се направи брюнетка ама това е дреболия.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сложила съм линкове в темата, с видеоклипове с двете жени.
Моля, гледайте ги преди да пишете! 
Кратки са.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Очевидно не осъзнаваш, че няма как да получиш безпристрастни мнения. Самият акт на даване на оценка е вид предпочитание и не може да бъде възможен, ако човек не е пристрастен към определен модел за красота. А моделите за красота се променят през различните епохи и дори днес са различни в различните култури. Днес модел за красота в Европа и Америка са жените с атлетични фигури, на ръба на анорексията. За предпочитане е да са руси. Но е имало времена, когато чевренокосите са били еталон за красота. Или пък пищните форми - било е знак, че не страдат от недояждане в онези бедни и гладни времена. Но ако се отместим малко по на Изток, ще установим, че по-пищните жени продължават да бъдат предпочитани. Дори има места, където красотата на жената се оценява по дължината на врата й или пък по изпъкналостта и широтата на дупето й! Въобще, малко месарски ми идва въпроса ти - кой салам, според вас, е по-вкусен, гледайки опаковката му? Ами, докато не го вкусим, няма как да разберем бре, рожбе!:D

преди 7 часа, BMW Маниак написа:

Без изобщо да знам коя е Вера Брежнева бих заложил за нея като по красива. Мерилин Монро изобщо няма как да се определи като "хубава мацка"! Доста е била пухкава милата.

Е, щом Мерелин ти идва пухкава, направо да не отваряме приказка за моделите на Рембранд! Пред тях Мерелин е като анорексичка! 

Редактирано от мо_хи_ни (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, мо_хи_ни написа:

жените с атлетични фигури, на ръба на анорексията

Нещо не се вързват едното с другото:min07:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, мо_хи_ни написа:

Ами, докато не го вкусим, няма как да разберем бре, рожбе!:D

Е, щом Мерелин ти идва пухкава, направо да не отваряме приказка за моделите на Рембранд! Пред тях Мерелин е като анорексичка! 

Проба-грешка, за ваше съжаление при "саламите" е така.

Солидарността ти към Монро е разбираема особено ако сте в една категория. Но за всеки влак си има пътници е казал народа с и темата го потвърждава.

Явно проблема е пак в моя телевизор!

Поздрави Кака и отново с обоснован отговор се включи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разликата в килограмите между двете не е толкова голяма, колкото някои се опитват да я изкарат.
И въпросът ми не е за тялото и коя има го-големи цици или по-манекенско тяло, а коя е по-красива, най -вече в ЛИЦЕТО.
Може би трябваше да поясня още в началото.

marilyn christmas.jpg

VeraBrejneva.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Определено Мерилин, е по-чаровна и по-харизматична.
Има много красиви жени, може би много по-съвършени от Мерилин, но не всяка красавица има нейният чар, сексапил и харизма.
Определено тези неща липсват в Брежнева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двете са хубави по своему..И мохито това е безпристрастно мнение..Едната има сексапил,другата е секс хиена...Съвсем безпристрастно всяка за времето си е била хубава..Затова е казано,че всеки влак си има пътник...Моя вкус е различен ,затова мнението е такова:D..Жени все си питат,коя е по-гиздава:D....

Един път попитайте,коя е по-умна,или стойностна...Красотата мили мой е временно евление и не се крие,във визията или сексапилните и гащи на женътъ:wink12:...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 22/12/2015 at 1:29, Elaine написа:

Понеже много спориме с една приятелка за това коя от двете мацки е по-хубава, искам да питам безпистрастни хора. 
Кажете коя!

Ще ти отговоря по различни начини.
Ако бях на 20 години и си търсех временно гадже, тогава стават и двете.
Ако си търсех булка когато бях на 23 години, тогава Марилин става, защото с другата няма да се разбираме за дълго.
Ако ми дадат (голи ) восъчни статуи и на двете, такиви каквито са били на по 20 години и ми кажат да ги коригирам така че да ми харесат. Тогава ще ми е по-лесно с Марилин да я пооправя да се доближи към моите представи за "съвършенство". Просто морфологията на другата е доста далече от добрите пропорции на кокали и мускулна маса, а в лицето е много зле от към женственост.
Ако трябва да подарявам сперма за изкуствено осеменяване по избор само на една от двете, тогава ще предпочета Вера да си роди хлапе от мен, защото ще е с по-устойчива психика , ако се е метнало на майка му.
Ако ми трябва секретарка без мераци да си лягам нея, си избирам Вера та да ми завиждат заблудените по сегашните модни тенденции.
Ако ми трябва продавачка в магазин ще предпочета Вера, понеже ще будалка по-успешно клиентелата и ще продава повече от стоките.

Та така, красотата е много относителна работа.
Много по-важна е вътрешната красота, ако става въпрос за продължително живеене с мацка. 
Правилният начин на избиране би трябвало да е този, при който не се правят компромиси с характера на дамата. Защото красиви има достатъчно, но не всички от тях са добри.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Белгиеца написа:

Ако трябва да подарявам сперма за изкуствено осеменяване по избор само на една от двете, тогава ще предпочета Вера да си роди хлапе от мен, защото ще е с по-устойчива психика , ако се е метнало на майка му.

:offtopic_s:Умряла тя ти да и подаряваш. На тебе може и да ти се подарява ама на нея едва ли ще и е да се спре на теб като биологичен баща. Дръж там белгийката и не я показвай тука против уроки че изтървеш ли я и нея ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, BMW Маниак написа:

Умряла се тя ти да и подаряваш. На тебе може и да ти се подарява ама на нея едва ли ще и е да се спре на теб като биологичен баща. Дръж там белгийката и не я показвай тука против уроки че изтървеш ли я и нея ...

Аз като пуснах тема да си показваме хлапетата, вие не издържахте от завист какво съвършено сладурче съм направил и за по-малко от 24 часа глобалният я затвори, че иначе трябваше да ви раздава наказания.
Така ли беше ?

----------------------

Сещам се за още един отговор по темата.
Ако искам да ме клонират, от една моя клетка да създадат мое копие.
Тогава ще избера Марилин да износи плода и да го отгледа, защото е много по-подходяща за нежна и добра майка. Няма да е лоша към  клонинга ми.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Белгиеца написа:

Аз като пуснах тема да си показваме хлапетата, вие не издържахте от завист какво съвършено сладурче съм направил и за по-малко от 24 часа глобалният я затвори, че иначе трябваше да ви раздава наказания.
Така ли беше ?

----------------------

Сещам се за още един отговор по темата.
Ако искам да ме клонират, от една моя клетка да създадат мое копие.
Тогава ще избера Марилин да износи плода и да го отгледа, защото е много по-подходяща за нежна и добра майка. Няма да е лоша към  клонинга ми.

:offtopic_s:Ти почна като онази приказка с гаргата де нейното е най хубавото.  За каква завист ми говориш ? Ти нещо да не се опитваш да ми намекваш че ти завиждам ? Демек невероятно семе за разплод си изкарал ! Ох бошке ...  То е хубаво човек да се самозалъгва ама чак пък толкова. Аз веднага ти отговорих по темата тогава но решенията да се остави или не една тема не ги вземам аз. Имало е някаква причина но едва ли е било заради убавото ти семе.

Ти да не си си въобразил че някой се интересува от семето ти за разплод ?

Ама как си запознат с битието и житието на Мерилин !!! Тя милата ...

п.п. Кажи кога ще си показваме жените?  Нещо много я криеш тая твоята красавица!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, BMW Маниак написа:

:offtopic_s:Ти почна като онази приказка с гаргата де нейното е най хубавото.

Ама как си запознат с битието и житието на Мерилин !!! 

Еми това лято го снимах как кара колело, той искаше. Оказа се после че има доста сполучливи кадри. Ако отворим една тема и сложим в нея една снимка на моят син и една снимка ( от профи фото при теб) на последното ти дете и питаме кое дете биха предпочели да осиновят бездетни родители. Ама даваме право на глас и на бабите и дядовците, щото и те ще трябва да ги гледат поне по малко и да ги показват пред хората.
Според теб какъв ще е резултатът в процентно отношение, колко процента ще са пожелали да осиновят твоето дете ?
Даже и не съм го виждал как изглежда, браузърът ми не показва снимикте и понякога виждам просто бели празни мнения. Но ако видя линк ще кликна да скивам снимка.

А за Мерилин просто показваха един биографичен филм по телевизията, все пак Кенеди я е гушкал, та не е коя да е. Нещо депресия я е било ловила, пушила била трева и не знам какво си и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Белгиеца написа:

Според теб какъв ще е резултатът в процентно отношение, колко процента ще са пожелали да осиновят твоето дете ?
Даже и не съм го виждал как изглежда, браузърът ми не показва снимикте и понякога виждам просто бели празни мнения. Но ако видя линк ще кликна да скивам снимка.

Нямаш никакви грижи. Но последното ми дете (дъщеря ми) е на 5 месеца. Правим анкетата ама дай и в анкетата да включим и майките им. Ще се допитаме до ергените коя биха предпочели. Навит ли си?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

О, ама с бебе няма да са от една категория. Няма да стане добре.
А и за булките не знам с какво разполагаш сега, на моята заплатата е по 8000 лв на месец, твоята ако няма лични доходи, няма да е честно съревнованието. А и моята знае български и Белгия е по-близо до България. Ако някой си вземе булка от караибите, колко пари ще има да харчи после цял живот за самолетни билети, къде ще му езлезе сметката да се набутва така яко. Пък и не се знае дали има българско посолство там където си на другия край на света. Разправията с легализации на документи ще е едно ходене по мъките, не ти е работа. Какво образование има твоята, гимназия завършила ли е поне ? Щото моята има цяла колекция от дипломи горката. Виж, тука може да послъжеме малко, да го изкараме че някоя от дипломите на моята уж е на твоята, объркали сме се "неволно" разбираш ли.
Абе ти момчета не знаеш ли да правиш ?
Преди момиченце показва, сега пак си направил женско.
По нашите български земи е по-голяма гордост мъжко дете да ти се роди.
Брат ми само въздишаше горкият че неговото е момиче, даже се беше изпуснал пред дъщеря му един път ( тя беше май 10 клас тогава) че бил предпочитал да има наследник. Та баба й после не могла да я укроти че ревала като магаре дъщеря му, решила че баща й не я обича.
Абе ти сега викаш че памперси сменяш, така ли стана ?
Трябва ти пусна едно видео, от тия дето ги правех да ги пращам в София като моя беше на годинка и нещо, да скиваш как лапкаше по една лъжичка за мама, една лъжичка за татко. Ама гледай да не скива твоята видеото, че после май ще си търси съпруг от Белгия, като те смени. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Белгиеца написа:

О, ама с бебе няма да са от една категория. Няма да стане добре.
А и за булките не знам с какво разполагаш сега, на моята заплатата е по 8000 лв на месец, твоята ако няма лични доходи, няма да е честно съревнованието. А и моята знае български и Белгия е по-близо до България. Ако някой си вземе булка от караибите, колко пари ще има да харчи после цял живот за самолетни билети, къде ще му езлезе сметката да се набутва така яко. Пък и не се знае дали има българско посолство там където си на другия край на света. Разправията с легализации на документи ще е едно ходене по мъките, не ти е работа. Какво образование има твоята, гимназия завършила ли е поне ? Щото моята има цяла колекция от дипломи горката. Виж, тука може да послъжеме малко, да го изкараме че някоя от дипломите на моята уж е на твоята, объркали сме се "неволно" разбираш ли.
Абе ти момчета не знаеш ли да правиш ?
Преди момиченце показва, сега пак си направил женско.
По нашите български земи е по-голяма гордост мъжко дете да ти се роди.
Брат ми само въздишаше горкият че неговото е момиче, даже се беше изпуснал пред дъщеря му един път ( тя беше май 10 клас тогава) че бил предпочитал да има наследник. Та баба й после не могла да я укроти че ревала като магаре дъщеря му, решила че баща й не я обича.
Абе ти сега викаш че памперси сменяш, така ли стана ?
Трябва ти пусна едно видео, от тия дето ги правех да ги пращам в София като моя беше на годинка и нещо, да скиваш как лапкаше по една лъжичка за мама, една лъжичка за татко. Ама гледай да не скива твоята видеото, че после май ще си търси съпруг от Белгия, като те смени. 

:offtopic_s:Направо те чета и се успокоявам. Определено с навлизането ти в критическата (третата възраст) положението ти в Белгия е станало много по зле от колкото беше преди години. Сега няма да ползвам клишета и да те пращам по психолози но едва ли ще съм единствения де ти го е казал.

Къде прати темата ! От коя по красива в семе за разплод, децата много убави излизали от твоето семе,  ... че белгийската неземна красота вземала по 8К лева и имала куп дипломи. (това извинявай някакъв стандарт ли е там за дипломирани жени че и друга потребителка от там дипломирана и пишеща тук и тя вземала по 8к на месец ? Преживявате някак си, какво да ви кажа.) И накрая дали съм можел да правя момчета!!! Ни в клин ни в ръкав. Като  чета брат ти каква простотия е казал не се учудвам че баща ви се е провалил като родител с двамца ви. Мислех те само теб за отхвърлен.  Господ му пратил мъжки ама ...

Ще бъда напълно откровен с теб но ти си много зле ако си разделяш децата на момичета и момчета! Ми от 5 опита имам 2 момчета не знам дали е добре ти ще кажеш като специалист с хубаво семе. Да и се чудя на тая с дипломите как не ти е народила куп деца и да остави толкова добро семе да иде в небитието! Виждам че те боли да заминава в канала и искаш да го подаряваш ама нещо не се забелязва наплив от желаещи дами.

Така стана да, сменям памперси и още много и много дейности правя.

Значи отново няма да ни покажеш тая неземна красота де се е пръкнала по Белгия и още се проклина кой дявол я е пратил да учи навремето в България. Това ли да разбирам от написаното ?

Моята не я мисли какво видео ще скива и от къде ще си търси съпруг. Ама ти вече като белгиец ли почна да се припознаваш, извинети ? Пази боже! Тая Белгия май зле влияе на нашенците кога се установят там. Омагьосана земя ще излезе.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерилин е класа, скъпи Дами и  Господа, тя освен ,че е красива, е била забавна, одухотворена по нейния си начин , в нея има Нещо.Нарича се КЛАСА

А Вера е просто красива

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...
преди 8 минути, BMW Маниак написа:

Темата не е завладяваща. Та за това.

Аха, щото другите в този раздел са супер завладяващи, скъсах се да ги чета.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 30.12.2015 г. в 19:39, vivilon написа:

Мерилин е класа, скъпи Дами и  Господа, тя освен ,че е красива, е била забавна, одухотворена по нейния си начин , в нея има Нещо.Нарича се КЛАСА

А Вера е просто красива

Напротив. Вера е мнооого по-красива. Монро, лека ѝ пръст, прилича на пуделче и толкоз:) Кво толкова кат се е шибала с братята Кенеди – това има в Америка, това оправят:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, karadzha написа:

Монро, лека ѝ пръст, прилича на пуделче и толкоз:)

По същия начин някой може да каже, че Брежнева прилича на мишка в сурата и толкоз. :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване