Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 48 минути, Elaine написа:

Няма как жена 1.66 (реален ръст, в много достоверни американски сайтове го пише) да тежи 65 килограма и да не Шиши в женски вариант.
Това е същото като мъж 1.80 да тежи 80 кила. Дори за мъж е закръглен, а жена със същите ръст и тегло е направо топка.

Не знам, но преди години някъде бях прочел, че е повишила теглото си поради депресия.

tumblr_inline_myhs2vzAil1rmvtyk.jpg.316bf22dbb9e982c5fd33ee2007e3826.jpg

article-0-0002D8B1000001F4-635_224x555.jpg.969bb0365a7d8a5f10e05c4822f0ac8e.jpg

Поне на тези снимки не виждам наднормено тегло. За мен си остава красавица отвсякъде. :)

преди 19 минути, Yvan Sergeev написа:

да ама тея кила са на правилно място в циците и дупето

а мерилин е като трупче 

'Баси дупето, прилича на тюФлек, ама и не само прилича.......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 7 часа, _слънце_ написа:

Аз само съм чувал, че била голяма палавница. :)  Но вервам, че го е правила не да се издигне, а от добро сърце.:clown:

От добро сърце, та докъдето стигне – все отнякъде требе да се почне:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Elaine написа:

Бионсе, Риана и Дженифър Лопес са поне 5 кила над Мерилин, ама се водят секссимволи и никой не ги обсъжда, а?

Еми не са пудри като тая трътла Монро, наблягат на естественото изглежда:)

преди 3 часа, Elaine написа:

Има една жена за Брежнева, може да е с хомо наклонности.
Иначе да, жените още от първи клас са по-умни :) и са естетически същества, та затова са за Мерилин.

С хомонаклонности може да си и ти. А иначе с тоя женски сексизъм мъж няма да завъртиш, освен ако не е някой мноо закъсал мухъл. Пък естетиката ви на жените много явно издиша.

П.П. Пуснахме тема специално за вас жените – "Кой мачок е по-готин" – там може да покажете естетика и вкус, ама нещо никви ви нема:D То не че се очаква нещо друго, ама...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, karadzha написа:

Еми не са пудри като тая трътла Монро, наблягат на естественото изглежда:)

.....

'Ич не са пудри. Или 'щото днес си се въртят стереотипите а гъз, а цица, а кОбица - а и без тях можело, когато 'щото нали знаете, че само с мечти, идеали разни такива, не се живее. Ама си трябва и плътското удоволствие, което или го търсиш на магистралата, или си я търсиш у близката бакалия, 'дето си купува кашкавал и сирене на закуска, че нема паре за друго. Така, че няма пари, няма all inclusive мацки - една такава идеална, баш цицка.

Само си чешете езиците, мили Господа, нищо повече. И колкото и да оплювате някого, то ще си е за ваше здраве. ;)

Трътлата Мерилин си е много яка п*чка даже.

Между другото, в другата тема, мъжете гласува в тази анкета, може да описвате там мъжката красота, че като ви гледам вкусовете явно толкова си можете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, _слънце_ написа:

И кво му е на чуека?

Не е президент на САЩ, иначе си е симпатяга, ма дали е красив да кажат "естетките":)

преди 33 минути, Agamirion написа:

Трътлата Мерилин си е много яка п*чка даже.

Между другото, в другата тема, мъжете гласува в тази анкета, може да описвате там мъжката красота, че като ви гледам вкусовете явно толкова си можете.

Мерилин е била нещо, преди да се пропие. Като ти гледам вкуса, явно си жена, ма те е срам да си признаеш:) Или се определи каква си, да няма грешки:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, karadzha написа:

Не е президент на САЩ, иначе си е симпатяга, ма дали е красив да кажат "естетките":)

Ми то тва е да си симпатяга- и да одъртееш, и да надебелееш, пак ш'си си симпатяга. Ко си бил само красив, след тва ставаш само... дърт и дебел.

Горе долу така седят и нещата с двете дами- едната печели повече симпатии, въпреки че е значително по- пухкава. Защото има чар. Другата е безлична.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, karadzha написа:

Мерилин е била нещо, преди да се пропие. Като ти гледам вкуса, явно си жена, ма те е срам да си признаеш:) Или се определи каква си, да няма грешки:wink12:

Мда. Днес за да оцениш жена като Мерилин, трябва да си или жена, или да си гей. Мъж да си, ама да си фантазираш за подобни на Брежнева. WTF, брат !

Евала, отново. Доказахте, че го осмисляте с долната си глава.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, _слънце_ написа:

Горе долу така седят и нещата с двете дами- едната печели повече симпатии, въпреки че е значително по- пухкава. Защото има чар. Другата е безлична.

При жените печели, щото завиждат на по-красивата:) Верка никак не е безлична.

преди 6 минути, Agamirion написа:

Ти освен за долни глави за друго не можеш ли да мислиш?:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Agamirion написа:

Те това го знаят. Просто не обичат да им се казва.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, karadzha написа:

Ти освен за долни глави за друго не можеш ли да мислиш?:D

Не, ама ви гледам сеира на повечето тук, и мога да кажа че няма прогрес при мъжката аудитория - клони към свинщина.

преди 8 минути, bornofash написа:

Те това го знаят. Просто не обичат да им се казва.

Не обичат критика, 'щото оцапаха дисплея на монитора, с мокрите си сънища за тази полу-чалгарка Брежнева.

И те ми говорят за класа, с тиксо по циците на някаква си там, която дори повечето не я знаят, включително и аз. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

Кви цици бе? Дженифър Лопес няма цици.

jennifer-lopez-jlo-without-makeup-jennif

Стига си смукал от пръстите си.

Мерилин има много по-голям бюст от Лопес и Бионсе.

офффф моля ти се пак ми даваш за пример жени от средната класа  по красота

но които са пак една идея  по- хубави от мерилин и се мъчиш да им изнамериш най не фотогеничните снимки което е доказателство че жените не разбирате от женска красота

в последните 20 години  70 % от жените във  възраст до 40 години  са по- хубави от мерилин . след модата с бухналите прически като пудели 

да бионсе  може и да е по зле  от мерилин но само в лицето в останалата част са на кантар

но виж дженифър е по хубава след 30 годишна възраст

може и да си промениш мнението

яко са и големи на монро

http://imgur.com/0oasplw

и на лопес са малки

http://photobucket.com/gallery/user/Adrianagirl/media/bWVkaWFJZDo3MzQ0OTIwNA==/?ref=

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки трезво мислещ човек е наясно ,че Монро е така популярна, защото е нещо, като пионер за времето си в областта на еротиката и сексуалността. Отделно се набива в очите на хората ,като метреса на Кенеди. В днешно време летвата е много по-завишена и с ръст 162 та дори и 165 за висша мода и дума не може да става. Отпуснатите ѝ бедра и задник изобщо няма да ги коментирам. 

Ние в този форум далеч не сме първите ,които силно оспорват "легендарната красота" на Монро. Очевадно е ,че тя е с дебели и къси крака: 
dfbfdb.jpg.dcc18984c28cd3be2d528436c125005b.jpg

Снимката разбира се е шеговита, но тя самата е била наясно ,че краката ѝ са къси. Забележете ,как на повечето снимки позира с изпънато стъпало ,това дава илюзия за по-дълга подбедрена кост:
596f2fdb9741b_.jpg.1fb02fe739f2cb984ce22b4f90b8697f.jpg

Колкото до простотиите ,че Брежнева била курва ,защото родила на 19-20 това са тотални глупости. В нормалните страни ,където хората създават деца се счита за напълно нормално, завършила ,пълнолетна млада дама да има дете. Даже заслужава респект ,че е подсигурила на децата си достоен живот. В крайна сметка една саможива курва би абортирала. 

Ако става дума за курви ,определено ситуацията при Монро не е много по-розова. Просто една саможива ,и психически нестабилна метреса ,която на края се самоубива. 

По чии стандарти една омъжена жена, отглеждаща достойно децата си дъщери е курва? Тя има доста лични професионални успехи ,като ,актриса ,певица ,посланик в ООН и не е по-долна от една метреса живяла цял живот са собствения си гъз ,а на края отнела долния си живот. 

Излиза ,че семейна жена с деца е курва понеже е родила на 19, пък метреса занимаваща се с женени мъже и не създала нищо през живота си ,освен фантазии за чикиджиите през 50-те е светица. 

bin.jpg.4167912eb10a34084057f55cc7f80189.jpg

Както и да е ,темата все пак не е "коя е по-голяма светица" ,а коя е по-красива. От към тяло мисля че всичко е ясно ,всеки предпочита дългокрака млада дама със стегнато тяло ,пред късокрака тип крийпър с отпуснат задник. От към тяло Брежнева превъзхожда категорично Монро. Може някои да харесват Монро в лице ,но в лицето не е заложена повече от 25% от женската красота. 
fh.jpg.face9af0fbf082cb8a6e49447bcd5e41.jpg 72015103378342.jpg.bd698734bcabc409c3d8e141eba1d527.jpg

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Всеки трезво мислещ човек е наясно ,че Монро е така популярна, защото е нещо, като пионер за времето си в областта на еротиката и сексуалността. Отделно се набива в очите на хората ,като метреса на Кенеди. В днешно време летвата е много по-завишена и с ръст 162 та дори и 165 за висша мода и дума не може да става. Отпуснатите ѝ бедра и задник изобщо няма да ги коментирам. 

Ние в този форум далеч не сме първите ,които силно оспорват "легендарната красота" на Монро. Очевадно е ,че тя е с дебели и къси крака: 

Снимката разбира се е шеговита, но тя самата е била наясно ,че краката ѝ са къси. Забележете ,как на повечето снимки позира с изпънато стъпало ,това дава илюзия за по-дълга подбедрена кост: 

Както и да е ,темата все пак не е "коя е по-голяма светица" ,а коя е по-красива. От към тяло мисля че всичко е ясно ,всеки предпочита дългокрака млада дама със стегнато тяло ,пред късокрака тип крийпър с отпуснат задник. От към тяло Брежнева превъзхожда категорично Монро. Може някои да харесват Монро в лице ,но в лицето не е заложена повече от 25% от женската красота. 

Няма значение коя, с кого какво е правила, или пък най-малко защо го е правила и така нататък. "Славата" не я създава мъжа на жената, а обратното. Искам първо да се извиня на жените, че 87% от тях за мен са курви. Не, не съм бил с толкова много жени, че да го твърдя от личен опит, но те си знаят защо. Извинявам се, отново, защото думата "курва", е много тежка дума. Това беше помежду другото.

За мен лично твоето мнение си е чисто чешене на език, както на много други, защото мерило за красота няма.

Мъжете се водим по даден стереотип към определени тип/ове жена и няма как да даваме "безпристрастно" мнение по темата, същото се отнася и за мен. Но да кажеш, че една жена е грозна в определен период от време, в което тя е била болна, депресирана или просто анорексична, е простотия на простотията. Няма субективно мнение до сега по темата, тъй като жената във времето си е била слаба и после е напълняла драстично, или обратно.

Нека дам за пример, една също толкова сексапилна дама за мен, в зависимост от времето си определяща я за сексимвол. Рене Зелуегър, прилагам и две снимки да се види понагледно за какво става на въпрос:

c3af6d445457513ab0eb59d7ff223bae--weight-loss-diets-weight-loss-products.jpg.b7766df327b4f242d554bb5cfa5d9da9.jpg

Renee13.jpg.8fa3531c27c87ecf82d50d50c029c894.jpg

Повярвай ми, аз също предпочитам да не коментирам наднорменото й тегло, защото все пак тя лично си избира каква да бъде и каква не, без значение дали се харесва на зрителя, или на когото и да било другиго. Забележи сега нейните "изпънати" стъпала, което може и да твърди, че просто високия подиум изисква високи токове, или може и ти да си прав. Но ако погледнеш и на другите актриси снимките, там ще забележиш и на 99% изпънатите стъпала. А за висшата мода, която вмъкна в контекста, се има предвид коренно различен тип жени, които най-малко търсят основно височина, но и размери и ширини. Нямат значение тези неща, защото който търси - намира. 

Мерилин не само е знаела, че има къси крака, но е знаела, че е имала и наднормено тегло по някое си време, но това не я е спряло да се снима. Напротив. Нейният чар си е бил на мястото си. И чарът не се състои само от нежни ласки през обектива на камерата, защото самият лик на жената оставя споменът за нейното съществуване във времето си. Аз съм сигурен, че щяхте да кажете, че е имало време в което тя била вече стара и грозна, сбръчкана бабичка, ако тя не бе умряла толкова рано заради оргите, които са спретвали Кенеди, от алкохола или от самоубийството си.

И все пак Мерилин, ще си остане Мерилин, колкото и да не им харесва на някои хора в тази анкета, защото Брежнева е "полу-клонинг" на нашите чалгарки, с високо изкуствен тен и какво ли още не. Темата е обширна от тук, та чак до Небето и да сравняваш Марс и Венера, е просто абсурдно, метафорично казано. 

Мисълта ми е, нека си гласуват хората в анкетата, пък нашите "безпристрастни" мнения да си ги запазим за нас. :)

Но всеки има право на мнение и който иска може да "изпъква" стъпалата на Мерилин. Всеки има право, аз просто дадох мнение. 

Опс, не исках да кажа " стъпалата", ами грозните й "недостатъци" за вас, уважаеми Господа !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен абсурдна темата отива и право в стереотипите... на едната подбедрицата, на другата подбедрицата...

Никога не съм разбирал как някой може с всичкия си да говори и мисли по този начин...

:blackeye:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Agamirion написа:

Няма значение коя, с кого какво е правила, или пък най-малко защо го е правила и така нататък. "Славата" не я създава мъжа на жената, а обратното. Искам първо да се извиня на жените, че 87% от тях за мен са курви. Не, не съм бил с толкова много жени, че да го твърдя от личен опит, но те си знаят защо. Извинявам се, отново, защото думата "курва", е много тежка дума. Това беше помежду другото.

Би ли пояснил, какво означава според теб, понятието "курва",  и защо смяташ 87% от жените за такива?
На каква база правиш това обобщение?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз до последно си мислех, че това е форум и тука хората влизат да разпускат, ама се оказва, че някои от тях(няма да визирам никове, че ще стане още по-голяма гюрултията) са го взели за бойно поле и влизат в словесни войни по всяко време и по всяка тема.Нечие мнение лекинко да се различава от тяхното и са готови да те оглозгат със словестни захапки.Яростни препирни за 2 жени които никога не са се виждали, които самите те не са виждали на живо и които няма, и да видят.Вместо да разтягате локуми, кликнете 1 път да анкетата, дайте си мнението.Ако имате да допълните нещо напишете 2 реда в темата и ходете си намерете нещо за кекс, че явно липсата му ви се отразява зле като гледам.Лека вечер.

Редактирано от Pamlea (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерилин държи класацията до 1990 година щото в соца такива са били  платените жени  

а  девойките които са били с голи колена

родители те са им ги посинявали от бой

за да не ги показват.

като си говорим за убост те  го те

3a_8a59sh.jpg

00039480.jpg

и естетика

desislava_3.jpg

обаче в днешно време  е опасно щото и някои такива вaдят мъжки органи вместо женски .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Pamlea написа:

Аз до последно си мислех, че това е форум и тука хората влизат да разпускат, ама се оказва, че някои от тях(няма да визирам никове, че ще стане още по-голяма гюрултията) са го взели за бойно поле и влизат в словесни войни по всяко време и по всяка тема.Нечие мнение лекинко да се различава от тяхното и са готови да те оглозгат със словестни захапки.Яростни препирни за 2 жени които никога не са се виждали, които самите те не са виждали на живо и които няма, и да видят.Вместо да разтягате локуми, кликнете 1 път да анкетата, дайте си мнението.Ако имате да допълните нещо напишете 2 реда в темата и ходете си намерете нещо за кекс, че явно липсата му ви се отразява зле като гледам.Лека вечер.

Да, да. И въпреки, че беше с формулиран въпрос, а всъщност коя е по-красива в лицето - харизматична и така нататък, вие го обърнахте на пазар, което е присъщо за българина, с цигански манталитет. Не, не наричам никой циганин. Друго се има предвид, което не е по темата в момента, просто изказвам очебиещи факти. Аз когато си дадох мнението по отношение на лицевата красота, на една наистина синпатична жена, Мерилин, веднага бях нахалан от същата мъжка или човешка простотия, не знам как да го определя. И повечето тук, дори чрез обидни епитети, се опитаха да си пробутат мнението на другите, които гласуваха съвсем безпристрастно. Всъщност което е съвсем присъщо за по голяма част от потребители тук. СвинщинЯ от където и да погледнеш. Щях да кажа още нещо, но предвид раздела в който се намирам, е напълно безсмислено. Аз нищо друго в темата не видях, освен празни приказки, съчетано с голяма доза простотия, най вече от мъжката аудитория. Та, какво харесва една жена в един мъж, е по страшен въпрос ? - но това е друга тема. Аз слагам точка на тази тема.

'Айде лека вечер ! 

Btw, повечето гласували за Брежнева дори не знаят за какво става на въпрос в самата тема, но 'щото са заслепени от "красотата" на кака ви Верка......

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Agamirion написа:

Да, да. И въпреки, че беше с формулиран въпрос, а всъщност коя е по-красива в лицето - харизматична и така нататък, вие го обърнахте на пазар, което е присъщо за българина, с цигански манталитет. Не, не наричам никой циганин. Друго се има предвид, което не е по темата в момента, просто изказвам очебиещи факти. Аз когато си дадох мнението по отношение на лицевата красота, на една наистина синпатична жена, Мерилин, веднага бях нахалан от същата мъжка или човешка простотия, не знам как да го определя. И повечето тук, дори чрез обидни епитети, се опитаха да си пробутат мнението на другите, които гласуваха съвсем безпристрастно. Всъщност което е съвсем присъщо за по голяма част от потребители тук. СвинщинЯ от където и да погледнеш. Щях да кажа още нещо, но предвид раздела в който се намирам, е напълно безсмислено. Аз нищо друго в темата не видях, освен празни приказки, съчетано с голяма доза простотия, най вече от мъжката аудитория. Та, какво харесва една жена в един мъж, е по страшен въпрос ? - но това е друга тема. Аз слагам точка на тази тема.

'Айде лека вечер ! 

Btw, повечето гласували за Брежнева дори не знаят за какво става на въпрос в самата тема, но 'щото са заслепени от "красотата" на кака ви Верка......

"Да, да. И въпреки, че беше с формулиран въпрос, а всъщност коя е по-красива в лицето - харизматична и така нататък, вие го обърнахте на пазар, което е присъщо за българина, с цигански манталитет."

Мен това ме подсети за друго "кечество" на българина - да приписва свои негативни черти на останалите. Аз не разбирам ,какво просташко има в това ,което сме казали? Реално Монро в днешно време би била пълен аутсайдер от където искаш го гледай. Както се налага да се повтарям ,да тя е известна ,името ѝ е емблематично, защото е пионер в женската еротика по ония консервативни времена ,разбира се и за връзката ѝ с президента на една от най-влиятелните държави в света. Всичко това обаче не я прави, красива ,с хубаво лице ,тяло ,още по-малко за съвършенство може да иде реч. 

Хора безпристрастни се възмущават как може изобщо да съпоставиш Това с това:

Като видях темата мислех просто да гласувам и изобщо да не влизам в излишни спорове ,но точно дамите започнаха да обсъждат със по-злобни подмятания. Това че на тях не им е в природата да ги влече женската красота и се хвърлят за Монро само, защото името ѝ се е превърнало в бранд ,а не оценяват според реалните чисто физически данни на двете говори достатъчно. Просто Монро не може да стъпи на Вера от към тяло ,та ако щете да се на****те. В лице вече е по-различно ,някои харесват един тип физиономии ,други друг ,има хора дето не ги харесват и двете.

преди 2 часа, Yvan Sergeev написа:

мерилин държи класацията до 1990 година щото в соца такива са били  платените жени  

а  девойките които са били с голи колена

родители те са им ги посинявали от бой

за да не ги показват.

като си говорим за убост те  го те

и естетика

обаче в днешно време  е опасно щото и някои такива вaдят мъжки органи вместо женски .

Е ако тая изкуствена ,кривозъба ,изрусена циганка е красива ,аз съм папа Йоан Павел 2-ри. 

Ето я и нея преди да набие 2 апартамента пари в личния си тунинг: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:clown:   не ти ли харесва десислава с тутинг и без тунинг  не си иснски мъж 

без тунинг е сладка и чaровна a с тунинг е секси .

Брех таз изрусена циганка ... 

desislava_s.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, Yvan Sergeev написа:

не ти ли харесва десислава с тутинг и без тунинг  не си иснски мъж 

Тая е мощна като съветския съюз. Сергееф влез в час моля те!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване