Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 49 минути, Soviet Soldier написа:

.....

Аз никого не защитавам и не познавам лично ,че да говоря за морал. Видях че сте го избили в тая сфера и за това се обадих. Реално чисто ,като външност Вера ми харесва много повече ,а като характер едва ли някоя от двете е мой тип ,пък и нито съм президент ,нито съм милиардер. Ха ха : ) 

Какво се разбира под външност ? - да отговаря на въпроса на авторката ? 

b14f0fbaa79b8016083a7eb4007ff84e--marilyn-monroe-hairstyles-marylin-monroe.jpg.8ef5fe7039ab2fe13f96f77f110fa299.jpg

26056.jpg.15f2a57891fa9602e95d4ae5cb2cfbff.jpg

Аз лично в Вера не виждам нищо толкова красиво в лицето, най-малко пък сексапил. Има маймунско излъчване, нос като клюн. Кой знае колко фотошоп са изяли повечето снимки дето сте постнали всички тук, в защита на Верка. И това не са подбрани нарочно снимки където Вера е грозна, ами просто търсих лицева снимка и тя тази излезе. Много е красива, кърти миФки, горката. Толкова недостатъци има по нея, че не знам как въобще хората могат или най малко се опитват да ги сравняват. УжасТ.

преди 42 минути, Elaine написа:

....
Големи манипулатори сте тва мъжете, ех леле.

Тук грешиш.

..

Редактирано от Agamirion (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 17 минути, Soviet Soldier написа:

Ем доста си ми разказвала за нея преди ,та понаучих това-онова. Ха ха ,до тогава знаех ,само че е била любовница на Кенеди и е починала млада , нищо повече. 

Да бе, точно пък това никога не съм ти казвала, щото не отговаря на истината.:computer8:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Elaine написа:

Да бе, точно пък това никога не съм ти казвала, щото не отговаря на истината.:computer8:

Мда ,обаче си ми представяла и теориите ,които не подкрепяш, а реално са доста по-достоверни. Пробвай да пуснеш анкета "Мерилин Монро - светица или блудница" и ще видиш ,че и за това съм прав. 

Виж сега горния пост и поредната манипулация със снимки. Виждаш ли, защо се включих да пиша? 

marilyn_monroe_long_torso.jpg.b89f68f60f301f325e2ff7259461e30b.jpgBrezhneva_Maxim_04.jpg.ebf75bdfcaf628134d1dbb33554876f0.jpg

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 минути, Soviet Soldier написа:

Виж сега горния пост и поредната манипулация със снимки. Виждаш ли, защо се включих да пиша? 

marilyn_monroe_long_torso.jpg.b89f68f60f301f325e2ff7259461e30b.jpgBrezhneva_Maxim_04.jpg.ebf75bdfcaf628134d1dbb33554876f0.jpg

Виждам, че Мерилин е боса и без специално осветление(щото е на плажа), а Вера е на токчета и с осветление.

Манипулацийка ?... малка

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Яко сте на " Куката" , Яко !  :D

А това е храна за някои "видове" .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Elaine написа:

Виждам, че Мерилин е боса и без специално осветление(щото е на плажа), а Вера е на токчета и с осветление.

Манипулацийка ?... малка

Според мен Soviet Soldier иска да покаже с това сравнение, какво може да се постигне с манипулиране!Agamirion показа едната крайност, като фаворизира Мерилин, за сметка на Вера, докато войника ти показа другата крайност - където фаворизираната е Вера!

Лично аз от снимките на войника бих ти обърнал внимание на един детайл - чадъра в снимката с Мерилин.Виж докъде стига дръжката.Това лесно може да ти покаже ориентировъчно дължината на бедрото й!

Едно не разбирам досега! Защо се стига до обиди и сръдни, дори от твоя страна, при положение, че темата е отворена,за да си изкаже всеки мнението.До момента ясно се вижда какво е мнението на форума.Вера е по-красивата от двете ;-)

Смешно е да се сърдите и да давате доводи, как една била еди си каква, защото е родила млада, а мъжа й бил дърт.Добре де, а какво да се каже за другата, която се е омъжвала 3 пъти и това за 36 години житейски път!?

Ако трябва, лично аз да направя детайлна оценка на двете, и само на двете, то от пръстите на краката, та до косата, Вера категорично е по-красивата от двете!При Мерилин ми харесват повече само 2 неща - ушите и факта, че тя е брюнетка по рождение(времето като Норма Джийн)!За останалото бих предпочел категорично и без колебания чертите на лицето, косата и тялото на Вера!

Надявам се да не се разсърдиш, обидиш, цупиш и пр.!

на 7/17/2017 в 9:42, Agamirion написа:

Всяка жена е индивидулна сама по себе си. Някои жени като ги погледнеш, привличат я с дЪлгият крак, а добре заформеното дупе. Но не това е въпроса, просто защото Вера е стереотипът за идеология за "сексапилност" днес. Не и не. МоЙта жена е сравнително не толкова нежна, спрямо Вера, но съм сигурен, че е по близо до размерите на Мерилин. И съм сигурен, че от гласуващата мъжка аудитория тук ако легне до жена от типа на жена ми, той ще свърши, още преди всичко да е започнало, само ако дори я погледне. 

Или някой от тук гласуващите мъже смее да твърди, че жена му изглежда точно като госпожа Брежнева ? 'Айде стига. Всеки знае, че българинът се примирява да яде това, "евтиното", което му предлагат, защото такива като Брежнева могат да си ги пипат по дисплея на монитора си. Даже една част от гласуващите си нямат даже гадже, ама нали виртуално може да си ги оплюваме тук. Та, и как, по дяволите, ще я харесваме тая Мерилин, като си имаме подобни на Андрея, Галена, Преслава и разни такива подръжаващи на тях мазни сливи.  Е, да, ама те си "подхождат" с парите, поради и което се поддържат толкова  и со кифлЕнско "обаяние". 

Но както казах още в първите си постове мерило за красота няма и през времето идеал за жена се мени вече прекалено често, затова и не бива да сравняваме и Мерилин и Вера, най малко защото са от различна епоха и стереотипът за сексимвол на Мерилин не отговаря за този на "нашата" ера днес.

И никой никому не пробутва мнението си на другия какво да харесва, просто коментирахме въпросните две дами тук и коя е по-красива откъм лицеви черти, което пак е доста относително спрямо това, което ни се натяква от медиите днес. Всеки има право на мнение, но не и просто защото "ей това сочат медиите за сексапилността" - брюнетка, висока 175 см, с тяло на фотомодел, снимащ се за календар на созуки. 

Ама на който каквото му харесва, без значение височината, дължината на косата, или пък щръкналите цици на жените. 

А и трябва мъжът да се "хване" за нещо. За мен темата е прекалено обширна, по отношение "красотата" на една жена.

Ето такива "сексапилни" заслужавате, да ви бият на почивки.

FB_IMG_1500299773881.jpg.161a89facc02edfad96a5686636827ea.jpg

Тези "какички" нямат увиснали задници кли нещо от сорта на Мерилин. ;)

А и да знаете трябва да комуникирате на "техния" език, а именно да размислявате с нея кой протеин е по подходящ, защото иначе няма да ви върже.

Та, от такива "сексапилни" дами не от възбуда ще свършите, ами от страх. 

Никой не отрича, че всяка жена е индивидуална за себе си!Аз също съм на мнение, че при болшинството от дамите има една конкретна физическа черта, дето веднага те грабва.При една може да е косата, при другата да е усмивката, при трета да са очите, при четвърта ще е талията, при пета ще са краката и т.н. и т.н.

Много рядко е, и то само когато говорим за големи красавици, където почти всичко ти допада в нея.Ама такива са сигурно няма и 5% от дамите.

И тук пиша само за физическите черти, обаяние и красота!

В тази тема се коментират само Мерилин и Вера.И то само лицата им.Защо пишеш за сексапил? И най-важното, защо реши, че всеки намира Вера за сексапилна.Да, по-хубаво тяло има от Мерилин(мое мнение), но на мен например ми е леко кльощава.При този ръст би могла да хвърли едни 4-5 килца, които да се отразят доста добре с оглед на физиката й.Това разбира се си е мое мнение.Но пак подчертавам - авторката търси мнение за красотата в лицето на двете.

И още нещо.Добре е да разбереш, че ако имаш някаква хубава черта, това е добре(в случая височината на Вера).Обратното - зле е, ако го нямаш(случая при Мерилин)! Една дама, ако е дебела, може да остлабне, с годините да се разхубави, грима също може да помогне в известна степен, да подобри в по-голяма или по-малка степен нещо/а в тялото си...Обаче, ако една жена е ниска, каквото и да направи, тя винаги ще е ниска!В този смисъл да е висока една жена винаги е предимство.Погледнато от естетическа гледна точка. Височината създава допълнителна грациозност в дамата.Променя осанката й.Дрехите, ако щеш й стоят по-добре.

Колкото до снимката, дето си публикувал, ще ми е любопитно, какво ще е мнението на останалите мъже/момчета от форума за тези културистки и техният "сексапил".В друга тема разбира се!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

видях как някои дами са подбрали възможно най-кофти снимките ,които са намерили на Вера и в тоя дух реших да им покажа ,че така е най-лесно.

Aumi-то показа 2 снимки без грим и 3 професионални, и каза че не намира никакъв чар в тази Вера. А ти хвана най-грозните снимки на Мерилин, дето като ги потърсиш с Гугъл, той ги асоциира с думите: „no makeup“ и „was fat“, а на Вера си сложил две професионални и една НАРИСУВАНА в отговор.

Дразниш се, и се засягаш, и още как. И аз в момента се дразня, че се правите на агънца. Та дори Aumi-то не се оправдава толкова ентусиазирано, колкото вие, а уж е работа на жените да мрънкат.

А тоя над мене вика, че не може да разбере защо се дразнят, но не спря да повтаря едно и също за Вера и да се подхилва под мустак:

преди 1 час, StoqnS написа:

Едно не разбирам досега! Защо се стига до обиди и сръдни...

Вера е по-красивата от двете ;-)

Запознат ли си с моята приятелка Ирония?

Когато някой ви каже, че няма вече истински мъже, няма предвид само оскубаните вежди, но и нежния нрав, който не може да търпи на нищо.

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В тази тема се коментират само Мерилин и Вера.И то само лицата им.Защо пишеш за сексапил? И най-важното, защо реши, че всеки намира Вера за сексапилна.Да, по-хубаво тяло има от Мерилин(мое мнение), но на мен например ми е леко кльощава.При този ръст би могла да хвърли едни 4-5 килца, които да се отразят доста добре с оглед на физиката й.Това разбира се си е мое мнение.Но пак подчертавам - авторката търси мнение за красотата в лицето на двете.

И още нещо.Добре е да разбереш, че ако имаш някаква хубава черта, това е добре(в случая височината на Вера).Обратното - зле е, ако го нямаш(случая при Мерилин)! Една дама, ако е дебела, може да остлабне, с годините да се разхубави, грима също може да помогне в известна степен, да подобри в по-голяма или по-малка степен нещо/а в тялото си...Обаче, ако една жена е ниска, каквото и да направи, тя винаги ще е ниска!В този смисъл да е висока една жена винаги е предимство.Погледнато от естетическа гледна точка. Височината създава допълнителна грациозност в дамата.Променя осанката й.Дрехите, ако щеш й стоят по-добре.

Я някой може ли да ми обясни как едни от най-красивите жени в киното и така нататък, са по-ниски дори от Мерилин. Говоря за тези с ръст под 160 см дори ?

За мен ръстът на една жена не от толкова голямо значение, стига да не е половин или глава над мен. Това не е и определяща черта за красотата на жените. И до днес Монро е една от най-красивите ниски жени. Вера не е красива в лицето си, по простата причина, че лицето й е плоско, носът й е прекалено чип (все едно всеки момент ще киха), имащ вид на чушка. Челото й е прекалено голямо, няма никаква симетрия с веждите й, например. Аз доколкото разбрах, тя има и операции, което също е от значение. Има леко мъжки скули, и ако я подстрижеш гола глава ще й докараш вид на момче, не точно на мъж. А без грим аз лично й прибавям 10 години отгоре. Да, наистина има хубаво, неоспорим факт. Но много от актрисите и певиците днес си крият коремчетата като напълнеят малко. Обаче, въпросът е за лицевите черти и Вера без грим и със грим пасти може да яде пред Монро. Ако й режнеш главата на Брежева, то тялото 'що ти е ? Като почти цялата женска красота идва именно от лицето на жената, не както някой каза тук 25%, толкова му и разбира главата от женска красовата. При самото лице на Вера се губи женствеността, и нежността. Поне аз не видях нищо толкова специално при лицевите черти на Вера. А при Монро основните недостатъци в лицето й, са сравнително късите и не обемисти мигли (може би моите са по-дълги), в частност нейните вежди. Но Мерилин с по-лек грим (спирала, червило и пъдра) изглежда доста по-естествена, и самата й красота като цяло, от Вера. Не знам какво има да се обсъжда. Няма място за сравнение, даже спрямо самото време в което се е намирала Монро и Брежнева сега. 

Та, такива ми ти дребни нещица. Ама вие си се дърляте тук и прехвалявате Вера, като че ли е някаква Богиня, ма'а му стара. Аман от специалисти у този форум, 'дет от всичко разбират.

Послепис : И за това са измислени обувки с висок ток, за да коригират височината на жените ! - да ви кажа аз на вас, всезнайковци такива.

А и 'щото абсолютно изключих намека за дрехите., да, в бански, ама ако й поразгледаш снимките с рокля ще видиш как й изпъква коремчето на Брежнева. Всеки може да си стегне корема за едната фотосесия на плажа.:tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, Agamirion написа:

Я някой може ли да ми обясни как едни от най-красивите жени в киното и така нататък, са по-ниски дори от Мерилин. Говоря за тези с ръст под 160 см дори ?

За мен ръстът на една жена не от толкова голямо значение, стига да не е половин или глава над мен. Това не е и определяща черта за красотата на жените. И до днес Монро е една от най-красивите ниски жени. Вера не е красива в лицето си, по простата причина, че лицето й е плоско, носът й е прекалено чип (все едно всеки момент ще киха), имащ вид на чушка. Челото й е прекалено голямо, няма никаква симетрия с веждите й, например. Аз доколкото разбрах, тя има и операции, което също е от значение. Има леко мъжки скули, и ако я подстрижеш гола глава ще й докараш вид на момче, не точно на мъж. А без грим аз лично й прибавям 10 години отгоре. Да, наистина има хубаво, неоспорим факт. Но много от актрисите и певиците днес си крият коремчетата като напълнеят малко. Обаче, въпросът е за лицевите черти и Вера без грим и със грим пасти може да яде пред Монро. Ако й режнеш главата на Брежева, то тялото 'що ти е ? Като почти цялата женска красота идва именно от лицето на жената, не както някой каза тук 25%, толкова му и разбира главата от женска красовата. При самото лице на Вера се губи женствеността, и нежността. Поне аз не видях нищо толкова специално при лицевите черти на Вера. А при Монро основните недостатъци в лицето й, са сравнително късите и не обемисти мигли (може би моите са по-дълги), в частност нейните вежди. Но Мерилин с по-лек грим (спирала, червило и пъдра) изглежда доста по-естествена, и самата й красота като цяло, от Вера. Не знам какво има да се обсъжда. Няма място за сравнение, даже спрямо самото време в което се е намирала Монро и Брежнева сега. 

Та, такива ми ти дребни нещица. Ама вие си се дърляте тук и прехвалявате Вера, като че ли е някаква Богиня, ма'а му стара. Аман от специалисти у този форум, 'дет от всичко разбират.

Послепис : И за това са измислени обувки с висок ток, за да коригират височината на жените ! - да ви кажа аз на вас, всезнайковци такива.

А и 'щото абсолютно изключих намека за дрехите., да, в бански, ама ако й поразгледаш снимките с рокля ще видиш как й изпъква коремчето на Брежнева. Всеки може да си стегне корема за едната фотосесия на плажа.:tongue2:

Много има да се обсъжда.

Най-весело по принцип беше приказката за без грим.Ами то едната направо не можеш да я познаеш без грим!Да не говорим, че същата, като Норма Джийн е по-хубава(лично мнение).Отделен въпрос е, ако безпристрастен човек, който никога не чувал и виждал снимки на Норма и после на Мерилин, ги погледне и сравни, дали ще разбере, че става въпрос за една и съща жена!?Аз лично се съмнявам доста!Страшно интересен е и коментара с челото, при положение, че това на Мерилин е по-голямо и набиващо се на очи....

А с това за високият ток, кой мислиш, че ще заблудиш?Хората не са слепи!

При ръст на една жена от 180 см и на друга от 160 см, една рокля/пола, която на жената с ръст 180 см е на нивото на колената, как мислиш, че ще стой на жената с височина 160 см? Ако искаш можеш и 25 см ток да сложиш на жената с ръст 160 см, за да е пародията пълна.Обратното също можеш да си го представиш.Тогава жената с ръст 180 см ще носи... минижуп!И докато сме на вълна токчета, да ти обърна внимание, че обувките с ток стоят по-добре, отново на дамите с по-висок ръст.Просто на по-високият ръст и дългите крака, всичко стой по-изискано и грациозно!

По въпроса с коремите, макар това на Мерилин да си е жив тумбак, загледай се на много от снимките, как при Мерилин ситуацията е....прелива обилно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, StoqnS написа:

Много има да се обсъжда.

Най-весело по принцип беше приказката за без грим.Ами то едната направо не можеш да я познаеш без грим!Да не говорим, че същата, като Норма Джийн е по-хубава(лично мнение).Отделен въпрос е, ако безпристрастен човек, който никога не чувал и виждал снимки на Норма и после на Мерилин, ги погледне и сравни, дали ще разбере, че става въпрос за една и съща жена!?Аз лично се съмнявам доста!Страшно интересен е и коментара с челото, при положение, че това на Мерилин е по-голямо и набиващо се на очи....

Че какво обсъждаш ти ? Не прочетох нещо за пластичните операции на Вера, например, които видно оказват силно влияние над нейната "красота". Аз всъщност нищо съществено не пропетох в нито едно мнение, най-малко пък в твоето. Изтъкнах ти доста от недостатъците на Вера, не само голЕмото й чело. Голямо е, да. При това казах, че лицевите й черти нямат никаква симетрия.

И все си намирате за нещо да се хванете, сега "най-новото" Мерилин Монро и Норма Джийн, които все едно са две сестри. И много ясно, че щом Норма вече има ново име, ще има и нова визия. Ама и ти сам го каза в предния си пост, който гласи :

Цитат

Една дама, ако е дебела, може да остлабне, с годините да се разхубави, грима също може да помогне в известна степен, да подобри в по-голяма или по-малка степен нещо/а в тялото си...

Е, подобрила ли се е или не, то се вижда, въпреки че и в двата варианта изглежда добре, просто при Мерилин сексапила й идва в повече, и някой други неща.

Ама чудя се какво дискутирам всъщност с повечето тук, като само вмъкват някакви странични неща, колкото да оттеглят вниманието от същността на темата, та ми се правите на някакви модни експерти едва ли не. Нямате какво да кажете ? - ами не пишете. 

'Айде приятен ден, че няма смисъл да се разправям с мъже 'дето си тролят на поразия. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Elaine написа:

Вие разбирате само от сексапил, не и от красота.

жените си мислите че сексапил и красота са различни неща .

Brezhneva_Maxim_04.jpg.ebf75bdfcaf628134

изведнъж мерилин ми стана по-симпатична хехе 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

3ca4181ac84a05b258603e70423a85d9--aileenЕдна от любимите ми актриси, дългогодишно лице на Шанел, едва ли някой би я разпознал в тази й роля:

Редактирано от Гост (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, Мо_хи_ни написа:

3ca4181ac84a05b258603e70423a85d9--aileenЕдна от любимите ми актриси, дългогодишно лице на Шанел, едва ли някой би я разпознал в тази й роля:

Бощкеее, няма как да я сбъркам . В един филм за измамнички го играеше майка на

pauDAJT.png

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 27 минути, Мо_хи_ни написа:

ългогодишно лице на Шанел, едва ли някой би я разпознал в тази й роля

и коя е тая злобна лелка  ?  сексапил клонящ към 0

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

и коя е тая злобна лелка  ?  сексапил клонящ към 0

Какво ти разбират жените от женска красота. Не следиш ли темата

Sigourney Weaver

Годините са си казали думата.

5842_heading.jpg

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 44 минути, Мо_хи_ни написа:

3ca4181ac84a05b258603e70423a85d9--aileenЕдна

sigourney-weaver-blond.jpg

не  ми приличат на един и същи човек 

тя била по-убава от мерилин :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Yvan Sergeev написа:

sigourney-weaver-blond.jpg

не  ми приличат на един и същи човек 

тя била по-убава от мерилин :D 

Чарлийз Терон

Баси почнах да не довиждам  вече.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Чарлийз Терон

и тази не е лоша но  по- михаресва номер 905822

на 7/16/2017 в 9:07, Yvan Sergeev написа:

Free-shipping-Fashion-swimwear-sexy-PU-l

а на тази са и красиви движенията :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Agamirion написа:

Че какво обсъждаш ти ? Не прочетох нещо за пластичните операции на Вера, например, които видно оказват силно влияние над нейната "красота". Аз всъщност нищо съществено не пропетох в нито едно мнение, най-малко пък в твоето. Изтъкнах ти доста от недостатъците на Вера, не само голЕмото й чело. Голямо е, да. При това казах, че лицевите й черти нямат никаква симетрия.

И все си намирате за нещо да се хванете, сега "най-новото" Мерилин Монро и Норма Джийн, които все едно са две сестри. И много ясно, че щом Норма вече има ново име, ще има и нова визия. Ама и ти сам го каза в предния си пост, който гласи :

Е, подобрила ли се е или не, то се вижда, въпреки че и в двата варианта изглежда добре, просто при Мерилин сексапила й идва в повече, и някой други неща.

Ама чудя се какво дискутирам всъщност с повечето тук, като само вмъкват някакви странични неща, колкото да оттеглят вниманието от същността на темата, та ми се правите на някакви модни експерти едва ли не. Нямате какво да кажете ? - ами не пишете. 

'Айде приятен ден, че няма смисъл да се разправям с мъже 'дето си тролят на поразия. ;)

Какви пластични операции?Ти направо отряза главата и подстрига гола глава жената.Дотук никой не беше стигал!!!Разбира се нищо такова не направи с Мерилин, но не се и изненадвам.Всяко едно твое мнение в темата е еднопосочно обективно и силно манипулативно!

И престани с този сексапил.Дирник и тумбак, автоматически изключват сексапил.Като към това прибавиш и "красивите" и "дълги" крака, както и мощните ръце, положението става трагично.Самото споменаване на Мерилин Монро и сексапил заедно, показва колко си "обективен".Само в едни райони на света(С. Африка и страните от близкия и среден изток) хората от все още наричат това сексапил!

Колкото до двете сестри, то те и братовчедки не могат да се нарекат.Едната е млада и все пак има някаква невинност и красота в чертите й, докато другата е олицетворението на "кифла" от онези години.С променен до безумие външен вид, към по-лошо при това, и излъчване на....сещаш се.

За едно обаче си прав.След като нямаш какво да кажеш, напишеш в случая, то не се хаби излишно.Следващият път като се пънеш да пишеш, първо погледни резултатите от анкетата!

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, bornofash написа:

Aumi-то показа 2 снимки без грим и 3 професионални, и каза че не намира никакъв чар в тази Вера. А ти хвана най-грозните снимки на Мерилин, дето като ги потърсиш с Гугъл, той ги асоциира с думите: „no makeup“ и „was fat“, а на Вера си сложил две професионални и една НАРИСУВАНА в отговор.

Дразниш се, и се засягаш, и още как. И аз в момента се дразня, че се правите на агънца. Та дори Aumi-то не се оправдава толкова ентусиазирано, колкото вие, а уж е работа на жените да мрънкат.

Когато някой ви каже, че няма вече истински мъже, няма предвид само оскубаните вежди, но и нежния нрав, който не може да търпи на нищо.

Не знам до колко осъзнаваш ,но ти правиш същото в момента. Пък в този форум и конкретно в тази тема ,как те накара да влезеш в размисли и изводи относно "истинските мъже" само ти си знаеш. 

Разбира се, че е дразнещо ,като някои хора умишлено подбират грозни снимки на едната и хубави на другата. Това не е ли манипулация? На такива хора мога да им отвърна доста подобаващо ,защото Вера дори бременна изглежда по-слаба и стегната от Мерилин. Факт:
450x660_1_f2968f0bddce2a3b812729b3be0f256d@450x660_0xc0a839a2_14217145421478848947.jpeg.5516dfc29854250a96bd5792019528e8.jpegmarilyn-monroe-oversized-postcard.jpg.540e9a65460a60bf70931e7d9140a71a.jpg

Аз като гледам теб те дразни всеки, който с постовете се подкрепя Вера тук. Последното ти изказване е доказателство ,превърна се в адвокат на Aumi и критикуваш мен и "тоя над тебе" понеже подкрепяме Вера. Да ти открито не си тръгнал да подкрепяш ,която и да е било от двете ,но по подходът ти си личи на чия страна си в този спор. 

Извинявай много, но да имаш мнение и да държиш на него ,да го изразяваш ясно и да се обадиш ,когато видиш манипулация, си е напълно мъжко качество. Подло и немъжествено е ,когато не се обявиш открито ,но същевременно се против дадена страна или мнение. 
Претендираш да си голям мъж, пък нападаш подкрепящите Вера с личностни нападки. И ти се дразниш разбира се ,но се опитваш да се разграничиш от останалите ,или иначе казано "големия мъж" гледащ от високо и критикуващ "жалките подобия на мъже" подкрепящи Вера. До това се стига при липса на аргументи и липса на способност за водене на градивен спор. Така става обикновено ,личностни нападки към различно мислещите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Елен ли е, Илейн ли е, пусна тая тема да пада сеир:) И нито грам обективност от нейна страна (то това качество не всяка дама го има):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, StoqnS написа:

Какви пластични операции?Ти направо отряза главата и подстрига гола глава жената.Дотук никой не беше стигал!!!Разбира се нищо такова не направи с Мерилин, но не се и изненадвам.Всяко едно твое мнение в темата е еднопосочно обективно и силно манипулативно!

И престани с този сексапил.Дирник и тумбак, автоматически изключват сексапил.Като към това прибавиш и "красивите" и "дълги" крака, както и мощните ръце, положението става трагично.Самото споменаване на Мерилин Монро и сексапил заедно, показва колко си "обективен".Само в едни райони на света(С. Африка и страните от близкия и среден изток) хората от все още наричат това сексапил!

Колкото до двете сестри, то те и братовчедки не могат да се нарекат.Едната е млада и все пак има някаква невинност и красота в чертите й, докато другата е олицетворението на "кифла" от онези години.С променен до безумие външен вид, към по-лошо при това, и излъчване на....сещаш се.

За едно обаче си прав.След като нямаш какво да кажеш, напишеш в случая, то не се хаби излишно.Следващият път като се пънеш да пишеш, първо погледни резултатите от анкетата!

Твоето мнение не си го слагам на оная си работа, защото нямаш никакви доводи, брат. - жалко е, повярвай ми!

преди 11 минути, Soviet Soldier написа:

Не знам до колко осъзнаваш ,но ти правиш същото в момента. Пък в този форум и конкретно в тази тема ,как те накара да влезеш в размисли и изводи относно "истинските мъже" само ти си знаеш. 

Разбира се, че е дразнещо ,като някои хора умишлено подбират грозни снимки на едната и хубави на другата. Това не е ли манипулация? На такива хора мога да им отвърна доста подобаващо ,защото Вера дори бременна изглежда по-слаба и стегната от Мерилин. Факт:

Аз като гледам теб те дразни всеки, който с постовете се подкрепя Вера тук. Последното ти изказване е доказателство ,превърна се в адвокат на Aumi и критикуваш мен и "тоя над тебе" понеже подкрепяме Вера. Да ти открито не си тръгнал да подкрепяш ,която и да е било от двете ,но по подходът ти си личи на чия страна си в този спор. 

Извинявай много, но да имаш мнение и да държиш на него ,да го изразяваш ясно и да се обадиш ,когато видиш манипулация, си е напълно мъжко качество. Подло и немъжествено е ,когато не се обявиш открито ,но същевременно се против дадена страна или мнение. 
Претендираш да си голям мъж, пък нападаш подкрепящите Вера с личностни нападки. И ти се дразниш разбира се ,но се опитваш да се разграничиш от останалите ,или иначе казано "големия мъж" гледащ от високо и критикуващ "жалките подобия на мъже" подкрепящи Вера. До това се стига при липса на аргументи и липса на способност за водене на градивен спор. Така става обикновено ,личностни нападки към различно мислещите.

Пак манипулативни снимки, от този с напълно "мъжкото" качество. Разграничавай красотата от това жалко подобие на жена, наречена Вера Брежнева.

Аз си казах мнението, обясних в частност какво ми направи силно впечатление в лицевите черти и на Двете женски. Нито един от гласуващите за Верка не даде едно обосновано мнение, защото се питаше за лицето й. Едно и също си папагалите тук, а то е "тумбак и дирник". Мъжката аудитория остави лицата на дамите настрана и главно гласува според това какво е сексапилно и красиво под раменете им. 

А сега ви тегля по една майна и да си гледате работата, че явно толкова си можете. И сега разбирам и подкрепям bornofash, че се оплаквате повече и от жените - скачате ми като ощипани ученички в 5 клас. Бошлаф работа сте, ей !

преди 10 минути, karadzha написа:

Елен ли е, Илейн ли е, пусна тая тема да пада сеир:) И нито грам обективност от нейна страна (то това качество не всяка дама го има):)

За сметка на това последователите на кака Верка са супер обективни, но и смехотворни при това. :tongue2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ахахаха лелее ако жените ви четат какво пишете ще ви гръмнат на секундата . Вие сте по битер от старите чикиджии имаш жена гледай си я кво гледаш другата . Защо се жените като след това пак гледаш други , жениш се създаваш семейство и накрая пак се срива работата . Незнам вие сте ми много интересни жена му е супер парче той тръгнал да гледа други като невидял . :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, adersa написа:

Ахахаха лелее ако жените ви четат какво пишете ще ви гръмнат на секундата . Вие сте по битер от старите чикиджии имаш жена гледай си я кво гледаш другата . Защо се жените като след това пак гледаш други , жениш се създаваш семейство и накрая пак се срива работата . Незнам вие сте ми много интересни жена му е супер парче той тръгнал да гледа други като невидял . :D 

Е, как защо ? Ами 'щото си нямат жени, или нощно време като бълнуват избутват жените си от глеглото, в изблик на екстаз, 'щото си представят как Верка им духа с заешката муцуна. Та, тя е перфектната просто - удивен съм от красотата й, и нейния сексапил.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, Soviet Soldier написа:

Не знам до колко осъзнаваш ,но ти правиш същото в момента.

Значи няма проблем, щом аз съм същия като вас – всичко е наред...

преди 53 минути, Soviet Soldier написа:

Пък в този форум и конкретно в тази тема ,как те накара да влезеш в размисли и изводи относно "истинските мъже" само ти си знаеш. 

Където и да я засегнеш тая тема, няма да сбъркаш, защото мрънкалата са навсякъде.

преди 54 минути, Soviet Soldier написа:

някои хора умишлено подбират грозни снимки на едната и хубави на другата. Това не е ли манипулация?

Двете снимки на Вера без грим, явно си ги е правила сама и сама ги е публикувала. Тоест тя се смята за красива на тях. И аз лично повече я харесвам на тях.

Тоест няма никаква манипулация. Просто се дразниш, защото не е „към твоя отбор“.

преди 57 минути, Soviet Soldier написа:

Подло и немъжествено е ,когато не се обявиш открито ,но същевременно се против дадена страна или мнение.

Тоест когато се опитваш да научиш нещо ново?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Любима жена  и За теб, любима жена -поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama

• от Анита Христова Трифонова
      ТАКАВА ЖЕНА НЕ УМИРА

Погледът премрежен.
      Гледаше някак си във сиво,
      но не в мъгла.
      Мъгла  бе в твоята душа.
      И студ. И глад. Душевен глад.
      Нейната усмивка тъй чаровна
      на някои се стори тъй греховна.
      Не е тя облак буреносен ,
      нито пък вирус смъртоносен.
      Не е  и плачеща върба,
      нито пък момина сълза.
      Може би розата с бодли
      е тя за чуждите очи,
      за хората с езици зли.
      Но стига с тез цветя.
      Тя просто е жена.
      Жена не толкова красива
      и не дотам свенлива.
      Жена която търси  и намира.
      Жена която често се нервира,
      не позира.
      Жена която бори се, не се предава,
      не се продава.
      Тя уважение и обич заслужава.
      Жена душевно силна, страстна,
      дори опасна.
      В живота си тя нищо не планира,
      не копира.
      Такава жена не умира!

Такава жена не умира - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama 
    • от Anita Hristova Trifonova
      https://www.youtube.com/watch?v=CmU34qYNFqw
      Аудио запис, приписван на Бойко Борисов
      и пак https://www.youtube.com/watch?v=tVVdsCxnhXA

Една от калинките на Боко, баш Калинката...голям резил!
      Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева блести със знания по география и български език

Стрелите на Амур прободоха Валери Симеонов и Цвета Караянчева

Цвета Караянчева мисли, че Пекин е във Виетнам

ЦВЕТА КАРАЯНЧЕВА дава съвети на БСТВ,СМЯХ!
      БСП И ДПС ИСКАТ ОСТАВКАТА НА КАРАЯНЧЕВА

Любовта е най - красивата лъжа - Полина "Не можеш да ме спреш" поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

За теб любима жена - поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama  "Невярна любов" Полина  и Амет

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване