Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 40 минути, Agamirion написа:

А сега ви тегля по една майна и да си гледате работата, че явно толкова си можете. И сега разбирам и подкрепям bornofash, че се оплаквате повече и от жените - скачате ми като ощипани ученички в 5 клас. Бошлаф работа сте, ей !

преди 42 минути, karadzha написа:

Елен ли е, Илейн ли е, пусна тая тема да пада сеир:) И нито грам обективност от нейна страна (то това качество не всяка дама го има):)

За сметка на това последователите на кака Верка са супер обективни, но и смехотворни при това. :tongue2:

Не съм казал никъде, че сме обективни, но дама, която е и пуснала темата, можеше да покаже поне малко обективност, анадъмъ?

Виждаме – ти си голяма работа – не като нас бош. Нищо кой знае не каза и се изниза като путка (що не си признаеш, че си жена – не ми е ясно):)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 26 минути, adersa написа:

Незнам вие сте ми много интересни жена му е супер парче той тръгнал да гледа други като невидял .

а таковата 

аз съм свободен ....

- чикяр.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, karadzha написа:

Не съм казал никъде, че сме обективни, но дама, която е и пуснала темата, можеше да покаже поне малко обективност, анадъмъ?

Виждаме – ти си голяма работа – не като нас бош. Нищо кой знае не каза и се изниза като путка (що не си признаеш, че си жена – не ми е ясно):)

То няма как и да кажеш, че сте обективни. Твоето пък си е чиста провокация, което е доста грозно за мъж, и то на тази преклонна възраст. 

Не виждате, че еди кой си ви чикяре тук, ами сте тръгнали да определяте кой 'що. И освен да използвате обидни епитети, аз друго не видях в тази тема. Бъдете мъже, не момченца 'дет всеки момент чакат да ги сритат в топките. 'Айде малко по-мъжката, aumi по корава от вас ще излезе - бах ма'а му....:clown:

Мезенца. :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Agamirion написа:

То няма как и да кажеш, че сте обективни. Твоето пък си е чиста провокация, което е доста грозно за мъж, и то на тази преклонна възраст. 

Не виждате, че еди кой си ви чикяре тук, ами сте тръгнали да определяте кой 'що. И освен да използвате обидни епитети, аз друго не видях в тази тема. Бъдете мъже, не момченца 'дет всеки момент чакат да ги сритат в топките. 'Айде малко по-мъжката, aumi по корава от вас ще излезе - бах ма'а му....:clown:

Мезенца. :)

А-а, върна се:D Уж довиждане-мовиждане и пак тук, малко мускули да покажем:D Бе, нека има и корави жени, ма не се слагай и ти там (па знам ли):D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да взема и аз един отбор и да псувам другата страна.

Все едно да станеш левскар и да се опиташ да конвертираш цесекар. :D

Редактирано от bornofash (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, Agamirion написа:

aumi

тя не може да е по-корава щото  не яде месо

преди 22 минути, Agamirion написа:

чикяре тук, ами сте тръгнали да определяте кой 'що

от чикяра по достоен оценител на женска красота  няма

а другите кво оженят се и животът им свършва не смеят едно око да хвърлят  случайно жена им да не ги види .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, adersa написа:

Защо се жените като след това пак гледаш други , жениш се създаваш семейство и накрая пак се срива работата

Теб да не те следи женати и във форума че така културно го раздаваш ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сега ми стана ясно що така сте гласували

за мерилин - женени сте и  жена ви ви е опитомила  да предпочитата по- невзрачните 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да обобщим до тук. Мъже на които самочувствието им стига да имат или мечтая за жена като Монро е нормално да им харесва. Останалите с по голямо самочувствие ще се целят в по високи топки като Вера например или още по високи. Жени които имат физиката на Монро е нормално да налагат подобни норми.  Тези които са по издължени и добре сложени ще харесват жени като Вера. Сега нали не очаквате да дойде някоя жена модел от модните среди и да почне да обяснява че не си харесва физиката и иска да изглежда като Монро!!!  Всеки според възможностите си. Това е положението.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, adersa написа:

Незнам вие сте ми много интересни жена му е супер парче той тръгнал да гледа други като невидял .

Аз ко казвам – в България пълно с готини жени, ние сравняваме две кифли (някой каза кофи, ма аз харесвам кифли):)

Илен щото с ниско самочуствие, та определя по-грозната за по-красива. Я съм толкоз як, че само по снимка (в интернет) познах кой домат е домашен и кой от магазина:D Па да не мога да кажа коя женка е по-красива ли? Шш, ало, София!:wink12:

П.П. Гледайте тоа турския сериал (Златния век: Кьосе или както там се казва) и вижте кви змии са жените – то красавиците си завиждат, кво остава за грозотиите. Дамата, която пусна темата е пълна с комплекси (може да не е ниска и дебела, ма се мисли за такава). Тя страда от калофобия (не търсете такава дума в Гугъл, измислих си я и означава страх/омраза към красивото):wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bornofash написа:

А тия дето харесват и двете или обратното – нито една?

E тя темата е за тия двете, а не за тия дето ги харесват или не. Макар че стана малко по...комплексна, така да се каже.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, _слънце_ написа:

E тя темата е за тия двете, а не за тия дето ги харесват или не. Макар че стана малко по...комплексна, така да се каже.  :)

Темата еволюира! Тя е жива! Като самите нас! Ние сме в темата и темата е в нас.

Заглавията на темите са само формалност.

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, bornofash написа:

Темата еволюира! Тя е жива! Като самите нас! Ние сме в темата и темата е в нас.

Те затва са яки тия теми "Х vs Y"- непременно има мутации.  :D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Полезно е да сме различни. Ако всички се качим на лодката и тя потъне, всички ще измрем. А иначе половината имат шанс да оцелеят.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bornofash написа:

Полезно е да сме различни. Ако всички се качим на лодката и тя потъне, всички ще измрем. А иначе половината имат шанс да оцелеят.

E, тази тема всъщност показва, че сме еднакви... май.  :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Agamirion написа:

Твоето мнение не си го слагам на оная си работа, защото нямаш никакви доводи, брат. - жалко е, повярвай ми!

След като острига една жена гола глава, но това не ти стигна и взе, че направо я отряза, сега опря и до оная си работа. Удари дъното! За мен дискусията с теб приключи.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, bornofash написа:

А тия дето харесват и двете или обратното – нито една?

те са като мен

казват  това което мислят

имам забележки и върху двете

но по ми харсева едната нали е това темата .  коя е по

за мен външният вид на жената ми е достатъчно да е приемлив 

и двете са с приемлив вид

по ми е от значение  характера в действителност по това ги оценявам жените

но в случая само визуално . щото не ги познавам за да съм обективен

но мога да кажа коя е ПО  по  физически параметри .

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Ама тия пак за ръст говорят. :angry:  Аз ли сънувам, те ли си смучат от пръстите, тва реално ли е!?

Уж много добре са разбрали, че сравняваме основно лицата, те пак за крака и ръст говорят. Е, рядко проста тактика (ако е тактика въобще!).

Вашите жени са по-ниски от Мерилин... и повечето дето сте ги евали в живота си също. 
Средната жена в България е 163см. Това е доказано от БАН, от миналата година, актуално е.
Тоест, повечето са 163 и около този ръст.

Ама тези по 180 били много по-супер, ама токчета им стоели по добре, ама пола, минижуп, всичко... Хахахаххаха!!!
Тези над 180 ги спукват от подигравки(точно такива като вас) още от училище. Защото не е вярно, че им стои по-добре. И защото не е вярно, че са по-харесвани. 
Това си го измислихте, за да издигнете Вера. Защото няма за какво друго да се хванете.

11289_315.jpg

Жалки сте. :stop:

преди 16 часа, Agamirion написа:

'Айде приятен ден, че няма смисъл да се разправям с мъже 'дето си тролят на поразия. ;)

Разбира се, че тролят. Още откакто възродих темата, се започна с троленето. :vomit:
А сега и ме изкарват и "ниска и дебела комплексарка", която харесва "по-грозната" защото се доближава повече до нея.  Малоумщина на квадрат.
Изумявам се колко малоумни анти-логически връзки правят мъжете.
Аз въобще не приличам на Мерилин, нито по ръст, нито по нищо. Нито на Вера приличам. 

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Elaine написа:

А сега и ме изкарват и "ниска и дебела комплексарка", която харесва "по-грозната" защото се доближава повече до нея.

преди 12 часа, Soviet Soldier написа:

Така става обикновено ,личностни нападки към различно мислещите.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Любима жена  и За теб, любима жена -поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama

• от Анита Христова Трифонова
      ТАКАВА ЖЕНА НЕ УМИРА

Погледът премрежен.
      Гледаше някак си във сиво,
      но не в мъгла.
      Мъгла  бе в твоята душа.
      И студ. И глад. Душевен глад.
      Нейната усмивка тъй чаровна
      на някои се стори тъй греховна.
      Не е тя облак буреносен ,
      нито пък вирус смъртоносен.
      Не е  и плачеща върба,
      нито пък момина сълза.
      Може би розата с бодли
      е тя за чуждите очи,
      за хората с езици зли.
      Но стига с тез цветя.
      Тя просто е жена.
      Жена не толкова красива
      и не дотам свенлива.
      Жена която търси  и намира.
      Жена която често се нервира,
      не позира.
      Жена която бори се, не се предава,
      не се продава.
      Тя уважение и обич заслужава.
      Жена душевно силна, страстна,
      дори опасна.
      В живота си тя нищо не планира,
      не копира.
      Такава жена не умира!

Такава жена не умира - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama 
    • от Anita Hristova Trifonova
      https://www.youtube.com/watch?v=CmU34qYNFqw
      Аудио запис, приписван на Бойко Борисов
      и пак https://www.youtube.com/watch?v=tVVdsCxnhXA

Една от калинките на Боко, баш Калинката...голям резил!
      Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева блести със знания по география и български език

Стрелите на Амур прободоха Валери Симеонов и Цвета Караянчева

Цвета Караянчева мисли, че Пекин е във Виетнам

ЦВЕТА КАРАЯНЧЕВА дава съвети на БСТВ,СМЯХ!
      БСП И ДПС ИСКАТ ОСТАВКАТА НА КАРАЯНЧЕВА

Любовта е най - красивата лъжа - Полина "Не можеш да ме спреш" поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

За теб любима жена - поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama  "Невярна любов" Полина  и Амет

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване