Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

desi-slava-iskala-da-si-legne-s-maj-s-ga

дай боже  на всеки такава циганка пък  който неще  ше му дам адрес да ми ги  праща :giggle1:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

знаеме че за съвецкия войник всичко по различно от естествено русо -  светло - тъмно е циганка ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

Не и това, което се сравнява. Тия двете изобщо не заслужават сравнение, защото са си и доста грознички. 

Е добре де покажи да видим, какво е "красота".

преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

desi-slava-iskala-da-si-legne-s-maj-s-ga

дай боже  на всеки такава циганка пък  който неще  ше му дам адрес да ми ги  праща :giggle1:

Дай 1 апартамент пари за тунинг на първото циганче от най-близката циганска махала и имаш същата мадама. :emoji_smiley-06::emoji_smiley-02:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

и тея където ги сравняваме  са дали неколко апартамента за тунинг  ама пак  го докарват до средно ниво .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Soviet Soldier написа:

Е добре де покажи да видим, какво е "красота".

Значи, красотата по принцип е свързана със здравето. Точно затова и съществува понятието "красота". Самата еволюция ни е отредила да харесваме здравите индивиди, чрез които да се продължи поколението. Като цяло красотата като физическо качество, е свързано с осредняване на образите, които виждаме. Това си е доказано. Значи за нас най-красивата жена или мъж, е съвкупност от осреднени образи. Тоест, ако намериш компютърна програма, която да осредни чертите на 10 000 човека, които си виждал последната година, то средния образ ще е и най-красивия. Значи аз ако живея в Африка, никога за мен красива няма да е някоя бледолика и обратното. Това е по научному. По ненаучному, всички ние срещаме някакъв осреднен образ на жена през годините и почваме несъзнателно да търсим същия и след това. когато намерим такъв образ, то това може да се окаже и красива жена. Да не забравяме и здравето, което е в същността на естествения подбор. Значи не само трябва да има някакъв замазан и осреднен образ (на снимките е такъв), а и на живо трябва тоя образ да лъха от живот. Това е. Позитивното винаги помага за красотата. Надявам се си доволен от обяснението ми за красота, което си е малко научно, но всъщност е в главите на всички нас. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Yvan Sergeev написа:

и тея където ги сравняваме  са дали неколко апартамента за тунинг  ама пак  го докарват до средно ниво .

Проблемът не е до външността, а до това, че ако един ден имаш чаве от тунингована циганка, това в главата му Д-р. Енчев не може да го поправи. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Ma_ri написа:

Естествено, че Аз съм много по-готина и от тези двете, че и от другите :wub:

Бих потвърдил това, но нали знаеш - око да види и най-важно, РЪКА ДА ПИПНЕ :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Проблемът не е до външността, а до това, че ако един ден имаш чаве от тунингована циганка, това в главата му Д-р. Енчев не може да го поправи. 

не че искам да ги защитавам  циганките 

обаче са доста по умни от средно статистечска жена - не  циганка

ако се мислиш за умен и оборотен дано не ти се случва да попаднеш на такива и да осъзнаеш  че нямаш портфейл след  минути .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, bildera_ написа:

Значи, красотата по принцип е свързана със здравето. Точно затова и съществува понятието "красота". Самата еволюция ни е отредила да харесваме здравите индивиди, чрез които да се продължи поколението. Като цяло красотата като физическо качество, е свързано с осредняване на образите, които виждаме. Това си е доказано. Значи за нас най-красивата жена или мъж, е съвкупност от осреднени образи. Тоест, ако намериш компютърна програма, която да осредни чертите на 10 000 човека, които си виждал последната година, то средния образ ще е и най-красивия. Значи аз ако живея в Африка, никога за мен красива няма да е някоя бледолика и обратното. Това е по научному. По ненаучному, всички ние срещаме някакъв осреднен образ на жена през годините и почваме несъзнателно да търсим същия и след това. когато намерим такъв образ, то това може да се окаже и красива жена. Да не забравяме и здравето, което е в същността на естествения подбор. Значи не само трябва да има някакъв замазан и осреднен образ (на снимките е такъв), а и на живо трябва тоя образ да лъха от живот. Това е. Позитивното винаги помага за красотата. Надявам се си доволен от обяснението ми за красота, което си е малко научно, но всъщност е в главите на всички нас. 

И въпреки това не ми отговори. И не си прав ,колкото и да е здрава ,ако е с грозни черти на лицето ,ако е ниска ,пълна ,с кофти пропорции на тялото, това че е физически в отлично здраве и може да прекопае 2 декара картофи за 1 ден, далеч не я прави красавица. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, bildera_ написа:

От няколко дена, се забавлявам, като чета, какви ги нищят в темите за религиите....Та в същия тон:

Цитат

"Блажени са тези, които без да видят, са повярвали".

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Ma_ri написа:

Естествено, че Аз съм много по-готина и от тези двете, че и от другите

дай една снимка да те оцениме обективно колкото се може по без дрехи 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

не че искам да ги защитавам  циганките 

обаче са доста по умни от средно статистечска жена - не  циганка

ако се мислиш за умен и оборотен дано не ти се случва да попаднеш на такива и да осъзнаеш  че нямаш портфейл след  минути .

Къде са им учените? Къде са им изобретателите? Къде им е уредената и цивилизована държава? Колко века живеят с нас? Така в училищата на колко циганина портретите стоят на стената? От това можеш да си направиш заключение, колко са умни циганите. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Yvan Sergeev написа:

дай една снимка да те оцениме обективно колкото се може по без дрехи 

Гледай аватара, за друго не питай :rolleyes:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Soviet Soldier написа:

И въпреки това не ми отговори. И не си прав ,колкото и да е здрава ,ако е с грозни черти на лицето ,ако е ниска ,пълна ,с кофти пропорции на тялото, това че е физически в отлично здраве и може да прекопае 2 декара картофи за 1 ден, далеч не я прави красавица. 

Е ти не прочете ли това, което написах? То е само десетина реда и се чете за не повече от минута. Казах, че красотата е съвкупност от осреднен образ и здраве. А осреднения образ по принцип означава и здраве, защото разни аномалии във физиката ни, по принцип означават някакви проблеми със здравето. Един осреднен образ и като красота на лицевите чати и като красота на тялото, по принцип означава здрав индивид, способен да създаде и здраво поколение. Това ни е вродено и никой не може да го оспори. останалото е просто лъжа и компромис, че харесваш или обичаш някой. Хормоните тук играят важна роля. 

преди 9 минути, Ma_ri написа:

Гледай аватара, за друго не питай :rolleyes:

Аз ако кажа същото, ще ме обявят за педал с тоя цвят на аватара. Ама виновен е сайта, не аз. По принцип сам искам да си го кажа, не някакъв сайт да ми намеква ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Soviet Soldier написа:

Къде са им учените? Къде са им изобретателите? Къде им е уредената и цивилизована държава? Колко века живеят с нас? Така в училищата на колко циганина портретите стоят на стената? От това можеш да си направиш заключение, колко са умни циганите. 

учените са в индия или на социални помощи  на запад или берат боровинки

това което живее в бг  са просто емигранти от  индия

за какво ми им е да седят като портрети в измеслини държави където хора си държат боко тиквата като портрет 

ето ти известен циганин 

https://bg.wikipedia.org/wiki/Махатма_Ганди

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кривия нос ,късите крака или пропорционалността на тялото са просто генетично наследство ,това разбира се не означава, че имаш някакви здравословни проблеми. Аз прочетох ,но не съм съгласен. Иначе говорех да покажеш със снимка ,какво е красива жена в твоите очи. Май ти не ме разбираш или четеш внимателно. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Ma_ri написа:

Гледай аватара, за друго не питай

на такива съм се нагледал 

не ме кефи .

можеше поне некви лисичи муцунки да има .

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Yvan Sergeev написа:

можеше поне некви лисичи муцунки да има .

Има едни застаряващи госпожи и госпожици, които си умират да показват лисичи, котешки и  други подобни муцунки.....Към тях се обърни ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Soviet Soldier написа:

Кривия нос ,късите крака или пропорционалността на тялото са просто генетично наследство ,това разбира се не означава, че имаш някакви здравословни проблеми. Аз прочетох ,но не съм съгласен. Иначе говорех да покажеш със снимка ,какво е красива жена в твоите очи. Май ти не ме разбираш или четеш внимателно. 

Няма как да ти покажа снимка. Аз ти казах - осреднен образ. И това се показваше още в предаването на Кеворкян по време на комунизма. Не си измислям. Тогава бяха правили експеримент с лица. Вземаха няколко лица, осредняваха образа и питаха хора, кое лице най им харесва. Всички избираха осреднения образ. просто няма какво повече да кажа. Идеал със сигурност няма, но всеки си има някакъв осреднен образ в главата. И това не само като лице, а и като тяло. Никой не харесва примерно много ниските или много високи жени. А и мъже. Никой не харесва супер дебеланите или хърбите анорексички. Нещо средно всеки иска. Едва ли някой и обича цици до пъпа или такива, дето като вдигнеш ръцете няма, като смъкнеш, има. А кой ли харесва супер широко дупе и супер тясно? Е сигурно има извратеняци, не знам. Или по-точно имат това, казват си, че харесват това. А и като всеки ден виждаш пред очите си анорексичката или дебеланата, нищо чудно и това да ти допадне като осреднен образ. Ей и затова жените не искат мъжете им да се заглеждат по чужди жени. Това си е чисто и просто вродено. Вродено, защото ако аз все гледам чужди жени, ще си променя мнението за моята ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Ma_ri написа:

Има едни застаряващи госпожи и госпожици, които си умират да показват лисичи, котешки и  други подобни муцунки.....Към тях се обърни

не може да ти оценим красотата

затова  ще караме на снимки на  десислава /

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 41 минути, bildera_ написа:

И чурка да посочи

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Никой не иска дебели ама я излезни в парка и гледай как по пейките са някацали всякакви.Гледаш го приличен мъжага а до него чучнала някаква слоница.Всеки си има собствени предпочитания.И това го пиша 10 пъти поне.Или пък седи е*ати пи*ката а до нея някакъв дето колко висок, толко и широк.И не става въпрос за пари или нещо друго.Просто са си намерили "другарчето".За съжаление колкото и да се повтаря, че такова нещо като "идеална жена" няма, тука има армия къде ще изкара Монро 15 пъти по-хубава от Брежнева.И когато вече се види, че на Мерилин тумбачето закача на легналите полицай, а Брежнева има тяло, което явно се харесва на по-голямата част от форума, леко и небрежно ще споменем, че става дума за лицето.Почват се приливи от снимки и на двете, направени директно след ставане от леглото.Яко плюене...

преди 10 минути, bildera_ написа:

Е това няма как да го осредним :P

Нема баце.Средните размери на некой не им стигат.Всъщност да сме честни в тоя форум някой се молят за каквото е останало...Ама тъжни новини на фронта.

Some swallow, other spit.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване