Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 18 минути, Elaine написа:

Не съм добре, чиче. Нали тва ти обяснявам. :strangle:

След пубертета става по-лесно. И аз бех загазил в юношеството.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 12 минути, BMW Маниак написа:

То беше ясно но трябваше да се уверя. По добре веднъж да видиш от колкото сто пъти да чуеш.
А ти гледай горе анкетата чичковото.

Кво да я гледам анкетата, вече друго е на дневен ред.
Взаимоотношенията вече са по-интересни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Кво да я гледам анкетата, вече друго е на дневен ред.
Взаимоотношенията вече са по-интересни.

Значи по темата приемаш загубата и повече няма да ни носиш от девет кладенеца вода ?

А за взаимоотношенията си отвори друга тема че да не спамим в тая. И там анкета ли ще пускаш пак води ли ще носиш си е твоя работа мило дете.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, BMW Маниак написа:

Значи по темата приемаш загубата и повече няма да ни носиш от девет кладенеца вода ?

А за взаимоотношенията си отвори друга тема че да не спамим в тая. И там анкета ли ще пускаш пак води ли ще носиш си е твоя работа мило дете.

Ще правя квото ми е кеф, чиче!  Ако искам и от Луната вода ще донеса.
Ти си ебкай малката ковричка и не ми се меси в работата на мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, Elaine написа:

Ще правя квото ми е кеф, чиче!  Ако искам и от Луната вода ще донеса.
Ти си ебкай малката ковричка и не ми се меси в работата на мен.

Ще се направя че не съм ти прочел съвета чичковото.

Самотата до къде води само!!! Пази боже ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, BMW Маниак написа:

Ше се напрая, че не съм та чул. :getout:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 1 час, BMW Маниак написа:

Самотата до къде води само!!! Пази боже ...

Кво добавяш след един час нова вметка, бе, ковролюбчо! На умен ли се правиш? :yanim:

И не богохулствай. Че с твоята мръсна уста за десети път споменаваш Оня горе.:laughing4:

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/28/2017 в 19:07, Elaine написа:

Исках да кажа, че е много харесвана в света като цяло, от много от известните личности, и славата й не е загаснала вече 60 години.
Никоя от днешните актриси не е чак толкова обожавана нито от мъжете, нито от жените. А феноменът при Мерилин е, че е обожавана от жените ( анкетата недвусмислено го показва, също и коментарите) и от много от хомосексуалните мъже. Има и хетеро мъже, разбира се.

Като събереш броя на жените с броя на хомосексуалните мъже, се получава бройка много по-голяма от броя на мъжете. Сещаш ли се!:wink12:

Мило момиче, аз не бих изтъквал факта, че е някой/я е харесван/а от педерунгели.

И отново - виж резултатите от твоята анкета.

За останалото няма смисъл да се пише.

на 7/28/2017 в 19:49, Elaine написа:

280full.jpg    12_Gina_Lollobrigida.jpg  45+Elizabeth+Taylor.jpg

4a3641558077a72d33f97b245cccee42.jpg  vclaudia-cardinale_a-G-9792369-13198926.j

a782213c09337ce147c04425d97e4e22---s-sty  0fd702f6c828a98a49957ffd9ffaec4a--ribbon

a68c1b42105004634c07a91d699e2425--rachel

Те повечето са били истински красиви, затова са известни до днес. И аз, и ти, и повечето хора над 25-30 им знаят имената. 
Защото не са като днешните проскубани, с прави косици и 0 харизма и обаяние инстаграмки, силиконки и плеймейтки.

Тогава най-красивите жени са били снимани в киното...Е, разбира се, ако се окаже че имат и талант, са ставали световноизвестни.  

Красотата им не е никаква пропаганда.:nono:

Но сега, разбира се, мъжете пак ще им намерите хилядите кусури: коя е с къси крака, коя с прекалено дълги, коя с криви зъби... Какво беше още... А, платинено руса коса(гадна)!  Коя имала пърдящ задник... 
Абе това мъжете сте мега яко по-злобни от жените.

Не знам, какво влагаш в това, че повечето са бил истински красиви? Ако имаш предвид да са напълно натурални, то ме съмнява и 10% да са такива, вкл. и самата Мерилин.Я ще са с променен цвят на косата, я с по-голям или по-малък брой тунингования по лицето, я тунингования по тялото, я ще е сбор от всичко това......Мерилин  е с 2-3 пластични операции + променен цвят на косата.Това информативно!

И личното ми мнение е, че като вземеш всичките, които съм изброил, плюс поне още 100-на красавици през времето, които с лекота мога да изброя от света на шоубизнеса, една поне 70% от тях, според мен разбира се, са по-красиви и/или по-сексапилни от Мерилин.Това си е лично мое мнение.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

А аз мисля, че в интернет всеки показва истинската си същност много по-мащабно и свободно. Тук досега открих един психопат и един полу-педофил, дето спи със 17-годишни, връстници на дъщеря му.
А ти ми казваш, че и шизофреници има.

Баси!

:scared:

Да, разбира се, истинската същност прозира, въпреки маските и ролите, които някои играят. ;)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Elaine написа:

Ше се напрая, че не съм та чул. :getout:

опа мъжът зад елаине се разкри :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Aumi написа:

Да, разбира се, истинската същност прозира, въпреки маските и ролите, които някои играят. ;)

Права си, но донякъде. Я виж тези 'дето не се прикриват колко изкуствени са всъщност !

Или пък онези, които чрез една лигава анкета се възползват да се правят на мъже. 

Има много мъка по този свят, много. :wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не вярвах, че съществува такова нещо като любов от пръв поглед.
Проклет да съм, @_nib_, благодаря ти, че ме опроверга!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, StoqnS написа:

Мило момиче, аз не бих изтъквал факта, че е някой/я е харесван/а от педерунгели.

И отново - виж резултатите от твоята анкета.

За останалото няма смисъл да се пише.

Не знам, какво влагаш в това, че повечето са бил истински красиви? Ако имаш предвид да са напълно натурални, то ме съмнява и 10% да са такива, вкл. и самата Мерилин.Я ще са с променен цвят на косата, я с по-голям или по-малък брой тунингования по лицето, я тунингования по тялото, я ще е сбор от всичко това......Мерилин  е с 2-3 пластични операции + променен цвят на косата.Това информативно!

Какво ме интересува какво ти не би изтъкнал.  Аз не съм ти и не ми вменявай твоите убеждения и виждания. Това твое постче е един нонсенс.

И жените, сега не разбрах, за грозни ли ги обяви, или за не достатъчно хубави, колкото съвременните кифли? Мисля, че и ти не знаеш точно като какви да ги обявиш, ама нали трябваше да ги понаплюеш.:yanim:

source.gif     

148652143715184064.gif       tumblr_n50if3pbAG1svh35mo1_500.gif

tumblr_ndc0a6WmiE1rfd7lko1_400.gif

Пуу, големи грозотии бе. :D Па и тунинговани. :shock11: Личи си как са целите преправяни хахахаха
Ама и ти се чудиш какво да измислиш. Тези жени са натурални, да. Боята за коса не те прави тунингован/а.  :doh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Agamirion написа:

Какво ме възбудаш сега !

Ти си педерунгел, щом се възбуждаш от тия грозотии и от Мерилин. Разбра ли бе!:laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Elaine написа:

Ти си педерунгел, щом се възбуждаш от тия грозотии и от Мерилин. Разбра ли бе!:laughing4:

На баба ти хвърчилото.

Много са си убафи даже !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Agamirion написа:

На баба ти хвърчилото.

Много са си убафи даже !

Не е ли рускинка/украинка(пък макар и тя с пребоядисана косица) хич не им я фали. :nono:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не е ли рускинка/украинка(пък макар и тя с пребоядисана косица) хич не им я фали. :nono:

Е пф... рускините са алкохолички, с антидепресант у десния джоб.

Ама виж заради тая по горе тази вечер няма да мога да заспя !

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Agamirion написа:

Ама виж заради тая по горе тази вечер няма да мога да заспя !

Коя бре? Те са две различни.:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя бре? Те са две различни.:wink12:

Тая с пистолета много слаба ми идва.

Ама тая другата ..... не искаш да знаеш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Agamirion написа:

Тая с пистолета много слаба ми идва.

Ама тая другата ..... не искаш да знаеш.

Клаудия Кардинале. Дам, клас е!:camera2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клаудия Кардинале. Дам, клас е!:camera2:

Има почва у нея, сексапилна е. 

Да я описвам ли :rolleyes: - ама ще трябва да слагат цензура после.:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

tumblr_n50if3pbAG1svh35mo1_500.gif&key=8

Не знам за жената ,но пистолета е доста ценен (ако е оригинал) Walther P38 произвеждан в нацистка Германия. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване