Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 1 час, BMW Маниак написа:

Добре че има и такива като теб че какво ще правят русите дебеланки.

Поплювковците пак се настървиха. 
Абе оуу, ако Мерилин е ниска и късокрака, то какво да кажем за Путя. Той ако има 166см. колкото Мерилин, пак ще е много доволен даже. :D

Мерилин им била ниска.:doh::laughing4:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

И тука стана, като Мис Свят.....политиката, е определяща.....Остана да разберем, коя се бори за световен мир и международното положение, между народите :)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Ma_ri написа:

И тука стана, като Мис Свят.....политиката, е определяща.....Остана да разберем, коя се бори за световен мир и международното положение, между народите :)

Момичето русофобка, то не са само мъже в тая професия. Толко активно мрази рускинчето, че почнах да го харесвам. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Пaчo написа:

Толко активно мрази рускинчето, че почнах да го харесвам. 

Значи сега знаеш аз как се почувствах, когато всички скочиха да ровят грозни снимки на Мерилин.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, bornofash написа:

Значи сега знаеш аз как се почувствах, когато всички скочиха да ровят грозни снимки на Мерилин.

А всъщност кои са и хубавите ?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ха-ха, много смешно...

Дори и да нямаше хубави, от цялата злоба, дето изсипвате по нея, пак щеше да ми стане симпатична. Както каза Пачо.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 7/30/2017 в 19:01, Elaine написа:

....... Тези жени са натурални, да. Боята за коса не те прави тунингован/а.  :doh:

Така, първо пишеш горното(на страница 28 от темата ти), а после това:

преди 14 часа, Elaine написа:

Никога не съм казвала, че под "истинска" красота имам предвид натурална. ...

преди 15 часа, Elaine написа:

Аз казах, че под истинска красота имам предвид че са били истински красиви, тоест наистина са били красиви, а не че са ги лансирали за такива и промивали мозъците на глупаците, както някой се беше изразил.

Мерилин е била истински красива и като Норма Джийн, и като звездата Мерилин Монро. Виждала съм хиляди снимки на Норма Джийн, и тези които ти си дал също.
На долната снимка Норма не е с руса коса, а с кестенява. Просто снимката е черно-бяла и не си личи. В този период от живота си тя на всички снимки и кадри е с кестенява коса. 
Естественият цвят на Мерилин/Норма е бил кестеняв с лек рижав оттенък. Майка й е била с норвежки корени и е имала чисто червена коса. 
А на горната снимка - с тъмната(почти черна) коса, тя е боядисана. Този период е бил, когато е била на 16-17 години. Не знам защо се е боядисала в тъмен цвят, но изобщо не й отива.

Я, моля те, обясни, как днешните красиви жени не са истински красиви??Дай да видим интерпретацията на едно младо момиче за истинската красота!

И дай малко повече подробности с дати, ако обичаш.От коя дата, до коя дата е била с естествен цвят накосата, от коя, до коя дата е била с черен цвят на косата и от коя, до коя дата е блондинка.Напиши и кога става Мерилин Монро, моля те!

Отдавна се оплете в лъжи, дай поне да довършиш с мазането!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, Пaчo написа:

Момичето русофобка, то не са само мъже в тая професия. Толко активно мрази рускинчето, че почнах да го харесвам. 

Това е само твоето виждане за мен. Нали знаеш - "Нещата минават за такива, каквито изглеждат, а не каквито са." 
А истината е, че знам че всички Мерилинофоби са русофили и затова ги подбъзвам. Ама така и не ми отговориха защо Путин според тях е по-висок и по-убаф от секссимвола Монро. Чакам отговор, моля!  :laughing4:

преди 10 часа, StoqnS написа:

Така, първо пишеш горното(на страница 28 от темата ти), а после това:

Я, моля те, обясни, как днешните красиви жени не са истински красиви??Дай да видим интерпретацията на едно младо момиче за истинската красота!

И дай малко повече подробности с дати, ако обичаш.От коя дата, до коя дата е била с естествен цвят накосата, от коя, до коя дата е била с черен цвят на косата и от коя, до коя дата е блондинка.Напиши и кога става Мерилин Монро, моля те!

Отдавна се оплете в лъжи, дай поне да довършиш с мазането!

Какви лъжи бе фантазьор! В твоята глава всеки, който казва неща, с които не си съгласен, е лъжец. Ти ме пита дали според мен са натурални и аз тогава ти отговорих, че са натурални, да. Но преди това не аз съм отваряла тема за натуралност, а ти. Аз под "истински красиви" имах предвид, че като ги гледам и им се възхищавам, защото са наистина красиви. А днешните като ги гледам и се чудя как такива жени са актриси въобще... и защо. Нали уж за да си в киното трябва да си красив. Или поне такива са били правилата допреди 30-40 години. Сега на всяка изривена муцуна (Скарлет Иохансон) й викат "секссимвол".:doh:
И пак потретвам, за нищо не съм лъгала. Освен че приятелката ми е всъщност от мъжки пол, но и за това не съм сигурна така или иначе. Аз никога не съм го виждала и не знам дали само не се представя за мъж.    

То пък и егати лъжата, като че ли има роля за анкетата или за темата изобщо.

Ето така не са истински красиви:

061317-scarlett-rough-night1.jpg?itok=ID    Това красиво ли е? Не.

Scarlett-Johansson-91.jpg  

Johansson_Scarlett_celebutopia_CD0210201

Мога да ти дам още десетки примери на грозни жени, окичени с титлата "сексимвол" на днешно време. Ама не ми се рови да им гледам снимките.
Ти имаш очи, разгледай си ги сам.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Elaine написа:

А истината е, че знам че всички Мерилинофоби са русофили и затова ги подбъзвам. Ама така и не ми отговориха защо Путин според тях е по-висок и по-убаф от секссимвола Монро. Чакам отговор, моля!  :laughing4:

Това как го измисли ,че понеже една американка считана за красива преди 100 години не е харесва външно от някого ,обезателно го прави русофил? Не може ли просто Мерилин да не влиза в разбиранията му за "красива жена"? Щото при мен е така, без да има общо политиката. Не ми харесва ,ако ще и българка да беше. 
Пък Путин къде го месиш в тая тема не ми е понятно. Можеш него да сравниш по красота с Монро ,тогава и девойките които я подкрепят ще изгубиш ха ха. 

Безспорто Путин е доста привлекателен мъж за милиони жени по света ,но не заради външния си вид. Ако искаш да го сравним с наш секс символ в политиката Пеевски? Ха ха
giphy.gif

И един специален поздрав за теб: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Elaine написа:

.....

Какви лъжи бе фантазьор! В твоята глава всеки, който казва неща, с които не си съгласен, е лъжец. Ти ме пита дали според мен са натурални и аз тогава ти отговорих, че са натурални, да. Но преди това не аз съм отваряла тема за натуралност, а ти. Аз под "истински красиви" имах предвид, че като ги гледам и им се възхищавам, защото са наистина красиви. А днешните като ги гледам и се чудя как такива жени са актриси въобще... и защо. Нали уж за да си в киното трябва да си красив. Или поне такива са били правилата допреди 30-40 години. Сега на всяка изривена муцуна (Скарлет Иохансон) й викат "секссимвол".:doh:
И пак потретвам, за нищо не съм лъгала. Освен че приятелката ми е всъщност от мъжки пол, но и за това не съм сигурна така или иначе. Аз никога не съм го виждала и не знам дали само не се представя за мъж.    

То пък и егати лъжата, като че ли има роля за анкетата или за темата изобщо.

Ето така не са истински красиви:

061317-scarlett-rough-night1.jpg?itok=ID    Това красиво ли е? Не.

Scarlett-Johansson-91.jpg  

Johansson_Scarlett_celebutopia_CD0210201

Мога да ти дам още десетки примери на грозни жени, окичени с титлата "сексимвол" на днешно време. Ама не ми се рови да им гледам снимките.
Ти имаш очи, разгледай си ги сам.

Мазането продължава:whist: Потретваш, а?Кое потретваш - лъжите ли?

Сега ново лафче:

Цитат

Аз под "истински красиви" имах предвид, че като ги гледам и им се възхищавам, защото са наистина красиви.

Ти, си си, ти! Според анкетата Вера Брежнева е по-красива, по-точно е по-истински красива и по-наистина красива от Мерилин Монро, която според по-голямата част от далите глас в твоята анкета, не е толкова истински красива и не е толкова наистина красива. Та твоето твърдение....оказва се, че не е особено меродавно.

И ако искаш, можеш да пуснеш друга анкета, където да изправиш една срещу друга Скарлет Йохансон и Мерилин Монро и да видиш какъв ще е резултата?! А може и за разнообразие да изправиш Монро срещу някоя красива брюнетка от последните 20-30 години.

По отношение на истинските красавици, нека отново да ти напомня - погледни резултата от твоята анкета!!!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Способност ли е, интелигентност ли е да виждаш, да се радваш и да благодариш на света, събрал в себе си едно безкрайно количество на видове, форми и прояви на красота? 

Да си фен само на един вид красота е сигурен знак, че не разбираш природата. В природата не съществува само един вид птици, не съществува само един вид дърво или един вид жена, мъж…Така, както не сме ограничени само до един вид гърди, талия, крака, кожа, лице. И всичкото това разнообразие само на пръв поглед. Ами, ако задълбочим погледа?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

4lgen4j.jpg.6f7139fb8a97e926fee0a711ee6e2ecd.jpg

94fd075a8dda221a52989171839aa185--marilyn-monroe-hair-marilyn-monroe-photos.thumb.jpg.4ef0cf1157bc463e633990b17374dcfe.jpgc3458140e9f68a20ebe5a4ff74b29417--marylin-monroe-marilyn-monroe-costume.jpg.08b52317011af716425157b4c2052d6a.jpg

https://its-possible.ru/articles/eto-krasivo/kibbe-romantic-marilyn-monroe/

В линка ще намерите по-обосновано и субективно мнение за Мерилин.

Не, че нещо, но чак Моника Белучи бледнее пред Мерилин, която лично на мен ми наподобява някаква мумия.

Аз поне в Мерилин виждам и сексапилност, романтика и почти всичко. Колко жени могат да се похвалят с това ? Колко от тях могат да покажат това, което всъщност е Мерилин. Дори когато излежда "зле", да се представя добре.

На мен лично ми е през оная работа кой какво мисли или говори за Мерилин, поне докато не докаже с какво Вера я превъзхожда, най-вече в лицеви черти. 

преди 3 часа, Мо_хи_ни написа:

Способност ли е, интелигентност ли е да виждаш, да се радваш и да благодариш на света, събрал в себе си едно безкрайно количество на видове, форми и прояви на красота? 

Да си фен само на един вид красота е сигурен знак, че не разбираш природата. В природата не съществува само един вид птици, не съществува само един вид дърво или един вид жена, мъж…Така, както не сме ограничени само до един вид гърди, талия, крака, кожа, лице. И всичкото това разнообразие само на пръв поглед. Ами, ако задълбочим погледа?

Мда, стереотип. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, StoqnS написа:

Според анкетата Вера Брежнева е по-красива, по-точно е по-истински красива и по-наистина красива от Мерилин Монро, която според по-голямата част от далите глас в твоята анкета, не е толкова истински красива и не е толкова наистина красива.

Но това е щото сте русофили :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Пaчo написа:

Но това е щото сте русофили :lol6:

На канадец да кажеш, че е русофил...аз съм русофил, ама казах, че и двете са като говна. И пари да ми дават, не бих преспал с ни една от тях. 

Да, доста са си грознички за моя вкус. Коя прилича на тях, изобщо да не ми звъни. 

Редактирано от bildera_ (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, StoqnS написа:

Мазането продължава:whist: Потретваш, а?Кое потретваш - лъжите ли?

Сега ново лафче:

Ти, си си, ти! Според анкетата Вера Брежнева е по-красива, по-точно е по-истински красива и по-наистина красива от Мерилин Монро, която според по-голямата част от далите глас в твоята анкета, не е толкова истински красива и не е толкова наистина красива. Та твоето твърдение....оказва се, че не е особено меродавно.

Какво мазане бе, смешко? Това, че казвам факти и изказвам мнение, което на теб не ти харесва, не значи че лъжа.
Явно цял живот теб само са те лъгали и сега съзираш лъжи във всеки човек, даже и в нета.:doh:
Зор ми е точно пък теб да лъжа. Ти нито си някакъв блестящ ум, нито си важен за мен. А пък тези с блестящи умове никога няма да тръгна да ги лъжа, щото на секундата ще разберат. От какъв зор да те лъжа!?!  Ти си смешен.
Просто те просветлявам за някои факти, които ти убягват. 

преди 19 часа, Soviet Soldier написа:

Можеш него да сравниш по красота с Монро ,тогава и девойките които я подкрепят ще изгубиш ха ха. 

Безспорто Путин е доста привлекателен мъж за милиони жени по света ,но не заради външния си вид. 

И един специален поздрав за теб: 

Благодаря ти за забавлението. :lol6::wors:
Направо откакто Путин се яви на световната сцена, всички забравиха за Монро, за Бардо, Лорен... абе за всички. :D 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, Elaine написа:

Благодаря ти за забавлението. :lol6::wors:
Направо откакто Путин се яви на световната сцена, всички забравиха за Монро, за Бардо, Лорен... абе за всички. :D 

Ха ха ха мдаа ,запомнил съм твоята слабост към ниски мъже на средна възраст. ;d 

П.С. шегувам се ,не ме убивай! Ха ха 

Винаги е имало красиви хора и в шоу бизнеса и по принцип. Не разбирам, каква е тая страст по хора, дето вече са покойници? Ето един от младите секс символи на Русия ,талантлив младеж ,прави хубав песни и клипове към тях: 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Soviet Soldier написа:

Винаги е имало красиви хора и в шоу бизнеса и по принцип. Не разбирам, каква е тая страст по хора, дето вече са покойници? Ето един от младите секс символи на Русия ,талантлив младеж ,прави хубав песни и клипове към тях:

Няма такава мания, а има мания по харизматичността и обаянието, също и по мистериозността и загадките (не говоря конкретно за Мерилин).
А и в темата се обсъдиха много актриси, които са живи. 
И сто на сто ако бях направила анкета между Катрин Денъов и Вера Брежнева, пак мъжете щяхте да предпочетете Брежнева, защото има съвременно кифленско излъчване и пее на руски.
Щяхте да оплюете всяка една от вечните красавици от едно време. Която и да бях сложила на мястото на Мерилин. 

Просто мъжете си обожавате опростени, студени кукли. Асоциирате ги с мръснишки секс. 
А такива като горе-изброените секссимволи са прекалено сложни и затормозяващи простите ви главици. :handshake:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Elaine написа:

Няма такава мания, а има мания по харизматичността и обаянието, също и по мистериозността и загадките (не говоря конкретно за Мерилин).
И сто на сто ако бях направила анкета между Катрин Денъов и Вера Брежнева, пак мъжете щяхте да предпочетете Брежнева, защото има съвременно кифленско излъчване и пее на руски.
Щяхте да оплюете всяка една от вечните красавици от едно време. Която и да бях сложила на мястото на Мерилин. 

Просто мъжете си обожавате опростени, студени кукли. Асоциирате ги с мръснишки секс. 
А такива като горе-изброените секссимволи са прекалено сложни и затормозяващи простите ви главици. :handshake:

Много далеч от истината. Нито се интересувам от кино ,нито съм нечий фен. Виждам две жени и си казвам коя за мен е по-красивата. Колкото до гореизброените актриси , и те са ми неизвестни. Не мисля че са някакви неземни красавици. И сред обикновените момичета се намират доста привлекателни. 
подобни култове към някакви американски "звезди" са ми твърде далеч. Тоя тип американска "култура" да се боготворят някакви тотални курви или наркоманчета, кано Бибър, само щото са изиграли някъде си добра рола или направили хубава песен ми е доста идиотско. Истинските герои, които спасяват животи всеки ден, или жертват своите за доброто на останалите никога не са били оценени подобаващо. 

Няма как музикант или актриса да ми е идол и да го уважавам. Безразлични са ми. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Soviet Soldier написа:

Имам съученичка, 63 набор, демек 54-годишна, която изглежда на 35 (най-обикновена аптекарка), която вкарва в малкото си джобче и Вери, и Мери, с красотата си.

Мерилин за славата

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Elaine написа:

Баба ти трънкина.Ти си тая дето ги натресе.Ти оглозга едната до костите.Вади снимки, коментира мъжете й, децата й, с кого е правила секс.Личния й живот го извади до последната подробност.Видя, че нещо твоята любимка изостава в анкетата и извади ноктите.Почна да цитираш наляво и надясно, да пращаш лични съобщения.После пък изкара, че си правят мултиакаунти за да трупат точки на анкетата.Машала.

Редно е ако пускаш други темички, поне да са между индивиди, които са ти еднакво симпатични.

преди 3 часа, Soviet Soldier написа:

Много далеч от истината. Нито се интересувам от кино ,нито съм нечий фен. Виждам две жени и си казвам коя за мен е по-красивата. Колкото до гореизброените актриси , и те са ми неизвестни. Не мисля че са някакви неземни красавици. И сред обикновените момичета се намират доста привлекателни. 
подобни култове към някакви американски "звезди" са ми твърде далеч. Тоя тип американска "култура" да се боготворят някакви тотални курви или наркоманчета, кано Бибър, само щото са изиграли някъде си добра рола или направили хубава песен ми е доста идиотско. Истинските герои, които спасяват животи всеки ден, или жертват своите за доброто на останалите никога не са били оценени подобаващо. 

Тоя Бибър не го знам много кой е, ама има музиканти, който си заслужават похвалата.Тука нещо се объкра май.Не всичко американско е тъпо и не всяко момиче е "курва" само защото се държи и изглежда по някакъв начин.Селските моми, дето имат гръб като на Шварценегер и крака като на Колман, отдавна са на изчезване.Може и преди 100 години да се е считало за красиво това жената да е 150 килограма, но вече не е.А и мита, че дебелата жена е по-плодородна, отдавна е разбит мислА.

А за музикантитие, малко музика си слушал.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Soviet Soldier написа:

Тогава защо боготвориш Брежнева? Нали ти сам започна с възхвалата на децата й и колко "достойна" била, и "умна", и "успяла" и родила тези красиви деца, разбираш ли (и снимки им показа за доказателство) и как им е осигурила "достоен живот" :D с парите на дъртите мъже, с които спинка(това последното АЗ го уточних, иначе ти го премълчаваше). 
А Мерилин ти пръв я нарече "метреса на Кенеди", дето нищо не била направила в живота си, не била родила деца и т.н..
Сега клоунът мен ме обвинява, но истината е че ти започна пръв. Знам, че няма да си признаеш, но страниците са на разположение, още в първите страници се мъдри този твой пост. ;)

И нека те светна - повечето от тези актриси НЕ са американки, а европейки. А Бибър е канадец.
Ма кво значение има, нали не са руснаци.  Ако бяха... е, тогава нямаше да са такива курви и наркомани.:yanim:

преди 9 часа, karadzha написа:

Много яко. Думите й винаги са доказвали, че е умна, освен красива.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Elaine написа:

Тогава защо боготвориш Брежнева? Нали ти сам започна с възхвалата на децата й и колко "достойна" била, и "умна", и "успяла" и родила тези красиви деца, разбираш ли (и снимки им показа за доказателство) и как им е осигурила "достоен живот" :D с парите на дъртите мъже, с които спинка(това последното АЗ го уточних, иначе ти го премълчаваше). 
А Мерилин ти пръв я нарече "метреса на Кенеди", дето нищо не била направила в живота си, не била родила деца и т.н..
Сега клоунът мен ме обвинява, но истината е че ти започна пръв. Знам, че няма да си признаеш, но страниците са на разположение, още в първите страници се мъдри този твой пост. ;)

И нека те светна - повечето от тези актриси НЕ са американки, а европейки. А Бибър е канадец.
Ма кво значение има, нали не са руснаци.  Ако бяха... е, тогава нямаше да са такива курви и наркомани.:yanim:

Ми просто си казах мнението ,което е ,че да създадеш и подсигуриш достойно бъдеще на децата си е, дело заслужаващо респект. Има едно понятие наречено "майка", което аз много силно уважавам. Това да си майка не означава просто да родиш ,всъщност е нещо много по силно. Един ден може би ще ме разбереш. 

Че Мерилин си е метреса на Кенеди ,излъгал ли съм? Факт . . . 

Не знам кой е "клоунът", но аз далеч не съм започнал пръв. Прелисти първите страници и ще видиш. Писал съм 2 години след създаването на темата. Явно ме мислиш за доста глупав или за човек с памет на златна рибка и си вярваш, че може да ме убедиш в някакви тотални измислици. Аз просто се вписах в обстановката ,която далеч не бе позитивна. 

Ако ще и влака да я прегази ,все ми е едно. Аз давам мнение ,коя личност харесвам повече, а това за умна ,Вера го е доказала ,в ООН няма случайни хора. 

Мерси че ме светна ,аз 20 пъти казах, че съм далеч от киното и изобщо не ги знам, кои са и от къде са. Не ме и вълнува особено. И руснаци да бяха ,пак щеше да ми е все тая. Брежнева я знам ,само като музикант ,не съм гледал филми с нея. Има хубави песни ,харесва ми, но съм много далеч от понятието "боготворя". И тя е човек ,като всички нас ,и от нея има по-умни ,по успели и по-красиви. Ти си с тоя американски манталитет да боготвориш хора дето не заслужават. Какво е направила Мерилин за теб и за човечеството ,че да е боготворена? Да ок да предположим, че си е вършила добре работата, като актриса ,може да ти харесва няма лошо ,то и аз си върша добре работата ама не се чувствам боготворен. С кво са по-различни тия "звезди" от нас обикновените хора? Същите са, като нас просто са популярни ,защото е такова естеството на работата им ,в която се справят добре. Хора като Никола Тесла ,Джон Атанасов и подобни истински велики личности заслужават да са известни и боготворени, защото са дали много на човечеството! Пък в днешно време, като пратиш портрет на Н.Тесла и те питат "Това Милко ли е?" . . . 
Целия глобален идиотизъм на хората се обяснява с един много верен цитат "Гласовете на двама глупаци тежат повече от гласа на един умен човек". За това днес боготворите хора ,дето дори уважение не заслужават ,а тези ,които имат принос сега да живеете добре ,дори не са ви известни. 

Понимаешь дорогая? :) 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 23 минути, Soviet Soldier написа:

Ми просто си казах мнението ,което е ,че да създадеш и подсигуриш достойно бъдеще на децата си е дело заслужаващо респект. Има едно понятие наречено "майка", което аз много силно уважавам. Това да си майка не означава просто да родиш ,всъщност е нещо много по силно. Един ден може би ще ме разбереш. 

Че Мерилин си е метреса на Кенеди ,излъгал ли съм? Факт . . . 

Не знам кой е "клоунът", но аз далеч не съм започнал пръв. Прелисти първите страници и ще видиш. Писал съм 2 години след създаването на темата. Явно ме мислиш за доста глупав или за човек с памет на златна рибка и си вярваш, че може да ме убедиш в някакви тотални измислици. Аз просто се вписах в обстановката ,която далеч не бе позитивна. 

Ако ще и влака да я прегази ,все ми е едно. Аз давам мнение ,коя личност харесвам повече, а това за умна ,Вера го е доказала ,в ООН няма случайни хора. 

Ти си с тоя американски манталитет да боготвориш хора дето не заслужават. Какво е направила Мерилин за теб и за човечеството ,че да е боготворена? Да ок да предположим, че си е вършила добре работата, като актриса ,може да ти харесва няма лошо ,то и аз си върша добре работата ама не се чувствам боготворен. С кво са по-различни тия "звезди" от нас обикновените хора? Същите са, като нас просто са популярни ,защото е такова естеството на работата им ,в която се справят добре. 
Целия глобален идиотизъм на хората се обяснява с един много верен цитат "Гласовете на двама глупаци тежат повече от гласа на един умен човек". За това днес боготворите хора дето дори уважение не заслужават ,а тези които имат принос сега да живеете добре дори не са ви известни. 

Понимаешь дорогая? :) 

Имам предвид, че ти пръв започна да обсъждаш личния живот на Мерилин.

А Клоунът мен обвинява, че първа съм започнала. Аз започнах след теб. А и всичко, което аз съм казала за Вера лъжа ли е? Не. Също си е чистата истина, както ти каза.

Това, че ти я уважаваш за това че била родила, еми добре, твоя си работа. Но не я изкарвай нещо повече от Мерилин в личен план.
Защото Мерилин поне не е давала лош пример на децата си - тя няма такива. А Брежнева дава лош пример по много начини. Да ги изреждам ли?

Аз не боготворя никого, но се възхищавам на красотата им. Човешко е. Човешкото око търси красивото.
А за музиката - там вече това си е изкуство, то докосва душата. Само психопат не усеща музиката, защото няма душа. Има безброй музиканти, които си заслужават известността и боготворенето.

"Понимаешь дорогая?"  

Are you talking to me? :) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 50 минути, Elaine написа:

Имам предвид, че ти пръв започна да обсъждаш личния живот на Мерилин.

И тук не си права ,обидите спрямо Брежнева макар и не директни в личен план датират 2 години преди да пиша тук. Ето ти и пример цитирам: "Ако искам да ме клонират, от една моя клетка да създадат мое копие.Тогава ще избера Марилин да износи плода и да го отгледа, защото е много по-подходяща за нежна и добра майка. Няма да е лоша към  клонинга ми."

И още куп подобни несериозни изказвания. Доста преди мен сте си разправяли, коя има класа и коя няма ,коя е по достойна да ви гледа децата ,коя прилича на пудел и коя "прилича на мишка в сурата". Съвсем не съм пионер в засягането на личния им живот. Доста преди мен още 2015 има изказвания и е месен Кенеди и то не от мен. Друг цитат: "А за Мерилин просто показваха един биографичен филм по телевизията, все пак Кенеди я е гушкал, та не е коя да е."

Само не разбирам ,защо се опитваш да топиш мен? Вероятно и двете не са цвете за мирисане ,а относно казаното от мен ,то напълно се вписваше в обстановката преди да се включа, но не можеш да ме виниш ,че аз започвам да меся личния живот на двете за пръв път в тая анкета. Просто не съответства на реалността. 

Да обобщя ,стори ми се смешно да обясняват някои хора ,каква класа имала Монро и то, защото се "гушкала" с Кенеди. В моите разбирания за жена с класа не фигурират метреси или курви занимаващи се с ,богати ,женени мъже на средна възраст. Да ви имам разбиранията за "класа". Това не е женска класа ,терминът е "елитка" ,елитна проститутка, която не всеки чичко може да си позволи. 

Редактирано от Soviet Soldier (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Soviet Soldier написа:

Ми просто си казах мнението ,което е ,че да създадеш и подсигуриш достойно бъдеще на децата си е, дело заслужаващо респект. Има едно понятие наречено "майка", което аз много силно уважавам. Това да си майка не означава просто да родиш ,всъщност е нещо много по силно. Един ден може би ще ме разбереш. 
Че Мерилин си е метреса на Кенеди ,излъгал ли съм? 

Мерси че ме светна ,аз 20 пъти казах, че съм далеч от киното и изобщо не ги знам, кои са и от къде са. Не ме и вълнува особено. И руснаци да бяха ,пак щеше да ми е все тая. Брежнева я знам ,само като музикант ,не съм гледал филми с нея. Има хубави песни ,харесва ми, но съм много далеч от понятието "боготворя". И тя е човек ,като всички нас ,и от нея има по-умни ,по успели и по-красиви. Ти си с тоя американски манталитет да боготвориш хора дето не заслужават. Какво е направила Мерилин за теб и за човечеството ,че да е боготворена? Да ок да предположим, че си е вършила добре работата, като актриса ,може да ти харесва няма лошо ,то и аз си върша добре работата ама не се чувствам боготворен. С кво са по-различни тия "звезди" от нас обикновените хора? Същите са, като нас просто са популярни ,защото е такова естеството на работата им ,в която се справят добре. Хора като Никола Тесла ,Джон Атанасов и подобни истински велики личности заслужават да са известни и боготворени, защото са дали много на човечеството! Пък в днешно време, като пратиш портрет на Н.Тесла и те питат "Това Милко ли е?" . . . 
Целия глобален идиотизъм на хората се обяснява с един много верен цитат "Гласовете на двама глупаци тежат повече от гласа на един умен човек". За това днес боготворите хора ,дето дори уважение не заслужават ,а тези ,които имат принос сега да живеете добре ,дори не са ви известни. 

"Боготворя", "боготворят" и само това ? 

Аз просто усещам някакъв проблем с "боготворяването" на еди коя личност, а не че Вера е по-убава.

Един не застана и да каза "това, това и онова не харесвам у Вера, или у Мерилин", всеки си папагали на свободни съчинения. 

Мерилин е повече от обикновена жена, и "тлъстия" й задник на някои снимки го доказват. Мерилин не я е било срам от това, което е била тя. Напротив, на почти всяка снимка е усмихната (подбраните кадри по-назад в темата). 

Ама, че абсурдни коментари видях в тази анкета...........

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване