Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 17 минути, Agamirion написа:

"Боготворя", "боготворят" и само това ? 

Аз просто усещам някакъв проблем с "боготворяването" на еди коя личност, а не че Вера е по-убава.

Един не застана и да каза "това, това и онова не харесвам у Вера, или у Мерилин", всеки си папагали на свободни съчинения. 

Ми не е само това ,ако ти е интересно разлиствай назад и чети други мои постове. "Само това" за само тоя пост. Доста други неща са изписани не само от мен. Аз съм казал чисто външно за мен по всеки един параграф Брежнева превъзхожда Монро. Като започнем от това ,че е генетично по-облагодетелствана с хубави дълги крака ,идеални фигура за жена родила 2 деца. Монро и без да е раждала е замязала на торба. Като тяло разликата е космос в полза на Брежнева. В лице е по-субективно ,за мен Монро има излъчване на ехиден пудел с фалшива усмивка. Доста съм писал ,върни се и прочени преди да констатираш ,кой ,какво казал и не казал ,не смятам заради теб да се повтарям. Самия ѝ начин на живот ,тежката ѝ депресия и глупавия ѝ край доказват теорията ми ,че усмивката ѝ е изкуствена. 

"Ама, че абсурдни коментари видях в тази анкета..........." Ха ха много си ми забавен ,ти май сериозно се имаш за някакво мерило с авторитет тук и си мислиш ,че на някой му пука ,какво ваша милост е констатирала. Ха ха 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 24 минути, Soviet Soldier написа:

Ми не е само това ,ако ти е интересно разлиствай назад и чети други мои постове. "Само това" за само тоя пост. Доста други неща са изписани не само от мен. Аз съм казал чисто външно за мен по всеки един параграф Брежнева превъзхожда Монро. Като започнем от това ,че е генетично по-облагодетелствана с хубави дълги крака ,идеални фигура за жена родила 2 деца. Монро и без да е раждала е замязала на торба. Като тяло разликата е космос в полза на Брежнева. В лице е по-субективно ,за мен Монро има излъчване на ехиден пудел с фалшива усмивка. Доста съм писал ,върни се и прочени преди да констатираш ,кой ,какво казал и не казал ,не смятам заради теб да се повтарям. Самия ѝ начин на живот ,тежката ѝ депресия и глупавия ѝ край доказват теорията ми ,че усмивката ѝ е изкуствена. 

"Ама, че абсурдни коментари видях в тази анкета..........." Ха ха много си ми забавен ,ти май сериозно се имаш за някакво мерило с авторитет тук и си мислиш ,че на някой му пука ,какво ваша милост е констатирала. Ха ха 

Бра'чед,  не осъзнаваш ли, че се излагаш ?

Ами ми "констатирай" недостатъци на Вера, ако обичаш, освен цветът на косата й, че както се разбра мъжкарите на форума харесвали брюнетки, моля ти се. Няма какво да се връщам и да те чета, прозираш с елементарното си мислене. Папагалиш се като повечето тук. Дай ми мнение и за двете, кажи и това не харесвам или харесвам у Вера, та и същото важи и за Мерилин.

Мерилин не е жена ли ? Или само Вера е, 'щото се доближава до всеобщия стереотип за красота, сексапилност и т.н., днес. И Мерилин е била слаба, е не с "перфектно" тяло като Вера, която пак повтарям си измуква всеки месец цилулита от задника си, защото с тези деца които е родила,  едва ли е щяла да изглежда така, ако не се е възползвала от разни благинки на съвремието. Не ме карай да ти върна аз назад и да ти намеря една снимка, на която папараци са хванали Вера в точния момент с мъжа си, да видиш каква виснала кожа има. И добре, че е с анцунг, ама висналата кожа в лицето я издава. Не ми обяснявай ти какво може професионалната обработка на снимки какво прави днес. 

Вера далеч не е това, което всъщност хората виждат в клиповете й, или на снимките й. 

Напълно ми е безсмилено да коментирам по тази тема, ако ще Вера да събере всички гласове в анкетата. Не искам да ме цитираш повече ! 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, Agamirion написа:

Бра'чед,  не осъзнаваш ли, че се излагаш ?

Ами ми "констатирай" недостатъци на Вера, ако обичаш, освен цветът на косата й, че както се разбра мъжкарите на форума харесвали брюнетки, моля ти се. Няма какво да се връщам и да те чета, прозираш с елементарното си мислене. Папагалиш се като повечето тук. Дай ми мнение и за двете, кажи и това не харесвам или харесвам у Вера, та и същото важи и за Мерилин.

Мерилин не е жена ли ? Или само Вера е, 'щото се доближава до всеобщия стереотип за красота, сексапилност и т.н., днес. И Мерилин е била слаба, е не с "перфектно" тяло като Вера, която пак повтарям си измуква всеки месец цилулита от задника си, защото с тези деца които е родила,  едва ли е щяла да изглежда така, ако не се е възползвала от разни благинки на съвремието. Не ме карай да ти върна аз назад и да ти намеря една снимка, на която папараци са хванали Вера в точния момент с мъжа си, да видиш каква виснала кожа има. И добре, че е с анцунг, ама висналата кожа в лицето я издава. Не ми обяснявай ти какво може професионалната обработка на снимки какво прави днес. 

Вера далеч не е това, което всъщност хората виждат в клиповете й, или на снимките й. 

Напълно ми е безсмилено да коментирам по тази тема, ако ще Вера да събере всички гласове в анкетата. Не искам да ме цитираш повече ! 

Ха ха ха ,искрено ме развеселяваш "Бра'чед" за пореден път. Като вашата "скромна" особа не желае да влиза в спорове и да бъде цитирана ,от къде на къде е тръгнала да критикува другите? От къде на къде ще си позволяваш да даваш разни определения на мисленето ми? "прозираш с елементарното си мислене" Задръж си мнението относно мен, за себе си. Тук никой не го еня, какво мислиш за мен и останалите, че да предизвикваш с коментари от типа "Ама, че абсурдни коментари видях в тази анкета". Темата е "Коя мацка е по-готина от двете" ,а не "Каква оценка и личностна квалификация ще даде Agamirion на останалите". Хората са си казали и показали мнението ,това че на теб не ти харесва, изобщо никой не го засяга. Никой не те пита, какво мислиш за останалите тук ,моля задръж си мнението за себе си, относно останалите. Кво целиш ,да провокираш хората, да ти падат на нивото ли? 

И как пък реши ,че като една жена роди задължително ѝ се разваля фигурата за винаги? Имам много примери в реалния живот, как раждали жени изглеждат прекрасно. И кво ,като има папарашка снимка на Вера в лоша форма след раждането? При здрав човек, без проблем последствията от раждането се заличават със спорт. 
Ама ще ти дам и клип ,там поне не може до такава степен да има обработка и от разплута свиня да направят стегната красавица. Ти нали понеже всеки ден я виждаш на живо, та си тръгнал да твърдиш уверено ,дали е това на клиповете и снимките ѝ, или не е.

Ако щеш коментирай ,никой не те е карал на сила. Това ако не се лъжа ти е втори път ,дето се каниш ,че уж няма да коментираш повече пък, като гледам доста остро и предизвикателно продължаваш да се държиш.

Колкото до недостатъците на Вера ,смятам че бая се бяхте навъдили да изреждате недостатъците ѝ вместо мен. Какъв е смисъла и аз? Справяте се отлично!
И пак се издаваш ,че не четеш, какво се пише тук ,пък си тръгнал да даваш мнение относно изказванията на останалите. Казах още преди време ,че като характер нито една от двете е цвете за мирисане или някаква светица. Смятам че в тоя бизнес място за моралисти няма ,но и тук не му е мястото да се обсъжда това. В моите очи Вера е красива ,какъв недостатък да има? Хубава фигура (генетично) ,хубави пропорции на тялото ,красиви линии на лицето ,прекрасни сини очи ,може би да това, че косата ѝ е изрусена е минус. Цялостното ѝ излъчване за мен е на ниво и превъзхожда значително това на Мерилин. Иначе всеки си има недостатъци в крайна сметка ,но за мен минусите на Монро са значително по-сериозни от тези на Вера ,чисто външно. Пък щом Мерилин сама се е затрила, явно и вътрешно минусите ѝ не са били никак малко. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 8/4/2017 в 18:42, Elaine написа:

Какво мазане бе, смешко? Това, че казвам факти и изказвам мнение, което на теб не ти харесва, не значи че лъжа.
Явно цял живот теб само са те лъгали и сега съзираш лъжи във всеки човек, даже и в нета.:doh:
Зор ми е точно пък теб да лъжа. Ти нито си някакъв блестящ ум, нито си важен за мен. А пък тези с блестящи умове никога няма да тръгна да ги лъжа, щото на секундата ще разберат. От какъв зор да те лъжа!?!  Ти си смешен.
Просто те просветлявам за някои факти, които ти убягват. 

...

Факти... Какви са фактите?

Според анкетата, Вера Брежнева е по-красива и по-харесвана от Мерилин Монро! Това е един от фактите и най-важният от всички, що касае твоята анкета.

Също така е факт, че твоят приятел, който първоначално беше приятелка, очевидно има по-добър усет и разбирания за женската красота от теб, поне ако се съди от резултатите и мненията в тази анкета.

Друг факт е, че почитателите на Монро лесно "губите почва под краката си", когато другите потребители виждат повече красота в други жени, а не в Мерилин.

Факт е, че културата ти на общуване, както и разсъжденията и познанията ти, са на особено високо ниво.

Още един факт е, че пропагандата и налагането на клишета и стереотипи чрез масмедиите при някои хора дават особено "добри" резултати.Толкова добри, че не могат да направят разлика между украйнка и рускиня например.Или пък им се привиждат фалшиви профили на потребители.Някои даже са толкова буквално заслепени, че когато им напишат с какво една жена превъзхожда с красотата си друга, те не могат да го видят.

Най-кофти факт обаче е, че някои люде не са успели да проумеят че хората са различни, съответно техните вкусове и възприятия за красота също са различни. И ще им трябват няколко десетки анкети, подобни на тази, за да го проумеят.

Още по-добре ще е, ако един ден успеят да проумеят, че да си създаваш идеали за каквото и когото и да било е доста наивно и грешно. Хубавото е, че при повечето хора, това нещо с възрастта се проумява и преодолява!

Успех и здраве ти желая, мило момиче!

С времето ще разбереш, че няма нищо вечно! Винаги има някой/я, дето ще е по-красив, по-умен, по-талантлив. Още по-важно е, че с времето човек си мени вкусовете и разбиранията и най-важното - еволюира. Тези дето стоят на един етап за щастие са малко.

:bye1:

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Soviet Soldier написа:

Ха ха ха ,искрено ме развеселяваш "Бра'чед" за пореден път. Като вашата "скромна" особа не желае да влиза в спорове и да бъде цитирана ,от къде на къде е тръгнала да критикува другите? От къде на къде ще си позволяваш да даваш разни определения на мисленето ми? "прозираш с елементарното си мислене" Задръж си мнението относно мен, за себе си. Тук никой не го еня, какво мислиш за мен и останалите, че да предизвикваш с коментари от типа "Ама, че абсурдни коментари видях в тази анкета". Темата е "Коя мацка е по-готина от двете" ,а не "Каква оценка и личностна квалификация ще даде Agamirion на останалите". Хората са си казали и показали мнението ,това че на теб не ти харесва, изобщо никой не го засяга. Никой не те пита, какво мислиш за останалите тук ,моля задръж си мнението за себе си, относно останалите. Кво целиш ,да провокираш хората, да ти падат на нивото ли? 

И как пък реши ,че като една жена роди задължително ѝ се разваля фигурата за винаги? Имам много примери в реалния живот, как раждали жени изглеждат прекрасно. И кво ,като има папарашка снимка на Вера в лоша форма след раждането? При здрав човек, без проблем последствията от раждането се заличават със спорт. 
Ама ще ти дам и клип ,там поне не може до такава степен да има обработка и от разплута свиня да направят стегната красавица. Ти нали понеже всеки ден я виждаш на живо, та си тръгнал да твърдиш уверено ,дали е това на клиповете и снимките ѝ, или не е.

Ако щеш коментирай ,никой не те е карал на сила. Това ако не се лъжа ти е втори път ,дето се каниш ,че уж няма да коментираш повече пък, като гледам доста остро и предизвикателно продължаваш да се държиш.

Колкото до недостатъците на Вера ,смятам че бая се бяхте навъдили да изреждате недостатъците ѝ вместо мен. Какъв е смисъла и аз? Справяте се отлично!
И пак се издаваш ,че не четеш, какво се пише тук ,пък си тръгнал да даваш мнение относно изказванията на останалите. Казах още преди време ,че като характер нито една от двете е цвете за мирисане или някаква светица. Смятам че в тоя бизнес място за моралисти няма ,но и тук не му е мястото да се обсъжда това. В моите очи Вера е красива ,какъв недостатък да има? Хубава фигура (генетично) ,хубави пропорции на тялото ,красиви линии на лицето ,прекрасни сини очи ,може би да това, че косата ѝ е изрусена е минус. Цялостното ѝ излъчване за мен е на ниво и превъзхожда значително това на Мерилин. Иначе всеки си има недостатъци в крайна сметка ,но за мен минусите на Монро са значително по-сериозни от тези на Вера ,чисто външно. Пък щом Мерилин сама се е затрила, явно и вътрешно минусите ѝ не са били никак малко. 

Не, бе алоууу !

'Що се засягаш на мнението ми относно всеки един тук, а не конкретно теб ? Ти си незначителен, колкото останалите тук. Намесата на странични неща издават "безпристрасното" ти мнение относно Мерилин, или най-малко Вера. И аз като си дадох мнението, без да коментирам Вера, бях провокиран. И то без основателно, без доводи, без никакво прикритие на омразата към Мерилин. А твоето мнение, две години по-късно, се базира на това, че Мерилин била просто известна и как, по дяволите, поради тази известност нейната, била определена като сексимвол, та дори и днес, 'щото имало недооценени хора. То винаги ще има, но защо и това намеси в тази тема, какво общо има това въобще. Аз лично не видях някой мъж да "боготвори" Мерилин. Аз просто си давох мнението и тия лични извадки, които си правиш относно Мерилин са безсмислени и необоснователни.

За втори път ти го повтарям, не ме карай да върна назад и да ти цитирам коментари от сорта на "нощния живот на Мерилин къде я е докарал, поради каква причина била умряла" и тем подобни глупости, само и само за да се всява омраза към нея. 

Ето поради тия няколко причини не искам да ме цитираш и да ме "извикваш", да ти чета "безпристрастното" мнение на приятелка. Намирисваш на комплексиран неудачник, който го е яд, че някой харесва Мерилин, или най-вече защото тя била известна.

Аре у десно, сега !

Послепис: не знам дали аз не чета еди кое си мнение, но ти дори своето не четеш. Страх те е да кажеш какви са недостатъците на въпросната Вера, понеже очевидно може и да излязат много повече, отколкото при Мерилин. :wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 часа, StoqnS написа:

Друг факт е, че почитателите на Монро лесно "губите почва под краката си", когато другите потребители виждат повече красота в други жени, а не в Мерилин.

Факт е, че културата ти на общуване, както и разсъжденията и познанията ти, са на особено високо ниво.

Още един факт е, че пропагандата и налагането на клишета и стереотипи чрез масмедиите при някои хора дават особено "добри" резултати.Толкова добри, че не могат да направят разлика между украйнка и рускиня например.Или пък им се привиждат фалшиви профили на потребители.Някои даже са толкова буквално заслепени, че когато им напишат с какво една жена превъзхожда с красотата си друга, те не могат да го видят.

Украйнка не знам какво е. Но между украинка и рускиня не намирам почти никаква разлика. А и тази Вера пее на руски, доколкото ми е известно, и се изявява главно в Русия. 
Там си намира и тъпкачите... раждала е там и живее там. 
Така че, какво е различното между нея и рускините? Обясни, чертите им ли се различават, манталитета ли? Подскажи ми малко!

Иначе, никой не е обиждал Брежнева на лична основа, преди ти Soviet Soldier да оплюеш живота, че и смъртта на Мерилин. И сега пак "затрила се сама, защото имала много минуси в себе си"... Преди какво беше.... а, да - "приключила с долния си живот" и не знам си още какво. 
Изобщо не боготвориш Брежнева, ама хич, щом толкова жлъчно коментираш живота и смъртта на Монро.:yanim:
А да се подиграваш с трагедията на хора с ужасно детство, е просто долно. Тя дори и да не беше известна, пак щеше да се самоубие рано или късно. Никой не може да живее с напълно разсипано детство. Това, че теб не са те малтретирали, изоставяли в сиропиталище или гаврили сексуално, не ти дава право да се мислиш за богопомазан. Милиони хора се самоубиват заради такова детство. Наскоро и двама рок музиканти, световноизвестни, се самоубиха по същите причини. Ама е много лесно сигурно, да си живееш с приятните спомени от хубавото детство и да съдиш и оплюваш тези, които живеят с други спомени.

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Elaine написа:

Украйнка не знам какво е. Но между украинка и рускиня не намирам почти никаква разлика. А и тази Вера пее на руски, доколкото ми е известно, и се изявява главно в Русия. 
Там си намира и тъпкачите... раждала е там и живее там. 
Така че, какво е различното между нея и рускините? Обясни, чертите им ли се различават, манталитета ли? Подскажи ми малко!

....

Разлика почти не намираш, а? А между канадец и американец намираш ли? Гледам по-нагоре правилно си коригирала, че Бибър е канадец. Само дето, аз, сега ще се направя на интересен и ще те коригирам на свой ред - пише се Бийбър! Та докато сме на тази вълна, Бийбър пее на английски, доста често прекарва времето си в САЩ, даже къща имаше там! Сега като какъв да го определим него? Канадец ли е, американец ли е? Всъщност да не се окаже англичанин - пее и говори на английски, роден е в град с име Лондон, макар и в Онтарио, Канада? Дай да уточним, понеже тя и Джейн Фонда беше европейка, според теб....явно заради английския ще да е!?

Ако продължим линията ти на разсъждения, чак се плаша, аз какъв ще съм, след като от над 10 години говоря повече на френски и английски, отколкото на български.Също така имам колеги от Русия, Беларус, Украйна и Казахстан с които се стремя да говоря на руски, за да мога да запазя езика на някакво елементарно ниво и да не го забравя съвсем!

Останалите глупости с разликите, дето си ги написала, какво да ги коментирам.....За пореден път блестиш с познания, култура и разсъждения на изключително високо ниво.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, StoqnS написа:

Разлика почти не намираш, а? А между канадец и американец намираш ли? Гледам по-нагоре правилно си коригирала, че Бибър е канадец. Само дето, аз, сега ще се направя на интересен и ще те коригирам на свой ред - пише се Бийбър! Та докато сме на тази вълна, Бийбър пее на английски, доста често прекарва времето си в САЩ, даже къща имаше там! Сега като какъв да го определим него? Канадец ли е, американец ли е? Всъщност да не се окаже англичанин - пее и говори на английски, роден е в град с име Лондон, макар и в Онтарио, Канада? Дай да уточним, понеже тя и Джейн Фонда беше европейка, според теб....явно заради английския ще да е!?

Ако продължим линията ти на разсъждения, чак се плаша, аз какъв ще съм, след като от над 10 години говоря повече на френски и английски, отколкото на български.Също така имам колеги от Русия, Беларус, Украйна и Казахстан с които се стремя да говоря на руски, за да мога да запазя езика на някакво елементарно ниво и да не го забравя съвсем!

Останалите глупости с разликите, дето си ги написала, какво да ги коментирам.....За пореден път блестиш с познания, култура и разсъждения на изключително високо ниво.

Мрън мрън мрън мрън... :popcorn2:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Elaine написа:

Той, човекът (не съм сигурен, може и маймуна да е), се е постарал да сътвори толкова глупости на едно място - и да не го уважиш, е не си права, да знаеш. 

:lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Elaine написа:

Ето докъде го докара с твоята платинено руса логика и разсъждения на четвъртокласничка:wors:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре би било да има тема "Жена, която ме вдъхновява" - без право на коментар за избора на другия. Би било разнообразно, многолико и красиво по своему. Не бива да се хвърля кал по красотата в очите на другия, за да бъде красиво. Така или иначе всеки образ се пречупва през личната ни матрица. Всяка "картинка" е само проекция на нещо живо - до някъде явно и повече скрито, което ние виждаме през своите ценности.

Преди време се оглеждах за тема, в която да се споделя това, което ни вдъхновява, мотивира, окриля, радост за сетивата. Май не намерих конкретна и пръскам насам-натам това, което ме радва, с идеята да го споделя с още някой :)

Редактирано от divna (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, StoqnS написа:

платинено руса логика

Тос лаф го зех на въоръжение

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 42 минути, divna написа:

Не бива да се хвърля кал по красотата

Тогава да забраним и скулптирането...:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 часа, StoqnS написа:

Ето докъде го докара с твоята платинено руса логика и разсъждения на четвъртокласничка:wors:

Твоят пост беше лишен от всякаква съдържателност и беше съвсем извън темата. Ти дори не си ми отговорил на въпроса, а си тръгнал да ми обясняваш как и ти си живял другаде и говориш чужди езици. И как Бийбър бил... някакъв си там, от САЩ, щото живее там. Ами всъщност това трябва да се чете Бийбер , щото е немска фамилия и тоя канадец е с немски корени. Сега уточнихме ли се? Ама не разбрах украинците какви са, и защо Путин им твърди, че такава държава Украйна е създадена изкуствено и е част от Русия.
Абе, общо взето обичайното плямпане от твоя страна и опит за очерняне на опонента, но нищо свързано с темата или въпроса.

Ако моята е платинено руса, твоята е сребърно руса логика - на човек с деменция.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Elaine написа:

Ама не разбрах украинците какви са, и защо Путин им твърди, че такава държава Украйна е създадена изкуствено и е част от Русия.

Не го разбираш руския. Путлер казва, че е исконно руска земля, което ще рече, че не е руска, ама руснаците ИСКАТ да стане руска. Затуй и викат исконно руска.

Иначе по темата Мерилин Монро, много ясно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

Твоят пост беше лишен от всякаква съдържателност и беше съвсем извън темата. Ти дори не си ми отговорил на въпроса, а си тръгнал да ми обясняваш как и ти си живял другаде и говориш чужди езици. И как Бийбър бил... някакъв си там, от САЩ, щото живее там. Ами всъщност това трябва да се чете Бийбер , щото е немска фамилия и тоя канадец е с немски корени. Сега уточнихме ли се? Ама не разбрах украинците какви са, и защо Путин им твърди, че такава държава Украйна е създадена изкуствено и е част от Русия.
Абе, общо взето обичайното плямпане от твоя страна и опит за очерняне на опонента, но нищо свързано с темата или въпроса.

Ако моята е платинено руса, твоята е сребърно руса логика - на човек с деменция.

Тя темата отдавна се изчерпа, а въпроса от твоята анкета получи категоричен отговор - Вера Брежнева е по-красивата от двете, по-точно е по-готината мацка, ако трябва да съм съвсем конкретен!

Доста хора написаха доводите си, защо са гласували за предпочетената от тях жена. Ако си пропуснала и ти е интересно можеш да се върнеш назад и да прочетеш.

А, надявам се да поздравиш твоят приятел! Видно е, че има по-добър вкус за жените от теб:wink12: Не, че е изненадващо в случая, предвид че той е мъж оценяващ две жени, а ти жена.Ако беше обратното - ти и той да оценявахте двама мъже , тогава без съмнение, ти, щеше да си тази с по-добрия вкус!

преди 17 часа, divna написа:

По-добре би било да има тема "Жена, която ме вдъхновява" - без право на коментар за избора на другия. Би било разнообразно, многолико и красиво по своему. Не бива да се хвърля кал по красотата в очите на другия, за да бъде красиво. Така или иначе всеки образ се пречупва през личната ни матрица. Всяка "картинка" е само проекция на нещо живо - до някъде явно и повече скрито, което ние виждаме през своите ценности.

Преди време се оглеждах за тема, в която да се споделя това, което ни вдъхновява, мотивира, окриля, радост за сетивата. Май не намерих конкретна и пръскам насам-натам това, което ме радва, с идеята да го споделя с още някой :)

Сексизъм, а? Жена може да вдъхновява, а мъж не, така ли? Това разбира се в рамките на шегата:wink12:

Не виждам, какво лошо би имало в това директно да се оценяват/сравняват по красота две жени или пък двама мъже и пак да е без право на коментар за избора на другия?! Не, че аз бих участвал в анкета, където се сравняват двама мъже по красота:huh:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тя темата отдавна се изчерпа, а въпроса от твоята анкета получи категоричен отговор - Вера Брежнева е по-красивата от двете, по-точно е по-готината мацка, ако трябва да съм съвсем конкретен!

Доста хора написаха доводите си, защо са гласували за предпочетената от тях жена. Ако си пропуснала и ти е интересно можеш да се върнеш назад и да прочетеш.

А, надявам се да поздравиш твоят приятел! Видно е, че има по-добър вкус за жените от теб:wink12: 

Много добре знаеш, че друг въпрос имам предвид, ама ти пак си папагалиш и не щеш да отговориш, и то на въпрос, който ти самият инициира. Като даже ме обвини, че съм едва ли не нискоинтелигентна щом не правя разликата между украинка и рускиня. Хахаха, добре, сега овъртай и сменяй темата. :yanim:Като всички мъже. Мъже. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 29 минути, Elaine написа:

Много добре знаеш, че друг въпрос имам предвид, ама ти пак си папагалиш и не щеш да отговориш, и то на въпрос, който ти самият инициира. Като даже ме обвини, че съм едва ли не нискоинтелигентна щом не правя разликата между украинка и рускиня. Хахаха, добре, сега овъртай и сменяй темата. :yanim:Като всички мъже. Мъже. 

Е темата не е ли брежнева срещу монро? Мисля че сменяш темата като искаш да се обсъжда разлиакта между украинка и рускиня. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 06/08/2017 в 8:49, StoqnS написа:

Още един факт е, че пропагандата и налагането на клишета и стереотипи чрез масмедиите при някои хора дават особено "добри" резултати.Толкова добри, че не могат да направят разлика между украйнка и рускиня например.

Казах - не аз, а той повдигна въпроса. Аз му отговорих, че не правя и го попитах да каже какви са разликите. 
Сега се опитвате да извъртите, че аз съм отворила темата. Абе, тва мъжете сте... И си вярвате, че ви бива в лъжите.:lol6:Което доказва, че сте доволна доза не-умни.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Пaчo написа:

Мисля че сменяш темата като искаш да се обсъжда разлиакта между украинка и рускиня.

В Крумовград имаме и украйнки, и рускини. Веднъж казах на една украинка, че е рускиня, а тя ми каза, че има голяма разлика между двете понятия:wink12:

преди 10 минути, Elaine написа:

Казах - не аз, а той повдигна въпроса. Аз му отговорих, че не правя и го попитах да каже какви са разликите. 
Сега се опитвате да извъртите, че аз съм отворила темата. Абе, тва мъжете сте... И си вярвате, че ви бива в лъжите.:lol6:Което доказва, че сте доволна доза не-умни.

Ти щото пращиш от акъл, имаш и за раздаване:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, karadzha написа:

Ти щото пращиш от акъл, имаш и за раздаване:D

Това прилича на признание, завоалирано уж като шега.:dancing18:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Elaine написа:

Това прилича на признание, завоалирано уж като шега.:dancing18:

Това беше сарказъм, а останалото (при тебе) е мечта:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, karadzha написа:

Това беше сарказъм, а останалото (при тебе) е мечта:D

Това(според тебе) е мечта, а според фактите баш си е реалност. ;) 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 54 минути, Elaine написа:

Е ти нали си умна, не се ли усети какво ти казвам?

Тръгваш да вадиш аргументи на политическа и свекървенска основа (пеела на руски и имала кифленско излъчване), което няма никакво отношение към това дали и колко са красиви и само по себе си е отклонение от темата. Никой не ти прави забележка че се отклоняваш, но когато ти настояваш да продължите отклонението от темата и ти отказват връщайки те към темата, ти ги обвиняваш че се отклонявали от темата. От коя тема? Отклоняват се от отклонението? Мбаси умното. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Пaчo написа:
  преди 1 час, Elaine написа:

Това, че някой не го бива в лъжите, не значи, че и тебе те бива в тях:D

преди 43 минути, Elaine написа:

Това(според тебе) е мечта, а според фактите баш си е реалност. ;)

Кви факти, бе, ципльонок? Мечтай си, мечтите са безплатни:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване