Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя е по-хубава?  

40 гласували потребители

1. 1. Коя е по-хубава?

• Вера Брежнева
    • Мерилин Монро

Препоръчан отговор

преди 8 минути, Пaчo написа:

Е ти нали си умна, не се ли усети какво ти казвам?

Тръгваш да вадиш аргументи на политическа и свекървенска основа (пеела на руски и имала кифленско излъчване), което няма никакво отношение към това дали и колко са красиви и само по себе си е отклонение от темата. Никой не ти прави забележка че се отклоняваш, но когато ти настояваш да продължите отклонението от темата и ти отказват връщайки те към темата, ти ги обвиняваш че се отклонявали от темата. От коя тема? Отклоняват се от отклонението? Мбаси умното. 

Ами, то никой от тях не каза кое в лицето на Брежнева е по-красиво, а се спомена, че е по-красива, защото Монро била метреса на Кенеди, и ниска, и късокрака и т.н..:hang:  
Как нито един не каза - носът на Брежнева е по-хубав, или устата, очите, веждите, скулите, челото, брадичката... нещо си там, квото и да е!?!
 Аз показах и детски снимки на двете. Пак само тишина.

Те сравняват телата. 
Според теб коя е по-красива - в лицето(за стотен път)? В лицето.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 855
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

Най-готина е тази мацка, която обичаш 

Нейното поведение не е присъщо за една дама.Колкото и да спориме, това да седиш пред монитора и да редиш как някой си оставил децата без семейства, да ги наричаш нещастни...Браво й казвам за наглостта

още от древността са ви знаели мизериите 

Публикувани изображения

преди 12 минути, Пaчo написа:

Мбаси умното. 

Хитра, но не и умна:D Пробва разни номерца:)

преди 6 минути, Elaine написа:

Ами, то никой от тях не каза кое в лицето на Брежнева е по-красиво, а се спомена, че е по-красива, защото Монро била метреса на Кенеди, и ниска, и късокрака и т.н..:hang:  
Как нито един не каза - носът на Брежнева е по-хубав, или устата, очите, веждите, скулите, челото, брадичката... нещо си там, квото и да е!?!

Те сравняват телата. 

И в лицето като цяло, и в тялото, Верка е по-готина:D Ти пак почна от девет кладенеца вода да носиш...:D Тъпа ли си, що ли?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, karadzha написа:

Хитра, но не и умна:D Пробва разни номерца:)

Хора от провинцията с нисък умствен капацитет, на чистата логика и доводи казват "номерца". И "виж го тоя колко е хитър!" :D
"Хитър" - тази дума сама по себе си я използват само хора, дето не могат да разберат по-умните (и не вярват, че има такива).

Аз никога не я ползвам, защото не знам какво качество определя. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Elaine написа:

Хора от провинцията с нисък умствен капацитет, на чистата логика и доводи казват "номерца". И "виж го тоя колко е хитър!" :D
"Хитър" - тази дума сама по себе си я използват само хора, дето не могат да разберат по-умните (и не вярват, че има такива).

Ми кат не знаеш, не се пиши на умна:D А да знаеш, почти всички велики умове на България са от провинцията – Ботев, Вазов, Алеко, Йовков и мнооого други:) Ма ти кат куха лейка сигурно и това не го знаеш:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Elaine написа:

Не съм следил детаилно темата и не знам кой пръв е почнал. 

преди 12 минути, Elaine написа:

Има един израз, казвам го без подигравка или опит да внуша че се отнася за теб - хитростта е ума на глупака. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, karadzha написа:

Ми кат не знаеш, не се пиши на умна:D А да знаеш, почти всички велики умове на България са от провинцията – Ботев, Вазов, Алеко, Йовков и мнооого други:) Ма ти кат куха лейка сигурно и това не го знаеш:D

Талантът не значи "велик ум". Ама аз и нямам представа ти точно какво влагаш във "велик ум".
От друга страна аз казах - "Хора от провинцията с нисък умствен капацитет"  , което ти си извадил от контекст. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Elaine написа:

Талантът не значи "велик ум". Ама аз и нямам представа ти точно какво влагаш във "велик ум".

Това са хем велики български творци, при това високо-интелигентни и са си точно велики умове. И имам пълното право да защитя хората от провинцията. Веднъж вече ме пита с кво мога да докажа, че не съм тъп (демек " с нисък умствен капацитет") и мисля, че ти прие моето доказателство, ма нещо не ти отърва да те ритат по кокалчетата, а искаш само ти да го правиш. Докажи, че ти си умна, ако можеш, разбира се:D Иначе на номерцата всеки им казва номерца, щото не са номера – толкова са ти силичките:D

Редактирано от karadzha (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, karadzha написа:

Това са хем велики български творци, при това високо-интелигентни и са си точно велики умове. И имам пълното право да защитя хората от провинцията. Веднъж вече ме пита с кво мога да докажа, че не съм тъп (демек " с нисък умствен капацитет") и мисля, че ти прие моето доказателство, ма нещо не ти отърва да те ритат по кокалчетата, а искаш само ти да го правиш. Докажи, че ти си умна, ако можеш, разбира се:D Иначе на номерцата всеки им казва номерца, щото не са номера – толкова са ти силичките:D

Аз не страдам от съмнения, за да се опитвам да доказвам. Това само тест на МЕНСА може да го докаже.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Elaine написа:

Аз не страдам от съмнения, за да се опитвам да доказвам. Това само тест на МЕНСА може да го докаже.

Защо тогава искаш другите да ти доказват? Щото ние нещо силно се съмняваме да е така както казваш. Имаш егото, ама има ли то покритие – там е въпросът:D

Цитат

В спор с жена, най-добре е или да бъдеш мнооого, мнооого тактичен, или трябва да се направиш на умрял. А тактичността е умението, навреме да се престориш на глух, ням, сляп... и тъп евентуално!

Това е виц, да ти кажа, да не се чудиш:wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

Много добре знаеш, че друг въпрос имам предвид, ама ти пак си папагалиш и не щеш да отговориш, и то на въпрос, който ти самият инициира. Като даже ме обвини, че съм едва ли не нискоинтелигентна щом не правя разликата между украинка и рускиня. Хахаха, добре, сега овъртай и сменяй темата. :yanim:Като всички мъже. Мъже. 

Ами, уви, не си особено интелигетна! Ако познаваше достатъчно рускини и украинки би забелязала, че има доста разлики между тях.За манталитет пък да не пишем.

Опитах се да те "светна" за твоята логика и линия на разсъждения по отношение на Брежнева, като ти дадох контрапример с Бийбърчо, но ти пак не стопли.

Сега ще ти покажа една мантра, дето се повтаря на всеки няколко страници  от почитателите на Монро:

преди 3 часа, Elaine написа:

Те сравняват телата. 

Никой не бил споменал, кое в лицето на Брежнева било по-красиво, никой не бил коментирал каквото и да е и т.н. и т.н. Само дето тези неща не ги виждате през очилата с диоптър +100 мерилинки.Ако се върнеш назад в темата(3-та страница, 3-то или 4-то мнение там) ще прочетеш това например:

Цитат

При Мерилин излъчването е....сещаш се.При украйнката е по-миловидно, по-нежно, по-топло. Веждите и миглите й са по-хубави, формата на очите ми допада повече, носът, формата на лицето, косата, с изключение цвета(предпочитам брюнетки), също ми допадат повече.Най-голяма обаче е разликата в устните и усмивката.

Да ти показвам ли мнението ми, където споменавам, кое ми допада повече в Мерилин (ушите и натуралния цвят на косата)?

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

98h9qh.jpg

Даже тая актриса е по-хубава от Мерилин Монро (казва се Пуджа Сингх):wink12:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори аз съм по-хубав от Мерилин Монро. Проблем, някой, нещо? Не? Добре, благодаря. Имах нужда от такъв тласък на деня.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, bornofash написа:

Дори аз съм по-хубав от Мерилин Монро.

То и аз, ма нали съм си скромен:D

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 часа, bornofash написа:

Дори аз съм по-хубав от Мерилин Монро. Проблем, някой, нещо? Не? Добре, благодаря. Имах нужда от такъв тласък на деня.

Дори не са ти разбрали иронията.

А аз съм по-красива даже от Алла Погачова и Филип Киркоров взети заедно. :D

преди 20 часа, StoqnS написа:

Сега ще ти покажа една мантра, дето се повтаря на всеки няколко страници  от почитателите на Монро:

Никой не бил споменал, кое в лицето на Брежнева било по-красиво, никой не бил коментирал каквото и да е и т.н. и т.н. Само дето тези неща не ги виждате през очилата с диоптър +100 мерилинки.Ако се върнеш назад в темата(3-та страница, 3-то или 4-то мнение там) ще прочетеш това например:

Да ти показвам ли мнението ми, където споменавам, кое ми допада повече в Мерилин (ушите и натуралния цвят на косата)?

Наистина съм забравила този пост покрай десетките други, обсъждащи краката, задника и ръста на Мерилин, но нито дума за лицата.
Ти си намерил единствения човек, който е казал какво му харесва в лицето на Брежнева. А ти от своя страна си казал кое не ти харесва. Помня много добре, но някак беше недостатъчно на фона на петте тона коментари сравняващи тялото на Брежнева с това на Монро, с които се опитваха да изкарат Брежнева невероятната красавица.

А ние, почитателите на Монро, никога не сме отричали, че Брежнева има добро тяло, но вие никога не признахте, че Монро има красиво лице с правилни черти.
Това не е ли комплексарско? Мъже не признават, че една жена има красиви черти, само защото искат да възвисят друга, която много ги кефи в тялото.

tnp_zvezda_uzjin_sno.jpg

1364468326_vera-brezhneva2.jpg   

81c3a5ebf1.jpgg_b49fb674b56b214ac05bbe9a7b1ca8b6.jpg?0

Не виждам почти нищо красиво, даже усмивката е грозна, цялото лице се набръчква когато се усмихне. Има нещо обладано в образа й. Челото е като сплескано с чук отпред. Зъбите стърчат напред, бенката е голяма като брадавица. Над очите пада някаква кожа от под веждите, която скрива горния клепач и очите като цяло висят надолу, сякаш няма на какво да се държат. Ушите са много големи.

Въобще в недоумение съм защо мъжете полудявате по такива. 

:speak:Знам, че пак ще ме обвините, че завиждам. Ама аз това виждам, няма как да си го измисля. То е там, на снимките и в клиповете.

Сега кажете вие за Монро! ;) 

Редактирано от Elaine (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, karadzha написа:

То и аз, ма нали съм си скромен:D

Караджа, ти си по-хубав за целия български народ ;)

преди 1 час, Elaine написа:

А ние, почитателите на Монро, никога не сме отричали, че Брежнева има добро тяло, но вие никога не признахте, че Монро има красиво лице с правилни черти.

Оле повърна ми се от снимките. Ужасно. 

преди 1 час, Elaine написа:

Не виждам почти нищо красиво, даже усмивката е грозна, цялото лице се набръчква когато се усмихне. Има нещо обладано в образа й. Челото е като сплескано с чук отпред. Зъбите стърчат напред, бенката е голяма като брадавица. Над очите пада някаква кожа от под веждите, която скрива горния клепач и очите като цяло висят надолу, сякаш няма на какво да се държат. Ушите са много големи.

:speak:Знам, че пак ще ме обвините, че завиждам. Ама аз това виждам, няма как да си го измисля. То е там, на снимките и в клиповете.

Аз не виждам нищо красиво и в двете. Казах по-горе - давай на 4К Монро и да приключваме темата. Ама тия снимки наистина са ужасни. Невероятно грозна. Откак се появи 4K  телевизията и снимките с високо качество, 99.99% от жените изглеждат грозни дори и с грим! Хаха. 

ПП: Леле, тая нощ няма да мога да спя от кошмари, а уж играя игри със зомбита и не ми пука. Честно, зомбитата по-красиви са ги направили. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 часа, karadzha написа:

98h9qh.jpg

Даже тая актриса е по-хубава от Мерилин Монро (казва се Пуджа Сингх):wink12:

Берен Саат е най убава от сичките. Даже стана Валиде, ма истървах филма.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Elaine написа:

.....

Наистина съм забравила този пост покрай десетките други, обсъждащи краката, задника и ръста на Мерилин, но нито дума за лицата.
Ти си намерил единствения човек, който е казал какво му харесва в лицето на Брежнева. А ти от своя страна си казал кое не ти харесва. Помня много добре, но някак беше недостатъчно на фона на петте тона коментари сравняващи тялото на Брежнева с това на Монро, с които се опитваха да изкарат Брежнева невероятната красавица.

Това не е ли комплексарско? Мъже не признават, че една жена има красиви черти, само защото искат да възвисят друга, която много ги кефи в тялото.

....

Е, то не е трудно да го намеря това мнение, т.к. в случая това съм аз!

Аз още преди това ми мнение бях уточнил, че голямата разлика между двете е точно в лицето и е в полза на Брежнева. Просто един друг почитател на Мерилин, с който отдавна прекратих дискусията в темата, попита какво й харесвам повече в лицето на Вера и аз го уточних по-детайлно. Да не говоря, че го и повторих, като дори натъртих, че от пръстите на краката, та до косата е по-хубава. Разбира се, добавих и малкото уточнение, че Мерилин има по-хубави уши и естественият цвят на косата й ми допада повече. Обаче, и той, и ти, а и други нейни почитатели, продължихте да пишете, как пък не се намерил някой да коментира лицето й и да каже какво намира за по-красиво, сравнено с това на Монро. Между другото да ти подскажа, че не съм аз единственият, дето предпочита Вера Брежнева и е коментирал лицето й!

По отношение на тялото, преди да видя едни непознати за мен снимки на Мерилин Монро, не я смятах за толкова зле. Вера съм я виждал във филми и.... абе много по-сексапилни има от нея.Тя за моят вкус дори е леко кльощава.Обаче, след като видях въпросните снимки на Мерилин, то съм убеден че в тази жена няма и капчица сексапил! Едно е да видиш само най-доброто от най-доброто, дето се казва, а друго е да я видиш, такава каквато реално е била през доста голяма част от живота си! Дори като Норма Джийн има снимки, където се виждат пълнички крака, преливащи сланини над панталонки или бански, здрави ръце, липса на талия или е почти незабележима....

Що касае коментара ти, да се признаело, че Монро има красиво лице с правилни черти. Ами, мило момиче, погледни си въпроса от анкетата!!! Ти не питаш, дали Мерилин Монро има красиво лице с правилни черти.Ти, дори не питаш, дали и коя има по-правилни черти.Ти питаш, коя е по-красивата от двете! Така поставен въпросът, изисква противопоставяне и сравнение между тях. В резултат на което, ти се показа коя е по-красивата от двете.

Сложи Вера срещу някоя друга красива жена.Да речем сложи я срещу Клаудия Кардинале, ако искаш и държиш да е жена от онова време. Тогава аз ще ти изтъкна това, което намирам за по-красиво в лицето на Клаудиа Кардинале, сравнено с това на Вера Брежнева. Просто като вдигнеш летвата, така да се каже, веднага човек си променя и критериите! Не знам, как по-лесно за разбиране да ти го напиша, но красотата на Мерилин Монро е ниска летва, сравнена с красотата на Вера Брежнева. Анкетата го показа доста ясно!

По-рано в темата написах, че ако сложиш Мерилин Монро до всички красавици - от едно време, та до днес, то Монро едва ли ще се окаже предпочетена от повече от 30% от тях. Но това, само при условие, че я сравняваш ек на ек с всяка една поотделно, както според мен е и правилно!

А твоето мнение за двете си го даде вече. Не виждам смисъл да се повтаряш. Вижда се, според резултата от анкетата, че вкусът ти и разбиранията ти за женска красота не съвпадат с тези на повечето от участниците в нея!

преди 1 час, Aumi написа:

Това е така, но какво да кажем тези, които държим на натуралната, на естествената красота, а не на уменията на гримьорите?????

Редактирано от StoqnS (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, StoqnS написа:

Това е така, но какво да кажем тези, които държим на натуралната, на естествената красота, а не на уменията на гримьорите?????

Ако държиш на натуралната красота, и продължаваш да подкрепяш Брежнева, значи имаш доста занижени критерии за красота.
Защото тя не само че не е красива без грим, но дори може да се каже, че е грозновата.

Vera-Brezhneva-bez-makiyazha-1.jpgVera-Brezhneva-bez-makiyazha-2.jpg

Редактирано от Aumi (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Aumi написа:

Ако държиш на натуралната красота, и продължаваш да подкрепяш Брежнева, значи имаш доста занижени критерии за красота.
Защото тя не само че не е красива, но дори може да се каже, че е грозновата.

Ех, Aumi, ти знаеш ли ми критериите за натурална красота, че твърдиш подобна глупост?!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, StoqnS написа:

Ех, Aumi, ти знаеш ли ми критериите за натурална красота, че твърдиш подобна глупост?!

Нали в темата това правиш - непрекъснато обясняваш какви са критериите ти за красота, подкрепяйки "красотата" на Брежнева.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 часа, Elaine написа:

Дори не са ти разбрали иронията.

Ирония е силно казано. По-скоро се глезя. :P Няма да се караме за една жена, я, bros before hoes

То даже в случая няма да е за една жена, а за една снимка :lol6:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Aumi написа:

Нали в темата това правиш - непрекъснато обясняваш какви са критериите ти за красота, подкрепяйки "красотата" на Брежнева.

Я, ако обичаш, напиши какви са ми критериите за красота? Дай да видим, кои са нещата, което на мен ми харесват в жената, според теб! Моля те, достави ми това удоволствие:)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 часа, Aumi написа:

Защото тя не само че не е красива без грим, но дори може да се каже, че е грозновата.

аз съм сигурен че си по убава.

преди 11 часа, Aumi написа:

не  точно при някои върши чудеса но някои и да ги вариш и печеш се тая.

Редактирано от Yvan Sergeev (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      ТАКАВА ЖЕНА НЕ УМИРА

Погледът премрежен.
      Гледаше някак си във сиво,
      но не в мъгла.
      Мъгла  бе в твоята душа.
      И студ. И глад. Душевен глад.
      Нейната усмивка тъй чаровна
      на някои се стори тъй греховна.
      Не е тя облак буреносен ,
      нито пък вирус смъртоносен.
      Не е  и плачеща върба,
      нито пък момина сълза.
      Може би розата с бодли
      е тя за чуждите очи,
      за хората с езици зли.
      Но стига с тез цветя.
      Тя просто е жена.
      Жена не толкова красива
      и не дотам свенлива.
      Жена която търси  и намира.
      Жена която често се нервира,
      не позира.
      Жена която бори се, не се предава,
      не се продава.
      Тя уважение и обич заслужава.
      Жена душевно силна, страстна,
      дори опасна.
      В живота си тя нищо не планира,
      не копира.
      Такава жена не умира!

Такава жена не умира - авторово поезия А.Х.Т. sekirata cekupama 
    • от Anita Hristova Trifonova
      https://www.youtube.com/watch?v=CmU34qYNFqw
      Аудио запис, приписван на Бойко Борисов
      и пак https://www.youtube.com/watch?v=tVVdsCxnhXA

Една от калинките на Боко, баш Калинката...голям резил!
      Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева си мисли само за оставка

Цвета Караянчева блести със знания по география и български език

Стрелите на Амур прободоха Валери Симеонов и Цвета Караянчева

Цвета Караянчева мисли, че Пекин е във Виетнам

ЦВЕТА КАРАЯНЧЕВА дава съвети на БСТВ,СМЯХ!
      БСП И ДПС ИСКАТ ОСТАВКАТА НА КАРАЯНЧЕВА

Любовта е най - красивата лъжа - Полина "Не можеш да ме спреш" поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama

За теб любима жена - поезия авторово А.Х.Т. sekirata cekupama  "Невярна любов" Полина  и Амет

Истинска жена -поезия авторово А.Х.Т.sekirata cekupama
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване